Χαρτες Κοσμου 12

  • Δημιουργός θέματος 0ukn0s
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ναι αλλα δεν ξερω γιατι δεν πιανει μια ακαδημια μας
τεσπα
 

DeletedUser21057

ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΘΕΤΕΙ Η ΑΛΛΗ ΣΑΣ ΦΥΛΗ.ΠΕΣ ΣΤΟ ΔΟΥΚΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΞΑΝΑΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΕΤΙΚΕΤΑ ΕΡΡΟΡ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΡΡΟΡ ΣΤΗΝ ΜΙΤΡΙΚΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΛΑΤΙΝΙΚΟΥΣ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΚΕΦΤΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ
 

DeletedUser10217

Γιατί άλλαζαν συνεχώς συντομογραφία. Πλέον είναι εντάξει
 

DeletedUser21057

Η ΧΤΕΣΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΙΟ ΜΑΥΡΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 12 ΔΕΙΤΕ ΜΟΝΟ ΤΙ ΚΑΤΑΚΤΗΣΕΙΣ ΕΓΙΝΑΝ Ο ΑΡΙΘΜΟΣ ΒΑΣΙΚΑ.17 Η ΑΝΧΣΕΧ 15 ΕΜΕΙΣ 10 Η ΕΡΡΟΡ 4 Η NAVAJO
 

DeletedUser21808

ΑΣ ΦΤΙΑΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...! ΟΙ ΟΙΚΕΓΕΝΕΙΕΣ ΑΡΧ ΚΑΙ ΔΙΑΣ ΘΕΛΟΥΝ ΦΤΙΑΞΙΜΟ! :ban:
 

DeletedUser16238

ας περαστουν τουλαχιστον οι φυλες στο ιδιο χρωμα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Oι χαρτες τα εχουν παιξει ή μπορει να φταινει οι ιδιες οι φυλες να εχουν διαφορετικο ονομα στην ετικετα(ειχε ξαναγινει με μια απο της ερρορ) ηθικο διδαγμα μην κανετε ακαδημιες ακομα και το συστυμα δεν τις δεχετε :p
 

DeletedUser

Καθε ποτε ανανεωνονται αυτοι οι χαρτες?Και απο ποιον?
 

DeletedUser

ανανεώνονται αυτόματα καθημερινά

κάποιες οικογένειες δεν είναι περασμένες, και δεν έχω ιδέα ποιος τα φτιάχνει :help
 

DeletedUser

γιατι οι χαρτεσ ειναι ετσι???οι αρχαγγελοι ειναι μια οικογενεια οπωσ και η ερρορ
 

DeletedUser10217

Διότι καθημερινά οι Δούκες των φυλών αλλάζουν τις ετικέτες χωρίς να με ενημερώνουν. Πλέον στον 12 δεν παίζω οπότε δεν μπορώ να δω μέσα από το παιχνίδι τις αλλαγές. Όποιος μπορεί ας μου περάσει εδώ τις ετικέτες των οικογενειών ώστε να ενημερώσω το σύστημα με τους χάρτες.
 

DeletedUser10217

ok Error και Aρχ

με την πρώτη ενημέρωση του server θα είναι έτοιμα, ας μου δώσουν και οι υπόλοιποι για να τα περάσω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Exoυν παλι ψιλο μπλεχτει οι φυλες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή