Τεχνικά προβλήματα Κόσμου 5

Συζήτηση στο forum 'Κοσμος 5' που ξεκίνησε από το μέλος FICEMAN, στις 21. Απρ 2010.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. Σε αυτό το thread θα αναφέρονται τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι παίκτες κατά την σύνδεση τους στον κόσμο δηλαδή καθυστερήσεις ή εάν έχει "πέσει" ο server και όχι άλλα προβλήματα τεχνικής φύσης.

Προβλήματα που δεν έχουν να κάνουν με καθυστερήσεις και μη ανταπόκριση του server, λύνονται μέσω Αίτησης Υποστήριξης.

Άνοιγμα thread για τους συγκεκριμένου λόγους θα κλειδώνει και θα τιμωρείται ως spam

Από την Ομάδα Διαχείρησης

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 21. Απρ 2010
  2. ΜΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΤΗΣΕΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ?

3. Διορθώθηκε το αρχικό post

4. Α ΟΚ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΗΡΗΣΤΕΣ ΕΔΩ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ?

5. Ή αυτό (εάν αφορά τον server του συγκεκριμένου κόσμου - εάν είναι γενικό θα γίνεται με ανακοίνωση) ή οι χρήστες θα αναφέρουν θέματα καθυστερήσεων ή μη ανταπόκρισης τους server.

6. zimaras

zimaras Well-Known Member

εδά και 10 λεπτά προσπαθω!!!!!

7. wkeanos

wkeanos New Member

προβλημα σύνδεσης απο κύπρο στις φυλετικές

Μου είπανε όσοι ξέρω απο τον κοσμο 5 που βρίσκονται στην κυπρο οτι δεν μπορουν να μπουν εδω και μισή ωρα μέσα στο παιχνιδι ενώ οι υπολοιπες σελιδες του ίντερνετ ανοίγουν κανονικα. (απο τις 15:31 ξεκίνησε το πρόβλημα)
    Δεν ανοιγουν σελίδες παιχνιδιού-κεντρίκο forum και twstats.

Τελευταία επεξεργασία: 12. Μαϊ 2010
  8. Ναι όντως σήμερα ο server κάνει τα δικά του... αλλά θα λυθεί το πρόβλημα. Ζητάμε συγνώμη, είναι τεχνικό το πρόβλημα και εργαζόμαστε να το λύσουμε.

9. κκανη

κκανη Well-Known Member

οκ παιδια εχει διορθωσει.ελπιζω να μην μας πεταξει εξω παλι

10. zimaras

Δεν δουλεύουν οι ομάδες, πάω να κάνω αναγνώριση και δεν μου ονομάζει, τι γίνετε?

11. zimaras

Από τον όπερα αντιμετωπίζω αυτά τα προβλήματα

12. zimaras

Άκυρο, έκανα clear cache, cookies και φτιάχτηκε

13. katerina92

katerina92 New Member

ti akrivws egine?? dn epitrepei na mpoume mesa stis fyletikes
    mou emfanizei ayto to mhnuma:
    Αδυναμία σύνδεσης
    Υπήρξε πρόβλημα σύνδεσης στην προσπάθεια επικοινωνίας με www.fyletikesmaxes.gr.

* Η σελίδα μπορεί να είναι προσωρινά μη διαθέσιμη ή πολύ απασχολημένη. Προσπαθήστε ξανά
    σε λίγο.

* Αν δεν μπορείτε να φορτώσετε καμία σελίδα ελέγξτε τη σύνδεση του υπολογιστή σας
    στο δίκτυο.

* Αν ο υπολογιστής σας ή το δίκτυο σας προστατεύεται από ένα firewall ή ένα διαμεσολαβητή, βεβαιωθείτε ότι
    επιτρέπεται στο Firefox να έχει πρόσβαση στον ιστό.

14. το προβλημα συνεχιζει!!!δεν μου επιτρεπεται να μπω στον κ5!!μου βγαζει αυτο <<Δεν βρέθηκε η βάση δεδομένων.>>!!!ειδα οτι ο mad ειπε οτι το προβλημα διορθωθηκε !!αλλα εμενα συνεχιζει!!!!

15. feng

feng Well-Known Member

Μηπως δεν εκατσε καλα η διαγραφη των βαρβαρων και η συμπτυξη του κοσμου; :doh: