Αυτοματο συστημα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser19040
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

[mad]Όχι αγαπημένοι παίκτες δεν θα φάτε ban αν στείλετε μια επίθεση σε λιγότερο από 300ms αν βγάλουμε την αυτόματη ρύθμιση. Θα φάτε ban αν δεν την ακυρώσετε μέσα στα 10 λεπτά που έχετε στην διάθεση σας από το σύστημα. Όπως δηλαδή γινόταν έτσι και αλλιώς πριν μπει το σύστημα. Δεκάδες χιλιάδες παίκτες μπόρεσαν και το έκαναν. Εσείς γιατί να μην μπορέσετε? Είσαι βλάκες η άχρηστοι και δεν μπορείτε να πατήσετε την ακύρωση όπως γινόταν πάντα? Δεν νομίζω να είστε τίποτα από 2.

Είμαι σίγουρος πως ΑΝ γίνει αυτό θα τα καταφέρετε όπως τα κατάφεραν χιλιάδες παίκτες στον ελληνικό server και εκατομμύρια σε όλο τον κόσμο :)

[/mad]

γιατι προσπαθεις να κοροιδεψεις τον κοσμο για ολα τα προβληματα που δημιουργειτε δεν ξερω
τα τρενα δεν μπαινουνε ετσι επειδη ξυπνησε ενας ενα πρωι και τα βαλε
το τρενακι το κολλας πισω απο nukes και δηλαδη τωρα μας λες οτι θα στειλει καποιος * Nukes απο τις 100 ωρες σε στακαρισμενο χωριο και αμα παει το κολλησει στην τελευταια θα πρεπει μετα να ακυρωσει και να στειλει τρενο 30 σεκ και να κοιταει τις νυκες να γυρνανε αλλα χωριο γιοκ μετα γιατι εσας σας καρφωθηκε να χαλασετε ολη τη ροη του παιχνιδιου
ε νυσαφι
ειχαμε το τ-τραιν ειπατε δε σας κανει το βγαλατε,καναμε το ιδιο με ταμπ κιτ ειπατε δε σας κανει ανεβασατε το οριο
ηταν 240 το πηγατε 300 -320 δεν ξερω και εγω ποσο σε ενα μηνα θα μας πεις το παω 400 μετα 500 και απο οτι φαινεται σταματημο δεν εχεις
στο τελος θα λεμε εστειλα τρενα στα μιλιμινουτ οχι στα μιλισεκοντ
και ποιος ο λογος για ολα αυτα δεν μπορω να καταλαβω
δηλαδη ειναι παρανομο να παιζουμε το παιχνιδι??δεν μπορω να καταλαβω πραγματικα
θελετε στον σερβερ σας να παιζουμε φυλετικες αγκαλιτσες και οχι φυλετικες μαχες?
ε πειτε το να φυγουμε και οσοι εχουμε μεινει να δω τι θα κανετε μετα
αντι να προσπαθειτε να βελτιωσετε το προιον σας συνεχως το χαντακωνετε

και οχι κυριε μαντ που τοσο ευκολα τα ξεστομιζεις δεν ειμαι ουτε ****** ουτε αχρηστος
αλλα αμα εχω βγαλει τα ματια μου να κανω ενα **** πλανο 2 μερες και το χαλασω εξαιτιας σου γιατι τα 20 τρενακια που θα πρεπει να βαλω μεσα σε ενα διωρο τα μισα θα ακυρωνονται για να μη με κανεις μπαν πες μου εσυ τι θα πρεπει να γινει

και το θεικο που λες οτι παλια πως μπορουσαμε ετσι
απο εκεινο το παλια εχουνε προστεθει δεκαδες πραγματα
μηπως να τα αφαιρεσουμε και αυτα γιατι δεν σου καθονται καλα στο στομαχι?
τι εγινε μωρε σε τι βοηθανε αφου παλια παιζαμε ετσι
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ολοι οσοι μιλατε μαλλον εχετε φτασει το αστρονομικο ποσο του ενος χωριου ελεος και δεν εχετε συμμετεχει ποτε σε πλανο ετσι.ειναι απλη λογικη το αυτοματο συστημα ειναι το καλυτερο θα φαμε την ζωη μας να τσεκαρουμε αν εχουν φυγει οι επιθεσεις εντος των οριον.

Εγω εχω δυο χωρια μπορω να γραφω εδω;;; ή απαγορευεται;;;
"πλανο" τι ειναι αυτο; Αγνωστη λεξη.
Εχουν απαντησει οι υπευθυνοι για ποιο λογο θα το κανουν αυτο και που αποσκοπουν;;;μην τα βλεπουμε ολα απο την δικη μας πλευρα καποιος λογος θα υπαρχει που γινεται αυτο:hmmm:

Ααα στον κοσμο1παιζω εσεις που εχετε ποιο πολλα χωρια ελατε με πλανο να παρετε και τα δικα μου,για καθε ενα που θα παιρνετε θα σας δινω και ενα δωρο:oops:
 

DeletedUser

αντι να προσπαθειτε να βελτιωσετε το προιον σας συνεχως το χαντακωνετε

αυτό ισχύει εδώ και παρα παρα πολυ καιρό.

είμαστε πελάτες στην τελική και τα πράγματα πρέπει να γίνονται για να μας ικανοποιούν και οχι καθε φορα να μένουν δυσαρεστημένοι με τα νεα έκτακτα μέτρα και εισφορές που αποφασίζετε.

αν θέλετε να κάνετε κατι ρίξτε το όριο και αστε το αυτοματο σύστημα.

με αρκετους νόμιμους τροπους μπορείς να διώξεις τρένο κάτω απο το όριο που υπάρχει και υπαρχουν οδηγιες για αυτο στο φορουμ του νετ οπου οτι γράφεται εκει θεωρείται παράνομο σε εμας.....:grrr:

Εχουν απαντησει οι υπευθυνοι για ποιο λογο θα το κανουν αυτο και που αποσκοπουν;;;μην τα βλεπουμε ολα απο την δικη μας πλευρα καποιος λογος θα υπαρχει που γινεται αυτο:hmmm:

δεν υπαρχει ουτε ενας λογος να γινει αυτο...
 

DeletedUser

Εαν δεν υπαρχει λογος t-bag πραγματικα μιλαμε για υποβαθμιση του παιχνιδιου μονο και μονο για να εξυπηρετηθουν καποιοι!!!

Περιμενω την επισημη απαντηση
 

DeletedUser6091

[mad]Για ακόμη μια φορα βλέπω να διαμαρτύρονται ακριβώς μα ακριβώς αυτοί που ήξερα πως θα διαμαρτυρηθούν. Οι 5-6 ίδιοι παίκτες που διαμαρτύρονται πάντα. Τελικά ίσως να χαραμίζομαι εδώ και να πρέπει να πάω να γίνω κάποιου είδους μεντιουμ.

Αγαπημένοι μου παίκτες η αλλαγή που είπαμε πως ΜΠΟΡΕΙ να γίνει και σας θορύβησε τόσο εσάς τους 5 από το σύνολο των 40.000 παικτών, έχει απόλυτη συνοχή με την υπενθύμιση που έκανα στο τέλος της ανακοίνωσης. Χαίρομαι που πέτυχα απόλυτα τον στόχο μου και ταρακούνησα αυτούς που έπρεπε να ταρακουνήσω.

Για την αύξηση του ορίου των ms έχω ήδη ενημερώσει τον διευθυντή μου και έχω ήδη πάρει την άδεια του για να φτάσω το όριο στο 120 στον κόσμο 17. Ναι στον επόμενο κόσμο σκέφτομαι ΠΟΛΥ σοβαρά να το ανεβάσω ακόμα περισσότερο.

Για τον φίλο Jim Αεκ που είπε πως ο κανόνας δεν υπήρχε παλιά θα ήθελα να του θυμίσω πως ο κανόνας υπήρχε από την ΠΡΩΤΗ μέρα που άνοιξε το μαγαζί το 2008. Οι κανόνες ανανεώθηκαν το 2010 και από τότε δεν έχουμε αλλάξει κανόνα παρα μονο έχουμε προσθέσει κάποια παραδείγματα για να βοηθήσουμε στην κατανόηση τους. Το σύστημα με την αυτοματοποίηση των ms βγήκε το 2011 από όσο μπορώ να δω στα αρχεία των εκδόσεων που υπάρχουν άρα κάποιος άλλος έχει επιλεκτική μνήμη η μάλλον κάποιος άλλος δεν είχε δώσει την παραμικρή προσοχή στους κανόνες μέχρι σήμερα όπου ξαφνικά τους έμαθε και μάλιστα τους κρίνει χωρίς όπως αποδεικνύεται, να τους είχε διαβάσει.

Αν το παιχνίδι το πάτε μπροστά εσείς οι 10-20-50 με το να αυτοματοποιείτε καταστάσεις προς το συμφέρον σας τότε συγγνώμη αλλα είμαι εδώ για να σας σταματήσω με τον οποιο τρόπο μπορώ. Δουλειά μου δεν είναι να φροντίζω να παίρνουν αυτό που θέλουν οι 50 αδιαφορώντας πλήρως για τους άλλους. Δουλειά μου είναι η προστασία του συνόλου των παικτών το οποιο αυτή τη στιγμή ξεπερνά τους 40.000 παίκτες. Δουλειά μου είναι να φροντίσω πως ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ θα έχουν τις ίδιες ευκαιρίες για να επικρατήσουν στο παιχνίδι, όλοι θα πολεμήσουν με τα ίδια όπλα, με τις ίδιες δυνατότητες. Ευχαριστώ ειλικρινά για τα χρήματα τα οποια δίνετε στο παιχνίδι μέρος των οποιων παίρνω και εγώ με τον μισθό μου αλλα δεν σας δίνουν κανένα δικαίωμα να επεμβαίνετε στις διαδικασίες ελεγχου του παιχνιδιού και να έχετε τον πρώτο λόγο για θέματα που αφορούν το σύνολο των παικτών μας.

Για τους κανόνες και για εμενα δεν υπάρχουν προνομιακοί και μη παίκτες. Υπάρχουν 40.000 παίκτες οι οποιοι μας κάνουν την τιμή να αφιερώσουν χρόνο στο παιχνίδι που διαχειρίζομαι, μας κάνουν την τιμή να περάσουν τον πραγματικά πολύτιμο πλέον χρόνο τους σε αυτό το παιχνίδι, μας κάνουν την τιμή να διαχειριζομαστε την διασκέδαση τους και στην Ελλάδα του 2011 είναι πολύ σπάνιο πράγμα η διασκέδαση. Η διασκέδαση αγαπημένοι παίκτες δεν μετριέται με χρήματα και δεν τα λογαριάζω όταν διαχειρίζομαι ένα τόσο πολύτιμο αγαθό. Ήμουν εδώ και χωρίς να παίρνω ούτε μια δεκάρα, είμαι εδώ τώρα που παίρνω έναν μισθό και θα δουλέψω ξανά εδώ ακόμα και αν δεν πληρώνομαι. Η δουλειά μου λοιπόν εδώ είναι η διασφάλιση της τήρησης των κανόνων και η απομάκρυνση όσων προσπαθούν με δόλο να εκμεταλλευτούν τους χρηστες μας. Αν αυτό ενοχλεί κάποιους λυπάμαι πραγματικά αλλα είναι λογικό να μην μπορούμε να καλύψουμε τα "θέλω" 40.000 παικτών.

Το παιχνίδι προχωράει και συνεχώς βρίσκονται τρόποι που βολεύουν μονο μερικούς και μάλιστα τρόποι που παραβιάζουν κανόνες. Είναι υποχρέωση μας να παίρνουμε μετρα για αυτό με οποιο κόστος μπορεί να προκύψει.

Παρακαλώ κρατήστε την συζήτηση σε κόσμιο επίπεδο. Η απάντηση της ομάδας έχει δοθεί και δεν έχουμε λόγο να επανέλθουμε ξανά σε αυτό το θέμα. Για απορίες σχετικά με αποκλεισμούς παρακαλώ απευθυνθείτε στο κέντρο υποστήριξης.


Καλή συνεχεια και καλές μάχες σε όλους.

[/mad]
 

DeletedUser

[mad]Για ακόμη μια φορα βλέπω να διαμαρτύρονται ακριβώς μα ακριβώς αυτοί που ήξερα πως θα διαμαρτυρηθούν. Οι 5-6 ίδιοι παίκτες που διαμαρτύρονται πάντα. Τελικά ίσως να χαραμίζομαι εδώ και να πρέπει να πάω να γίνω κάποιου είδους μεντιουμ.

Αγαπημένοι μου παίκτες η αλλαγή που είπαμε πως ΜΠΟΡΕΙ να γίνει και σας θορύβησε τόσο εσάς τους 5 από το σύνολο των 40.000 παικτών, έχει απόλυτη συνοχή με την υπενθύμιση που έκανα στο τέλος της ανακοίνωσης. Χαίρομαι που πέτυχα απόλυτα τον στόχο μου και ταρακούνησα αυτούς που έπρεπε να ταρακουνήσω.

Για την αύξηση του ορίου των ms έχω ήδη ενημερώσει τον διευθυντή μου και έχω ήδη πάρει την άδεια του για να φτάσω το όριο στο 120 στον κόσμο 17. Ναι στον επόμενο κόσμο σκέφτομαι ΠΟΛΥ σοβαρά να το ανεβάσω ακόμα περισσότερο.

Για τον φίλο Jim Αεκ που είπε πως ο κανόνας δεν υπήρχε παλιά θα ήθελα να του θυμίσω πως ο κανόνας υπήρχε από την ΠΡΩΤΗ μέρα που άνοιξε το μαγαζί το 2008. Οι κανόνες ανανεώθηκαν το 2010 και από τότε δεν έχουμε αλλάξει κανόνα παρα μονο έχουμε προσθέσει κάποια παραδείγματα για να βοηθήσουμε στην κατανόηση τους. Το σύστημα με την αυτοματοποίηση των ms βγήκε το 2011 από όσο μπορώ να δω στα αρχεία των εκδόσεων που υπάρχουν άρα κάποιος άλλος έχει επιλεκτική μνήμη η μάλλον κάποιος άλλος δεν είχε δώσει την παραμικρή προσοχή στους κανόνες μέχρι σήμερα όπου ξαφνικά τους έμαθε και μάλιστα τους κρίνει χωρίς όπως αποδεικνύεται, να τους είχε διαβάσει.

Αν το παιχνίδι το πάτε μπροστά εσείς οι 10-20-50 με το να αυτοματοποιείτε καταστάσεις προς το συμφέρον σας τότε συγγνώμη αλλα είμαι εδώ για να σας σταματήσω με τον οποιο τρόπο μπορώ. Δουλειά μου δεν είναι να φροντίζω να παίρνουν αυτό που θέλουν οι 50 αδιαφορώντας πλήρως για τους άλλους. Δουλειά μου είναι η προστασία του συνόλου των παικτών το οποιο αυτή τη στιγμή ξεπερνά τους 40.000 παίκτες. Δουλειά μου είναι να φροντίσω πως ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ θα έχουν τις ίδιες ευκαιρίες για να επικρατήσουν στο παιχνίδι, όλοι θα πολεμήσουν με τα ίδια όπλα, με τις ίδιες δυνατότητες. Ευχαριστώ ειλικρινά για τα χρήματα τα οποια δίνετε στο παιχνίδι μέρος των οποιων παίρνω και εγώ με τον μισθό μου αλλα δεν σας δίνουν κανένα δικαίωμα να επεμβαίνετε στις διαδικασίες ελεγχου του παιχνιδιού και να έχετε τον πρώτο λόγο για θέματα που αφορούν το σύνολο των παικτών μας.

Για τους κανόνες και για εμενα δεν υπάρχουν προνομιακοί και μη παίκτες. Υπάρχουν 40.000 παίκτες οι οποιοι μας κάνουν την τιμή να αφιερώσουν χρόνο στο παιχνίδι που διαχειρίζομαι, μας κάνουν την τιμή να περάσουν τον πραγματικά πολύτιμο πλέον χρόνο τους σε αυτό το παιχνίδι, μας κάνουν την τιμή να διαχειριζομαστε την διασκέδαση τους και στην Ελλάδα του 2011 είναι πολύ σπάνιο πράγμα η διασκέδαση. Η διασκέδαση αγαπημένοι παίκτες δεν μετριέται με χρήματα και δεν τα λογαριάζω όταν διαχειρίζομαι ένα τόσο πολύτιμο αγαθό. Ήμουν εδώ και χωρίς να παίρνω ούτε μια δεκάρα, είμαι εδώ τώρα που παίρνω έναν μισθό και θα δουλέψω ξανά εδώ ακόμα και αν δεν πληρώνομαι. Η δουλειά μου λοιπόν εδώ είναι η διασφάλιση της τήρησης των κανόνων και η απομάκρυνση όσων προσπαθούν με δόλο να εκμεταλλευτούν τους χρηστες μας. Αν αυτό ενοχλεί κάποιους λυπάμαι πραγματικά αλλα είναι λογικό να μην μπορούμε να καλύψουμε τα "θέλω" 40.000 παικτών.

Το παιχνίδι προχωράει και συνεχώς βρίσκονται τρόποι που βολεύουν μονο μερικούς και μάλιστα τρόποι που παραβιάζουν κανόνες. Είναι υποχρέωση μας να παίρνουμε μετρα για αυτό με οποιο κόστος μπορεί να προκύψει.

Παρακαλώ κρατήστε την συζήτηση σε κόσμιο επίπεδο. Η απάντηση της ομάδας έχει δοθεί και δεν έχουμε λόγο να επανέλθουμε ξανά σε αυτό το θέμα. Για απορίες σχετικά με αποκλεισμούς παρακαλώ απευθυνθείτε στο κέντρο υποστήριξης.


Καλή συνεχεια και καλές μάχες σε όλους.

[/mad]
επειδη θεωρεις και εμενα μεσα σε αυτους τους 5 100% ειναι 8-9 ατομα και οχι 5
και αν πιστευεις οτι ολοι θελουν να γινει αυτη η αλλαγη βγαλε δημοσκοπηση να δουμε τι πραγματικα θελουν ολοι.μερικα πραγματα δεν τα καταλαβαινεις γιατι δεν παιζεις σε κοσμο.αν επαιζες θα καταλαβαινες και θα σ φαινοντουσαν ολα πολυ διαφορετικα.
απο τα 30.000μελη παιζουν εδω και ενεργοι γυρω στους 10.000 ειναι περιπου.αν εβαζες δημοσκοπηση το πολυ 700-800ατομα να ηταν υπερ υου ΜΠΟΡΕΙ.βλεπε τα πραγματα και απο την αλλη μερια δεν κανει κακο καλο κανει
 

DeletedUser

Κ το 40.000 που λες είναι ένα πλασματικός αριθμός γιατί δεν μπήκες στη διαδικασία να σκεφτείς πόσοι απ'αυτούς διαβάζουν το εξωτερικό κ πόσοι απ'αυτούς είναι καινούργιοι που ακόμα δεν ξέρουν πως να νομπλάρουν!

Κ πίστεψέ με ότι δεν είμαι ένας απ'αυτούς που χρησιμοποιεί κάτι παράνομο!Με 4 καρτέλες παίζω κ γρήγορα οκ όσο μπορώ,αλλά αν πατήσω κ κάτσει πιο γρήγορα θα φάω ΒΑΝ χωρίς λόγο κ όπως κ όσοι κάνουν το ίδιο!

Κ επίσης το πιο προχωρημένο εργαλείο που έχω χρησιμοποιήσει ήταν κάποτε το tab-kit στις παλιές εκδόσεις του mozzila!K συμφωνώ κ εγώ στη δημοσκόπηση ώστε να δεις ότι δεν έχεις δίκιο!
 

DeletedUser20506

κυριε μαντ πιστευω οτι το καλυτερο ειναι να ανοιξεις μια δημοσκοπηση και εκει θα δεις τι πραγματικα θελουν οι παιχτες.οπως ειπανε παραπανω εσυ δεν παιζεις σε κανενα κοσμο γιαυτο δεν καταλαβαινεις καποια πραγματα
 

DeletedUser

για μια ακομα φορα αντι να αντιμετωπισεις οσα λεμε με καποια υποτυπωδη εστω επιχειρηματα πετας κατι περιεργα και ξεκοβεις καθε συζητηση

αλλα επειδη συνεχιζεις να χαρακτηριζεις συγκεκριμενα ατομα πρεπει και να απαντησουμε νομιζω αφου ειμαστε εμεις που ολο κανουμε φασαρια-ισως γιατι μονο εμεις ασχολουμαστε με το παιχνιδι?-
κατ'αρχην προσπαθεις να κανεις μια χαζη προπαγανδα που καταρριπτεται απο την αρχικη σελιδα του παιχνιδιου

πιστευω συμφωνεις πως το συνολο των ενεργων παιχτων ενος κοσμου δεν υπαρχει πιο ευκολος τροπος να εξακριβωθει τουλαχιστον στο μεγαλυτερο πιθανο αριθμο μεσα απο το συνολο των παλαντιν εκτος αμα κοπτεσαι για ολους αυτους που μπηκανε στο παιχνιδι και δεν βγαλανε καν παλαντινο για να παιξουνε ,αφησανε το χωριο 26 ποντους και φυγανε γιατι τοτε μου το λες και διαγραφω ολη την εκθεση εδω αφου προφανως μας κοροιδευεις
με λιγα λογια μας λες οτι φροντιζεις για το καλο των 40000 χρηστων οταν στα στατς της σελιδας σου αμα κανεις μια προσθεσουλα βγαινουνε γυρω στα 25000 παλαντιν
περιττο να σου πω οτι απο αυτα για κανονικους χρηστες αντε να ειναι οι μισοι αμα βαλεις μεσα μονιμες επιτηρησεις/διεγγραμενους λογαριασμους/παιχτες που παιζουνε σε διαφορετικους κοσμους(που στην πραγματικοτητα αυτοι οι καμμενοι που μονο πολεμο δεν μας εχεις κυρηξει για να καθαρισεις το παιχνιδι ειμαστε μια 500αρα ατομα)
αρα το βασικο θεμα νομιζω καταρριφθηκε
τωρα παμε παρακατω μιλας για αυτοματοποιηση κλπ
και ξαναρωτω το ταμπ κιτ στο μοζιλα και το εντερ 2 στο οπερα ειναι παρανομα?
οι απλα πατας 5 κουμπακια στις ρυθμισεις του browser soy και ξεκλειδωνεις μια δυνατοτητα του χωρις να κανεις τιποτα παρανομο για το παιχνιδι
και να πω κατι αλλο ,ολοι αυτοι οι αμολυντοι και ασπιλλοι 40000 χρηστες που λες οτι εμεις τους κοροιδευουμε αυτοματοποιωντας το παιχνιδι
δεν μπορουνε να διαβασουνε ενα θεματακι στο φορουμ που λεει αναλυτικα πως στελνεις ενα τρενο πχ και θελει 5 λεπτα για να το μαθεις?η εστω να ρωτησουν εναν συμπαικτη τους πως γινεται?για το καλο αυτων κοπτεσαι ?αφου δεν θελουν αυτοι δλδ να κανουν κατι πρεπει να μην το κανουν και οι αλλοι που θελουν?
αμα ειναι οτι δεν βολευει τον καθεναν ας το αλλαξουμε
για να μη μακρυγορω μπορεις να κανεις οτι θελεις το χουμε καταλαβει πλεον αφου με τα λεγομενα σου ολοι οι κανονες του νετ ειναι παρανομοι αλλα ρε ****το μη μας δουλευεις κιολας ,μη βγαινεις φατσα φορα και μας λες και αχρηστους επειδη εσυ δεν ξερω τι εχεις στο μυαλο σου
θες να μας διωξεις?ε στο τελος δεν θα μεινει κανεις
εγω οταν μπηκα σε αυτο το σαιτ ελεγε 90.000 ατομα μαντεψε ποσα λεει τωρα

υγ.ευχομαι οντως ακομα και αυτο που λες για "δοκιμη" για να δεις τις αντιδρασεις μας να ισχυει
ακομα και αν ολοι καταλαβαινουν ποσο γελοιο ειναι αυτο
υγ2,δεν θα ξαναπαντησω γιατι εχω την αμυδρη εντυπωση οτι μιλαω στον τοιχο
ειμαι σε αυτους τους ποσους ειπες?-40- περιεργους και εγω
 

DeletedUser

1) Aν γινει πραγματι δημοσκοπιση, αυτη θα εχει ενα και μονο αποτελεσμα: 100% υπερ του αυτοματου συστηματος. Οποτε και μονο για αυτον τον λογο, δεν χρειαζεται να γινει καν.

2) Συμφωνω με τον mad, που ολο τα ιδια ατομα διαμαρτυρονται. Και μιλανε διαρκως, σε καθε θεμα που τους παιρνει να κανουνε trolling. Σε θεματα που υπαρχει καποιο επιπεδο, δεν ειναι σε θεση, να πουνε κατι σοβαρο. Αν θα μιλησουνε σε τετοια θεματα, αντε να πουνε "+1000" και τιποτα παραπανω. Οταν παιζω, τετοια ατομα τα απομακραινω και τα πολεμαω. Εχει ιδιαιτερη πλακα. Με το μερος μου παιρνω μονο οσους δεν κανουνε trolling. Η αληθεια ειναι πως βρισκεις δυσκολα τετοια ατομα στον ελληνικο σερβερ. Εχω δηλωσει πως μονο το 5% των παικτων, ειναι κατ' εμε τα "καλα παιδια", με τα οποια μπορω να συνεργαστω.

3) Οι διαχειριστες εχουνε δηλωσει πως καθε αλλαγη ρυθμισης, ειναι για να βοηθαει τους νουμπαδες, να παραμενουνε στο παιχνιδι περισσοτερες ημερες. Και εχουνε ξεκαθαρισει πως ποτέ δεν θα γινει αλλαγη ρυθμισης, η οποια θα ευνοει τους καλους παικτες, εκτος απο καποιες προσθηκες που κατα καιρους γινονται στους λογαριασμους πρεμιουμ.

Κι εσεις βρε mad, βαλτε το αυτοματο συστημα να ενεργοποιειται αποκλειστικα στους εχοντες λογαριασμο πρεμιουμ, να ησυχασετε μια και καλη. Αφου ξερατε πως θα ξεσπασει θυελλα...
 

DeletedUser

κι εγω συμφωνω με τον Ι want my pill στο να γινει μια δημοσκοπηση για αυτο το θεμα.

υγ:κυριε μαντ ολοι οσοι εχουν γραψει εδω θελουν το αυτοματο συστημα και κανεις ως τωρα δεν εχει υποστηριξη την καταργηση του και σιγουρα οχι 40.000 ατομα.

off-topic :δεν καταλαβαινω γιατι ο ανπαικταμπολ πρεπει σε καθε θεμα να μας μιλαει για την στρατηγικη του, το πως επιλεγει ατομα στη φυλη του,σε ποιους κοσμους θα παιξει, το πως κανει backtime (αν και το συγκεκριμενο μου φανηκε πολυ χρησιμος οδηγος ) ,κλπ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

off-topic: Αγόρι μου, απλά βαριέμαι πολύ και δεν έχω τι να κάνω. Όταν ανοίξει ο Κ17, θα σταματήσω να γράφω. Σας το υπόσχομαι. Μετά θα μαθαίνετε νέα μου.. με άλλον τρόπο.
 

DeletedUser19040

[mad]Για ακόμη μια φορα βλέπω να διαμαρτύρονται ακριβώς μα ακριβώς αυτοί που ήξερα πως θα διαμαρτυρηθούν. Οι 5-6 ίδιοι παίκτες που διαμαρτύρονται πάντα. Τελικά ίσως να χαραμίζομαι εδώ και να πρέπει να πάω να γίνω κάποιου είδους μεντιουμ.

Αγαπημένοι μου παίκτες η αλλαγή που είπαμε πως ΜΠΟΡΕΙ να γίνει και σας θορύβησε τόσο εσάς τους 5 από το σύνολο των 40.000 παικτών, έχει απόλυτη συνοχή με την υπενθύμιση που έκανα στο τέλος της ανακοίνωσης. Χαίρομαι που πέτυχα απόλυτα τον στόχο μου και ταρακούνησα αυτούς που έπρεπε να ταρακουνήσω.

Για την αύξηση του ορίου των ms έχω ήδη ενημερώσει τον διευθυντή μου και έχω ήδη πάρει την άδεια του για να φτάσω το όριο στο 120 στον κόσμο 17. Ναι στον επόμενο κόσμο σκέφτομαι ΠΟΛΥ σοβαρά να το ανεβάσω ακόμα περισσότερο.

Για τον φίλο Jim Αεκ που είπε πως ο κανόνας δεν υπήρχε παλιά θα ήθελα να του θυμίσω πως ο κανόνας υπήρχε από την ΠΡΩΤΗ μέρα που άνοιξε το μαγαζί το 2008. Οι κανόνες ανανεώθηκαν το 2010 και από τότε δεν έχουμε αλλάξει κανόνα παρα μονο έχουμε προσθέσει κάποια παραδείγματα για να βοηθήσουμε στην κατανόηση τους. Το σύστημα με την αυτοματοποίηση των ms βγήκε το 2011 από όσο μπορώ να δω στα αρχεία των εκδόσεων που υπάρχουν άρα κάποιος άλλος έχει επιλεκτική μνήμη η μάλλον κάποιος άλλος δεν είχε δώσει την παραμικρή προσοχή στους κανόνες μέχρι σήμερα όπου ξαφνικά τους έμαθε και μάλιστα τους κρίνει χωρίς όπως αποδεικνύεται, να τους είχε διαβάσει.

