Τίτλοι Τέλους για κ22 (τελευταία έξοδος)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser30417
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30417

Μετα απο μεγαλο διαστημα πιεσης παιχτικα που δεχτηκε η φυλη μας απο τους αντιπαλους και αποδεχομενοι εξ αρχης εμεις απο την μερια μας την ηττα μας και τελος απο κοινου οτι ο κ22 δεν εχει πια νοημα η φυλη μας πεταει λευκη πετσετα, βαση τουτου παραδινει το μυστικο ΠΥΡΙΤΙΔΑ στην φυλη Nobles για να κλεισει ο κοσμος.

Δικαιως κατα εμε κλεινουν τον κ22 οι Nobles τους λογους τους εχω αναφερει πολλες φορες και δεν μου μενει να τους πω
συγχαρητηρια για την νικη τους.

tabula rasa

Να ξεκαθαρισω οτι ο καθενας μπορει φυσικα να κανει το σχολιο του αλλα τονιζω οτι η επισημη θεση της ηγεσιας μας ειναι αυτη που γραφω παραπανω.


Καλα Χριστουγεννα και καλη Πρωτοχρονια ευχομαι σε ολους και καλη τυχη σε οτι και να κανετε στο παιχνιδι και εξω απο αυτο.

Παιχτικως δεν χανομαστε θα τα ξανα πουμε καποια στιγμη ..


σημ: Φιλολογε να πεις οτι πριν απο αυτο σου ζητησα να παραδοθεις και δεν δεχτηκες ε;
Να τα λεμε ολα .. (χαχα..)
Προσπαθησα παιδες αλλα ειναι σκληρο καρυδι τι να κανουμε ..

Καλημερες σε ολους καλα να περνατε!!
 

DeletedUser

Τιμητικό ο εχθρός να παραδέχεται την ήττα του και να παραδίνεται. Η Nobles εύχεται καλή συνέχεια στις τελευταίες μέρες του κόσμου και καλή συνέχεια στη ζωή έξω από το παιχνίδι(για αυτούς που θα κάνουν διάλειμμα). Έμεινε να δείτε το ρολογάκι να βαράει αντίστροφα ανά sec!


Χαίρομαι πολύ ως αρχηγός της Nobles για την κατάληξη του κόσμου και για το ήθος όπως και την απόδοση των συμπαικτών μου.


ΥΓ: Πάλεψα με πολλές εισερχόμενες(λέμε τώρα :p ...θυμάμαι πάνω από 100 δεν είδα) αλλά άντεξα χεχε.
 

DeletedUser

Μπραβο στα παιδια που πηραν τον κοσμο και σε ολους τους αλλους για τις αμετρητες ωρες καψιματος
Καλες γιορτες ,υγεια και υπομονη σε ολους οσους ζουν σε αυτον τον δυσμοιρο τοπο


ΥΓ
Γι'αυτο εχουν λυσαξει και τα νουμερα και βαζουν επιθεσεις;;;;
Ειναι αργα τωρα παιδια,εχει αλλους κοσμους για τα απωθημενα ολων μας
 

DeletedUser30436

καλημερα

δυσκολη αποφαση αλλα παρθηκε γιατι δεν υπηρχε διεξοδος

εγω θελω να ευχαριστησω ολους τους παιχτες που ασχοληθηκαν με τον κ22 εχθρους και φιλους και που προσπαθησαν να κρατησουν το παιχνιδι σε ενα επιπεδο

οι νομπλες ηταν καλυτεροι και σε επιπεδο διπλωματιας και σε επιπεδο ενεργητικοτητας των παιχτων τους

ετσι μπορεσαν να παρουν αξια τον κοσμο

χαλιφης ο σταρατος
 

DeletedUser

Καλή συνέχεια σε όλους καλή συνέχεια και στην πραγματική ζωή

Συγχαρητήρια στο φιλόλογο που αντιστάθηκε στην πίεση του φάντομ :rolf:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
το ενδεχομενο να παικτει ξυλο 4 fun με τους NF δεν παιζει;

btw συγχαρητηρια στους νικητες
 

DeletedUser

Τι έκανες στον Κ22 μπαμπά?

μία ερώτηση που πολλοί θα πρέπει να απαντήσουν :Ρ

Ένας κόσμος στον οποίο δίκαια κερδίζουν οι nobles, όχι μόνο γιατί είχαν το καλύτερο υλικό αλλά και γιατί έκαναν μία σπάνια στρατηγική για ελληνικό server, έκαναν μία συμμαχία την σεβάστηκαν και την κράτησαν μέχρι τέλους σε αντίθεση με όσες κασάνδρες έλεγαν ότι θα πετάξουν τους συμμάχους εκτός....

Ο κόσμος γρήγορα χωρίστηκε στα 4, με τα νούμερα και τους νόμπλες να πέρνουν το κομμάτι τους, τους γτπ να εντάσουν ότι βρίσκεται και την κ45 να σφάζεται...
Εκεί οι γτπ κάνουν 1οι κίνηση για να ξεφύγουν από το 25% και περίπου βάζουν όλο το κόσμο εναντίον τους.
Νόμπλες και νούμερα μπαίνουν τη σωστή στιγμή για αυτούς στον πόλεμο.
ΓΤΠ χάνουν έδαφος και στο τέλος ένωση για μία τελευταία μάχη με αρμυ.

Μία μάχη που ηττήθηκαν οι north αλλά νομίζω ότι το πάλεψαν πολύ καλά και έξειξαν ιδιαίτερο σθένος.

Για το δικό μου account ήταν ένας κόσμος αμφιλεγόμενος, με φίλους σε όλες τις φυλές και κατέλιξα σε αυτην που ίσως ήξερα τα λίγοτερα άτομα αλλά από εκεί ξεχώρισα 2-3 άτομα που το ταξίδι μαζί τους άξιζε...

Να έχετε όλοι καλή συνέχεια!
 

DeletedUser

Το μόνο που ειναι κριμα ειναι ότι δεν προλάβαμε να τον κλείσουμε στις 6/12, μέρα συμβολική (όχι μόνο για τον θάνατο του Αλέξη), αλλά και επειδή είναι τα γενέθλια της nobles (ίδρυση της στον κ3) , καθώς και τα προσωπικά μου γενεθλια


Δεν πειράζει
την επόμενη φορα :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μια παρένθεση στο ποστ του zerdai, η GTP λόγω ύπουλης διπλωματίας είδε κόκκινους εμάς και τα νούμερα διότι υποσχόταν συμμαχία σε μας για να βαρέσουμε νούμερα και η gtp την army και ταυτόχρονα υποσχόταν συμμαχία στα νούμερα για να βαρέσουν εμάς μαζί.

Αλλά πλέον το παιχνίδι στον gr γίνεταιμεταξύ μας όλοι γνωριζόμαστε λίγο πολύ, οπότε αυτή η απόπειρα της gtp για διπλωματικό παιχνίδι έγινε γνωστή και ο καθένας έλαβε τα μέτρα του.
 

DeletedUser

Σαν μελος του συμβουλιου της FEAR θα ηθελα να συγχαρω τους νικητες και οσους απο τους ηττημενους κρατησαν ενα πολιτισμενο επιπεδο.Πολλα ευχαριστω και στα μελη της FEAR για την συνεχη παρουσια τους . την ενοτητα αλλα και την υπομονη που εδειξαν Οσοι εχουν παιξει σε αλλους κοσμους φυλες του rim ξερουν ποσο δυσκολο ειια να κρατηθει η συνοχη της φυλης αλλα και η συνεχης ενασχοληση Σαν μελος της αρχικης ηγεσιας της Shηηη που μετονομασθηκε fear πιστευω οτι δικαιωθηκαμε απολυτα στην επιλογη της ¨< μαμας > φυλης Επιεδη οπως ειπε και ο filologos ολοι λιγο πολυ μετα απο τοσα χρονια στον ελληνικο σερβερ γνωριζομαστε τα διοικητκα αδιεξοδα της gtp ηταν ορατα για οσους ξερουν να βλεπουν απο πολυ νωρις

Καλα Χριστουγεννα και το 2014 να πετυχετε ακομη περισσοτερα στην ζωη σας
Νεοι κοσμοι ανοιγουν οποτε καλη ανταμωση
 

DeletedUser10821

Σε 40 λέει κλείνει... Άντε gg wp καλές γιορτές καλή συνέχεια.

Πριν κρεμάσω τη φανέλα (πωωω πολύ ήθελα να το πω κάποια στιγμή αυτό) των φυλετικών ξεκατινιασμάτων να σας δώσω μία συμβουλή, ξεκολλήστε απο τον gr, κάντε κ κανά google, μπήτε κ σε κανένα net κ προσπαθήστε να κάνετε το ελληνικό gaming μια στάλα καλύτερο από το καννιβάλισμα, τα βάρβαρα κ τις φανφάρες στο εξωτερικό. Μερικοί ζορίζεστε να λογκάρετε κ μου θέλετε κ ακαδημίες τρομάρα σας.
Για λίγο μπήκα στη FEAR κ τρόμαξα να συννεοηθώ με 30 άτομα, φαντάσου να ήταν 300... ναρκωτικά θα έπαιρνα!

Κάπου εδώ ένα μπράβο στα παιδιά της FEAR όπως goodlooking, rayeu (το έγραψα σωστα άραγε?), μενοίτιος κ πολλοί άλλοι που κακώς μου διαφεύγουν (μπείτε στο ροστερ κ χαζέψτε τους) οι οποίοι χωρίς χρόνο τελικά κατάφεραν να βοηθήσουν τη Nobles να κατακτήσει τον (πρώτο της?) κόσμο. gratz

Μπράβο κ στα point whores της Nobles... rofl! Ομαδικότητα ξέρουμε τι σημαίνει? Μπα ε? το rank να ανεβαίνει κ οι άλλοι να πα να γα...
(Όχι όλοι όμως, Nik Nik, τα μπρόκολα, redskin, κοκκινοσκουφίτσος είναι μερικά από τα διαμάντια)

Ευχαριστώ κ τον Πάνο για το moral bashing κ το φανάρι του. Bro αν διαβάζεις ευχαριστούμε κ οι 3 (οι άλλοι δεν το κόβω να γράψουν) για την παρουσία σου.

Κουράγιο σε όσους συνεχίσουν σε υπόλοιπους κόσμους με λιγότερα BAN (ήταν πολλά :( ήταν πάρα πολλά), λιγότερες ακαδημίες, κ περισσότερο σπαμ

1/3 hYdRα K22

07/12 Ώρα server: 0:24:35

Χρυσά νομίσματα
Συνολικά: 705515 [|] T
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Σε 40 λέει κλείνει... Άντε gg wp καλές γιορτές καλή συνέχεια.

Πριν κρεμάσω τη φανέλα (πωωω πολύ ήθελα να το πω κάποια στιγμή αυτό) των φυλετικών ξεκατινιασμάτων να σας δώσω μία συμβουλή, ξεκολλήστε απο τον gr, κάντε κ κανά google, μπήτε κ σε κανένα net κ προσπαθήστε να κάνετε το ελληνικό gaming μια στάλα καλύτερο από το καννιβάλισμα, τα βάρβαρα κ τις φανφάρες στο εξωτερικό. Μερικοί ζορίζεστε να λογκάρετε κ μου θέλετε κ ακαδημίες τρομάρα σας.
Για λίγο μπήκα στη FEAR κ τρόμαξα να συννεοηθώ με 30 άτομα, φαντάσου να ήταν 300... ναρκωτικά θα έπαιρνα!

Κάπου εδώ ένα μπράβο στα παιδιά της FEAR όπως goodlooking, rayeu (το έγραψα σωστα άραγε?), μενοίτιος κ πολλοί άλλοι που κακώς μου διαφεύγουν (μπείτε στο ροστερ κ χαζέψτε τους) οι οποίοι χωρίς χρόνο τελικά κατάφεραν να βοηθήσουν τη Nobles να κατακτήσει τον (πρώτο της?) κόσμο. gratz

Μπράβο κ στα point whores της Nobles... rofl! Ομαδικότητα ξέρουμε τι σημαίνει? Μπα ε? το rank να ανεβαίνει κ οι άλλοι να πα να γα...
(Όχι όλοι όμως, Nik Nik, τα μπρόκολα, redskin, κοκκινοσκουφίτσος είναι μερικά από τα διαμάντια)

Ευχαριστώ κ τον Πάνο για το moral bashing κ το φανάρι του. Bro αν διαβάζεις ευχαριστούμε κ οι 3 (οι άλλοι δεν το κόβω να γράψουν) για την παρουσία σου.

Κουράγιο σε όσους συνεχίσουν σε υπόλοιπους κόσμους με λιγότερα BAN (ήταν πολλά :( ήταν πάρα πολλά), λιγότερες ακαδημίες, κ περισσότερο σπαμ

1/3 hYdRα K22

07/12 Ώρα server: 0:24:35

Χρυσά νομίσματα
Συνολικά: 705515 [|] T
myrmidones??? :(
 

DeletedUser

Συγχαρητήρια και από εμένα σε όλα τα παιδιά των nobles και της fear.

Οι nobles δίδαξαν φυλετικές μάχες, αυτό τα λέει όλα. Σεβασμός !!!
 

DeletedUser6757

Αναμενόμενο. Θερμά συγχαρητήρια στους NOBLES. Ίσως ο μόνος κόσμος που η αξία του ηττημένου (παικτικά πάντα) δεν αντικατροπτίζει την αξία του νικητή. Ήταν ένας κόσμος που οι νομπλες έμοιαζαν σαν τον Μέσσι να παίζει μπάλα στην β'μεξικού παρτενερ του Φέλιξ Μπόρχα.
 

DeletedUser22256

συγχαρητήρια στους νικητές (δίκαια νίκη) άλλα και στους ηττημένους (όσους άντεξαν μέχρι τέλους)
 

DeletedUser

Να 'στε καλά μάγκες, η γνώμη και των τριών σας μετράει πολύ διότι ο καθένας σας έχει προσφέρει πολλά στο παιχνίδι σε πολλούς τομείς.
(@harros,repainer,tomaraya)
 

DeletedUser17316

Να στείλω και γω τα συγχαρήκια μου στους Nobles...Μπράβο παιδιά στους τυφλούς πλέον (.gr) βασίλεψε ο μονόφθαλμος (Nοbles) :p...Μπράβο στα co μου στο hydrα,Γιούλη(κάνε κανά πλάνο) , Αντώνη(κάνε καμιά ομάδα),που παίξαμε μαζί και κάναμε τη διαμονή μας στον 22 άνετη και διασκεδαστική.Μπράβο στον Πάνο όπως προείπε ο Αντώνης.Καλή διαχείριση της φυλής από φιλόλογο-ζαρονικ,δώσατε στη φυλή την εξωτερική πολιτική για πιο εύκολη νίκη ...Μπράβο στα παιδιά του ''πάμε αοε'' για το κάψιμό τους...Μπράβο στα παιδιά της Fear που δώσανε το απαιτούμενο βάθος στη Nobles...Μπράβο στα υπόλοιπα παιδιά των Nobles για τη συμμετοχή τους και τη βοήθεια που πρόσφερε ο καθένας με τον τρόπο του...Μπράβο στα νούμερα για τη διπλωματία τους...Τέλος μπράβο στους αντιπάλους μας για την όποια μάχη δώσανε...

Καλή συνέχεια σε ότι κάνετε στις ζωές σας και καλές γιορτές...

ΥΓ:Το μυστρί που είναι της μόδας τα τελευταία 24ωρα τι είναι?New hint???
YΓ2:Επική ατάκα από κόκκαλο:Φήμες λένε ότι παίχτες του 22 έχουν πρήξει την ΟΔ με ticket για να περάσουν ως patch το tribal wars 2 στις φυλετικές...Θέλουν ταβέρνες , ουζερί, clubs και τα συναφή ... Ποντάκια είναι αυτά...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΔΟΞΑ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΗΤΕΣ, ΤΙΜΗ ΣΤΟΥΣ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥΣ

ΠΑΝΤΑ ΕΔΩ!!!
 
Κορυφή