Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Τελικά το χώριο που κηρηξατε και πόλεμο θα μου το πάρετε ούτε ένα σπαθακι δεν βλέπω..

... μην αγχωνεσαι... ολα θα γινουν ... υπομονη ... βαλε κι αλλες αμυνες εκει και οταν ερθει η ωρα θα το παρουμε...πηραμε καμια 15αρια μεσα μας με μηδενικες απωλειες! ... αντε ρωτα να μαθεις φυλλετικες γατακι και ξαναμιλαμε ...

http://prntscr.com/67g6k0 - οι γνωσεις σου και το τρενο σου ειναι σαν το ονομα του λογ σου ... συγχαρητηρια για την αυτογνωσια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21861

Οταν κλεισουν κοσμο οι απωλειες νουμπακι της κακιας στιγμης ελα πες το μου!!!

Εχεις τοσες απωλειες επειδη αυτο το υφακι που ειχες και εχεις τοτε το ειχες *10...


Στην φυλη που μπηκες μιλα με τα παιδια λιγο που ειναι εκει μπορουν να σε διδαξουν λιγο πως μιλας με ατομα οταν παιζεις ενα γκειμ!!!
 

DeletedUser

3 μερες ακομα και παει αυτος ! μετα θα δει η αγγελικουλα και το τσιφλικι της πως παιζετε το παιχνιδι

εγω το εχω πει και το ξαναλεω.

η αγγελική είναι πολυ καλή στις φυλετικές. δεν μπορώ να καταλάβω γτ είστε τόσο κατά της αγγελικής.


εγώ ένα έχω να πω και ας είμαι σε εχθρική φυλή με την αγγελική.

ΜΗΝ τους ακούς. μια χαρά παίχτρια είσαι..

είμαστε εχθροί αλλά ΠΑΝΩ ΑΠΟΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ

όλο ειρωνείες είναι μερικοί εδώ μέσα. σύμμαχοι- εχθροί

ξέρω τι θα πείτε ''λέω μπαρούφες''
και εγώ θα σας απαντήσω δεν με ενδιαφέρει τι λέτε εγώ πάντως αυτό που ξέρω θα το λέω πάντα
 

DeletedUser27685

Χαχα βρε ασχετε νουμπα ποιος πονεμενος εισαι εσυ?Ντρεπεσε να μας πεις και βγαινεις σαν την κλαμμενη χηρα?Τι εισαι πυξιδα μου ή χυλοπιτα ή και τα δυο μαζι.?

Σε καθε κοσμο ολο μπλα μπλα και στο τελος την ουρα στα σκελια.Αν ηταν δικο μου το ασκερι θα ειχα κλεισει τον κοσμο με συνοπτικες διαδικασιες επειδη ειμαι ουμανιστης και δεν μου αρεσουν οι βασανιστικοι θανατοι.Τωρα που το ασκερι το εχει η Σικερ θελει αργο και βασανιστικο θανατο ο καθενας με τα γουστα του.Προς το παρον ο Γκαγκακος σας κανει μεγαλο χαβαλε,ενα μηνα βρε νουμπια για να φατε εναν λογαριασμο στον πυρηνα σας και βγαινετε και μιλατε?

τ λες ρε γιαγια ? τα μπλε τα χαπια δεν ειναι για την πιεση ! εχει 5 μερες που τον βαραμε εσυ που ειδες τον 1 μηνα ? και σε ξαναλεω οτι σε 5 μερες θα εχει φυγει απο εκει .... στο τελος θα μας πεις οτι παιζει και μονος του και δεν μπορουμε να τον φαμε ..τον εχεται κατεβασει γυρω στα 300αμυντικα και παραπανω εδω κατω ! οτι χωριο παιρνω ερχονται απο πισω 5 αμυντικα αντε γεια ρε γατακια ! και επειδη ουμανιστες ειμαστε συνοπτικες διαδικασιες θα εχει το τελος σου για αρχη και υστερα της ΤΡ !
 

DeletedUser

Δωστε στον κυριο ενα μπισκοττο, μπραβο ρε παιχταραδες, οι απωλειες σου κερδιζουν και τον κοσμο????

Φιλαρακι , πανε πιες κανα καφε να σου ανοιξει το ματι !
Υπερσυμμαχιες του κ30 , μας βαραγαν απο παντου κ ακομα υπηρχαμε ...
Οι απωλειες , δειχνει ποιος παιζει κ ποιος κανει αγκαλιτσες , για να καταλαβαινουμε τι λεει ο αλλος , μυαλο μοιρασε δοξα το Θεο σε ολους ο μεγαλος....

Οταν κλεισουν κοσμο οι απωλειες νουμπακι της κακιας στιγμης ελα πες το μου!!!

Εχεις τοσες απωλειες επειδη αυτο το υφακι που ειχες και εχεις τοτε το ειχες *10...


Στην φυλη που μπηκες μιλα με τα παιδια λιγο που ειναι εκει μπορουν να σε διδαξουν λιγο πως μιλας με ατομα οταν παιζεις ενα γκειμ!!!

Εσυ που γραφεις , πες μας ποιον λογαριασμο παιζεις στον κ30 , που θα με πεις κ νουμπακι γελειε.
Κ οπως λεω κ πιο πανω , ειχαν/με υφακι κ ακομα υπηρχαμε !! Αγκαλιτσα ! Αιντε !
 

DeletedUser

Φιλαρακι , πανε πιες κανα καφε να σου ανοιξει το ματι !
Υπερσυμμαχιες του κ30 , μας βαραγαν απο παντου κ ακομα υπηρχαμε ...
Οι απωλειες , δειχνει ποιος παιζει κ ποιος κανει αγκαλιτσες , για να καταλαβαινουμε τι λεει ο αλλος , μυαλο μοιρασε δοξα το Θεο σε ολους ο μεγαλος....



Εσυ που γραφεις , πες μας ποιον λογαριασμο παιζεις στον κ30 , που θα με πεις κ νουμπακι γελειε.
Κ οπως λεω κ πιο πανω , ειχαν/με υφακι κ ακομα υπηρχαμε !! Αγκαλιτσα ! Αιντε !

... ρε φιλε ειπα να μην τα σχολιασω ... θες να συνοψισουμε πως παιξατε? ... Σ.Ε με Α.Α και καθαρισμα τους μικρους και μετα κανατε πλανο στην Α.Α μαζευωντας επιθετικα ενω την ειχατε ακομα Σ.Ε? ... συμφωνιες και κουβεντουλες με εμας και Μπαντ για να τα εχετε καλα και με τους απο κατω και μετα λεγατε αλλα? ... αποκτησατε απωλειες στα ευκολα κυριως με ασχετους κι οσο ειχαμε σαντουιτς την ΤΡ και τους ασχετους της DT... μολις ανασαναν και παιξατε στα ισια(γτ ΟΑΚ και Σενιορ ειχατε βαλει να βαρανε ΣΟΥΣΟυ) τρεξατε να αγκαλιαστειτε με Μπαντ και Dt κι οποιον αλλο βρηκατε στο διαβα σας κανοντας την αναλογια 1,3:1 υπερ σας...αλλα ακομα κι ετσι δεν μπορουσατε και επιστρατευσατε υπουλους τροπους για να τιμωρηθουν φυλες και παιχτες και σας γυρισε μπουμερανγκ... καλη η φαντασια αλλα εσυ θες να ξεπερασεις και τον Σπιλμπεργκ ... οσο για στατιστικα και απωλειες ειναι σχετικα ... καθενας βλεπει οτι τον βολευει ... και αυτο δεν αναιρει οτι οι Σολ ειχε καλους παιχτες και επαιξε αλλα παλιοχαρακτηρες στην πλειοψηφια τους και ποτε δεν ειχε φυλη-παρεα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29654

#Προς την μεγαλη υπερπαικτουρε στεφανο


Οι απωλειες δεν λενε τιποτα οταν σε εναν μηνα που κοπαναω την σολ
διαληθηκε η σολ.


Άν μου πεις οτι επειδη εφαγαν μπαν διαληθηκε και δεν ηταν δικαιο, μπορεις να πας να μιλησεις μονος σου
ΤΟ μπαν ειναι μπαν και δεν ριχνετε ετσι..



Αυτο τον μηνα ως φυλη ειμουν η πρωτη η δευτερη στις κατακτησεις χωριων της σολ αλλα σημφωνα με τα λεωμενα σου ειμουν ανυπαρκτος..οκ λογικο μου ακουγετε κ εμενα..


Οταν σταματησεις να κλεγεσαι ελα να ξαναμιλησουμε για το ποσα χρονια πισω εισαι σε μυαλο, 3χρονο της φαπας.
Και που εισαι μην ξαναστειλεις ουτε εδω ουτε στα σκαιπ βριζοντας ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ
δειχνεις ποσο μεγαλο επιπεδο εχεις..ΜΕΓΑΛΕ ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΗ



πανε κλαψου τωρα στον κ33 και ασε τους κοσμους για οσους μπορουν
 

DeletedUser19989

το οτι συμμαχισατε για να ριξετε την σολ αυτο τα λεει ολα.
οπως παντα σε καθε κοσμο γινονται υπερσυμμαχιες για να ριξουν την πρωτη.
αυτο θες να μας πεις εσυ οτι ειναι παιχνιδι απο εσας τους παιχταραδες???
οχι τιποτε αλο αλλα εσεις που συμμαχισατε εναντιον μας τωρα φαγονεστε μεταξυ σας... ελεος...
και φυσικα μετρανε οι απωλειες δειχνει ποιος παιζει ξυλο και ποιος οχι.
 

DeletedUser

Οουυφ ! Δεν θελω να λεμε παλι τα ιδια κ τα ιδια....
Δεν μπορω να ακουω εγω τους σενιορ κ τους σου σου να μιλανε...
ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ !

Ο Mcmour , παρακαλαγε την Στελλα να κανει πανω μας πλανο για να τραβηξουμε αμυνες , γιατι δεν μπορουσε να μας παρει χωριο ..
Μετα η σενιορ παει με το μερος της σουσου κ μου βγαινουν αλλοι παιχταραδες απο εκει , απο το πουθενα , απο εκει που δεν φαινοντουσαν καν στο χαρτη κ με τα εσωτερικα εφτασαν στο θεο κ τωρα εγιναν ολοι προ ....

Πολυ εξυπνο κ σωστο παιχνιδι απο την Πλευρα της TR , οσο για DOOM , V300V , δεν εχω ιδεα γιατι δεν εχω παιξει ουσιαστικα μαζι τους.

Οταν η σουσου γινεται ουσιαστικα φυλη με παιχτες της SOL ομως , δεν μπορω να βγαινει εδω κανενας κ να το παιζει ιστορια κ γεωγραφια !

- - - Eνημερώθηκε - - -

#Προς την μεγαλη υπερπαικτουρε στεφανο


Οι απωλειες δεν λενε τιποτα οταν σε εναν μηνα που κοπαναω την σολ
διαληθηκε η σολ.


Άν μου πεις οτι επειδη εφαγαν μπαν διαληθηκε και δεν ηταν δικαιο, μπορεις να πας να μιλησεις μονος σου
ΤΟ μπαν ειναι μπαν και δεν ριχνετε ετσι..



Αυτο τον μηνα ως φυλη ειμουν η πρωτη η δευτερη στις κατακτησεις χωριων της σολ αλλα σημφωνα με τα λεωμενα σου ειμουν ανυπαρκτος..οκ λογικο μου ακουγετε κ εμενα..


Οταν σταματησεις να κλεγεσαι ελα να ξαναμιλησουμε για το ποσα χρονια πισω εισαι σε μυαλο, 3χρονο της φαπας.
Και που εισαι μην ξαναστειλεις ουτε εδω ουτε στα σκαιπ βριζοντας ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ
δειχνεις ποσο μεγαλο επιπεδο εχεις..ΜΕΓΑΛΕ ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΗ



πανε κλαψου τωρα στον κ33 και ασε τους κοσμους για οσους μπορουν


Εχεις μαθει για τα παιδακια που ειναι πισω απο τον υπολογιστη κ ειναι μαγκες ;;
Τουμπεκιασου στην γωνια σου κ προσεχε που κ πως μιλας.
Ο καθε ενας εχει την τρελα του , κ εσυ δεν ξερεις την δικια μου , καταλαβες ;
Ποτε δεν κλαφτηκα σε κανεναν εχθρο , κ ησουν μπροστα γιατι μας κυρηξες πολεμο νωριτερα απ οτι ειχαμε κανονισει . Καταλαβες ;
Ειμασταν πισω αδειοι κ εκανες το παιχνιδι σου. Και δεν φτανει αυτο , εχανες κ εσυ χωρια που ησουν οργανωμενος..

Κρυψου πισω απο τον υπολογιστη λεμε
 

DeletedUser19989

#Προς την μεγαλη υπερπαικτουρε στεφανο


Οι απωλειες δεν λενε τιποτα οταν σε εναν μηνα που κοπαναω την σολ
διαληθηκε η σολ.


Άν μου πεις οτι επειδη εφαγαν μπαν διαληθηκε και δεν ηταν δικαιο, μπορεις να πας να μιλησεις μονος σου
ΤΟ μπαν ειναι μπαν και δεν ριχνετε ετσι..



Αυτο τον μηνα ως φυλη ειμουν η πρωτη η δευτερη στις κατακτησεις χωριων της σολ αλλα σημφωνα με τα λεωμενα σου ειμουν ανυπαρκτος..οκ λογικο μου ακουγετε κ εμενα..


Οταν σταματησεις να κλεγεσαι ελα να ξαναμιλησουμε για το ποσα χρονια πισω εισαι σε μυαλο, 3χρονο της φαπας.
Και που εισαι μην ξαναστειλεις ουτε εδω ουτε στα σκαιπ βριζοντας ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ
δειχνεις ποσο μεγαλο επιπεδο εχεις..ΜΕΓΑΛΕ ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΗ



πανε κλαψου τωρα στον κ33 και ασε τους κοσμους για οσους μπορουν


ρε τρελε μιλας και εσυ για κατακτησεις που μπηκες στον πολεμο εναντιον μας οταν μας βαρουσανε απο παντου??
ελεος δλδ
πλανο σας καναμε και εφυγαν τρενα απο 20 ωρες μακρια και χασατε χωρια.
επισεις δεν πρεπει να μιλας γιατι εσυ εισαι που πουλησες τους συμμαχους σου και πηγες με τους αντιπαλους...
 

DeletedUser

#Προς την μεγαλη υπερπαικτουρε στεφανο


Οι απωλειες δεν λενε τιποτα οταν σε εναν μηνα που κοπαναω την σολ
διαληθηκε η σολ.


Άν μου πεις οτι επειδη εφαγαν μπαν διαληθηκε και δεν ηταν δικαιο, μπορεις να πας να μιλησεις μονος σου
ΤΟ μπαν ειναι μπαν και δεν ριχνετε ετσι..



Αυτο τον μηνα ως φυλη ειμουν η πρωτη η δευτερη στις κατακτησεις χωριων της σολ αλλα σημφωνα με τα λεωμενα σου ειμουν ανυπαρκτος..οκ λογικο μου ακουγετε κ εμενα..


Οταν σταματησεις να κλεγεσαι ελα να ξαναμιλησουμε για το ποσα χρονια πισω εισαι σε μυαλο, 3χρονο της φαπας.
Και που εισαι μην ξαναστειλεις ουτε εδω ουτε στα σκαιπ βριζοντας ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ
δειχνεις ποσο μεγαλο επιπεδο εχεις..ΜΕΓΑΛΕ ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΗ



πανε κλαψου τωρα στον κ33 και ασε τους κοσμους για οσους μπορουν

ειχαμε την αηδια των φυλετικων γλαντ1 να λεει οτι διαλυσε την σολ,,,βγηκατε και εσεις τα ανυπαρκτα-ασχετα-ανενεργα παικτακια της σενιορ,μιας τριτο-δευτερης φυλης,ανυπαρκτης σε απωλειες και παικτες,και λετε οτι διαλυσατε την σολ ενω μας χτυπαγατε 1 μηνα;;που ησασταν στην πλατη μας με αδεια μας χωρια στο 35 λεπτο και τα κοιταγατε...εχει βγει ο καθε κομπαρσος του κ30 και λεει οτι διελυσε την σολ...μερικοι πρεπει να τρωτε πολυ ξυλο στο σπιτι σας για να τα λετε αυτα και να τα πιστευετε κιολας
 

DeletedUser21861

Δν ξερω πως το εχετε στο μυαλο σας τα παιδακια της πρωην σολ κανεις δν ειπε οτι ειμαστε προ ισα ισα οσοι εγω θεωρουμε ασχετουλης!!!


Επισης ειναι λογικο να χανεις χωρια το θεμα ειναι να τα κρατας κιολας βλεπε πλανο σε dark seeker!!!

Επισης δν ξερω πως το εχετε στο μυαλο σας αλλα το να εχεις εναν συμμαχο πρεπει να τον σεβεσαι κιολας το να κανεις σεναρια απο το μυαλο σου κανεις δν σε φταιει!!!


Δν χρειαζεται να συνεχιστει αυτο καλη συνεχεια!!!
 

DeletedUser

#Προς την μεγαλη υπερπαικτουρε στεφανο


Οι απωλειες δεν λενε τιποτα οταν σε εναν μηνα που κοπαναω την σολ
διαληθηκε η σολ.


Άν μου πεις οτι επειδη εφαγαν μπαν διαληθηκε και δεν ηταν δικαιο, μπορεις να πας να μιλησεις μονος σου
ΤΟ μπαν ειναι μπαν και δεν ριχνετε ετσι..



Αυτο τον μηνα ως φυλη ειμουν η πρωτη η δευτερη στις κατακτησεις χωριων της σολ αλλα σημφωνα με τα λεωμενα σου ειμουν ανυπαρκτος..οκ λογικο μου ακουγετε κ εμενα..


Οταν σταματησεις να κλεγεσαι ελα να ξαναμιλησουμε για το ποσα χρονια πισω εισαι σε μυαλο, 3χρονο της φαπας.
Και που εισαι μην ξαναστειλεις ουτε εδω ουτε στα σκαιπ βριζοντας ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙΣ
δειχνεις ποσο μεγαλο επιπεδο εχεις..ΜΕΓΑΛΕ ΥΠΕΡΠΑΙΚΤΗ



πανε κλαψου τωρα στον κ33 και ασε τους κοσμους για οσους μπορουν


Τι ειπες ρε ανυπαρκτε που μας κοπαναγαν απο ολες τις ηπειρους και βγαινεις και λες λες πως δυαλυσες την ΣΟΛ.
Ενα πραγμα σου λεω μαπα μεσσια οτι εσυ δεν προκειται να κλεισεις κοσμο και να με θυμηθεις οταν θα σου σηκωσω σπαθακια και θα βλεπεις να χανονται τα χωρια σου μεχρι να δεις την πυξιδα. και κατι ακομα βρες τρυπα να κρυφτεις στην ********.



[aig]10 Πόντοι
5. Προσωπικά Δεδομένα
Παρακαλούμε μην αναφέρετε Προσωπικά Δεδομένα και πληροφορίες σχετικά με άλλα μέλη δίχως την προέγκρισή τους, καθώς είναι ενάντια στους Νόμους περί Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δν ξερω πως το εχετε στο μυαλο σας τα παιδακια της πρωην σολ κανεις δν ειπε οτι ειμαστε προ ισα ισα οσοι εγω θεωρουμε ασχετουλης!!!


Επισης ειναι λογικο να χανεις χωρια το θεμα ειναι να τα κρατας κιολας βλεπε πλανο σε dark seeker!!!

Επισης δν ξερω πως το εχετε στο μυαλο σας αλλα το να εχεις εναν συμμαχο πρεπει να τον σεβεσαι κιολας το να κανεις σεναρια απο το μυαλο σου κανεις δν σε φταιει!!!


Δν χρειαζεται να συνεχιστει αυτο καλη συνεχεια!!!

μισο πλανο καναμε στον μεσσια με 5 λογαριασμους να νομπλαρουν και πηραμε τα χωρια με κλειστα ματια...και βγαινει αυτος ο πουθενας να πει οτι διελυσε την σολ;;;
μαζεψτε τον οσοι εχετε την ελαχιστη αξιοπρεπεια απο αυτο το τσουρμο που εχετε μαζευτει εκει στο ριμ γιατι σας κανει ρεζιλι.
 
Κορυφή