Η CxC στον 24???

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18900
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6091

Για να μην αρχίσει το πανηγύρι όπως κάθε φορά που γράφω κάτι εγώ, δεν αμφισβητώ τη νίκη της CxC (αν το έκανα άλλωστε θα υπήρχε ουσιαστικός λόγος από άποψη κανόνων και θα το χειριζόμασταν αυτό κατάλληλα.), απλά δείχνω πως
1. όσο το παιχνίδι εξελίσσεται και μπαίνουν νέα στοιχεία, θα πρέπει και οι παίκτες να προσαρμόζονται γιατί πλέον το να παίρνεις αρκετά χωριά, δεν είναι και το απαιτούμενο για να κλείσεις έναν κόσμο.

2. ένας ολόκληρος κόσμος έπαιζε για μονο 2 φυλές αν δούμε την τρομακτική διαφορά του δευτέρου με τον τρίτο στην κατάταξη.

Όταν λοιπόν το παιχνίδι σε έναν κόσμο γίνεται μονο για 2 φυλές, είναι φυσικό να εξασθενίσει ο κόσμος. Η χρήση της διπλωματίας είναι προνόμιο, η κατάχρηση όμως είναι καταστροφή για την πορεία ενός κόσμου. Είναι σαν να συνωμότησε ένας ολόκληρος κόσμος με εκατοντάδες αρχικά φυλές για να προωθήσει μονο 2 από αυτές. Είναι ο φόβος να εναντιωθείς σε έναν μεγάλο μονος σου, η σιγουριά να είσαι στο πλευρό ενός μεγάλου και άλλοι παράγοντες.

Σε καμια περίπτωση λοιπόν δεν αμφισβητώ την CxC, αλλα τονίζω πως η κατάσταση του κόσμου από άποψη πολέμων ήταν δραματική. Όχι πως δεν υπήρξαν πόλεμοι αλλα όλοι οι πόλεμοι έγιναν απλά για να προετοιμάσουν το έδαφος στις άλλες 2 φυλές.
 

DeletedUser30047

τυχαιο το πανυγυρι?? δεν νομιζω.....τες/πα δεν εχω ορεξη να συνεχισω και δεν υπαρχει λογος μετα τις τελευταιες εξελιξεις..Συγχαρητηρια στην cxc για την νικη της και ενα εχω να πω..τελικα η cxc ειχε δικιο και λυπαμαι ειλικρινα για οτι εγινε(οποιος καταλαβε-καταλαβε)
 

DeletedUser

καταρχην ναι ο 8εος με εστειλε! τον πετυχες στο δρομο??

κατα δευτερον για δεις ποσο ασχετος εισαι... γραφω ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΤΕΧΕΙ ΤΟΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΣΚΡΙΠΤ...οχι οτι οι παιχτες ειναι απαρετητο να ξερουν προγραμματισμο! αυτο το εβγαλες μονο σου :doh:


πχ η γιαγια μου που εχει πτυχιο στον προγραμματισμο εκτος το οτι με βοη8ησε να περασω στην εξεταστικη fortran & basic φτιαχνει συνεχεια σκριπτ για μενα που δεν το κατεχω το α8λημα !:D μπηκες ?


οποτε αφου νομιζεις οτι ο μαντ φτιαχνει τα σκριπτακια και τα δινει στους παιχτες, να υπο8εσω οτι αυτο που ξερεις για τα μωρα... ειναι πως τα φερνει ο πελαργος ? :rolf:
 

DeletedUser18900

νατος και αλλος αριστεροχειρας βλεπω μαζευτηκατε πολλοι αριστεροι
και 50000 να βαλετε κουραμπιε με ποδια εδω θα ειμαι και θα αναγνωριζω
για τις συντεταγμενες που δεν μπορεις να αναγνωρισεις τις επιθεσεις λεμε
και απαντηση δεν παιρνω απο διαχειριστη εκτος απο ποινες για τα κεφαλαια αυτο τους πειραξε
εφοσον ειναι νομιμο λεμε θελουμε και το αντιστοιχο σκριπτακι που τις διαβαζει αν δεν υπαρχει τοτε παμε σε παρανομο
το καταλαβες τωρα η να το πω στην γλωσσα της ουγκαντα;



α ρε σταμ το καταλαβα τελικα οτι με συμπαθησες πρεπει να επιασε τοπο η συμβουλη μου με εσοσεσ και χωριο σημερα απο δικο σου

και επειδη σε συμπαθησα και εγω θα σε δωσω ακομα μια συμβουλη
τωρα που θα πας για ρακετες μην περασεις το κεφαλι σου για μπαλακι και το κοπανας με τις ρακετες

τελικα το καταλαβατε το θεμα η να φερω κανεναν μεταφραστη;

erisaki είσαι τόσο άσχετος παίχτης που δεν μου κάνει πλέον καμια εντύπωση το γεγονός ότι τα μονα χωρια που πείρες είναι βαρβαρα και κανιβαλισμενα...

αν κανεις τον κόπο να διαβάσεις λίγο το φόρουμ θα δεις ότι οι διαχειριστές δεν ευθύνονται για το αν δουλεύουν τα script η όχι.. ούτε αν σου αναγνωρίζει σωστά...
και αυτό για τον απλό λόγο ότι δεν τα βγάζει η ΙΙΝΟ GAME αλλα παίχτες... οι διαχειριστές απλά ελέγχουν αν είναι νόμιμα... το game έχει δικό του μηχανισμό αναγνώρισης επιθέσεων... τα ckript είναι βοηθητικά εργαλεία...

δεν υπαρχει από ότι γνωρίζω ούτε νόμιμο ούτε παράνομο script αναγνώρισις που να σε βολεύει:p
οποτε ζητα τά λευτα σου πείσω από τον mad...

τώρα που έμαθες τραβα και κοπανήσου όπου θες... μετά ονειρέψου ότι είσαι αστροναύτης..
μάλλον το έχεις απωθημένο για να το λες συνεχεια!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

βρε εγω ασχετος ειμαι το σκριπτακι δεν βλεπω να με δινετε
να στα πω στα ινδιανικα εσενα ;
ρε οτι σε παινεψα πας να σηκωσεις και λαβαρο

μηπως εισαι υδροκεφαλος εσυ;
ενας που να καταλαβαινει τι λεω δεν υπαρχει;
αλλα οκ απο αλλου περιμενα απαντηση αλλα βγαινει ο καθε πικραμενος και το παιζει παιχτουρα

βαλε ρε την κατσαρολα στο κεφαλι και δες αν η γη γυριζει
 

DeletedUser

Ξερετε εσεις που θα το διαβασετε, θα δωσω μια πληροφορια μαζικη διαγραφη και κοντα στις 7-8 ηπειρους βαρβαρα :rip: τα ιδια παντελη μου...τα ιδια παντελακη μου.. Μας εφταιξε η ΟΔ τα παρανομα κλπ κλπ( http://img541.imageshack.us/img541/692/lgt4f7c.png :grrr: :cop: :noob:).. Που απο την cxc εχουν φυγει με ban παικτες οπως ο noobsfarmer και ο φριγκε, πλακα με κανεις? Αντε τραβατε να πιειτε καμια μπυρα κατω απο ηλιο και αφηστε τις δικαιολογιες. Χασατε εδω και καιρο ολα φαινοταν απο τα πλανα που σας καναμε και που κανατε. Χανατε 65+ χωρια σε καθε πλανο οι γνωστοι αγνωστοι ξεδινατε στα βαρβαρα και κατι μικροφυλες του ριμ.

Καλα μπανια ο κ24 σημερα για οσους θα θελουν να συνεχισουν και το καλοκαιρι

υ.γ. fishy Cross a.k.a. aws1 και xlapatsas που χαθηκατε?? Δεν θα κελαηδησετε τιποτα στο φορουμ?
υ.γ.2 φημες ακουστηκαν πως ο ΛΟΥΤΣΟΣ a.k.a Μητσος καθως ηχησαν στα αυτια τα τελευταια γεγονοτα σηκωσε κεφαλι απο τα βιβλια και ετοιμαζεται να παρει θεση για τα πεπραγμενα του κοσμου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τωρα αν με λενε και βαρβαροφαγο και ασχετο ο μιτσακος και ο σταμ

οταν επαιζα εγω φυλετικες παιδακια εσεις κατουρουσατε απο το μπαλκονι ακομα
αλλα με τετοιους μαχητες σαν εσας τους 2 πραγματικα δυσκολευομαι ααχααχαχ
 

DeletedUser

τωρα αν με λενε και βαρβαροφαγο και ασχετο ο μιτσακος και ο σταμ

οταν επαιζα εγω φυλετικες παιδακια εσεις κατουρουσατε απο το μπαλκονι ακομα
αλλα με τετοιους μαχητες σαν εσας τους 2 πραγματικα δυσκολευομαι ααχααχαχ

ταδε εφη καποιος που παιζει 6 χρονια κ δεν ξερει απο που προερχονται τα σκριπτ :doh: x2

επισης νομιζα οτι ειπες να ξεχασουμε την ημερα που σε κατουρησα απο το μπαλκονι...τεσπα , τα ειπα και ξαλαφρωσα.. ααααιιιιι:rolf:
 

DeletedUser18900

Για να μην αρχίσει το πανηγύρι όπως κάθε φορά που γράφω κάτι εγώ, δεν αμφισβητώ τη νίκη της CxC (αν το έκανα άλλωστε θα υπήρχε ουσιαστικός λόγος από άποψη κανόνων και θα το χειριζόμασταν αυτό κατάλληλα.), απλά δείχνω πως
1. όσο το παιχνίδι εξελίσσεται και μπαίνουν νέα στοιχεία, θα πρέπει και οι παίκτες να προσαρμόζονται γιατί πλέον το να παίρνεις αρκετά χωριά, δεν είναι και το απαιτούμενο για να κλείσεις έναν κόσμο.

2. ένας ολόκληρος κόσμος έπαιζε για μονο 2 φυλές αν δούμε την τρομακτική διαφορά του δευτέρου με τον τρίτο στην κατάταξη.

Όταν λοιπόν το παιχνίδι σε έναν κόσμο γίνεται μονο για 2 φυλές, είναι φυσικό να εξασθενίσει ο κόσμος. Η χρήση της διπλωματίας είναι προνόμιο, η κατάχρηση όμως είναι καταστροφή για την πορεία ενός κόσμου. Είναι σαν να συνωμότησε ένας ολόκληρος κόσμος με εκατοντάδες αρχικά φυλές για να προωθήσει μονο 2 από αυτές. Είναι ο φόβος να εναντιωθείς σε έναν μεγάλο μονος σου, η σιγουριά να είσαι στο πλευρό ενός μεγάλου και άλλοι παράγοντες.

Σε καμια περίπτωση λοιπόν δεν αμφισβητώ την CxC, αλλα τονίζω πως η κατάσταση του κόσμου από άποψη πολέμων ήταν δραματική. Όχι πως δεν υπήρξαν πόλεμοι αλλα όλοι οι πόλεμοι έγιναν απλά για να προετοιμάσουν το έδαφος στις άλλες 2 φυλές.

γιώργο κάπου μπερδεύτηκες... η cxc δεν έκανε ούτε συμμαχίες ούτε ενώσεις ούτε την έσπρωξαν άλλες φυλές για να μείνει στο τέλος...
η cxc από την αρχή του κόσμου πλακώθηκε με τα φαβορί... και νίκησε.. να σου θυμίσω ότι ξεκίνησε πόλεμο με sammer.. νίκησε.. με error νίκησε.. με un νίκησε.. βάλε τώρα και κάτι noobo φυλές όπως τις gow, G.B.U και κάποιες που ούτε καν θυμάμαι...

έχεις δίκιο ότι όλος ο κόσμος συνωμότησε... αλλα σε τι?
μήπως από την αρχή του κόσμου όλοι θέλανε να βγάλουν από την μέση την cxc? ΝΑΙ

είδες κάποια ένωση της cxc? εκτος και αν θεωρείς ένωση όταν στρατολογήθηκαν οι πλέον ενεργοί από sammer και 2/3 παίχτες από error... μετά την διαλυση τους από την cxc..

οποτε θεωρώ το post σου (δεν είναι το μονο) εντελώς λανθασμένο...

erisaki σε θεωρούσα αστείο...πλέον είσαι τραγικός
 

DeletedUser

και με την σολο -σπαρτη-300 τι κανατε κανταδεσ με ρακετες;
ρε εσυ παιζεις με την νοημοσυνη ολου του κοσμου

μετα το τελευταιο που ειπες και μονο εσυ μπορουσες να το πεις φυσικα
ακομα γελαω λοιπον μια τελευταια συμβουλη απο μενα
βγες στο μπαλκονι και πηδα να σωθει η ανθρωποτητα απο τις ******ες που πετας

το αικιου λαχανο τελικα ηταν πολυ για σενα
αικιου ραδικι εισαι

και τελος απο μενα
 

DeletedUser

Για να μην αρχίσει το πανηγύρι όπως κάθε φορά που γράφω κάτι εγώ, δεν αμφισβητώ τη νίκη της CxC (αν το έκανα άλλωστε θα υπήρχε ουσιαστικός λόγος από άποψη κανόνων και θα το χειριζόμασταν αυτό κατάλληλα.), απλά δείχνω πως
1. όσο το παιχνίδι εξελίσσεται και μπαίνουν νέα στοιχεία, θα πρέπει και οι παίκτες να προσαρμόζονται γιατί πλέον το να παίρνεις αρκετά χωριά, δεν είναι και το απαιτούμενο για να κλείσεις έναν κόσμο.

2. ένας ολόκληρος κόσμος έπαιζε για μονο 2 φυλές αν δούμε την τρομακτική διαφορά του δευτέρου με τον τρίτο στην κατάταξη.

Όταν λοιπόν το παιχνίδι σε έναν κόσμο γίνεται μονο για 2 φυλές, είναι φυσικό να εξασθενίσει ο κόσμος. Η χρήση της διπλωματίας είναι προνόμιο, η κατάχρηση όμως είναι καταστροφή για την πορεία ενός κόσμου. Είναι σαν να συνωμότησε ένας ολόκληρος κόσμος με εκατοντάδες αρχικά φυλές για να προωθήσει μονο 2 από αυτές. Είναι ο φόβος να εναντιωθείς σε έναν μεγάλο μονος σου, η σιγουριά να είσαι στο πλευρό ενός μεγάλου και άλλοι παράγοντες.

Σε καμια περίπτωση λοιπόν δεν αμφισβητώ την CxC, αλλα τονίζω πως η κατάσταση του κόσμου από άποψη πολέμων ήταν δραματική. Όχι πως δεν υπήρξαν πόλεμοι αλλα όλοι οι πόλεμοι έγιναν απλά για να προετοιμάσουν το έδαφος στις άλλες 2 φυλές.


οπου και οπως μπορουσες εβαλες τ χερακι σου να μας δυσκολεψης και λιγο ;)

να μην μυξοκλαιγετε οι ΒΧ για μπανακια οταν στην ψχψ εφαγαν 2 απο τους καλυτερους της παιχτες μπαν!!

ερισακη που παιζεις 6 χρονια πρεπει να εισαι ακομα στο 2007 παιχτηκα τοτε,απλα στασημος!!!



[ove]+30 πόντοι για προσβολή της ομάδας διαχείρισης.

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

σιγουρα σε κοσμο που παιζει οι ψχψ δεν υπαρχει αλλο φαβορη,αν μη τι αλλο κατι σαμερ και κατι γουιντερ :p

γραφεις λες και εσει δεν εισουν στην φυλη οταν εγινε οι μερικοι στρατολογηση απο σαμερ,και ευτηχως δηλαδη γιατι αλλιως δεν θα ειχαμε την ευκερια να γνωρισουμε κατι γ@μ@τ@ παιδια οπως και εγινε!!

στην τελικη μπορει καποιος να εχει σκιλλ αλλα να μην γουσταρει ουτε τα χνωτα του,Αντε βγαλε ακρη με τετοιο ατομο!!!
 

DeletedUser18900

erisaki εσύ με την solo τι έκανες?
μήπως τα γλυκα ματια για να μπει σε πόλεμο με cxc? και όταν είδες ότι δεν σε γουστάρει τις την έπεσες?
αλλα και εκεί χυλόπιτα έφαγες...

με 300 και σπάρτη ασχετουλη μου έχω σύμβαση τίποτα περισσότερο.. ούτε συμμαχία έκανα ούτε τους απορρόφησα όπως έκανες εσύ με όλο σχεδόν τον χαρτη...

κωστάκη εσένα τι να σου απαντήσω?
πονεμένο παιδάκι είσαι που δεν σε παίζει πια η cxc..
στο λεξικό.. στο λύμα κομπλεξικός γραφει το όνομα σου
 

DeletedUser26094

Να κανω και εγω λιγο σπαμ, όλοι κάνατε, ζηλεύω!!! :angry:


ΤΟ ΡΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΕΤΑΞΕΣ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Το καλύτερο θα σου φέρω!!! :D


τωρα που θα πας για ρακετες μην περασεις το κεφαλι σου για μπαλακι και το κοπανας με τις ρακετες

Ώπα ώπα μπαστα αμικο, ρακέτες παίζω μόνο εγώ!!! :p


2. ένας ολόκληρος κόσμος έπαιζε για μονο 2 φυλές αν δούμε την τρομακτική διαφορά του δευτέρου με τον τρίτο στην κατάταξη.

Είσαι πονηρούλης εσύ, ξέρω τι θα ήθελες αλλα δεν θα σου βγει!!! :grrr:


τελικα η cxc ειχε δικιο και λυπαμαι ειλικρινα για οτι εγινε(οποιος καταλαβε-καταλαβε)

Τι εννοείς βρε; (L)


καταρχην ναι ο 8εος με εστειλε! τον πετυχες στο δρομο??

Καλά εσύ αγόρι μου είσαι ο Θεος ο ίδιος! Τρεεεεεεεεεεελααααααα μητσάκο!!!


εσεις κατουρουσατε απο το μπαλκονι ακομα

Χαχαχα, τι μου θύμησες τώρα!!! :p

Ηταν φαβορι καποια σαμερ,καποια ερορ,καποια γιουνι;
και btw πως θεωρεις οτι νικησε τη σαμερ;οταν πηρε τα πρωτα 20 χωρια και μετα στρατολογησατε 30 παιχτες;

Just fail, προσωπικά για μένα, οι καλύτερες φυλές, σκάσανε στην 44, επομένως ναι η CxC νίκησε το φαβορί στην ηπειρό της! Όσο για σάμμερ και έρρορ, κακά τα ψέμματα το παιχνίδι είναι 70% διπλωματία, αυτό το 70% ήταν η αρχή από κει και πέρα απλά τα πράγματα πάνε σχεδόν μόνα τους! ΑΝ η ερρορ δεν σκεφτόταν μόνο το τομάρι της και έμπαινε κανονικά σε πολεμο με CxC μαζί με summer ίσως είχαμε άλλη εξέλιξη, ΑΝ η CxC δεν είχε συμμαχία με solo και είχε αντίπαλους το 70% του χάρτη ίσως είχαμε άλλη εξέλιξη, ΑΝ η V.H. δεν ξεμπερδεύε αμέσως στην ηπειρό της ουσιαστικά μόνο με ενώσεις και ψευτοπολέμους ίσως είχαμε άλλη εξέλιξη!!!

Γενικά όλα τα παραπάνω τα έγραψα για να μην φάω infraction!

Αυτό που πραγματικά ήθελα να γράψω είναι:

ΤΟΝ ΜΑΛΑΜΑΤΙΝΑΣ ΘΑ 'ΧΕΤΕ ΓΙΑ ΧΟΡΗΓΟ!!! :clap:
 

DeletedUser

Κερδισαμε κυριοι....Ετοιμαστειτε να κανουμε μια εκδηλωση ως φυλη σε καποια παραλια...Να κατεβει και απο την πατριδα του ο αρχηγος..
Να φερει και τραγουδιστη ο τουρλουμπουκης να γιορτασουμε...

Καλες διακοπες φιλοι αντιπαλοι και σε αλλον κοσμο ισως τα ξαναπουμε
 

DeletedUser

Από που να αρχίσω και που να τελειώσω; Σπρώξαμε τη CXC εμείς; Αριθμητική ξέρει κανείς να μετρήσει χωριά; Τώρα, αν ήσουν άτυχος και τα κοιμισμένα τα δικά σας πέσανε κοντά μας κι όχι κοντά σου, να τους κανιβαλίσεις κι αυτούς, ψάχνεις ανεμόμυλους; Η ηγεσία της φυλής (;) σου ξέρει πολύ καλά ότι μου έταζε λαγούς με πετραχήλια για να κάνουμε συμμαχία. Ή να ενωθούμε. Ή να έρθουμε από εκεί οι pro (σαν κι εσένα;) και αφήσουμε τα νουμπάκια πίσω. Ξέρεις γιατί; Η απάντηση είναι κι ο λόγος που χάσατε. Μας θέλατε και δίνατε τα πάντα (προσωπικά μου μίλησαν για δεκάδες χωριών από ανενεργούς σας) για να φάμε εμείς το ξύλο από CXC όσο θα ετοιμάζανε άλλοι είλωτες αμυντικά για τύπους σαν κι εσένα. Γι αυτό και το διαλύετε το μαγαζί. Γιατί βάζατε άλλους να τρώνε και να δίνουν ξύλο για πάρτη σας. Όσο για το προσωπικό σχόλιο για τα ελληνικά μου κι αν χρειάζονται ινδιάνικα για να καταλάβω τι λες, το προσπερνώ, κατανοώ τη πίκρα σου. Εν κατακλείδι, χάσατε γιατί οι μεγάλοι λογαριασμοί δεν έπαιζαν, νόμπλαραν βάρβαρα και ανενεργούς, χάσατε γιατί η ηγεσία της E.U σας παρέδωσε στους V.H και χάσατε γιατί μαζεύοντας τη σάρα και τη μάρα, όταν θα έσφιγγαν οι κώλοι έπρεπε να το περιμένετε ότι θα υπάρξουν τριγμοί. Οι είλωτες δεν κάθονται στα δύσκολα.
 

DeletedUser

Η CxC ειχε διοικηση που ηθελες δεν ηθελες σε εβαζε στον πολεμο..Και οταν λεω ηθελες δεν ηθελες σε προκαλουσε και σε παρεσερνε να πολεμησεις για τη νικη...Ο ενας τραβηξε τον αλλον και φτασαμε κορυφη...

Οταν το ''Δασος'' καιγεται,,,καιγεται και το ''Δεντρο....Οταν το ''Δασος'' ανθιζει και μεταγωλει ετσι ανθιζει και μεγαλωνει και το ''Δεντρο''..

Οποιος αυτο το ειχε στο μυαλο του εξ αρχης θα επιβιωνε και εμεις επιβιωσαμε...

Οι ευχαρηστιες και οι ευχες για ξεκινημα σε νεο κοσμο σε αλλο ποστ οταν κατακτησουμε και το δωδεκατο μυστικο που δεν θα αργησει πιστευω απο τη στιγμη που θα τα στοχευσουμε...
 

DeletedUser26094

Comraide κουραστηκα απο την 1η προταση σου.Δεν διαβασα το υπολοιπο

Πολύ εύκολα κουράζεσαι, έτσι είσαι σε όλα σου;

Τα αγγλικά σου θέλουν λίγο φτιάξιμο, λογικά όταν γράφεις κομράιντε για μένα μιλας!

Στα ελληνικά όμως σε παραδέχομαι, ξέρεις και τι είναι η πρόταση!
 

DeletedUser2415

ο απο μηχανης θεος λειτουργησε για αλλη μια φορα!!!!

Ειπα και εγω δεν θα σχολιασει ο christest??? πεταγεσε εκει που δεν σε σπερνουν σε εξουσιαζει η ητα και ο πονος τριων ετων τις κοντρας που εχει η CxC vs 300 και φυσικα οπως παντα τον πινετε,και ερχεσε και ποσταρεις ενω εισαι εκτος κοσμου !!


Ηταν φαβορι καποια σαμερ,καποια ερορ,καποια γιουνι;
και btw πως θεωρεις οτι νικησε τη σαμερ;οταν πηρε τα πρωτα 20 χωρια και μετα στρατολογησατε 30 παιχτες;

Ελα ντε..τι να πεις:doh:
Comraide κουραστηκα απο την 1η προταση σου.Δεν διαβασα το υπολοιπο


κωστα με απογοητευεις... αν θυμαμαι καλα ησουν παικτης τις CxC αλα σε εφαγε η αλλαζωνεια και ο εγωισμος..... λυπαμαι.!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19723

=tourloubouki;401546]Ειπα και εγω δεν θα σχολιασει ο christest??? πεταγεσε εκει που δεν σε σπερνουν σε εξουσιαζει η ητα και ο πονος τριων ετων τις κοντρας που εχει η CxC vs 300 και φυσικα οπως παντα τον πινετε,και ερχεσε και ποσταρεις ενω εισαι εκτος κοσμου !!

κατα αρχην δεν σου απευθυνα τον λογο,αλλου βαρουσε η καμπανα....
κατα 2) δεν με εξουσιαζει καμια ηττα,πολλα απο τα παιδια της cxc ειναι και φιλοι περαν της αντιπαλοτητας στο παιχνιδι....
3)προσωπικα δεν τον εχω πιει ποτε απο παικτες της cxc και οι ιδιοι εχουν αναγνωρισει την αξια μου ως παικτη.....και με τιμα αυτο...
4)για αλλη μια φορα κανεις λαθος στο οτι δεν ειμαι μεσα στον κοσμο,ποτε δεν σχολιαζω σε κοσμο αν δεν παιζω,σε αντιθεση με εσενα που δεν επαιξες καθολου στον 21.....
5) και κυριοτερο,τα περαστικα μου...,ηθελα καιρο να στο πω αλλα δεν μου ειχε δωθει η ευκαιρια.....
Αλωστε ουσιαστικα την παικτικη μου αξια εμεσα την χρωσταω σε εσενα,ειμαι δηλαδη παικτικο παιδι σου, οταν μας ειχες παρατησει στον 5 και με βαρουσε ολος ο σερβερ.....Εκει εμαθα να παιζω και να μην φοβαμαι τιποτα και κανεναν..
και κατι αλλο,θυμησε μου ποτε οι 300σιοι τον ηπιαν απο εσας? περαν του κοσμου 5 που τα παρατησες και ουσιαστικα εχασες τον πολεμο,η μονη φορα που ξαναβρεθηκες με τους συγκεκριμενους 300σιους ηταν στο κοσμο 16 και που ειμασταν ενα μερος αυτων,οχι ολοι....Αν θυμασαι καλα εμεις ειμασταν η αναμοχλευση του να μην πατησουν οι cxc διαγραφη και να πανε τον κοσμο μεχρι τελους....:hmmm:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή