Παγκοσμιος πολεμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31208
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
einai asxetos ti den katalaveneis?

δεν πα να ναι και μπακαλης τι με νοιαζει εμενα ρε φιλε;:p
απλα τεκμηριωσε μου την αποψη σου πανω σε αυτο το αμφιλεγομενο θεμα που πληττει το φορουμ του κ23(τι ειπα παλι)

[ove]...Δόθηκε ποινή...[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

δεν πα να ναι και μπακαλης τι με νοιαζει εμενα ρε φιλε;:p
απλα τεκμηριωσε μου την αποψη σου πανω σε αυτο το αμφιλεγομενο θεμα που πληττει το φορουμ του κ23(τι ειπα παλι)

einai asxetos


[ove]+10 πόντοι για spam

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24177

H Ασυλουμ δεν βαρεσε οργανωμενα, απλα ανταπεδωσε... Ναι με αριστους γιατι δεν θα παιζουμε... Θελατε πολεμο, πολεμο θα εχετε...

Χαρειτε οσο προλαβαινετε με τους ψιλοανενεργους μας γιατι τα καλυτερα ερχονται....

Καλες μαχες και στις 2 πλευρες, συγχαρητηρια στον φιλο Ροφιους για την αντικειμενικοτητα του...

Απο κει και περα χτυπιωμαστε σε 3 ηπειρους, και που χασαμε τοσα λιγα ειναι κατορθωμα... Οργανωνομαστε και επιστρεφουμε δυναμικα....

Αυτος ο πολεμος μολις ξεκινησε...
 

DeletedUser30860

don axel εισαι ασχετος ρε, τελος..

καλες μαχες κι απο μενα
 

DeletedUser30790

egw pou eimoun sto acc sou me thimase? kai ante vgale tin pic pou eftia3e o filos m

ε τοτε εχεις ψυχολογικα..ασε τις κλαψες κ παψε να σπαμαρεις το τοπικ...



[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εξηγησα οτι την Σ.Ε την εσπασε ενα παλικαρι με ανιχνευσεις ο οποιος ειχε προηγουμενα με τον αρχηγο σας κ ειχε μπει σε μας πριν μια μερα ( αν θυμαμαι καλα). Εσεις το ξερατε ( ο αρχηγος σας δηλ ) τι παιζει με αυτον οποτε θα μπορουσατε να μην βαρεσετε με αριστους. Αλλα οπως ειπα ψαχνατε την αφορμη. Φυσικα δεν λεω οτι κακως κανατε , ισα ισα μια χαρα να αποκτησει λιγο ενδιαφερον κ ο κ23...

Στα οπλα στα οπλα :clap:

Δεν ειμαι μαζι με Βικινγκ ....Αλλα ας δουμε τι πορεια θα εχει :axe:
 

DeletedUser24177

Ψυχολογικα εχει, οχι προηγουμενα... Παιζει φυλετικες με co τη μαμα του και τα προηγουμενα που εχει ειναι επιθεσεις απο παιχτη μας...

Του ριξαμε ακυρο οταν ηθελε να ρθει στη φυλη και το πηρε πατριωτικα :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

H Ασυλουμ δεν βαρεσε οργανωμενα, απλα ανταπεδωσε... Ναι με αριστους γιατι δεν θα παιζουμε... Θελατε πολεμο, πολεμο θα εχετε...

Χαρειτε οσο προλαβαινετε με τους ψιλοανενεργους μας γιατι τα καλυτερα ερχονται....

Καλες μαχες και στις 2 πλευρες, συγχαρητηρια στον φιλο Ροφιους για την αντικειμενικοτητα του...

Απο κει και περα χτυπιωμαστε σε 3 ηπειρους, και που χασαμε τοσα λιγα ειναι κατορθωμα... Οργανωνομαστε και επιστρεφουμε δυναμικα....

Αυτος ο πολεμος μολις ξεκινησε...

Ανταπεδωσε σε παιχτη που φυτεψατε στη φυλη μας και να στειλει μια ανιχνευση. Παιχτης που ειναι σε εσας τωρα (O Blackberry). Στη φυλη σου. Κανονισμενο να στειλει ανιχνευση κανονισμενο να χτυπησετε. Η κατρακυλα σου δεν εχει πατο. Οπως και η ανανδρεια σου.

Τοσο καιρο διαβαζω τις λασπες και τις ανοησιες σου Ναθαναελ και απορω ποσο ακομα θα ξεπεσεις. "Οι Βικινγκ εσπασαν τη συμμαχια οι βικινγκ εκαναν συμμαχια με Wanted οσο ειμασταν συμμαχοι τους" και ενα σωρο ψεμματα απο ενα αστειο ανθρωπακι που ειναι για λυπηση.
Καποιοι δεν φορανε παντελονια, και τωρα πεσαν και οι τελευταιες μασκες.

Αλλα αυτα παθαινεις ομως οταν αφηνεις φιδια να αναπτυσσονται στον κορφο σου. Πληρωσαμε τις επιλογες μας να επικεντρωθουμε σε WAR/ΝM οσο εσεις αναπτυσσαστε στη πλατη μας. (Η ακομα καλυτερα Κουκους -παρασιτα).

Κερδισες μαζι με τον ηθικο ξεπεσμο σου και το βραβειο ¨Η Ρετσινια του Τσατσου (Χρυσό - Επίπεδο 4)".

Συγχαρητηρια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31124

δωσε αληθεια στον λαο μητσαρα να χορτασει..... :clap:
αρχηγαρα μ εσυ π σε εφαγε η εντιμοτητα και θιχτηκες απο το πεσιμο π κανανε οι βικινγκ πριν ληξει η ειρηνη....
πραγματικα εαν ετσι νομιζεις θα κλησεις κοσμο πηγενε ρυθμισεις πατα διαγραφη και πηγεναι παιξε sin city .....ετσι το καταντησες το παιχνιδι με τις τοσες ιντριγκες αντι για μαχες :grrr:
κλαιω με βραβειο γιωργου....χαχαχαχαχ
 

DeletedUser30832

:wow:

παντως πρεπει να το παραδεχτουμε οτι το ως τωρα οι Ασυλουμ το εχουν παιξει παρα πολυ καλα το παιχνιδι ..... της κλαψας κ του αδικημενου. Φυσικα στο θεμα του blacberry τους βγαζω το καπελο.... το οργανωσαν τελεια απο την αρχη μεχρι το τελος. Μας επεισαν οτι ο παικτης εχει προηγουμενα με τον αρχηγο τους, τον εβαλαν να κανει ανιχνευσεις σε αυτους

XXXXXXτην 01.07.2013, ώρα 01:55 Εκδήλωση ευχαριστιών Απόσπασμα Επεξεργασία Διαγραφή
ρε 12 το μεσημερι ληγει... πφφφφφφφ


ΔΕΝ ΒΑΡΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΟΚ ΑΡΡΑΧΤΕ ΛΙΓΟ
1 παίκτης εξέφρασε τις ευχαριστίες του για τη συγκεκριμένη ανάρτηση. (εμφάνιση)Εκδήλωση ευχαριστιών

XXXXXX την 01.07.2013, ώρα 04:29 Εκδήλωση ευχαριστιών Απόσπασμα Επεξεργασία Διαγραφή
sorry paidia biastika alla den tha uparksh problima apo aytous exw proigoumena




(http://http://prntscr.com/1e6o4f ) στις 4:29 τα ξημερωματα ( μολις 1 1/2 μερα αφουτου ειχε μπει στη φυλη κ ενω η Σ.Ε εληγε στις 12:00 ) προφανως για να εχουν αφορμη να βαρεσουν με αριστους στις 6:00 το πρωι με ετοιμο πλανο σε συγκεκριμενα χωρια μας κ παικτες μας. Ολα αυτα απαιτουν ιδιαιτερη οργανωση κ σχολαστικοτητα.
Για να δουμε αν θα αποδειχτουν τοσο καλοι κ στο στρατιωτικο μερος του παιχνιδιου εκτος απο αυτο της ιντριγκας κ της διπλωματιας





[mars]10 πόντους για παράβαση κανόνων του φόρουμ.
Απαγορεύεται ρητά η ανάρτηση προσωπικών μηνυμάτων από το παιχνίδι και post που έκαναν μέλη στα εσωτερικά φόρα των φυλών. Μπορείτε να αναρτήσετε προσωπικά μηνύματα & in game post μονο αν έχετε επεξεργαστεί το όνομα του αλλου χρήστη ώστε να μην φαίνεται καθόλου και έχετε αφαιρέσει τον σύνδεσμο προς το προφίλ του.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αν εγινε αυτο με τον Blackberry εσκεμμενα δεν το ξερω ( γνωριζοντας ομως τον Δημητρη και εχοντας δει καποιες συζητησεις αργοτερα) οχι δεν εγινε εσκεμμενα . Εγω εχω 2-3 απορεις αν μπορειτε παιδια των Βικινγκς να μου απαντησετε. Απο την στιγμη που μας δηλωσατε οτι στις 12 το μεσημερι ληγει η Σ.Ε τι περιμενατε? ( αν και εμεις εσας περιμεναμε να χτυπησετε αν δεν ηταν ο blackberry θα ηταν ο dibaba που ειχε προηγουμενα με τον swk κακο ηταν που σας περιμεναμε? δεν το νομιζω) Εσεις τους λυκους δεν τους κραζατε? γιατι τους ζητησατε να ερθουν στο πλευρο σας εναντιον μας ? Εμεις πριν σπασει η συμμαχια περιμεναμε να μιλησουμε ολοι μαζι στο σκαιπ να βρουμε μια λυση αλλα εσεις ποτε δεν θελατε να βρεθει λυση νομιζατε μας εχετε χαχαχα) τωρα ομως που σας εχει γυρισει μπουμερανγκ βγαινετε και γκρινιαζετε στο εξωτερικο.Τελος οπως ειπε καποιος παιχτης σας που μπηκε να κατασκοπεψει στο φορουμ σας αυτη ειναι εννοια του παιχνιδιου οποτε αφηστε τα βαρβαρα και ελατε στα κοκκινα
 

DeletedUser

Αν εγινε αυτο με τον Blackberry εσκεμμενα δεν το ξερω ( γνωριζοντας ομως τον Δημητρη και εχοντας δει καποιες συζητησεις αργοτερα) οχι δεν εγινε εσκεμμενα . Εγω εχω 2-3 απορεις αν μπορειτε παιδια των Βικινγκς να μου απαντησετε. Απο την στιγμη που μας δηλωσατε οτι στις 12 το μεσημερι ληγει η Σ.Ε τι περιμενατε? ( αν και εμεις εσας περιμεναμε να χτυπησετε αν δεν ηταν ο blackberry θα ηταν ο dibaba που ειχε προηγουμενα με τον swk κακο ηταν που σας περιμεναμε? δεν το νομιζω) Εσεις τους λυκους δεν τους κραζατε? γιατι τους ζητησατε να ερθουν στο πλευρο σας εναντιον μας ? Εμεις πριν σπασει η συμμαχια περιμεναμε να μιλησουμε ολοι μαζι στο σκαιπ να βρουμε μια λυση αλλα εσεις ποτε δεν θελατε να βρεθει λυση νομιζατε μας εχετε χαχαχα) τωρα ομως που σας εχει γυρισει μπουμερανγκ βγαινετε και γκρινιαζετε στο εξωτερικο.Τελος οπως ειπε καποιος παιχτης σας που μπηκε να κατασκοπεψει στο φορουμ σας αυτη ειναι εννοια του παιχνιδιου οποτε αφηστε τα βαρβαρα και ελατε στα κοκκινα

Τιποτε απο αυτα που λες δεν ισχυει. Και αυτα αμα δεν ηταν ο ενας θα ηταν ο αλλος ειναι αστειοτητες. Κανενας dibaba δεν βαρεσε. Ενας βαρεσε και αυτος ηταν ο ρουφιανος σας. Αυτο με το σκαιπ ειναι ασχολιαστο.

Και οσο για τους λυκους δεν ηταν δικια μας προταση να σας βαρεσουν...αλλα δικια τους.. http://prntscr.com/1e8fn3
ισα ισα εμεις τους προτειναμε η ΣΕ να συνεχιστει και μαλιστα δεχτηκαν http://prntscr.com/1e8ga6. Τον λογο τους τον κρατησαν για ...3 ωρες μετα βαρεσαν. Ποιοτητα πανω απ' ολα :)
 

DeletedUser24177

Ανταπεδωσε σε παιχτη που φυτεψατε στη φυλη μας και να στειλει μια ανιχνευση. Παιχτης που ειναι σε εσας τωρα (O Blackberry). Στη φυλη σου. Κανονισμενο να στειλει ανιχνευση κανονισμενο να χτυπησετε. Η κατρακυλα σου δεν εχει πατο. Οπως και η ανανδρεια σου.

Τοσο καιρο διαβαζω τις λασπες και τις ανοησιες σου Ναθαναελ και απορω ποσο ακομα θα ξεπεσεις. "Οι Βικινγκ εσπασαν τη συμμαχια οι βικινγκ εκαναν συμμαχια με Wanted οσο ειμασταν συμμαχοι τους" και ενα σωρο ψεμματα απο ενα αστειο ανθρωπακι που ειναι για λυπηση.
Καποιοι δεν φορανε παντελονια, και τωρα πεσαν και οι τελευταιες μασκες.

Αλλα αυτα παθαινεις ομως οταν αφηνεις φιδια να αναπτυσσονται στον κορφο σου. Πληρωσαμε τις επιλογες μας να επικεντρωθουμε σε WAR/ΝM οσο εσεις αναπτυσσαστε στη πλατη μας. (Η ακομα καλυτερα Κουκους -παρασιτα).

Κερδισες μαζι με τον ηθικο ξεπεσμο σου και το βραβειο ¨Η Ρετσινια του Τσατσου (Χρυσό - Επίπεδο 4)".

Συγχαρητηρια

Ο Μπλακμπερυ καταλαβε την ανικανοτητα σας και ηρθε μια ωρα αρχιτερα.... Ηθελε να κατασκοπευσει για κλοουν και αυτο στο ειπα εγω ενω ειχαμε πολεμο.... Αυτα γιατι δεν τα λες? Μικροψυχε δειλε υποκριτη?

Εσυ φιλε Γιωργο οχι απλα κοιμασαι ορθιος, αλλα εκτος απο ανικανος εισαι λιποψυχος και αν μιλας για παντελονια ξερεις που θα με βρεις να μου τα πεις.....

Αλλα για παιδι της καρπαζιας με τιγκα απωθημενα κολλημενος και στενομυαλος δεν θα περναγες ουτε απ εξω....

Αν παλι εχεις τα κοτσια ελα να μου τα πεις καταπροσωπο ολα αυτα.....

Αρκετα ανεχτηκα και εσενα και την δειλια και τη λασπολογια σου....

Σε επνιξε το δικιο σου γατακι και κανεις την μια ηλιθιοτητα πισω απο την αλλη με αποτελεσμα απο στενοι συμμαχοι να αλλησκοτωνομαστε....

Πηρες στον λαιμο σου τη φυλη και ολα τα μελη σου.... Για την ωρα τη γλυτωνεις βριζοντας με στο σκαϊπ και προπαγανδιζοντας στο φορουμ σας αλλα πολυ γρηγορα ολοι θα σε παρουν χαμπαρι και θα μεινεις μονος σου με 4-5 κουμασια σαν του λογου σου.

Την μερα που μας χτυπησε ο Μπλακμπερυ ο Ντιμπαμπα με ειχει ενημερωσει οτι απ το μεσημερι θα ημασταν ουδετεροι.....

Ηταν κατι που οι ιδιοι επιδιωξατε....

Εχω ολες τις συνομιλιες που αποδεικνυουν την αληθεια που τοσο ανουσια προσπαθεις να αντιστρεψεις.

Ο Μπλακμπερυ ποτε δεν ηταν δικος μας και ειχε απωθημενα μαζι μας, τωρα πως τα καταφερατε να φυγει απο κει παρ ολα αυτα και να ζητησει να ερθει εδω μονο στην ανικανοτητα σου ως αρχηγου μπορω να το αποδωσω.


Αν εχεις κατι να ρθεις να μου το πεις καταπροσωπο.... Ασε τη διπροσωπια στην ακρη, κλεισε σκαϊπ φυλετικες και ελα... Προσπαθουσα καιρο να τα βρουμε αλλα εισαι ανεγκεφαλος.

Οταν σταματησουν να σε κυνηγανε οι αναρχικοι στα στενα και βρεις λιγο θαρρος θα σε περιμενω...


Για οποιον εχει αλλες αποριες εχω συνομιλια με Μπλακμπερυ που αποδεικνυει του λογου το αληθες.

Μου ζητησε να παρουμε τον λογαριασμο του και να μοιρασουμε τα χωρια του χωρις να ανοιχτει κανενα μηνυμα η χρησιμοποιηθει ο στρατος του εναντια στους Βικινγκς, του εδωσα τον λογο μου και ετσι θα γινει.

Παραδεχτηκε το λαθος του να ερθει σε σας εξ αρχης και τα βρηκαμε σε χρονο 0, γτ σε αντιθεση με τον ανανδρο αρχηγο σας δεν ειναι κολλημενος και δεν υπηρχε περιπτωση να χαλαστουμε για ****μαρες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Μαθε να διαβαζεις δεν ειπα οτι βαρεσε Οσο αν ειναιρουφιανος μας ασε με να το ξερω καλυτερα απο εσενα .Οσο αν ειναι αστειοτητες αυτα με το σκαιπ δεν συμφωνω εσεις ειπατε θα μιλησουμε και θα σας ανακοινωσουμε την αποφαση μας ( σιγα ρε ποιοι ειστε???????).Την συνομιλια με τον dani θα την βαλεις ολη ή θα αρκεστουμε σε αυτα που δειχνεις?Οπως ειπα και πριν πολεμηστε τι γκρινιαζετε θελετε ενα χαρτη γαλαζιο για να νοιωσετε ασφαλεις? ( μας κατηγορησατε και για αυτο ).Αλλα οσα δεν φτανει η αλεπου............
 

DeletedUser24177

Ελα μωρε εδω εβαλε δικη μας συνομιλια για να με διασυρει στα μελη του και εκρυψε εσβησε ενα ειρωνικο μηνυμα δικο του να μην φανει...

Τι ψαχνεις τωρα?

Ενας Ροφιους αξιζει απο κει μεσα και ενας Ντιμπαμπα που στραβωσε απλα αλλα θ ανοιξει τα ματια του καποια στιγμη.... Οι υπολοιποι εχουν φτιαξει μια σφυκοφωλια και μας θαβουν σε σκαϊπ και φορουμ στα μελη τους για να διασκεδασουν τις εντυπωσεις....

Αλλα το αγαπημενο μου με την αληθεια ειναι οτι παντα βρισκει τροπους και βγαινει στην επιφανεια.......

Οτι κανετε αυτοι που τα κανετε θα σας γυρισει μπουμερανγκ πολυ γρηγορα.
 

DeletedUser31124

( αν και εμεις εσας περιμεναμε να χτυπησετε αν δεν ηταν ο blackberry θα ηταν ο dibaba που ειχε προηγουμενα με τον swk κακο ηταν που σας περιμεναμε? δεν το νομιζω)
ποια προηγουμενα ειχα ρε ανιδεε με τον σωκρατη???βγαινει ο καθε ακυρος στην συζητηση και πεταει την πι*α του ετσι απλα χωρις να ξερει το παραμικρο απο οτι παιζει στην πραγματικοτητα.....για ρωτα τον σωκρατη τι παιζει μεταξυ μας και αν υπαρχει εχθρα και πες του να σου δειξει τ μνμτα π στελνουμε ο ενας στν αλλον καθημερινα....μαθε πρωτα και μετα γραψε....παραπληροφορηση ολοκληρη να πουμε....
εχθρες και λοιπα ειναι για τους κολλημενους π δν βλεπουν το παιχνιδι σαν παιχνιδι αλλα το μονο π κοιτανε ειναι πως θα κλεισουν εναν κοσμο αντι να το χαρουν και να δωσουν μαχες...

Ο/Η Nathanael... έγραψε:
ενας Ντιμπαμπα που στραβωσε απλα αλλα θ ανοιξει τα ματια του καποια στιγμη
δεν στραβωσα με κανεναν και τιποτα...απο την στιγμη ομως που τ πραγμα στραβωνε σαν συμμαχια και καλος η κακος ξεραμε οτι στ τελος θα καταληξουμε εχθροι το να αφησω βικινγκς να μπω σε εσας το θεωρω προδοσια και δεν παιζω ετσι το παιχνιδι....στο εχω πει ποσες φορες οτι 1000 φορες να πεσω δινοντας μαχες καλες και να το ευχαριστηθω παρα να παιζω φουστικα....και δεν το παιζω ουτε ηρωας με αυτα που λεω ουτε τιποτα....απλα το παιχνιδι για μενα ειναι διασκεδαση καθαρα



[mars] Προειδοποίηση για απαράδεχτη συμπεριφορά.


by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ξυδακι. Και σταματα να μπλεκεις το παιχνιδι με την πραγματικη ζωη και να απειλεις. Παρα γινεσαι γελοιος. Εξαρτημενο αγορακι.



[mars]Προειδοποίηση για spam.


by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή