Παγκοσμιος πολεμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31208
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Αντιφα που τον κυνηγανε αναρχικοι στα στενα. Αποφασισε τελικα. Γελαει ο κοσμος μαζι σου.
Εξαρτημενο παιδακι εχεις παθει παρακρουση.


[mars]10 πόντους για spam.


by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30832

Αντί να ειρωνεύεσαι τον Ναθαναήλ, δεν πας να κόψεις κάνα τρένο. Έχω βαρεθεί να βλέπω αναφορές για χωριά που χάνεις.

Εκτός βέβαια αν το πήρες απόφαση ότι η πυξίδα έφτασε, οπότε δικαιολογούνται οι τελευταίες ατάκες του μελλοθάνατου.

υγ. Τιμή και δόξα στις χαμένες nukes του Ρόφιου!

δεν μπορω να καταλαβω γιατι αλλαζεις το nickname μου .... :hmmm:


[mars]10 πόντους για spam.


by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24177

Αντιφα που τον κυνηγανε αναρχικοι στα στενα. Αποφασισε τελικα. Γελαει ο κοσμος μαζι σου.
Εξαρτημενο παιδακι εχεις παθει παρακρουση.

Εκεινη τη μερα που ηρθες λαχανιασμενος στο μαγαζι να μου κλαφτεις οτι χρυσαυγιτης σου πεταξε μπουκαλι σ ενα στενο... Το ξεχασες??? Ενδιαφερθηκα κιολας, κουνια που με κουναγε... Το Αντιφα ο ιδιος μου το εκμυστερευτηκες, αλλα δεν εδωσα βαση γτ δεν ασχολουμαι με πορωμενες οργανωσεις... Μετα εμαθα....

Αλλα βεβαια, το ριχνεις σε ακυρα σχολια, που να υπερασπιστεις την ανδρεια σου.... ΑΝΑΝΔΡΕ:)

Καρπαζοεισπρακτορας εκτος και πλεον εντος παιχνιδιου :grrr:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πολλες ταινιες βλεπεις. Εισαι εκτος πραγματικοτητας. Και ελεεινος ψευτης. Τωρα ο αναρχικος στα στενα εγινε χρυσαυγιτης. Εχεις IQ καρφιτσας.

Δεν εισαι εκτος θεμα φορουμ εισαι εκτος πραγματικοτητας για το ασυλο. Χρειαζεσαι ψυχιατρικη βοηθεια. Και φαρμακα ΑΜΕΣΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24177

Εννοια σου και η αληθεια βγαινει παντα στην επιφανεια.....

Εισαι η ντροπη των Βικινγκς.... Θα δικαιωθω γρηγορα και σ αυτο και σε οτι εχω πει.

Καρπαζοεισπρακτορα μου εσυ.... Ευχομαι πως και πως να σε πετυχω στο Παντειο να γελασω λιγο....

Ετσι να δω τι θα μου πεις...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24177

Καλα... Τωρα καταλαβα στην πραγματικοτητα ποιος εισαι εκτος απο τα αυτονοητα...

Να λες ψεματα σε τοσο κοσμο πισω απο μια οθονη και να λες εμενα ψευτη...

Προσεχε γιατι του χρονου ειμαι στο πτυχιο... Θα μαι Παντειο απ το πρωι ως το βραδυ χαχαχαχα

Μονο αυτο σου λεω!

Χαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6091

[mad]Η θα ηρεμήσετε η θα σας ηρεμήσω εγώ. Άλλη επιλογή δεν έχετε.

Το αν κάποιος είναι Antifa, A.K., Black block και πάει λέγοντας, δεν μας νοιάζει εδώ μιας και δεν αφορά το παιχνίδι μας.

Ελπίζω τα "θα σε βρω" και "θα με βρείς" να είναι σε επίπεδο χαβαλέ γιατί αν δεν είναι σε επίπεδο χαβαλέ, θα φύγετε και οι 2 μόνιμα και από το forum και από το παιχνίδι. Αλλά επειδή αρνούμαι να πιστέψω πως κάποιος από εσάς είναι τόσο βλάκας ώστε να απειλήσει την πραγματική ζωή κάποιου για ένα παιχνίδι, δεν δίνω σε κανέναν σας ποινές ακόμα.

Και τώρα, επιστρέψτε στο θέμα σας και ακολουθήστε τους κανόνες του forum έστω και αν τα πολιτικά σας πιστεύω είναι ενάντια σε κανόνες και φραγμούς.

Ευχαριστώ για την συνεργασία σας.

[/mad]
 

DeletedUser

Κύριε mad αν πιστεύετε ότι τα αναρχικά πολιτικά πιστεύω μπορούν να περιγραφούν με την φράση 'ενάντια σε κανόνες και φραγμούς' είτε δεν έχετε διαβάσει την απαραίτητη βιβλιογραφία (μπορώ να σας προτείνω αναγνώσματα αν θέλετε) είτε το αναφέρατε με συγκεκριμένο σκοπό.

Προφανώς το φορουμ των φυλετικών μαχών δεν είναι χώρος επίλυσης ιδεολογικών διαφορών, όμως επίσης δεν μπορεί ο καθένας να πετάει μια τέτοια φράση ελαφρά την καρδία.

Παρακαλώ να σβηστεί το κείμενο σας, όπως και το δικό μου για να κρατηθεί το φορουμ στα του game



[ove]+10 πόντοι για spam

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

[mad]Η θα ηρεμήσετε η θα σας ηρεμήσω εγώ. Άλλη επιλογή δεν έχετε.

Το αν κάποιος είναι Antifa, A.K., Black block και πάει λέγοντας, δεν μας νοιάζει εδώ μιας και δεν αφορά το παιχνίδι μας.

Ελπίζω τα "θα σε βρω" και "θα με βρείς" να είναι σε επίπεδο χαβαλέ γιατί αν δεν είναι σε επίπεδο χαβαλέ, θα φύγετε και οι 2 μόνιμα και από το forum και από το παιχνίδι. Αλλά επειδή αρνούμαι να πιστέψω πως κάποιος από εσάς είναι τόσο βλάκας ώστε να απειλήσει την πραγματική ζωή κάποιου για ένα παιχνίδι, δεν δίνω σε κανέναν σας ποινές ακόμα.

Και τώρα, επιστρέψτε στο θέμα σας και ακολουθήστε τους κανόνες του forum έστω και αν τα πολιτικά σας πιστεύω είναι ενάντια σε κανόνες και φραγμούς.

Ευχαριστώ για την συνεργασία σας.

[/mad]


Το ποιος εκτοξευει real life απειλες , αναφερει δηθεν αληθινες προσωπικες πληροφοριες και δεδομενα και παραβιαζει τους κανονες φαινεται ξεκαθαρα απο τα ποστ που γραφει.

Δεν καταλαβαινω γιατι κρατατε ισες αποστασεις. Και μας βαζετε στο ιδιο τσουβαλι. Εγω κανω ενα κλασσικο flame σε φορουμ. Τιποτα περισσοτερο. Ειναι προφανες. Τα ποστ το αποδεικνυουν
 

DeletedUser6091

[mad]Ναι εσύ του είπες να αυτοκτονήσει και εκείνος πως θα σε βρει.

Να δώσω 2 μόνιμα με διαφορετική αιτια δηλαδή? Αν σε πείραξε ο λόγος που θα το φας, ok, θα αλλάξω την αιτια του αποκλεισμού και θα έχετε 2 διαφορετικές. Ωραία τώρα? Το λύσαμε? Πάμε παρακάτω? Για τον 23 έχετε να πείτε κάτι η να το κλειδώσω να τελειώνουμε?[/mad]
 

DeletedUser

Σχημα λογου για το τροπο που μιλησε ηταν... Αλλωστε σε ποιον θα κανουμε flame μετα. :)

Και ναι στο θεμα μας. Ναι κυριες και κυριοι οι ασυλουμ και οι λυκοι εχασαν 25 νουκ και 35 αριστους για να παρουν 4 χωρια! Ευγε
 

DeletedUser30832

Το θεμα του ποστ ειναι '' παγκοσμιος πολεμος '' στον κ23. Οντως κατι τετοιο συμβαινει. Εχουν αναψει τα αιματα για τα καλα σε ολα τα επιπεδα. Τωρα κ. MAD αν ξεφυγαν λιγο τα πραγματα νομιζω οτι ειναι μεσα στα πλαισια της κοντρας in game μεταξυ των 2 φυλων , που απο καρδιακοι συμμαχοι εγιναν ασπονδοι εχθροι. Οσο γι αυτα που ειπωθηκαν ειναι στα πλαισια του χαβαλε κ εκφρασεων που λεγονται συχνα χωρις φυσικα να εννοουνται.

Αλλα σε αυτο τον παγκοσμιο πολεμο στον κ23 δεν βλεπω ολες τις μεγαλες φυλες να συμμετεχουν ενεργα εκτος ισως απο τους WANTED
 

DeletedUser

γινονται ωραιες μαχες αναμεσα σε καλες φυλες..δεν χρειαζεται να φτανουμε και στα ακρα..θα συμφωνησω με τον ROFIUS οτι ολα αυτα τα λογια που ειπωθηκαν πρεπει να τα παρουμε στην πλακα και στο χαβαλε..βγαλτε αν μπορειτε να δουμε ποσα νομπλαρισματα εχουν λυκοι-ασυλουμ- εναντια βικινγκς-wanted!!
 

DeletedUser

γινονται ωραιες μαχες αναμεσα σε καλες φυλες..δεν χρειαζεται να φτανουμε και στα ακρα..θα συμφωνησω με τον ROFIUS οτι ολα αυτα τα λογια που ειπωθηκαν πρεπει να τα παρουμε στην πλακα και στο χαβαλε..βγαλτε αν μπορειτε να δουμε ποσα νομπλαρισματα εχουν λυκοι-ασυλουμ- εναντια βικινγκς-wanted!!

τους clown τους ξεχασες!
 

DeletedUser

Πλευρά 1:
Φυλές: *Λ*, *Λ1*, ASYLUM
Πλευρά 2:
Φυλές: Viking

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 73
Πλευρά 2: 39
Διαφορά: 34

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 371,097
Πλευρά 2: 186,047
Διαφορά: 185,050

chart
 

DeletedUser24177

Ναι επιστρεφουμε στον πολεμο, ωραιος και ο χαβαλες αλλα πολυ το κουρασαμε, υπαρχουν παντα και τα πμ για τ' οτιδηποτε.

73 - 39, καθολου ασχημα και ειναι απλα η αρχη....

Εμενα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι πως σε εναν καθ' ολα παγκοσμιο πολεμο, οι φυλες Ασυλουμ και Βικινγκς εκτοξευθηκαν σε απωλειες ανευ προηγουμενου....

Αυτος ο πολεμος ειναι πολυ δυνατος....
 

DeletedUser31124

αφου μονο εμεις ριχνουμε πολυ ξυλο....
οι αλλες φυλες αντε κανα πλανο και χαδακια στα περιχωρα...
ολοι περιμενουν τις εξελιξεις στην ηπειρο μας και αυτη ειναι που θα κρινει κατα 80% τον κοσμο αυτο
 

DeletedUser24177

Ειναι τελικα που θα ηταν η πιο νουμπιστικη ηπειρος οπως λεγανε ολοι..... ;)

Καταληξε πλακα πλακα με τους περισσοτερους ενεργους και πιο μαχιμους παιχτες...
 

DeletedUser31124

μα παντα η ηπειροι π εχουν μονο μια δυνατη φυλη δν εχουν ενδιαφερον...μολις καθαρισουν τους περιττους τελειωνει εκει το παιχνιδι....
το καλου παιχνιδι γινεται σε ισαξια ηπειρο
 
Κορυφή