Παίκτες - φυλές - δηλώσεις!!!

DeletedUser34912

O μονος λογος που μπορω να "θαυμασω" την ψψψ ειναι για την οργανωση της και τους ρουφιανους της απο εκει και περα ειμαι κατα ολων των υπολοιπων συνθηκων που επικρατουν σε αυτη τη φυλη βαση λεγομενα καποιον διχως να εχω παιξει ποτε για να ξερω ακριβως....ειναι λες και υπαρχει ενας σουλτανος με τους κοτσαμπασηδες και τα αλλα μελη ανηκουν σε δευτερη διαλογη και πληρως αποκομενοι απο την κλικα των κοτσαμπασηδων

ζω για την στιγμη που αν παει πυξιδα ο παταλας και 1 2 ακομα απο σολ που παιζουν θα βγαινουν εδω καποιοι και ια πανυγυριζουν παλι για την πυξιδα στην σολ

Όσα και να σου πουν για την ρεαλ
Παραμένει η ρεαλ.όλοι θέλουν να παίξουν.άλλοι κάνουν άλλοι οχι.άλλοι φεύγουν με αξιοπρέπεια άλλοι με χολες.αν δεν μπεις να δεις να γνωρίσεις να διαπιστώσεις μην ακούς τίποτε και κανέναν. Φυλές με σουλτανούς τραμπουκοαρχηγους βαρυμαγκες και Σία με τους παίκτες που έχουν μείνει στο παιχνίδι δεν παίζουν πλεον στο παιχνίδι. Οι αρχηγοί και οι διοικησεις είναι πλέον πιο τεχνοκρατες αν θες μια κατάλληλή λέξη. Και οι μεγάλοι και καλοί παίκτες δεν επιλέγουν σουλτανους.επιλέγουν έμπειρους μεγάλα ονόματα και κυρίως ασφάλεια σε μια φυλή. Γιατί μην ξεχνάς ρίχνουν και τα λεφτουδακια τους.
 

DeletedUser35772

Όσα και να σου πουν για την ρεαλ
Παραμένει η ρεαλ.όλοι θέλουν να παίξουν.άλλοι κάνουν άλλοι οχι.άλλοι φεύγουν με αξιοπρέπεια άλλοι με χολες.αν δεν μπεις να δεις να γνωρίσεις να διαπιστώσεις μην ακούς τίποτε και κανέναν. Φυλές με σουλτανούς τραμπουκοαρχηγους βαρυμαγκες και Σία με τους παίκτες που έχουν μείνει στο παιχνίδι δεν παίζουν πλεον στο παιχνίδι. Οι αρχηγοί και οι διοικησεις είναι πλέον πιο τεχνοκρατες αν θες μια κατάλληλή λέξη. Και οι μεγάλοι και καλοί παίκτες δεν επιλέγουν σουλτανους.επιλέγουν έμπειρους μεγάλα ονόματα και κυρίως ασφάλεια σε μια φυλή. Γιατί μην ξεχνάς ρίχνουν και τα λεφτουδακια τους.

Χερομαι που εκανες την συγκριση σου με την απολυτη απατη του ευρωπαικου ποδοσφαιρου.αυτο μου αρκει
 

DeletedUser34912

Χερομαι που εκανες την συγκριση σου με την απολυτη απατη του ευρωπαικου ποδοσφαιρου.αυτο μου αρκει

Έκανα σύγκριση με την ομάδα που πάει για 3 ο σερί τσαμπιονς λίγκ. Και δεν έχει προπονητή σουλτανο.είχε στον πάγκο μπειλ φαντάσου. Απάτη ομάδα με τέτοιο ροστερ ε κάτι καλό θα έχει.μην τα ισοπεδωνετε όλα ρε σεις.τι πάει να πει σουλτανος και κοτσαμπασηδες?δηλαδη γιατί ισχύει αυτό στον αρχηγό και επιτελείο διοίκησης της cxc και δεν ισχύει σε άλλες μεγάλες φυλές? Γιατί πρέπει οπωσδήποτε να βρούμε μειονέκτηματα χωρίς νόημα?
 

DeletedUser34439

O μονος λογος που μπορω να "θαυμασω" την ψψψ ειναι για την οργανωση της και τους ρουφιανους της απο εκει και περα ειμαι κατα ολων των υπολοιπων συνθηκων που επικρατουν σε αυτη τη φυλη βαση λεγομενα καποιον διχως να εχω παιξει ποτε για να ξερω ακριβως....ειναι λες και υπαρχει ενας σουλτανος με τους κοτσαμπασηδες και τα αλλα μελη ανηκουν σε δευτερη διαλογη και πληρως αποκομενοι απο την κλικα των κοτσαμπασηδων

η sol δηλαδη δεν λειτουργει ετσι,εχει απολυτη ισοτητα?
δεν εκμεταλευετε ρουφιανους?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εχετε δικιο παιδια ο κοσμος ειναι τερμα βαρετος κατι πρεπει να κανουμε για να γινει πιο ενδιαφερον .Μια ιντρικα ,μια δολοπλοκια .Ειμαι υπο σκεψη ποιον να κατατροπωσουμε ,εχετε καμια προτιμηση καποια προταση ?Για να δουλεψουμε λιγο υπογεια και υπουλα εναντιον καποιας φυλης ή προσωπου?
13707662_1157700050919672_5748376565211471153_n.jpg
 

DeletedUser35456

upload_2018-3-26_9-31-31.png

γεια σου νωντα φιλε με παραδεισενιο δε τα βαζεις τα εχουμε ξανα πει αυτα ερχεται η σειρα σας φιλοι μου


Υ.Γ. πυξιδουλα ομορφη
 

DeletedUser35492

Ο tmvro(Nώντας) νιώθει λίγο πονεμένος στην τοποθεσία χωρίς σάλιο.
 

DeletedUser35456

Δεv υπάρχει ασφαλές μέρος να τρέξετε,λαγοι
 

DeletedUser35492

όπα ρε ****** paradise ηρέμησε λίγο Λαγός μόνο ο king silva κανείς άλλος ! όλοι οι άλλοι αν και άσχετοι , τρώνε παραδειγματικά την πυξίδα τους!
 

DeletedUser34912

Εχετε δικιο παιδια ο κοσμος ειναι τερμα βαρετος κατι πρεπει να κανουμε για να γινει πιο ενδιαφερον .Μια ιντρικα ,μια δολοπλοκια .Ειμαι υπο σκεψη ποιον να κατατροπωσουμε ,εχετε καμια προτιμηση καποια προταση ?Για να δουλεψουμε λιγο υπογεια και υπουλα εναντιον καποιας φυλης ή προσωπου?
13707662_1157700050919672_5748376565211471153_n.jpg

ΜΟΝΟ η κλόουν κάνει ένα κόσμο ενδιαφέρον.η πρωτη φυλη που στο προφιλ της δεν εβαλε την λεξη (αρχηγός φυλης).έβαλε (συντονιστης)!κλόουν φυλετικες του 2070.άσχετοι ολοι!!το είχα παράπονο να το πω μια φορά και γω.χαχα..

Πράγματα που θα ζήσεις μόνο στην κλόουν. Κλόουν να σαι..και μην φοβάσαι που λέει και ο Κρήτητζων.
 

DeletedUser34912

Προβολή συνημμένου 1381

γεια σου νωντα φιλε με παραδεισενιο δε τα βαζεις τα εχουμε ξανα πει αυτα ερχεται η σειρα σας φιλοι μου


Υ.Γ. πυξιδουλα ομορφη

πυξίδα (από την αρχαία ελληνική λέξη πυξίς - ίδος, που αρχικά σημαίνει ξύλινο κουτί) ή κοινώς μπούσουλας (από την ιταλική λέξη bussola) και κουμπάσο (από τη λέξη compass) είναι όργανο με το οποίο επιτυγχάνεται ο προσανατολισμός του χρήστη, δείχνοντάς του την κατεύθυνση του Βορρά. Ιδιαίτερα όμως στη ναυσιπλοΐααποτελεί το σημαντικότερο "ναυτιλιακό βοήθημα" με το οποίο μετρούνται και πραγματοποιούνται τόσο οι πορείες των πλοίων όσο και οι διοπτεύσεις.

Επειδή το όργανο αυτό αναπτύχθηκε εξ ανάγκης στη ναυτιλία αλλά και εκ της σημαντικότητάς του σ΄ αυτή ονομάζεται συνηθέστερα ναυτική πυξίδα.

Όλα χρήσιμα είναι στις φυλετικες.το θέμα είναι να το περνουμε από την θετική τους πλευρά.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Δεv υπάρχει ασφαλές μέρος να τρέξετε,λαγοι


Εγω θα κάτσω να σε περιμένω κουκλε. Δεν θα πάω πουθενά. Δεν μας έκατσε ο κόσμος .πες λάθος φυλή, λάθος αρχηγός. Λάθος όλα από την αρχή!!!

Καλή συνέχεια σε όσους συνεχίσουν κ καλή υπομονή σε όσους ακολουθήσουν τον λος άσχετο

Είπαμε μεγάλα λόγια, συγχαρητήρια για το σκιλ της πράξις.

Λος νουμπανος, η επανεκκίνηση στη 44 δεν θα σε σώσει... Τώρα έχεις μια ξεφτίλα, σε λίγο καιρό θα πάρεις άλλη μια!
 

DeletedUser9350

Το να βγαίνετε και να κοροιδεύεται κύριοι PRAXIS απλά είστε για γέλια.
Ο άλλος εχασε ολο το στρατο πριν λιγες μερες και μέχρι σημερα έχει περισσότερο μου,απλά γελάω,δεν ειναι θέμα εκνευρισμού ή να κλάψω ή κατι άλλο,γελάω με σας και ας φάω πηξίδα.
Μετρήστε πόσο χρήμα ρίξατε για να είστε εκεί και άστε μας εμάς.
 

DeletedUser35492

Το να βγαίνετε και να κοροιδεύεται κύριοι PRAXIS απλά είστε για γέλια.
Ο άλλος εχασε ολο το στρατο πριν λιγες μερες και μέχρι σημερα έχει περισσότερο μου,απλά γελάω,δεν ειναι θέμα εκνευρισμού ή να κλάψω ή κατι άλλο,γελάω με σας και ας φάω πηξίδα.
Μετρήστε πόσο χρήμα ρίξατε για να είστε εκεί και άστε μας εμάς.
ΠΥΞΙΔΑΑΑΑΑΑ ΑΣΧΕΤΕΕΕΕΕ! ΚΑΙ ΕΠΑΝΕΚΚΙΝΗΣΗ ! Πολύ ΓΛΩΣΣΑ ΒΓΑΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ AMORE! αντε καλές επανεκκινήσεις και καλές πυξίδες! ΑΣΧΕΤΟΙ!
 

DeletedUser34912

Το να βγαίνετε και να κοροιδεύεται κύριοι PRAXIS απλά είστε για γέλια.
Ο άλλος εχασε ολο το στρατο πριν λιγες μερες και μέχρι σημερα έχει περισσότερο μου,απλά γελάω,δεν ειναι θέμα εκνευρισμού ή να κλάψω ή κατι άλλο,γελάω με σας και ας φάω πηξίδα.
Μετρήστε πόσο χρήμα ρίξατε για να είστε εκεί και άστε μας εμάς.

Φιλε μου.καλησπερα.απλά όταν ξέρεις τι αντίπαλο έχεις όταν ξέρεις ότι σύντομα δεν θα υπάρχειΣ ε καλό είναι να κρατας και τα προσχηματα.είναι σαν να πηγαίνει το γκριφόν και να γαυγίζει στο ροντβαιλερ.ε δεν θα σε αρπάξει μετά και θα σε γαζωσει;όλοι στο φόρουμ μέχρι τώρα σας το πέταγαμε απέξω απέξω. Κινκ σιλβα και Κρήτη Γιάννης έπαιξαν λίγο στο φόρουμ εδώ να ανάψει λίγο να εχει λίγο αλατοπίπερο η έπρεπε να τους πείτε να μην προκαλούν η έπρεπε να τους στηρίξετε. Τώρα ρίξτε ευθύνες ο ένας στον άλλον όπως πάντα εκτός από τον εαυτό σας
 

DeletedUser35492

Φιλε μου.καλησπερα.απλά όταν ξέρεις τι αντίπαλο έχεις όταν ξέρεις ότι σύντομα δεν θα υπάρχειΣ ε καλό είναι να κρατας και τα προσχηματα.είναι σαν να πηγαίνει το γκριφόν και να γαυγίζει στο ροντβαιλερ.ε δεν θα σε αρπάξει μετά και θα σε γαζωσει;όλοι στο φόρουμ μέχρι τώρα σας το πέταγαμε απέξω απέξω. Κινκ σιλβα και Κρήτη Γιάννης έπαιξαν λίγο στο φόρουμ εδώ να ανάψει λίγο να εχει λίγο αλατοπίπερο η έπρεπε να τους πείτε να μην προκαλούν η έπρεπε να τους στηρίξετε. Τώρα ρίξτε ευθύνες ο ένας στον άλλον όπως πάντα εκτός από τον εαυτό σας
ωραίος ο Ταμειος ... χαιρετίσματα από ametanoitos7 (Γιώργος)
 

DeletedUser35456

συγχαρητήρια σε κριτιγιαννη που ξερει να αναγνωριζει 5 πραγματα αρχικα τωρα τα υπολοιπα τα ειχα τρεξτε σε αλλες ηπειρους τωρα επεσα στο μηνα μεσα παντως
 
Κορυφή