Χαρτες Κοσμου 12

  • Δημιουργός θέματος 0ukn0s
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Αυτες οι αριστουργηματικες συζητησεις μεταξη ερρορ-ιππεις παντα μου φερνουν δακρυα χαρας που παιζω σε αυτον τον κοσμο :doh:
 

DeletedUser

βασικα αν πιασεις αυτο το topic απο την αρχη και διαβασεις θα διαπιστωσεις πως ακομα κ στην συντομη διαδρομη της ως τωρα
η ιστορια του Κ12 επαναλαμβανεται αχαχαχαχα:rolf:
 

DeletedUser16238

σωστος ο παικτης χοχοχοχος

απο τα πρωτα ποστ ειχαμε τετοιες συζητησεις M.O.D με ερρορ.....και τωρα ειχαμε μια νεα προσθηκη τους λορδους με ιππεις και ερρορ

η ερρορ οπου γκρινια,χαμος και παρτυ θα νε παντα μεσα με τα κολπα της
 

DeletedUser25676

σωστος ο παικτης χοχοχοχος

απο τα πρωτα ποστ ειχαμε τετοιες συζητησεις M.O.D με ερρορ.....και τωρα ειχαμε μια νεα προσθηκη τους λορδους με ιππεις και ερρορ

η ερρορ οπου γκρινια,χαμος και παρτυ θα νε παντα μεσα με τα κολπα της

Εσενα τωρα πιος σου πεταξε κερμα????Και πεταχτηκες!Παλι να ριξεις επιπεδο στην συζητηση θες?
 

DeletedUser

ΑΞΙΟΤΙΜΗ ΕΡΡΟΡ....ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΙΣ 100ΣΤΗΣΕΤΕ:bd: :bd: :bd: :bd:
 

DeletedUser22721

UNION

Οι φυλές
NAVAJO
MOD
DVN
GOW

ενώθηκαν υπό την νέα ονομασία UNION...
οι δύο φυλές αποτελούν τμήματα της ίδιας οικογένειας...

όποιος μπορεί ας κάνει τις απαραίτητες διορθώσεις...

ευχαριστώ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10217

Δώστε μου τις ετικέτες ώστε να περάσω τις φυλές, επίσης στις 4 φυλές που μου είπατε δεν μπορώ να βάλω ότι όνομα θέλω. Παίρνει αυτόματα το όνομα της πρώτης φυλής. Δηλαδή αν βάλω πρώτη τη Navajo θα φαίνεται ως Navajo Family.
 

DeletedUser10217

Οπότε έχουν αλλάξει και ετικέτα; Αν έχει γίνει αυτό, κανένα πρόβλημα. Δημήτρη μπορείς να μου δώσεις τα tags γιατί δεν έχω πρόσβαση στον Κ12;
 

DeletedUser16238

Οπότε έχουν αλλάξει και ετικέτα; Αν έχει γίνει αυτό, κανένα πρόβλημα. Δημήτρη μπορείς να μου δώσεις τα tags γιατί δεν έχω πρόσβαση στον Κ12;


UNIOΝ
UNION


copy paste η ετικετα τους σου κανει;

αλλιως το κανω επεξεργασια.

παρε και των ερρορ...

ERRΟR
ΕRRΟR.

εβαλε στην οικογενεια της αυτες τις 2 φυλες...προσθεσε τες μπορεις;

και των λορδων:LORDS.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10217

Σε ευχαριστώ, τις πέρασα αύριο θα φανούν και στους χάρτες, οπότε τώρα έχουμε 3 οικογένειες:



ΕRROR,ERRΟR.,ERROR,ΕRRΟR,ERRΟR,ΕRRΟR.
LΟRDS,LORDS,LORDS.
UNIOΝ,UNION



Αν υπάρχει οποιαδήποτε άλλη μου λέτε και την βάζω
 

DeletedUser10217

Δώστε μου τις ετικέτες και για άλογα - ιππείς ώστε να τις περάσω επίσης
 
Κορυφή