Αυτοματο συστημα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser19040
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser19040

Αφήνουμε ανοιχτό το ενδεχόμενο να κλείσουμε το αυτόματο σύστημα και να πρέπει οι παίκτες να ελέγχουν τις επιθέσεις τους για το κατά ποσο παραβιάζουν τους κανόνες.

Για ποιο λογο να γινει αυτο?ετσι και ποιο πολλα μπαν θα πεσουν και ποιο πολοι παικτες θα παρανομουν θελοντας και μη....δεν μπορω να καταλαβω με ποια λογικη ενδεχετε να γινει αυτο το πραγμα.Δεν ξερω κατα ποσο ειμαι παραλογος παντος δεν συμφωνω με την ιδεα αυτη να καταργησετε το αυτοματο συστημα..δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο σας...!

Για οσους δεν καταλαβαν το θεμα..ενδεχετε τα τρενα που στελνουμε απο το ιδιο χωριο να πρεπει να κοιταμε μονοι μας αν στελνονται στα επιτρεπτα ms του αναλογου κοσμου,αν παραβιαζουν τους κανονες και στελνονται σε μικροτερο χρονο απο οτι λενε οι κανονες ενδεχετε να τρωμε μπαν..αλλα ετσι δικια μου γνωμη πολοι θα παρανομουν χωρις να το θελουν θα εχεις το ανγχος να κοιτας τους χρονους τον τρενων σου ενω τωρα δεν χρειαζεται να πεδεβομαστε υπαρχει συστημα για την αναλογη δουλεια...!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εγω πρωσοπικα με αυτον τον τροπο δεν μπορω να στειλω τρενο!
στελνω στελνω οσο πιο γρηγορα γινεται.αν μας το βγαλουν αυτο το καλυτερο τρενο που θα κανω θα ειναι 2σεκ διαφορα δηλαδη ελεος.θα τρωμε ομαδικο αποκλεισμο 200ατομα καθε φορα που θα κανουν ελεγχο
 

DeletedUser27051

δηλαδη μας λετε οτι πρεπει να βρουμε καινουρια ''κολπα''?Εγω στελνω τρενα με tab-kit που πιανει απιστευτους χρονους...δηλαδη να φαω μπαν επειδη θελετε εσεις να ακυρωσετε το αυτοματο...μαλλον μας εχετε γραμμενους και αυτο δεν μας αρεσει καθολου....:angry:
 

DeletedUser21130

Αφήνουμε ανοιχτό το ενδεχόμενο να κλείσουμε το αυτόματο σύστημα και να πρέπει οι παίκτες να ελέγχουν τις επιθέσεις τους για το κατά ποσο παραβιάζουν τους κανόνες.

Για ποιο λογο να γινει αυτο?ετσι και ποιο πολλα μπαν θα πεσουν και ποιο πολοι παικτες θα παρανομουν θελοντας και μη....δεν μπορω να καταλαβω με ποια λογικη ενδεχετε να γινει αυτο το πραγμα.Δεν ξερω κατα ποσο ειμαι παραλογος παντος δεν συμφωνω με την ιδεα αυτη να καταργησετε το αυτοματο συστημα..δεν μπορω να καταλαβω το σκεπτικο σας...!

Για οσους δεν καταλαβαν το θεμα..ενδεχετε τα τρενα που στελνουμε απο το ιδιο χωριο να πρεπει να κοιταμε μονοι μας αν στελνονται στα επιτρεπτα ms του αναλογου κοσμου,αν παραβιαζουν τους κανονες και στελνονται σε μικροτερο χρονο απο οτι λενε οι κανονες ενδεχετε να τρωμε μπαν..αλλα ετσι δικια μου γνωμη πολοι θα παρανομουν χωρις να το θελουν θα εχεις το ανγχος να κοιτας τους χρονους τον τρενων σου ενω τωρα δεν χρειαζεται να πεδεβομαστε υπαρχει συστημα για την αναλογη δουλεια...!
+10000000000
 

DeletedUser6091

[mad]Όχι αγαπημένοι παίκτες δεν θα φάτε ban αν στείλετε μια επίθεση σε λιγότερο από 300ms αν βγάλουμε την αυτόματη ρύθμιση. Θα φάτε ban αν δεν την ακυρώσετε μέσα στα 10 λεπτά που έχετε στην διάθεση σας από το σύστημα. Όπως δηλαδή γινόταν έτσι και αλλιώς πριν μπει το σύστημα. Δεκάδες χιλιάδες παίκτες μπόρεσαν και το έκαναν. Εσείς γιατί να μην μπορέσετε? Είσαι βλάκες η άχρηστοι και δεν μπορείτε να πατήσετε την ακύρωση όπως γινόταν πάντα? Δεν νομίζω να είστε τίποτα από 2.

Είμαι σίγουρος πως ΑΝ γίνει αυτό θα τα καταφέρετε όπως τα κατάφεραν χιλιάδες παίκτες στον ελληνικό server και εκατομμύρια σε όλο τον κόσμο :)

[/mad]
 

DeletedUser

ναι αλλα τωρα εχουμε κακομαθει και θα ξεχνιομαστε!τσαμπα αποκλεισμοι θα πεφτουν και αυτοι που θα φωναζουν θα εχουν δικιο.δεν μπορεις πρωτα να μας βαζεις το συστημα να μαθαινουμε και μετα να το καταργεις.
 

DeletedUser

δηλαδη αδερφε θα χαλαει πλανο που φτιαχναμε ωρες και ισως χρειαστηκε να ξενυχτησουμε για να το πετυχουμε μονο και μονο επειδη εχουμε στειλει πολυ γρηγορη επιθεση?

γενικα δεν συμφωνω με την απαγορευση κατω των 100 ms αλλα αφου ειναι αναγκαιο κακο τουλαχιστον ας υπαρχει αυτοματη διορθωση
 

DeletedUser27131

..

αυτο θα αφαιρεθει και απο τα σπεεδ? γιατι αν ο αλλος ειναι στα 10-15 σεκ μακρια σου με αριστο ποτε θα προλαβεις να ακυρωσεις?
 

DeletedUser19040

[mad]Όχι αγαπημένοι παίκτες δεν θα φάτε ban αν στείλετε μια επίθεση σε λιγότερο από 300ms αν βγάλουμε την αυτόματη ρύθμιση. Θα φάτε ban αν δεν την ακυρώσετε μέσα στα 10 λεπτά που έχετε στην διάθεση σας από το σύστημα. Όπως δηλαδή γινόταν έτσι και αλλιώς πριν μπει το σύστημα. Δεκάδες χιλιάδες παίκτες μπόρεσαν και το έκαναν. Εσείς γιατί να μην μπορέσετε? Είσαι βλάκες η άχρηστοι και δεν μπορείτε να πατήσετε την ακύρωση όπως γινόταν πάντα? Δεν νομίζω να είστε τίποτα από 2.

Είμαι σίγουρος πως ΑΝ γίνει αυτό θα τα καταφέρετε όπως τα κατάφεραν χιλιάδες παίκτες στον ελληνικό server και εκατομμύρια σε όλο τον κόσμο :)

[/mad]

Οχι δεν ειμαστε βλακες ουτε αχρηστοι,αλλα με το να μας αφαιρεσετε το αυτοματο συστημα εμενα παει στο μυαλο το οτι θελετε τα τρενα να στελνοντε σε ακομα ποιο αργους χρονους αυτη ειναι η αποψη μου...και κτ ακομα παλια δεν υπειρχε το αυτοματο συστημα και γιαυτον τον λογο συμβιβαζομασταν ετσι τωρα που υπαρχει και βοηθαει στην ποιο νομιμη ροη του παιχνιδιου γτ θελετε να το αφαιρεσετε?δεν μπορω να σας καταλαβω..μαλλον κατα την δικη μου γνωμη θελετε τα τρενα μας να στελνοντε με ποιο αργους ρυθμους δεν μπορω να βρω αλλη εξηγησει...
 

DeletedUser

αμα θελετε να χασετε πολυ κοσμο (θα χασετε ειναι σιγουρο) καντε το...οπως λεει και πιο πανω θα κανουν τοσες μερες να βγαινουν πλανα ξενυχτια και να παρακαλας να το πετυχεις και να μην σου βγει τελικα για 10ms...να ειναι το οριο 120ms και να πετυχεις 110ms τι κανουμε τοτε? εμ να μην παρουμε χωριο εμ να χασουμε αριστους αν τους στειλαμε πιο μπροστα και δεν μπορουμε να ακυρωσουμε...με γεια σας με χαρα σας
 

DeletedUser

Η πιο άκυρη αλλαγή όλων των εποχών θα είναι αν γίνει!

Απ'ότι φαίνεται πάμε όπως κ η πολιτικοί την Ελλάδα!Κάποια χρόνια πίσω αντί να πηγαίνουμε μόνο μπροστά!

Κ δεν καταλαβαίνω κ την χρησιμότητα της αλλαγής!Ας δούμε κ ένα επιχείρημα σωστό κ όχι απάντηση του στυλ "παλιά έτσι έπαιζαν"!!!
 

DeletedUser

Η πιο άκυρη αλλαγή όλων των εποχών θα είναι αν γίνει!

Απ'ότι φαίνεται πάμε όπως κ η πολιτικοί την Ελλάδα!Κάποια χρόνια πίσω αντί να πηγαίνουμε μόνο μπροστά!

Κ δεν καταλαβαίνω κ την χρησιμότητα της αλλαγής!Ας δούμε κ ένα επιχείρημα σωστό κ όχι απάντηση του στυλ "παλιά έτσι έπαιζαν"!!!

συμφωνο απολυτα με τον αχχιλεα.(μπες και κ16 νοτιοδυτικα):clap:
 

DeletedUser

[mad]Όχι αγαπημένοι παίκτες δεν θα φάτε ban αν στείλετε μια επίθεση σε λιγότερο από 300ms αν βγάλουμε την αυτόματη ρύθμιση. Θα φάτε ban αν δεν την ακυρώσετε μέσα στα 10 λεπτά που έχετε στην διάθεση σας από το σύστημα. Όπως δηλαδή γινόταν έτσι και αλλιώς πριν μπει το σύστημα. Δεκάδες χιλιάδες παίκτες μπόρεσαν και το έκαναν. Εσείς γιατί να μην μπορέσετε? Είσαι βλάκες η άχρηστοι και δεν μπορείτε να πατήσετε την ακύρωση όπως γινόταν πάντα? Δεν νομίζω να είστε τίποτα από 2.

Είμαι σίγουρος πως ΑΝ γίνει αυτό θα τα καταφέρετε όπως τα κατάφεραν χιλιάδες παίκτες στον ελληνικό server και εκατομμύρια σε όλο τον κόσμο :)

[/mad]

Παλαιοτερα δεν υπηρχε οριο στις επιθεσεις φιλτατε Mad... ΤΟ τρενακι μπορουσε να σταλθει οσο πιο γρηγορα μπορουσε ο καθενας αλλα μαλλον εχετε επιλεκτικη μνημη...
 

DeletedUser

Εγω που στελνω τους αριστοκρατες 10 δευτερολεπτα τον εναν με τον αλλον δεν εχω προβλημα ετσι;;;:hmmm:

Προς mad18: μηπως αυτο θα γινει για να μπορεσετε επιτελους να πιασετε αυτους που εχουν παρανομα σκριπτακια στο broswer τα οποια και δεν ανιχνευονται και στελνουν τους αριστους με οση διαφορα θελουν πατωντας ενα μονο κουμπι;:grrr:

Εμεις παντος μαθαμε και κοβουμε και αυτα τα τρενα.
 

DeletedUser

Δεν κάθησα ποτέ να μάθω να κάνω t-train και ούτε πρόκειται. Το θεωρώ αν μη τι άλλο ****. Και τα παίρνω, κάθε φορά που βγαίνει ο καθ' ένας και διαμαρτύρεται κατά των διαχειριστών. Δεν πολυκαίγομαι, για την αλλαγή αυτής της ρύθμισης. Και γενικότερα δεν με νοιάζει, όποιες και αν είναι οι ρυθμίσεις, αφού θα ισχύουνε οι ίδιες για όλον τον κόσμο. Με αυτό το σκεπτικό, καμία ρύθμιση δεν είναι άδικη, βαρετή, χαζή κλπ. Αντιθέτως, όλες οι ρυθμίσεις μπορούνε να χαρακτηριστούνε ενδιαφέρουσες, προκλητικές κλπ. Για αυτόν τον λόγο τα παίρνω με όποιον ασχολείται με τις ρυθμίσεις ενός κόσμου και φορτώνει το φόρουμ με trolling.

Να φανταστώ τώρα, πως αυτή η ρύθμιση έγινε, για να σταματήσετε τα t-train.

Aν εγώ επιτεθώ με noble και φτάνω στις 20:30:15:100
και βαλω απο μπροστα μια nuke που φτανει στις 20:30:15:060 (με πολυ τυχη μονο)

...κινδυνευω να φαω μπαν;:ban:
 

DeletedUser

Δεν κάθησα ποτέ να μάθω να κάνω t-train και ούτε πρόκειται. Το θεωρώ αν μη τι άλλο ****. Και τα παίρνω, κάθε φορά που βγαίνει ο καθ' ένας και διαμαρτύρεται κατά των διαχειριστών. Δεν πολυκαίγομαι, για την αλλαγή αυτής της ρύθμισης. Και γενικότερα δεν με νοιάζει, όποιες και αν είναι οι ρυθμίσεις, αφού θα ισχύουνε οι ίδιες για όλον τον κόσμο. Με αυτό το σκεπτικό, καμία ρύθμιση δεν είναι άδικη, βαρετή, χαζή κλπ. Αντιθέτως, όλες οι ρυθμίσεις μπορούνε να χαρακτηριστούνε ενδιαφέρουσες, προκλητικές κλπ. Για αυτόν τον λόγο τα παίρνω με όποιον ασχολείται με τις ρυθμίσεις ενός κόσμου και φορτώνει το φόρουμ με trolling.

Να φανταστώ τώρα, πως αυτή η ρύθμιση έγινε, για να σταματήσετε τα t-train.

Aν εγώ επιτεθώ με noble και φτάνω στις 20:30:15:100
και βαλω απο μπροστα μια nuke που φτανει στις 20:30:15:060 (με πολυ τυχη μονο)

...κινδυνευω να φαω μπαν;:ban:

+10000000 :clap:
 

DeletedUser

Δεν κάθησα ποτέ να μάθω να κάνω t-train και ούτε πρόκειται. Το θεωρώ αν μη τι άλλο ****. Και τα παίρνω, κάθε φορά που βγαίνει ο καθ' ένας και διαμαρτύρεται κατά των διαχειριστών. Δεν πολυκαίγομαι, για την αλλαγή αυτής της ρύθμισης. Και γενικότερα δεν με νοιάζει, όποιες και αν είναι οι ρυθμίσεις, αφού θα ισχύουνε οι ίδιες για όλον τον κόσμο. Με αυτό το σκεπτικό, καμία ρύθμιση δεν είναι άδικη, βαρετή, χαζή κλπ. Αντιθέτως, όλες οι ρυθμίσεις μπορούνε να χαρακτηριστούνε ενδιαφέρουσες, προκλητικές κλπ. Για αυτόν τον λόγο τα παίρνω με όποιον ασχολείται με τις ρυθμίσεις ενός κόσμου και φορτώνει το φόρουμ με trolling.

Να φανταστώ τώρα, πως αυτή η ρύθμιση έγινε, για να σταματήσετε τα t-train.

Aν εγώ επιτεθώ με noble και φτάνω στις 20:30:15:100
και βαλω απο μπροστα μια nuke που φτανει στις 20:30:15:060 (με πολυ τυχη μονο)

...κινδυνευω να φαω μπαν;:ban:

Απο την στιγμη που ειναι απο διαφορετικα χωρια(ετσι κανω και εγω) οχι δεν κινδυνευεις.

Φυσικα και συμφωνω με αυτα που λες ,διοτι οι διαχιρειστες οτι ρυθμιση κανουν γινεται για να καλυτερευσει το παιχνιδι.
 

DeletedUser

ολοι οσοι μιλατε μαλλον εχετε φτασει το αστρονομικο ποσο του ενος χωριου ελεος και δεν εχετε συμμετεχει ποτε σε πλανο ετσι.ειναι απλη λογικη το αυτοματο συστημα ειναι το καλυτερο θα φαμε την ζωη μας να τσεκαρουμε αν εχουν φυγει οι επιθεσεις εντος των οριον.
 

DeletedUser

το αυτόματο σύστημα που προστέθηκε στο παρελθόν ειναι μια απο της ποιο σωστές αναβαθμίσεις που εχει γίνει στης φυλετικές

βγάζοντας το θα αυξηθούν τα μπαν θα αυξηθούν οι αιτήσεις υποστήριξης και θα κινδυνεύεις να ακυρώσεις τρένα που μπορεί να πεδευεσε μερες για να βγάλεις το πλάνο

δεν μπορώ να σκευτω ποιον θα ωφελήσει το να βγει το αυτόματο σύστημα και θα ειναι αλλο ενα μειονέκτημα του παιχνιδιού εαν γινει κατι τετοιο.
 
Κορυφή