Αν το παιχνίδι το πάτε μπροστά εσείς οι 10-20-50 με το να αυτοματοποιείτε καταστάσεις προς το συμφέρον σας τότε συγγνώμη αλλα είμαι εδώ για να σας σταματήσω με τον οποιο τρόπο μπορώ. Δουλειά μου δεν είναι να φροντίζω να παίρνουν αυτό που θέλουν οι 50 αδιαφορώντας πλήρως για τους άλλους. Δουλειά μου είναι η προστασία του συνόλου των παικτών το οποιο αυτή τη στιγμή ξεπερνά τους 40.000 παίκτες. Δουλειά μου είναι να φροντίσω πως ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ θα έχουν τις ίδιες ευκαιρίες για να επικρατήσουν στο παιχνίδι, όλοι θα πολεμήσουν με τα ίδια όπλα, με τις ίδιες δυνατότητες. Ευχαριστώ ειλικρινά για τα χρήματα τα οποια δίνετε στο παιχνίδι μέρος των οποιων παίρνω και εγώ με τον μισθό μου αλλα δεν σας δίνουν κανένα δικαίωμα να επεμβαίνετε στις διαδικασίες ελεγχου του παιχνιδιού και να έχετε τον πρώτο λόγο για θέματα που αφορούν το σύνολο των παικτών μας.

Για τους κανόνες και για εμενα δεν υπάρχουν προνομιακοί και μη παίκτες. Υπάρχουν 40.000 παίκτες οι οποιοι μας κάνουν την τιμή να αφιερώσουν χρόνο στο παιχνίδι που διαχειρίζομαι, μας κάνουν την τιμή να περάσουν τον πραγματικά πολύτιμο πλέον χρόνο τους σε αυτό το παιχνίδι, μας κάνουν την τιμή να διαχειριζομαστε την διασκέδαση τους και στην Ελλάδα του 2011 είναι πολύ σπάνιο πράγμα η διασκέδαση. Η διασκέδαση αγαπημένοι παίκτες δεν μετριέται με χρήματα και δεν τα λογαριάζω όταν διαχειρίζομαι ένα τόσο πολύτιμο αγαθό. Ήμουν εδώ και χωρίς να παίρνω ούτε μια δεκάρα, είμαι εδώ τώρα που παίρνω έναν μισθό και θα δουλέψω ξανά εδώ ακόμα και αν δεν πληρώνομαι. Η δουλειά μου λοιπόν εδώ είναι η διασφάλιση της τήρησης των κανόνων και η απομάκρυνση όσων προσπαθούν με δόλο να εκμεταλλευτούν τους χρηστες μας. Αν αυτό ενοχλεί κάποιους λυπάμαι πραγματικά αλλα είναι λογικό να μην μπορούμε να καλύψουμε τα "θέλω" 40.000 παικτών.

Το παιχνίδι προχωράει και συνεχώς βρίσκονται τρόποι που βολεύουν μονο μερικούς και μάλιστα τρόποι που παραβιάζουν κανόνες. Είναι υποχρέωση μας να παίρνουμε μετρα για αυτό με οποιο κόστος μπορεί να προκύψει.

Παρακαλώ κρατήστε την συζήτηση σε κόσμιο επίπεδο. Η απάντηση της ομάδας έχει δοθεί και δεν έχουμε λόγο να επανέλθουμε ξανά σε αυτό το θέμα. Για απορίες σχετικά με αποκλεισμούς παρακαλώ απευθυνθείτε στο κέντρο υποστήριξης.


Καλή συνεχεια και καλές μάχες σε όλους.

[/mad]


Το θεμα το ανοιξα εγω γτ ναι πιστευω πς αν γινει κτ τετοιο θα ειναι μια τρυπα στο νερο και ευχαριστω τα ατομα που στυρηζουν με της αποψεις τους αυτο το θεμα και το κρατανε ζωντανο γτ ειναι σοβαρο θεμα.θελω να σε ρωτησω κατι?με εχεις ξαναδει στο φορουμ να γκρινιαζω?και επηδει εχω διαβασει ολα τα κομεντ ολων τν παιχτων ολοι εκαναν σε πλ ευγενικους τονους σχολια και ειπαν τα πιστευω τους δεν ειδα κανεναν να γκρινιαζει και θα επρεπε να χερεσε που ειμαστε εστο και 10 ατομα και νοιαζομαστε για το παιχνιδη αν πιστευεις πς ειμαι 5 γκρινιαριδες που απλα δεν εχουμε τ να κανουμε και σχολιαζουμε τα παντα θα σου προτεινα μιας και ειναι ενα παιχνιδη που συμβαλουμε και εμεις με τα χρηματα μας να κανεις μια δημοσκοπηση και εγω σου λεω πς δεν θα ειμαστε μονο 5 αυτοι που θα ψυφησουμε υπερ του συστηματος και επηδει ειμαι σιγουρος γιαυτο εαν οι δημοσκοπηση δηξει το αντιθετο θα σου βγαλω το καπελο και θα αποχωρησω απο τς φυλετικες.και κτ ακομα γνωμη μου απο τα 40.000 ατομα που τονιζεις συνεχως μονο τα 8 με 10.0000 ειναι ενεργα οταν ειχε γινει δημοσκοπηση για τς ρυθμησεις του κ16 πανο απο 5.000 ατομα δεν ειχαμαι ψηφησει...αυτα απο εμενα...!

πραγματικα οτι λεω ειναι σε πλ ευγενικους τονους και παντα η φιλικη μου γνωμη.
αν νομιζεις πς σου τα λεω γιατι προσπαθω να καταστρεψω το παιχνιδι και οχι γτ ενδιαφερομαι τοτε δεν υπαρχει λογος να συνεχιζω να γραφω...ελπιζω πς απο οσα εγραψα ολο και κτ σε επηρεασε...
 

DeletedUser

Φιλτατε Mad... Νομιζεις ..... Οτι δεν θυμαμαι καλα.... Στον κ5 εστελνα τρενακια σε 47 μς .... Λες να μην θυμαμαι? τι εστελνα σε εχθρους??? Δεν το συνεχιζω....... γιατι ξερω που θα παω...!!!!


Και συγγνωμη που ξερουμε να στελνουμε τρενακια στο οριο ΜΕ ΝΟΜΙΜΟΤΑΤΟΥΣ τροπους... μπορει να μην μπορουν να τα καταφερουν οι υπολοιποι.... ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΦΤΑΙΜΕ!!!! ΟΥΤΕ ΟΙ 5 ΟΥΤΕ ΟΙ 10 ΟΥΤΕ ΟΙ 20......



Με εκτιμηση και παντα φιλικα

Δημητρης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ειχα σταματησει το παιχνιδι καναν χρονο

αρχισα να ξανακαιγομαι στο 16

ευχαριστω που μου δινεις λογους να αποτοξινωθω μια και καλη
 

DeletedUser26440

Μπα σε καλο σας νυχτιατικα σας διαβασα και μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι. Τι ειναι αυτα τα πραγματα? Νομιζετε οτι το ρητο "Ο πελατης εχει παντα δικιο" περναει σε τα μας? Γελαστικατε. Ειμαστε ολοι στη δυσμενη θεση να παιζουμε, τροπος του λεγειν, πληρωνοντας τους διαχειρηστες μας. Ειναι ξεκαθαρο πλεον. Αιντε λοιπον κοτσαρετε κανα ευρωπουλο γιατι ασπρη μερα δεν θα δειτε... Ισως λεει το κομματι της ανακοινωσης, αρα με τετοιες συμπεριφορες αναγκαζετε την ομαδα να προβει στην αλλαγη του κανονα. Και επονται κι αλλα επικοι παικτουρες...

Και δεν καταλαβαινω ενα πραγμα, μας ρωτησατε εμας τους 39990-39992 αν θελουμε την ρυθμιση, οχι για πειτε τωρα? Απαντηστε μου και μετα πειτε τα δικα σας. Εγω θελω να εφαρμοστει ο κανονας αυτος μπας και δουμε και εμεις που δεν ξερουμε τα κολπα σας ασπρη μερα με τα μπαν που θα τρωτε. Ειστε μειονοτητα, καταλαβαιτε το!!!

Και να σας πω και το αλλο, που ρωτατε μερικοι εξυπνακηδες γιατι να γινει η καταργηση, εχω παρατηρησει, δεν ξερω αν το χει κανει και κανας αλλος, οτι καποιες στιγμες ο σερβερ χανει 1 δευτερολεπτο και το αιτιολογω οτι καθε φορα που ενας απο εσας τους 8 στελνει τρενο σταματωντας το χρονο ο σερβερ παθαινει πατατρακ και χανονται δεπτερολεπτα τα οποια γινονται λεπτα, και να οι συντηρησεις του σερβερ να επανελθει στο κανονικο και να λεφτα για τους τεχνικους και να γκρινια γιατι διακοπηκε το παιχνιδι για 15 λεπτα...Αν λοιπον συνεχισετε να στελνετε τρενα με ταχυτητα φωτος και μετα την καταργηση που ευχομαι να γινει, θα τρωτε το μπανακι σας, εμεις θα σας περνουμε τα χωρια και ο σερβερ δεν θα θελει συντηρηση καθε λιγο και λιγακι...

Ειμαι στη μειονοτητα το ξερω, εγω και ο ανπεκταμπουλ, εναντιον των 8 σας εδω περα αλλα να ξερετε οτι εξω στο παιχνιδι μπορουμε να γινουμε 39990 και 2 εμεις, βαλε και την κουτση Μαρια, γινηκαμε πολλες καλε!! Να το χετε υποψιν σας αν θελετε να απαντησετε γιατι θα μας βρειτε μπροστα σας.
 

DeletedUser

Ωραια ειρωνεια πουλας φιλτατε απο πανω.... και δεν το θεωρω σωστο :)
 

DeletedUser19040

Μαζί ενωμένοι, ποτέ νικημένοι!!! :axe:

για ποιο λογο η ειρωνια?βλεπεις πς δεν σε ενοχλει κανενας εσυ γτ θες να βαλεις λαδι στη φωτια οπως ειπες σε ενα αλλο σχολιο σου?βρισκεις αστεια αυτα που λεμε? μπορεις να μην τα βλεπεις.!προτιμω να γραψεις την γνωμη σου παρα να χαλας το θεμα!δεν θα σου απαντησω αν συνεχισεις γτ θα χαλασουμε το θεμα και η ροη προς παρον ειναι ωραια,κανε ωραια σχολια με της αποψης σου οπως κανουν ολοι και οπως εκανες και σε προηγουμενα σχολια σου.απλα αυτο...!
 
Κορυφή