QQ - Κλείσιμο Κ17

DeletedUser

αδερφε μου.... με συγκινησες παλι βρε... παλι με εκανε να κλαιω.... χαχαχαααχα εισαι σκαλια απο κατω και παιχτικα ρε μην ανυσηχεις θα σε βοηθησει ο επιταφιος και θα τους φτασεις:p

και επισης μην βαζεις καρδουλες στην μανα μου γιατι θα εχουμε θεματα...ειπαμε αδερφια αδερφια αλλα οχι κι ετσι... αιντε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15578

παιδια συγχαρητηρια σε νικητες και ηττημενους

ειδικotera τα ευσημα μου στον chess
"μετα απο τοσα ξενυχτια και χρονο που εχεις αφιερωσει στο game σου αξιζε μια επικη εμφανιση
και λογω της ποιοτητας στο παιχνιδι αλλα και του ηθους σου
 

DeletedUser

Συγχαρητήρια..!! Εύχομαι στους QQ στον επόμενο κόσμο να τους κανει νικητες ο μαντουκας προτού ξεκινήσει ο κοσμος, σας συν**** και εγω..!! :clap:


[swt]10 πόντοι για Παράβαση των κανόνων του φόρουμ
by immortαl[/swt]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ στην QQ... Καλη Συνεχεια σε ολους σας παιδεια!!
 

DeletedUser2579

καλησπερα.

ποτε θα κλεισει εντελως ρε παιδια ακουστηκε τπτ :hmmm:
 

DeletedUser22257

καλησπερα και απο εμενα !!!!
βρε διαχειρηστες του παιχνιδιου κερδισε η QQ τον κοσμο μαζεψε ολα τα μυστικα εχει και πανο δεξια το μυνηματακι !!!
Η φυλή All Your Base Are Belong To Us κέρδισε σε αυτό τον κόσμο
ποτε θα τον κλησεται δηλαδη το πασχα!!!:p
 

DeletedUser18110

Γιωργο γιατι ταραζεσαι???μπορει να τον ξαναανοιξουν τα παιδια..δε θελουν να πιστεψουν οτι τον κλεισατε μαλλον!!!
μη σου φανει παραξενο μηνυμα στο mail αυριο-μεθαυριο "ο κοσμος 17 ΞΑΝΑανοιγει!!!!εσύ θα μεινεις εξω?????οι προεγγραφες ξεκινησαν."
 

DeletedUser28769

Μπράβο ... παλικάρια μου...

Τιμή μου που κάηκα μαζί σας...Μου "διδάξατε" πολλά .... όπως πως ανοίγει ο υπολογιστής... τι είναι το ποντίκι.... δεξί κλικ.... spacebar...κ.τ.λ.....

Στο foroum ακόμα ζορίζομαι να γράψω αλλά θα μάθω που θα πάει....

Να είστε καλά ότι και αν κάνετε...:)
 

Assassin Of Death

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
162
Συγχαρητηρια σε νικητες και ηττημενους ηταν ενας ωραιος κοσμος με πολλες κοντρες.

Υ.Γ γιωργο μπορει να παρεξηγηθηκαμε για πολλα θεματα, το ιδιο και με τον κιλλερ4 και τον αχιλλεα.Προσωπικα θελω να ζητησω συγγνωμη, ο λογος ειναι οτι καποιες ωρες σε καποια νευρα που μας κανει το παιχνιδι που ειναι κακο λεμε κατι που στο τελος μπορει να μην το θελουμε..

Ο κ17 ειχε πολλα και διαφορα..ψεματα αληθεια η QQ ειχε καλο ροστερ οπως και οι αλλοι βεβαια..

ο παικτης που μου αρεσε στην αμυντικη λειτουργεια εως εχθρος ηταν ο hongwoojin
ο παικτης που μου αρεσε στην επιθετικη λειτουργεια εως εχθρος ηταν ο chessknight
ο παικτης που μου αρεσε στην αναπτυξη εως εχθρος ηταν ο filologos, παροτι εχασε αρκετα χωρια στην 45, δεν το εβαλε κατω και μετα μας πιεσε πολυ.

ο παικτης που του αξιζουν αρκετα μπραβο και που ηταν 1 απο τα πολλα στοιχεια να παρει το κοσμο η QQ ηταν ο konszamp χωρις καμια υπερβολη.

αυτα ειναι τα πιστευω μου...καλημερα σας...και ξανα Συγχαρητηρια στους νικητες..
 

DeletedUser22257

Γιωργο γιατι ταραζεσαι???μπορει να τον ξαναανοιξουν τα παιδια..δε θελουν να πιστεψουν οτι τον κλεισατε μαλλον!!!
μη σου φανει παραξενο μηνυμα στο mail αυριο-μεθαυριο "ο κοσμος 17 ΞΑΝΑανοιγει!!!!εσύ θα μεινεις εξω?????οι προεγγραφες ξεκινησαν."

αχαχχαχα λεσ ρε στελιο να γινει τιποτα τετοιο !!!!!
δεν ταραζομαι καθολου απλα μπενω μεσα στο παιχνιδι και λεω ακομα ρε φιλε ακομα τη περιμενουν να βαλουμε και πριμιουμ σε κοσμο που τελειωσε !!!!!
αα α α α α α και περιμενω κυριοι διαχηρηστεσ το πριμιουν να στηλετε ετσι απλα να το βλεπω με το που τον κλησετε τελικα :p
οσο με εσενα ομηρε δεν θα ασχοληθω καθολου :noob:
 

DeletedUser22257

καθως καθομαι στο σπιτι λεω να μπω να δω τον κλεισανε τελικα τον κοσμο τη βλεπω με μεγαλη εντυπωση σημερα οτι δεν υπαρχει κ17 !!!
:bd:
 

DeletedUser30931

αφού ο κόσμος 17 είναι κλειστός γιατί δεν τον βάζετε στην κατηγορία με τους κλειστούς κόσμους?
 

DeletedUser22257

αφού ο κόσμος 17 είναι κλειστός γιατί δεν τον βάζετε στην κατηγορία με τους κλειστούς κόσμους?

Μηπως για να βλεπουν ολοι οι αλλοι ποιος ειναι ο νικητης μεχρι να το εμπεδωσετε τελικα!!!:p
 

DeletedUser22257

ΒΡΕ ΓΡΑΨΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΜΟΝΟ ΣΤΟΝ Κ22 ΘΑ ΓΡΑΦΕΤΑΙ ΒΡΕ ΡΕΜΑΛΙΑ !!!!:p


[fum]10 Πόντους για Παράβαση των κανόνων του Φόρουμ

1.β. Κεφαλαία
Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

By Fumal[/fum]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή