QQ - Κλείσιμο Κ17

Συζήτηση στο forum 'Κοσμος 17' που ξεκίνησε από το μέλος chessknight, στις 12. Ιαν 2013.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. αδερφε μου.... με συγκινησες παλι βρε... παλι με εκανε να κλαιω.... χαχαχαααχα εισαι σκαλια απο κατω και παιχτικα ρε μην ανυσηχεις θα σε βοηθησει ο επιταφιος και θα τους φτασεις:p

και επισης μην βαζεις καρδουλες στην μανα μου γιατι θα εχουμε θεματα...ειπαμε αδερφια αδερφια αλλα οχι κι ετσι... αιντε

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 14. Ιαν 2013
  2. asterios04

asterios04 New Member

παιδια συγχαρητηρια σε νικητες και ηττημενους

ειδικotera τα ευσημα μου στον chess
    "μετα απο τοσα ξενυχτια και χρονο που εχεις αφιερωσει στο game σου αξιζε μια επικη εμφανιση
    και λογω της ποιοτητας στο παιχνιδι αλλα και του ηθους σου

3. Συγχαρητήρια..!! Εύχομαι στους QQ στον επόμενο κόσμο να τους κανει νικητες ο μαντουκας προτού ξεκινήσει ο κοσμος, σας συν**** και εγω..!! :clap:

[swt]10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του φόρουμ
    by immortαl[/swt]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 19. Ιαν 2013
  4. Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στην QQ... Καλη Συνεχεια σε ολους σας παιδεια!!

5. Διώχτε τους κλάψες μωρέ

6. konszamp

konszamp New Member

καλησπερα.

ποτε θα κλεισει εντελως ρε παιδια ακουστηκε τπτ :hmmm:

7. tipaki1908

tipaki1908 Member

καλησπερα και απο εμενα !!!!
    βρε διαχειρηστες του παιχνιδιου κερδισε η QQ τον κοσμο μαζεψε ολα τα μυστικα εχει και πανο δεξια το μυνηματακι !!!
    Η φυλή All Your Base Are Belong To Us κέρδισε σε αυτό τον κόσμο
    ποτε θα τον κλησεται δηλαδη το πασχα!!!:p

8. κομης δανδολος

κομης δανδολος Member

Γιωργο γιατι ταραζεσαι???μπορει να τον ξαναανοιξουν τα παιδια..δε θελουν να πιστεψουν οτι τον κλεισατε μαλλον!!!
    μη σου φανει παραξενο μηνυμα στο mail αυριο-μεθαυριο "ο κοσμος 17 ΞΑΝΑανοιγει!!!!εσύ θα μεινεις εξω?????οι προεγγραφες ξεκινησαν."

9. KOSTASLASKOS

KOSTASLASKOS New Member

Μπράβο ... παλικάρια μου...

Τιμή μου που κάηκα μαζί σας...Μου "διδάξατε" πολλά .... όπως πως ανοίγει ο υπολογιστής... τι είναι το ποντίκι.... δεξί κλικ.... spacebar...κ.τ.λ.....

Στο foroum ακόμα ζορίζομαι να γράψω αλλά θα μάθω που θα πάει....

Να είστε καλά ότι και αν κάνετε...:)

10. Omhrosg1

Omhrosg1 Well-Known Member

Συγχαρητηρια σε νικητες και ηττημενους ηταν ενας ωραιος κοσμος με πολλες κοντρες.

Υ.Γ γιωργο μπορει να παρεξηγηθηκαμε για πολλα θεματα, το ιδιο και με τον κιλλερ4 και τον αχιλλεα.Προσωπικα θελω να ζητησω συγγνωμη, ο λογος ειναι οτι καποιες ωρες σε καποια νευρα που μας κανει το παιχνιδι που ειναι κακο λεμε κατι που στο τελος μπορει να μην το θελουμε..

Ο κ17 ειχε πολλα και διαφορα..ψεματα αληθεια η QQ ειχε καλο ροστερ οπως και οι αλλοι βεβαια..

ο παικτης που μου αρεσε στην αμυντικη λειτουργεια εως εχθρος ηταν ο hongwoojin
    ο παικτης που μου αρεσε στην επιθετικη λειτουργεια εως εχθρος ηταν ο chessknight
    ο παικτης που μου αρεσε στην αναπτυξη εως εχθρος ηταν ο filologos, παροτι εχασε αρκετα χωρια στην 45, δεν το εβαλε κατω και μετα μας πιεσε πολυ.

ο παικτης που του αξιζουν αρκετα μπραβο και που ηταν 1 απο τα πολλα στοιχεια να παρει το κοσμο η QQ ηταν ο konszamp χωρις καμια υπερβολη.

αυτα ειναι τα πιστευω μου...καλημερα σας...και ξανα Συγχαρητηρια στους νικητες..

11. tipaki1908

tipaki1908 Member

αχαχχαχα λεσ ρε στελιο να γινει τιποτα τετοιο !!!!!
    δεν ταραζομαι καθολου απλα μπενω μεσα στο παιχνιδι και λεω ακομα ρε φιλε ακομα τη περιμενουν να βαλουμε και πριμιουμ σε κοσμο που τελειωσε !!!!!
    αα α α α α α και περιμενω κυριοι διαχηρηστεσ το πριμιουν να στηλετε ετσι απλα να το βλεπω με το που τον κλησετε τελικα :p
    οσο με εσενα ομηρε δεν θα ασχοληθω καθολου :noob:

12. Αργυρός-Αντίο λέμε

Αργυρός-Αντίο λέμε Well-Known Member

Άμα λεω ρε τιπακι ότι είσαι μορφή! χαχαχαχα λακιαφι στους νουμπάαααδεεεες

13. tipaki1908

tipaki1908 Member

καθως καθομαι στο σπιτι λεω να μπω να δω τον κλεισανε τελικα τον κοσμο τη βλεπω με μεγαλη εντυπωση σημερα οτι δεν υπαρχει κ17 !!!
    :bd:

14. g115

g115 Member

αφού ο κόσμος 17 είναι κλειστός γιατί δεν τον βάζετε στην κατηγορία με τους κλειστούς κόσμους?

15. tipaki1908

tipaki1908 Member

Μηπως για να βλεπουν ολοι οι αλλοι ποιος ειναι ο νικητης μεχρι να το εμπεδωσετε τελικα!!!:p

16. tipaki1908

tipaki1908 Member

ΒΡΕ ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ Κ22 ΘΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΒΡΕ ΡΕΜΑΛΙΑ !!!!:p

[fum]10 Πόντους για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

1.β. Κεφαλαία
    Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

By Fumal[/fum]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 27. Ιουν 2013