Συχνες Ερωτησεις

  • Δημιουργός θέματος louizos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Θα υπερασπιστεί το βάρβαρο ενάντια άλλων παικτών.Αν αφού έχει στείλει τα στρατέυματα του για βοήθεια στο βάρβαρο,κάνει επίθεση με άλλα δικά του στρατεύματα πάλι,αυτά δεν θα πάθουν τίποτα.Αφού και τα δύο είναι δικά του.
Τα στρατεύματα που έστειλε για βοήθεια θα υπερασπιστούν το βάρβαρο μόνο εναντίον άλλων παικτών.{Έτσι δεν είναι ρε guys;}
Οχι , θα σκοτώσει τα δικά του κανονικά.
 

DeletedUser

Ευχαριστω ρε παιδια αλλα απο οτι φαινετε δεν εχουμε βγαλει ακρη:(.Για αφτο θα στειλω 1 δορατο για βοειθια και μετα θα κανω επιθεση.Αν το δορατο παι8ανει συμαινει οτι ειναι ενεντιον μου
 

DeletedUser5028

Σας ευχαριστώ και εγώ{mad18,Blondeamon}γιατί τόσο καιρό είχα λάθος εντύπωση.
Thanks!
 

DeletedUser

KALHMERA SAS OTAN PAW NA EISELTHW STOK KOSMO 4 MOU EMFANIZETAI H EKSHS FRASH:Δεν βρέθηκε η βάση δεδομένων. MPAS KAI MOU KANANE KANA BANNARISMA AN GINETAI BOHTHISTEME THA TO EKTIMOUSA


ME MEGISTH EKTIMHSH NIKOS.HELLAS
 

DeletedUser346

KALHMERA SAS OTAN PAW NA EISELTHW STOK KOSMO 4 MOU EMFANIZETAI H EKSHS FRASH:Δεν βρέθηκε η βάση δεδομένων. MPAS KAI MOU KANANE KANA BANNARISMA AN GINETAI BOHTHISTEME THA TO EKTIMOUSA


ME MEGISTH EKTIMHSH NIKOS.HELLAS

Αυτό δε νομίζω ότι ταιριάζει στις Συχνές Ερωτήσεις. Απ' ό,τι είδα, κι άλλοι έχουν το ίδιο πρόβλημα. Προφανώς, υπάρχει κάποιο προσωρινό πρόβλημα στη βάση δεδομένων. Πιστεύω ότι θα διορθωθεί άμεσα.
 

DeletedUser

Ρε παίδες στον 5 αμα θέλω να νομπλάρω ενα χωριο 200 ωρες μακριά μπορώ?

Υπάρχει κάποιο όριο? Αν ναι που το βρίσκω επειδη στα settings του world δεν ειναι.
 

DeletedUser

100 ώρες το όριο του αρίστου στον 5 από οτι θυμάμαι. Κάπου το λέει μες στο forum αλλά δε θυμάμαι πού.
 

DeletedUser

Χμμ και πως το υπολογίζω αυτο στο περίπου?


Δηλαδή πως τσεκάρω αμα "φτάνει" μεχρι εκει που θέλω ο nobleman μου? Εντάξει εννοείται οτι δεν εχω εναν αυτη τη στιγμη και θέλω να βρω κάπως αν φτάνει κοντα σε εναν φίλο μου.
 

DeletedUser

Χμμ και πως το υπολογίζω αυτο στο περίπου?


Δηλαδή πως τσεκάρω αμα "φτάνει" μεχρι εκει που θέλω ο nobleman μου? Εντάξει εννοείται οτι δεν εχω εναν αυτη τη στιγμη και θέλω να βρω κάπως αν φτάνει κοντα σε εναν φίλο μου.

νομιζω ενα field σε ταχυτητα για 1.5 ειναι 20-30 λεπτα με αριστο αν και δεν ειμαι 100% σιγουρος
 

DeletedUser

Ναι ξέρω οτι κάνει 35/field για το θεό :p


Το θέμα είναι πως μπορώ να μετρήσω αν απτο χωριο Α στο χωριο Β είναι ξερω γω 50,200 ή 170 fields?


Εννοώ υπάρχει κανα tool ή πρεπει να κάνω πχ απέχει 200 ώρες δηλαδή 200*60/35=342 fields ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

λογικά από το twstats καπως θα μπορείς πιο εύκολα, τώρα αν το βιάζεσαι πολύ δες πόσο κάνει ενα δόρυ, διαίρεσε με το 18 και ξέρεις τα fields :p

(για βλακείες έχω πρακτικό μυαλό.. τι twstats και $%... calculator rulez :p)
 

DeletedUser

Xαχαχα σωστή.


Πάντως πώς θα μάθουμε αν είναι 100 ώρες ή 100 fields?
 

DeletedUser

Felix τα βγάλαμε τα fields...αλλά πόσα επιτρέπονται?

100 fields ή 100 ώρες?
 

DeletedUser989

τελικα πεσαμε στο 1% αρα ειναι fields...

Και στο 3 ειναι 100... οταν πας να τον στειλεις μακρια βγαζει το εξης μηνυμα

"Οι αριστοκράτες δεν μπορούν να μετακινηθούν για περισσότερο από 58:20 ώρες"

αυτο ειναι 100 fields :)
 

DeletedUser

δικιο εχεις δοκιμασα να στειλω τωρα ενα στο κεντρικο του silvo και δεν με αφηνει :p:D:p:D
 
Κορυφή