Τεχνικά προβλήματα Κόσμου 5

  • Δημιουργός θέματος FICEMAN
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Σε αυτό το thread θα αναφέρονται τα προβλήματα που αντιμετωπίζουν οι παίκτες κατά την σύνδεση τους στον κόσμο δηλαδή καθυστερήσεις ή εάν έχει "πέσει" ο server και όχι άλλα προβλήματα τεχνικής φύσης.

Προβλήματα που δεν έχουν να κάνουν με καθυστερήσεις και μη ανταπόκριση του server, λύνονται μέσω Αίτησης Υποστήριξης.

Άνοιγμα thread για τους συγκεκριμένου λόγους θα κλειδώνει και θα τιμωρείται ως spam



Από την Ομάδα Διαχείρησης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ΜΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΕΤΗΣΕΙΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ?
 

DeletedUser

Α ΟΚ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΗΡΗΣΤΕΣ ΕΔΩ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ?
 

DeletedUser

Α ΟΚ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΗΡΗΣΤΕΣ ΕΔΩ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ?

Ή αυτό (εάν αφορά τον server του συγκεκριμένου κόσμου - εάν είναι γενικό θα γίνεται με ανακοίνωση) ή οι χρήστες θα αναφέρουν θέματα καθυστερήσεων ή μη ανταπόκρισης τους server.
 

DeletedUser14851

εδά και 10 λεπτά προσπαθω!!!!!

96044680.png
 

DeletedUser17887

προβλημα σύνδεσης απο κύπρο στις φυλετικές

Μου είπανε όσοι ξέρω απο τον κοσμο 5 που βρίσκονται στην κυπρο οτι δεν μπορουν να μπουν εδω και μισή ωρα μέσα στο παιχνιδι ενώ οι υπολοιπες σελιδες του ίντερνετ ανοίγουν κανονικα. (απο τις 15:31 ξεκίνησε το πρόβλημα)
Δεν ανοιγουν σελίδες παιχνιδιού-κεντρίκο forum και twstats.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ναι όντως σήμερα ο server κάνει τα δικά του... αλλά θα λυθεί το πρόβλημα. Ζητάμε συγνώμη, είναι τεχνικό το πρόβλημα και εργαζόμαστε να το λύσουμε.
 

DeletedUser6594

οκ παιδια εχει διορθωσει.ελπιζω να μην μας πεταξει εξω παλι
 

DeletedUser14851

Δεν δουλεύουν οι ομάδες, πάω να κάνω αναγνώριση και δεν μου ονομάζει, τι γίνετε?
 

DeletedUser14851

Από τον όπερα αντιμετωπίζω αυτά τα προβλήματα
 

DeletedUser9492

ti akrivws egine?? dn epitrepei na mpoume mesa stis fyletikes
mou emfanizei ayto to mhnuma:
Αδυναμία σύνδεσης
Υπήρξε πρόβλημα σύνδεσης στην προσπάθεια επικοινωνίας με www.fyletikesmaxes.gr.

* Η σελίδα μπορεί να είναι προσωρινά μη διαθέσιμη ή πολύ απασχολημένη. Προσπαθήστε ξανά
σε λίγο.

* Αν δεν μπορείτε να φορτώσετε καμία σελίδα ελέγξτε τη σύνδεση του υπολογιστή σας
στο δίκτυο.

* Αν ο υπολογιστής σας ή το δίκτυο σας προστατεύεται από ένα firewall ή ένα διαμεσολαβητή, βεβαιωθείτε ότι
επιτρέπεται στο Firefox να έχει πρόσβαση στον ιστό.
 

DeletedUser

το προβλημα συνεχιζει!!!δεν μου επιτρεπεται να μπω στον κ5!!μου βγαζει αυτο <<Δεν βρέθηκε η βάση δεδομένων.>>!!!ειδα οτι ο mad ειπε οτι το προβλημα διορθωθηκε !!αλλα εμενα συνεχιζει!!!!
 

DeletedUser7539

Μηπως δεν εκατσε καλα η διαγραφη των βαρβαρων και η συμπτυξη του κοσμου; :doh:
 
Κορυφή