10.000 επιθέσεις ενω είσαι 1000 πόντους

  • Δημιουργός θέματος crocopcod4
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Να επιβεβαιωθώ μια μέρα και να κλείσω αργό κόσμο μέσα σε 3 μήνες

Το ξερα οτι οι Μάγιας μιλούσαν για το δικό σου τέλος κόσμου και όχι για τις 21/12 :p
___________________
Καλό το διάβασμα, καλά τα skills, καλό το farming καλά όλα... μην ξεχνάμε πως είναι ένα παιχνίδι. Ο καθένας το παίζει όπως τον ευχαριστεί και σύμφωνα με τον ελεύθερο χρόνο που έχει και απλά για διασκέδαση.
 

DeletedUser

καλα μιλαμε απλα οτι πρεπει να κατσεις και να εκδοσεις βιβλιο..... τουλαχιστον οποτε θες να πεις κατι για μενα απλα μην γραφεις τοσα δεν υπαρχει περιπτωση να κατσω να ξανα διαβασω τοσες βλακιες ισα ισα για να δω τι εγραψες... δευτερον δεν εχω αναγκη να δωσω λογαρισμο ποιος ειμαι και που ειμαι ειδικα σε σενα ορισμενοι που χρειαζοντε ξερουν.... τριτον μπες σε καναν hp μπας και εχεις ελπιδα για 3μηνο κοσμο γιατι σε αργο ετσι δεν..... διαβασα καπου κατι για εθνικη... με τετοιο μυαλο ενταξη απλα χαλαρα ποτε δεν θα ερχοσουνα να παιξεις... και πληροφοριακα μονο τερματισαμε #2 και χασαμε στον τελικο με μικρη διαφορα γιατι ειμασταν 3 ατομα λιγοτερα..... οσο τα περι φιλοσοφιας σου τωρα και επιθεσεις και αλλες τετοιες βλακιες.... παρε χαμπαρι οτι στην ζωη σου μπορεις να κανεις και αλλα εκτος φαρμινγ αν δεν στειλεισ αλογακια μια μερα δεν θα πεθανεις ειδικα οταν εχεις πολλα χωρια



[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

θα σε στεναχωρησω τοτε παρα πολυ που θα σου πω οτι γυρισα να παιξω ελληνικες φυλετικες μετα απο κανα 2 χρονια σε εξωτερικους κοσμους μπηκα κ15 καθαρα για πλακα 2 μηνες και κατεληξα να κερδιζω κοσμο με ρανκ #1 ενω εχω σταματησει να φαρμαρω μετα τους πρωτους 5μηνες δηλαδη περιπου τα 100 χωρια.... η εγω ειμαι τουριστας και τυχερος η κατι αλλο παιζει που θα το μαθεις στο μελλον φιλε unpaiktable.... και μην βγιαστεις να βγεις να πεις ναι με κανιβαλισμους κτλ ξερω και εγω τσεκαρε αρχειο και στατιστικα πρωτα καθως και το οτι επεζα 4μηνες χωρις φυλης και μετα με φυλη 1μιση ηπειρο μακρια μου

Εντάξει, εγώ έγραψα 3 τεράστια κείμενα, αλλά τουλάχιστον ταξινόμησα όλες τις σκέψεις μου σε μια ευκολοδιάβαστη δομή, με αρχή, μέση και τέλος. Εσύ έγραψες 5 κείμενα, όπου σε μερικά επαναλαμβάνεις τις ίδιες σκέψεις και σε μερικά φέρνεις κολοτούμπες τα όσα λες. Μήπως σε λένε Σαμαρά;

Μόνος σου με προκάλλεσες να τσεκάρω το αρχείο σου. Και μετά μου το γύρισες τελείως. Και μην προσπαθείς επαναλειμμένα να βρίσκεις ψεγάδια στα γραφόμενα μου. Τα όσα έχω πει, δεν έχουνε αποδέκτη εσένα, παρά μόνο εκείνο το σημείο, που σου ζήτησα να μου δώσεις ένα username σου, από παλιό κόσμο. Σε ικετεύω, κάνε μου αυτή τη χάρη.

Δικαιολογήθηκα πως δεν ξέρω τι συνέβη με την εθνική. Γενικά από Απρίλιο εως Οκτώβριο δεν παρακολουθώ ποτέ φυλετικές. Και τώρα εσύ νομίζεις ότι κάτι μας είπες πάντως. Εγώ τα λόγια του HaroN απλά συγκράτησα και εξέφρασα την άποψη μου.

Και πριν προλαβει να πεταχτει κανεις παλι, κλασσικα οπως παντα, σκεφτειτε τι εγινε στον μαστερς το καλοκαιρι, οταν μια ομαδα θεωρητικα καλωςν ελληνων παιξανε λιγο σοβαρα δεν κανανε κιχ με τους ξενους, που πολλοι απο αυτους παικτικα ειναι το πολυ μετριοι.


Στο μόνο πράγμα που σίγουρα θα συμφωνήσουμε και οι δύο, είναι στο ότι "ο άλλος γράφει, για να γράφει".




[mars]10 πόντους για spam.

by Marsian[/mars]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή