Η CxC στον 24???

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18900
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΚΟΥΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙΤΕ ΣΕ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΞΑΝΑ
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΥΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑ


ΤΟ ΡΑΚΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΕΤΑΞΕΣ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ


[ove]...Δόθηκε ποινή...[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18900

erisaki καλο καλοκαίρι... θα ηρεμήσουν και τα βαρβαρα...
πάντως το προφίλ σου θα το κρατήσω στο αρχείο μου μαζί με κάποια μαργαριτάρια ακόμα που κατά καιρούς έχουν πει προπό τζιδες σαν του λόγου σου...

με παίχτες σαν εσένα θέλατε να κερδίσετε τον κόσμο πανάθεμα σας!!!
 

DeletedUser17325

Ας ευχηθώ και εγώ με τη σειρά μου καλό καλοκαίρι σε όλους.

Δεν περίμενα και δεν ήθελα να κλείσει έτσι ο κόσμος, αλλά ίσως έγινε και για καλό..

Που να κουβαλάμε τα λαπιτόπια στην παραλία.. :)
 

DeletedUser

ΕΣΥ ΤΕΛΙΚΑ ΒΑΡΑ ΤΟΝ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΝΑΤΑΠΟΚΡΙΣΗ
ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗΣ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟΠ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ Ο ΤΖΕΚΙΝΣ ΧΑΝ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ

Υ.Γ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΓΩΝΙΑ Η ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
ΚΑΙ ΚΑΤΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ


[ove]...Δόθηκε ποινή...[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28807

ΕΣΥ ΤΕΛΙΚΑ ΒΑΡΑ ΤΟΝ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΝΑΤΑΠΟΚΡΙΣΗ
ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗΣ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟΠ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ Ο ΤΖΕΚΙΝΣ ΧΑΝ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ

Υ.Γ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΓΩΝΙΑ Η ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
ΚΑΙ ΚΑΤΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ

ρε ψηλε τι σε νοιαζει εσενα που τον βαραει ο σταμσταμ?

κοιτα εκει που σας τον ακουμπαν σε καθε πλανο και ασε τα εφετζιλικια.

Εγω μαικ στο ειπα οτι θα κανουμε καλοκαιρι, τα κοριτσια θελουν παραλια ;)

Καλο καλοκαιρι , αντε και στον 24 παμε παλι οπως τωρα , αλλα προσεχτικα , μην τον κλεισουμε παλι σαν σπιντ.
 

DeletedUser26094

ρε ψηλε τι σε νοιαζει εσενα που τον βαραει ο σταμσταμ?

κοιτα εκει που σας τον ακουμπαν σε καθε πλανο και ασε τα εφετζιλικια.

Εγω μαικ στο ειπα οτι θα κανουμε καλοκαιρι, τα κοριτσια θελουν παραλια ;)

Καλο καλοκαιρι , αντε και στον 24 παμε παλι οπως τωρα , αλλα προσεχτικα , μην τον κλεισουμε παλι σαν σπιντ.

Τρελανεεεεεεε μας ρε Τοληηηηη!!! (L)
Βιαζεσαι ρε, 3000 κόκκινα χωριά έχουν μείνει δεν είναι και λίγα ότι και να λεμε!!! :axe:

Από την άλλη δεν θα με χαλούσε κάθε μέρα παραλία, φραπεδιά και ρακετούλες (άντε γιατί φέτος νιώθω ότι έχω ξεχάσει να παίζω) :p
 

DeletedUser18900

ΕΣΥ ΤΕΛΙΚΑ ΒΑΡΑ ΤΟΝ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΝΑΤΑΠΟΚΡΙΣΗ
ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΙΧΤΗΣ ΤΟΤΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗΣ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙ ΣΤΟΠ ΔΕΝ ΘΑ ΕΓΡΑΦΑ ΑΛΛΑ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ Ο ΤΖΕΚΙΝΣ ΧΑΝ ΚΑΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ

Υ.Γ ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΓΩΝΙΑ Η ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ
ΚΑΙ ΚΑΤΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ

για αστροναύτη δεν σε κόβω.. μάλλον για ******ιόζης μου κανεις!!!

τώρα κάτι καινούριο έχεις να μας πεις? γιατί όλο επαναλαμβάνεσαι...

πες μας τουλάχιστον αν κατάλαβες πως σε γλεντήσαμε πριν 2 μέρες...
από ότι μου εδωσες να καταλάβω σε πονέσαμε γλυκέ μου και δεν μπορείς από το τσούξιμο ούτε να σκεφτείς καμια νέα σαχλαμάρα για να πεις..
 

DeletedUser

Τρελανεεεεεεε μας ρε Τοληηηηη!!! (L)
Βιαζεσαι ρε, 3000 κόκκινα χωριά έχουν μείνει δεν είναι και λίγα ότι και να λεμε!!! :axe:

Από την άλλη δεν θα με χαλούσε κάθε μέρα παραλία, φραπεδιά και ρακετούλες (άντε γιατί φέτος νιώθω ότι έχω ξεχάσει να παίζω) :p


Ξερεις και ρακετες?


[ove]Προειδοποιήση για spam.

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26094

Ξερεις και ρακετες?

Γιατι χρειάζεσαι μαθήματα;


[ove]+10 πόντοι για spam.

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

1000 επιθέσεις σε 5 λεπτά; όντως είναι παράνομο να βάζεις τόσο αργά fake. Για όποιον έχει απορίες, ας απευθυνθεί σε κάποιον που έχει περάσει από κ5, να του πει και πόσες βάζαμε και πόσες δεχόμασταν. Ψάξε τον Δημήτρη (Manimafia) ή τον Σίμο (Kythnos) να σου πουν. Μάθαμε, όταν τρώμε ξύλο, φταίνε οι διαχειριστές, φταίει ο Ερμής που είναι ανάδρομος, ποτέ δεν είναι καλύτερος ο άλλος. Κι αφού ρε φίλε τις είδες ότι ήταν fake, έστω και παράνομες, γιατί δεν τις αγνόησες να κάνεις παιχνίδι με τις κανονικές;
 

DeletedUser28807

τουλαχιστον απο εκει περα εχετε και ατομα που αξιζουν βλεπω.. κριμα ερισαακη, φαινοσουν μετριος, αλλα τωρα σιγουρευτικα εισαι τραγικος
 

DeletedUser

νατος και αλλος αριστεροχειρας βλεπω μαζευτηκατε πολλοι αριστεροι
και 50000 να βαλετε κουραμπιε με ποδια εδω θα ειμαι και θα αναγνωριζω
για τις συντεταγμενες που δεν μπορεις να αναγνωρισεις τις επιθεσεις λεμε
και απαντηση δεν παιρνω απο διαχειριστη εκτος απο ποινες για τα κεφαλαια αυτο τους πειραξε
εφοσον ειναι νομιμο λεμε θελουμε και το αντιστοιχο σκριπτακι που τις διαβαζει αν δεν υπαρχει τοτε παμε σε παρανομο
το καταλαβες τωρα η να το πω στην γλωσσα της ουγκαντα;



α ρε σταμ το καταλαβα τελικα οτι με συμπαθησες πρεπει να επιασε τοπο η συμβουλη μου με εσοσεσ και χωριο σημερα απο δικο σου

και επειδη σε συμπαθησα και εγω θα σε δωσω ακομα μια συμβουλη
τωρα που θα πας για ρακετες μην περασεις το κεφαλι σου για μπαλακι και το κοπανας με τις ρακετες

τελικα το καταλαβατε το θεμα η να φερω κανεναν μεταφραστη;
 

DeletedUser

Απορία αρχαρίου: πως γίνεται πάντα να φταίνε οι διαχειριστές, όταν χάνει κανείς και να είναι παιχταράς όταν κερδίζει; Τελικά, χάνει κανείς γιατί βρήκε καλύτερο/τυχερότερο/ικανότερο/πιο καμμένο αντίπαλο ή αυτοί οι διαχειριστές υποστηρίζουν εμένα στον κ7 αλλά εσένα στον κ57, και πάλι εμένα στον κ67, κ.ο.κ. γιατί δεν μπορούν να αποφασίσουν τι θέλουν; Και τα λέει άνθρωπος που έχασε λογαριασμό 1300 χωριών από μόνιμο μπαν, κανονικότατο. Και τον κόσμο εκείνο.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Καλο καλοκαιρι και καλα μπανια για ολους:)

Δυστυχως δεν πολεμησαμε οσο θα θελαμε.

καλη συνεχεια στους επομενουσ κοσμους.καθως οπως πληροφορηθηκαμε πολοι απο βουχου μετακομιζουν κ24,
οσο για τις κακιες τα σκριπτακιατα τα παρανομα και τις συντεταγμενες δεν εχω να πω κατι συγκεκριμενο

μασσημενη τροφη ερισσακη:)
 

DeletedUser

καλα ειπα εγω νικολακη οτι θελεις μεταφραστη
αλλο λεω αλλο με λες κατηγορησε κανεις τους διαχειριστες;
σαν πελατης του παιχνιδιου ζηταω το σκριπτακι
τι δεν καταλαβαινεις;
σε ποια γλωσσα το θες βρε αγορι μου να στο εξηγησω;
λες να πληρωνω και να διαβαζω τον κριο για αριστο επειδη σε ειπανε μικρο οτι γεννηθηκες εξυπνος;
πρωταπριλια πρεπει να ητανε χααχαχαχχαχα


ρε τι αικιου λαχανα ειναι ορισμενοι
ΚΥΡΙΕ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΙΝΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΡΙΞΕΙΣ ΑΛΛΑ
περιμενω και μια απαντηση για αυτο που ρωταω
 

DeletedUser6091

[mad]Στατιστικά και μόνο για την ιστορία, μέχρι και πριν από 2 μέρες, το σύστημα έδινε πρώτη την V.Η με 20% των χωριών και δεύτερη την cxc με 19% των ενεργών χωριών. Από κει και πέρα βεβαια το χάος καθώς η αμέσως επόμενη φυλή είχε μόλις το 10%.

Είναι αυτή η μαγεία με τα μυστικά που αλλάζει την ροή του κόσμου. Κάτι που δεν είχαμε στους παλιούς κόσμους που η νικήτρια φυλή ήταν κατά κανόνα αυτή που είχε και τα περισσότερα χωριά.

Ήταν κάτι που παρακολουθούσα στενά εδώ και μήνες αλλά δεν μπορούσα να το πω μέχρι και τώρα που ουσιαστικά τελείωσε ο κόσμος. Νικήτρια λοιπόν βάση των μυστικών φαίνεται να είναι η CxC. Συγχαρητήρια προκαταβολικά :)


[/mad]
 

DeletedUser

τα σκριπτακια τα φτιαχουν οι παιχτες κ οχι οι διαχειρηστες!! ξυπνα
εσυ (κ ολοι εμεις) τη μπαρα διευ8υνσεων πληρωνουμε κ οχι το σκριπτ! εκτος κ αν σου ζητανε λεφτα εσενα για να περνεις τα σκριπτακια!!! :rolf:

οποιοσδηποτε κατεχει τον προγραμματισμο μπορει να φτιαξει σκριπτς... αν δεν τα περασει για επιβεβαιωση απο την ΟΔ μονο τοτες ειναι παρανομα...



αλλα τι σ λεω εγω τωρα ετσι??εσυ δεν πρεπει να ξερεις ουτε τα βασικα !!!



ΥΓ παω στοιχημα οτι ο μαλαματινας το εχει ηδη το σκριπτ και δεν σου το δινει :noob:
 

DeletedUser19723

[mad]Στατιστικά και μόνο για την ιστορία, μέχρι και πριν από 2 μέρες, το σύστημα έδινε πρώτη την V.Η με 20% των χωριών και δεύτερη την cxc με 19% των ενεργών χωριών. Από κει και πέρα βεβαια το χάος καθώς η αμέσως επόμενη φυλή είχε μόλις το 10%.

Είναι αυτή η μαγεία με τα μυστικά που αλλάζει την ροή του κόσμου. Κάτι που δεν είχαμε στους παλιούς κόσμους που η νικήτρια φυλή ήταν κατά κανόνα αυτή που είχε και τα περισσότερα χωριά.

Ήταν κάτι που παρακολουθούσα στενά εδώ και μήνες αλλά δεν μπορούσα να το πω μέχρι και τώρα που ουσιαστικά τελείωσε ο κόσμος. Νικήτρια λοιπόν βάση των μυστικών φαίνεται να είναι η CxC. Συγχαρητήρια προκαταβολικά :)


[/mad]

ο απο μηχανης θεος λειτουργησε για αλλη μια φορα!!!!


10 πόντους για Spam

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

by BloodDonor89
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

οποιοσδηποτε κατεχει τον προγραμματισμο μπορει να φτιαξει σκριπτς... αν δεν τα περασει για επιβεβαιωση απο την ΟΔ μονο τοτες ειναι παρανομα..

ο θεος σε εστειλε εσενα αγορι μου;
ειδατε ποσο απλα ειναι τα πραγματα;
τωρα θα παω να γραφτω σε μια σχολη προσγραμματισμου
να μαθω τα βασικα



ρε μαντ γιατι δεν μου το ειπες τοσα χρονια και εγω πηγα σε μαθηματα για ρακετες με τον σταμ;
πλακα ρε με κανετε τωρα;
δηλαδη πρεπει να κατεχουμε προγραμματα σε υπολογιστη για να παιξουμε φυλετικες μαχες;
μετα απο 6 χρονια τι μαθαινουμε ααχαχαχαχαχαχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή