κ49

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34627
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Δεν εχω παιξει ουτε μια ωρα στον 48 δεν εχω ιδεα για τι μου λες...
Εχω παιξει με τους καλυτερους του gr και τους εχω κερδισει εσυ δεν εισαι ενας απο αυτους. Αν και εσενα σε εχω κερδισει στον 42 που πηρες λογαριασμο. Ξερεις τα βασικα του παιχνιδιου, εχεις καλο ****ακι και πολυ πρεμ αλλα σου λειπει η αντιληψη. Οποτε παντα θα εχεις ενα ταβανι. Εφτασες σε σημειο να κραξεις τον chess για το φαρμ που ειναι ο καλυτερος στην ιστορια του gr σε αυτο το κομματι του παιχνιδιου. Γινεσαι ρεζιλι με αυτα που λες και ειναι κριμα. Με πολυ δουλεια και αν ακους απο καλυτερους παικτες καποια μερα ισως καποτε φτασεις σε καλο επιπεδο. Μεχρι τοτε θα εισαι ο ''αστερας'' σε μια φυλη με αρχηγο τον σαλονικα που δεν ηξερε να στελνει τρενο πριν μπει η ρυθμιση.
 

DeletedUser33570

Ποιος σου ειπε οτι εχω παιξει 42!!!
Ονειρευσαι...
τοσο που σας πιανει κρύος υδρωτας που λεγανε πως επαιζα...χαχαχα
Προκαλώ να μου πεις με ποιον λογαριασμο επαιζα...
Μονο το ακουσμα οτι παιζω, αρκεί αγορινα μου!

Στον 49 δεν σας δίνω 1 ελπιδα,
οποτε καλυτερα ειναι να αρχισετε παλι την κλαψα για το πρεμ... ειναι πιο πιασαρικο, πουλαει καλυτερα ;)
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Εσυ το ειχες πει οτι επαιζες στο ρουμ που ειχαμε στο σκαιπ ολες οι φυλες.
Χαιρομαι που δεν μας δινεις ουτε 1 ελπιδα. Αχ και να ξερατε τι σας ξημερωνει ..!
 

DeletedUser6740

Χαιρομαι που δεν μας δινεις ουτε 1 ελπιδα. Αχ και να ξερατε τι σας ξημερωνει ..!


Φόβος
: Έντονο δυσάρεστο συναίσθημα, που προκαλείται εξαιτίας (πραγματικού ή φανταστικού) κινδύνου ή απειλής

Ο φόβος είναι ένα βασικό συναίσθημα του ανθρώπου που προκαλείται από τη συνειδητοποίηση ενός πραγματικού ή πλασματικού κινδύνου ή απειλής. Είναι ένας μηχανισμός προστατευτικού χαρακτήρα, μια φυσιολογική αμυντική αντίδραση του οργανισμού χωρίς να απαιτείται συνειδητή σκέψη.

Ο φόβος πρέπει να διακρίνεται από τη σχετική συναισθηματική κατάσταση του άγχους το οποίο εκδηλώνεται σαν εσωτερική ένταση και το οποίο συνήθως συμβαίνει χωρίς την ύπαρξη οποιασδήποτε εξωτερικής απειλής, απειλής μάλιστα που γίνεται αντιληπτής ως ανεξέλεγκτης ή αναπόφευκτης.

Στην περίπτωση της συναισθηματικής κατάστασης του φόβου έχουμε να κάνουμε σχεδόν πάντα με μελλοντικά γεγονότα, με καταστάσεις ή συμπεριφορές τις οποίες μπορούμε να διαφύγουμε ή να αποφύγουμε. Ο φόβος θα μπορούσε επίσης να είναι μια στιγμιαία αντίδραση σε κάτι που συμβαίνει στο παρόν.

Όταν όμως ο φόβος συνεχίζει να υφίσταται, ενώ δεν υπάρχει πραγματικός κίνδυνος και σε καταστάσεις υπερβολικού στρες, τότε μετατρέπεται σε φοβία και γίνεται εμπόδιο στην φυσιολογική αντιμετώπιση της καθημερινότητας του ατόμου. Η φοβία είναι ένας επίμονος και παράλογος φόβος κάποιου συγκεκριμένου αντικειμένου ή κατάστασης, που έχει σαν αποτέλεσμα την επιθυμία αποφυγής αυτού αντικειμένου που στην πραγματικότητα δεν αποτελεί σπουδαία πηγή κινδύνου.


μπρρρρρρρρρρ
 

DeletedUser34147

Φόβος : Έντονο δυσάρεστο συναίσθημα, που προκαλείται εξαιτίας (πραγματικού ή φανταστικού) κινδύνου ή απειλής

Ο φόβος είναι ένα βασικό συναίσθημα του ανθρώπου που προκαλείται από τη συνειδητοποίηση ενός πραγματικού ή πλασματικού κινδύνου ή απειλής. Είναι ένας μηχανισμός προστατευτικού χαρακτήρα, μια φυσιολογική αμυντική αντίδραση του οργανισμού χωρίς να απαιτείται συνειδητή σκέψη.

Ο φόβος πρέπει να διακρίνεται από τη σχετική συναισθηματική κατάσταση του άγχους το οποίο εκδηλώνεται σαν εσωτερική ένταση και το οποίο συνήθως συμβαίνει χωρίς την ύπαρξη οποιασδήποτε εξωτερικής απειλής, απειλής μάλιστα που γίνεται αντιληπτής ως ανεξέλεγκτης ή αναπόφευκτης.

Στην περίπτωση της συναισθηματικής κατάστασης του φόβου έχουμε να κάνουμε σχεδόν πάντα με μελλοντικά γεγονότα, με καταστάσεις ή συμπεριφορές τις οποίες μπορούμε να διαφύγουμε ή να αποφύγουμε. Ο φόβος θα μπορούσε επίσης να είναι μια στιγμιαία αντίδραση σε κάτι που συμβαίνει στο παρόν.

Όταν όμως ο φόβος συνεχίζει να υφίσταται, ενώ δεν υπάρχει πραγματικός κίνδυνος και σε καταστάσεις υπερβολικού στρες, τότε μετατρέπεται σε φοβία και γίνεται εμπόδιο στην φυσιολογική αντιμετώπιση της καθημερινότητας του ατόμου. Η φοβία είναι ένας επίμονος και παράλογος φόβος κάποιου συγκεκριμένου αντικειμένου ή κατάστασης, που έχει σαν αποτέλεσμα την επιθυμία αποφυγής αυτού αντικειμένου που στην πραγματικότητα δεν αποτελεί σπουδαία πηγή κινδύνου.


μπρρρρρρρρρρ




Ρε ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ....Είσαι για τα πανηγυρια
 

DeletedUser6740

Ρε ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟ ....Είσαι για τα πανηγυρια


Τουλαχιστον εγω ειμαι για κατι.

Γενικά παράσιτο στη Βιολογία χαρακτηρίζεται οργανισμός (ζωικός ή φυτικός) που ζει και αναπτύσσεται μαζί και σε βάρος άλλου οργανισμού, που χαρακτηρίζεται ξενιστής, από τον οποίο και τρέφεται με τις απαραίτητες θρεπτικές ουσίες. Τα παράσιτα που ζουν εξωτερικά του ξενιστή, όπως για παράδειγμα τα τσιμπούρια ονομάζονται έξωπαράσιτα, ενώ εκείνα που ζουν μέσα στο ξενιστή, όπως π.χ. οι ταινίες, ονομάζονταιενδοπαράσιτα. Ανάλογα με το είδος του ξενιστή διακρίνονται σε ζωοπαράσιτα και σε φυτοπαράσιτα.

Μεταφορικα οταν λέμε παρασιτα αναφερομαστε σε άτομα που δεν εχουν καμία αξία ως εμβια οντα και που ζουν κατά κυριο λόγο εις βαρος των άλλων εκμεταλλευόμενοι την ανεκτικότητα και φιλευσπλαχνία των συνανθρωπων τους
 

DeletedUser34504

Τουλαχιστον εγω ειμαι για κατι.

Γενικά παράσιτο στη Βιολογία χαρακτηρίζεται οργανισμός (ζωικός ή φυτικός) που ζει και αναπτύσσεται μαζί και σε βάρος άλλου οργανισμού, που χαρακτηρίζεται ξενιστής, από τον οποίο και τρέφεται με τις απαραίτητες θρεπτικές ουσίες. Τα παράσιτα που ζουν εξωτερικά του ξενιστή, όπως για παράδειγμα τα τσιμπούρια ονομάζονται έξωπαράσιτα, ενώ εκείνα που ζουν μέσα στο ξενιστή, όπως π.χ. οι ταινίες, ονομάζονταιενδοπαράσιτα. Ανάλογα με το είδος του ξενιστή διακρίνονται σε ζωοπαράσιτα και σε φυτοπαράσιτα.

Μεταφορικα οταν λέμε παρασιτα αναφερομαστε σε άτομα που δεν εχουν καμία αξία ως εμβια οντα και που ζουν κατά κυριο λόγο εις βαρος των άλλων εκμεταλλευόμενοι την ανεκτικότητα και φιλευσπλαχνία των συνανθρωπων τους

Επειδή μας τα έχεις κάνει λίγο τσουρέκια, να ξέρεις πως η wikipedia δεν θεωρείται αξιόλογη και αξιόπιστη πηγή συλλογής πληροφοριών. Αν θέλεις να το παίζεις μορφωμένος και να δείχνεις προς τα έξω δείγμα των γνώσεων ( που αμφιβάλω αν έχεις απλά είσαι καλός στο copy paste) τουλάχιστον μάθε πρώτα να χρησιμοποιείς αξιόπιστες και αξιόλογες πηγές
 

DeletedUser6740

Επειδή μας τα έχεις κάνει λίγο τσουρέκια, να ξέρεις πως η wikipedia δεν θεωρείται αξιόλογη και αξιόπιστη πηγή συλλογής πληροφοριών. Αν θέλεις να το παίζεις μορφωμένος και να δείχνεις προς τα έξω δείγμα των γνώσεων ( που αμφιβάλω αν έχεις απλά είσαι καλός στο copy paste) τουλάχιστον μάθε πρώτα να χρησιμοποιείς αξιόπιστες και αξιόλογες πηγές
τουλαχιστον εχουν τωρα και μια χρηση. Αν δεν γινονταν τσουρεκια θα ηταν εν αχρηστια όπως τοσα και τοσα χρονια.

Πηγη.................... αδειο πηγαδι ξεροπηγαδο δηλαδη, αλλοιως μια τρυπα στη γη χωρις καμια χρηση
 

DeletedUser34504

τουλαχιστον εχουν τωρα και μια χρηση. Αν δεν γινονταν τσουρεκια θα ηταν εν αχρηστια όπως τοσα και τοσα χρονια.

Πηγη.................... αδειο πηγαδι ξεροπηγαδο δηλαδη, αλλοιως μια τρυπα στη γη χωρις καμια χρηση

πηγή η [pijí] Ο29 : 1. το μέρος, το άνοιγμα από όπου (μέσα από τη γη) αναβλύζει, βγαίνει φυσικό νερό: Kρύα / κρυστάλλινη / δροσερή / γάργα ρη ~. Mεταλλικές / θερμές / ιαματικές πηγές. Nερό από την ~. Tο ποτάμι έχει τις πηγές του στο βουνό. || ~ του πετρελαίου, μέρος από όπου εξάγεται, αντλείται πετρέλαιο, πετρελαιοπηγή. 2. (μτφ.) αρχή, προέλευση, αφετηρία, αιτία, τόπος όπου παράγεται κτ. ή βρίσκεται σε αφθονία: ~θερμότητας / φωτός / ηλεκτρικής ενέργειας. Πλουτοπαραγωγικές πηγές. Ο τουρισμός είναι ~συναλλάγματος / εισοδήματος. Aστείρευτη ~ χαράς / γνώσης / σοφίας / ζωής / έμπνευσης. || τόπος ή πρόσωπο από όπου αντλεί κάποιος άμεσα πληροφορίες: Aξιόπιστη / έγκυρη / ύποπτη / ανεπί σημη ~.Έγκυρες πηγές διέψευσαν τις φήμες για ανασχηματισμό. Kυβερνητική ~. Οι δημοσιογράφοι δεν αποκαλύπτουν τις πηγές των πληροφοριών τους. 3. (επιστ.) α. πρωτότυπο κείμενο, από όπου αντλούνται άμεσα πληροφορίες, στοιχεία κτλ. για επιστημονικούς σκοπούς: Iστορικές / αρχαίες / φιλολογικές / λογοτεχνικές πηγές. Aνατρέχω / προσφεύγω στις πηγές. β. το μέρος όπου υπάρχει ή από όπου αντλείται πρωτογενές, πρωτότυπο υλικό: Πηγές της ιστορίας είναι τα κείμενα, οι μαρτυρίες, τα αρχαιολογικά ευρήματα κ.ά. 4. καθετί που δίνει, παράγει τάση, ρεύμα, που κινεί ηλεκτρόνια μέσα σε έναν αγωγό: Οι μπαταρίες είναι πηγές. πηγούλα η YΠΟKΟΡ στη σημ. 1.

[λόγ. < αρχ. πηγή· πηγ(ή) -ούλα]

έτσι για να μορφώνεσαι λίγο γιατί σε κόβω για απόφοιτο της τετάρτης δημοτικού και εσένα σαν τον Ζήκο ;)
 

DeletedUser6740

επειδη σε ενοχλουν οι αναρτησεις μου να κανω τοτε κ εγω το κουμαντο μου σαν ολους σας.
Θυμασαι στο 3 του international που σου εστελνα τρενα με το χερι στα 50 μιλι σεκοντς και σου πηρα 100 χωρια σε ενα βραδυ μεσα στη νυχτερινη και το πρωι οταν ειδες πυξιδα εβαλες τους δικους σου να στελνουν αριστονιουκ 15 σε καθε χωριο και τις εκοψα ολες με ντοτζκανσελ.
Θυμασαι που τοτε εκανα φαρμαρισμα με το χερι και με 4 χωρια εκανα 7 εκατομυρια τη μερα και με παρακαλουσες να σε μαθω πως γινεται το φαρμαρισμα.
Ακομα οτα ακουσες για πρωτη φορα τη λεξη νουμπας απο τη φυλη σου μου ζητουσες να σ εξηγησω τι σημαινει?
 

DeletedUser33711

εβαλες τους δικους σου να στελνουν αριστονιουκ 15 σε καθε χωριο και τις εκοψα ολες με ντοτζκανσελ.

Οτι εσενα σου εστελναν 15 αριστονουκ και τις εκοψες ολες με ντοτζ κανσελ. Καποιος να μαζεψει αυτο το τρολ !!!

Γυρνα γρηγορα στη wikipedia, ενα ποστ εκανες μιλώντας κανονικα και πεταξες 15 κοτσανες σε δυο γραμμες. Γρηγορα wikipedia , τι ειναι η κοτσανα. Εχεις διαβασμα
 

DeletedUser34504

επειδη σε ενοχλουν οι αναρτησεις μου να κανω τοτε κ εγω το κουμαντο μου σαν ολους σας.
Θυμασαι στο 3 του international που σου εστελνα τρενα με το χερι στα 50 μιλι σεκοντς και σου πηρα 100 χωρια σε ενα βραδυ μεσα στη νυχτερινη και το πρωι οταν ειδες πυξιδα εβαλες τους δικους σου να στελνουν αριστονιουκ 15 σε καθε χωριο και τις εκοψα ολες με ντοτζκανσελ.
Θυμασαι που τοτε εκανα φαρμαρισμα με το χερι και με 4 χωρια εκανα 7 εκατομυρια τη μερα και με παρακαλουσες να σε μαθω πως γινεται το φαρμαρισμα.
Ακομα οτα ακουσες για πρωτη φορα τη λεξη νουμπας απο τη φυλη σου μου ζητουσες να σ εξηγησω τι σημαινει?

Τερματισμένος....Καμία ελπίδα για τούτο τον μάταιο κόσμο...
 

DeletedUser34748

απλά για ενημέρωση :η wikipedia δεν θεωρείται αξιόπιστη πηγή .

αν πας να κανεις εργασία για την σχολή και βάλεις την wikipedia ως πηγή σε έκοψαν .

οπότε φαντάσου ΠΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ είσαι και δεν ξέρεις ΟΥΤΕ τα βασικά

να πεις ένας στόκος σαν εσένα μόνο wikipedia κοιτάει


Υ.Γ. Ο ***επεξεργασμένο***
30 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34504

απλά για ενημέρωση :η wikipedia δεν θεωρείται αξιόπιστη πηγή .

αν πας να κανεις εργασία για την σχολή και βάλεις την wikipedia ως πηγή σε έκοψαν .

οπότε φαντάσου ΠΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ είσαι και δεν ξέρεις ΟΥΤΕ τα βασικά

να πεις ένας στόκος σαν εσένα μόνο wikipedia κοιτάει


Υ.Γ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΑΣ

Λογικά στην επόμενη απάντηση του θα σου δώσει την ετυμολογία της λέξης ΣΤΟΚΟΣ...μάντεψε απο ποιά πηγή θα την βρει χαχαχαχχαχα
 

DeletedUser34147

ΑΧΧΑΑΧΑΧ έχω παίξει με τους καλύτερους λέει το σκουπίδι
χαίρομαι που διαβάζεις external, έμαθες το 1ο πράγμα που μαθαίνει ένας νουμπάς: όταν γίνεσαι φάρμα βγάζεις πόρους έξω και ανεβάζεις κρυψώνα στο 10 :)
JSRC9_CwQ_uu42hmQPZBrg.png


αλλος ανυπαρκτος
 

DeletedUser34748

ΑΧΧΑΑΧΑΧ έχω παίξει με τους καλύτερους λέει το σκουπίδι
χαίρομαι που διαβάζεις external, έμαθες το 1ο πράγμα που μαθαίνει ένας νουμπάς: όταν γίνεσαι φάρμα βγάζεις πόρους έξω και ανεβάζεις κρυψώνα στο 10 :)
JSRC9_CwQ_uu42hmQPZBrg.png
ΡΕ ΣΤΟΚΕ ΚΑΙ ΕΣΥ
ποιο ανύπαρκτο γατάκι είσαι εσύ και ξεπετάχτηκες στο φόρουμ και τολμάς και κοροϊδεύεις έναν από τους τοπ players in gr .

ενώ εσύ ούτε στην 20αδα δεν μπορείς να μπεις .

από αυτό που έγραψες μπορούμε ΟΛΟΙ να καταλάβουμε πόσο ΑΣΧΕΤΟΣ και ΝΟΥΜΠΑΣ είσαι .

ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ τους πόρους έξω και δεν έχεις κρυψώνα επίπεδο 10 ΤΟΤΕ είσαι νουμπας ΑΝΑΠΟΔΑ τα είπες .

εσύ που είσαι φάρμα σε κάθε κόσμο που παίζεις έχεις την κρυψώνα στο 10 και μέσα όλους τους πόρους
για αυτό είσαι από τις τοπ φάρμες


σε παρακαλώ μάθε τα βασικά και μετά έλα γράψε στο φόρουμ
 

DeletedUser34748

τράβα χωσου στην κρυψώνα σου ξανά .
όλο μακακιες λες .

αν δεν ανέβαζε κρυψώνα και δεν ξόδευε πόρους τότε θα ήταν άσχετος (σαν εσένα)


εσύ είσαι άσχετος που αφήνεις κρύωνα 0 και όλους τους πόρους μέσα και είσαι η καλύτερη φάρμα του gr

έλα για νάνι τώρα κρύψου στο λαγούμι σου ΓΑΤΑΚΙ έχει σχολείο αύριο
 

DeletedUser34748

, ότι έκανε ο davinci το σκουπίδι δλδ, τοπ στο gr λέει και παίζει 2,5 χρόνια φυλετικές


αυτό που κολαει ;

ούτε να μετράς δεν ξέρεις .

όσο χρονικό διάστημα να παίζει δεν θα φτάσεις πότε στο επίπεδο του

και ναι είναι ένας από τους τοπ players και όποιος φέρνει αντιρηση είναι ψεύτης - τυφλός ή έχει νοητικά προβλήματα ( όπως εσύ πχ)

Υ.Γ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ
 

DeletedUser34504

ΡΕ ΣΤΟΚΕ ΚΑΙ ΕΣΥ
ποιο ανύπαρκτο γατάκι είσαι εσύ και ξεπετάχτηκες στο φόρουμ και τολμάς και κοροϊδεύεις έναν από τους τοπ players in gr .

ενώ εσύ ούτε στην 20αδα δεν μπορείς να μπεις .

από αυτό που έγραψες μπορούμε ΟΛΟΙ να καταλάβουμε πόσο ΑΣΧΕΤΟΣ και ΝΟΥΜΠΑΣ είσαι .

ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΑΛΕΙΣ τους πόρους έξω και δεν έχεις κρυψώνα επίπεδο 10 ΤΟΤΕ είσαι νουμπας ΑΝΑΠΟΔΑ τα είπες .

εσύ που είσαι φάρμα σε κάθε κόσμο που παίζεις έχεις την κρυψώνα στο 10 και μέσα όλους τους πόρους
για αυτό είσαι από τις τοπ φάρμες


σε παρακαλώ μάθε τα βασικά και μετά έλα γράψε στο φόρουμ


Δεν κατάλαβες το πόιντ ρε Νότη...αν ο Ντα Βιντσι είχε κρυψώνα 10 τώρα θα είχε απο 2-3κ πόρους έκαστος να ανεβάσει το τείχος στο 7 χαχαχαχχα. Δεν τα ξέρεις εσύ αυτά τα κόλπα!!!! Χώρια που στα στατιστικά του θα είχε χάσει 6-9κ πόρους λιγότερους ( συγχωρέστε με για την ανακρίβεια των αριθμών ούτε εμένα μου έμαθαν να ανεβάζω κρυψώνα οπότε δεν ξέρω το αστρονομικό ποσό που κρύβει στο επίπεδο 10...)

Όσο για τον άλλον φίλο, το να μην συμπαθείς κάποιον είναι δεκτό και κατανοητό. Και εγώ πχ παραξενεύτικα που έκανε like σε σχόλιο μου ο Ντα Βιντσι. Το να μην καταλαβαίνεις όμως την διαφορά παικτικού επιπέδου και να συγκρίνεις την πόρσε με το ζάσταβα σε κάνει τουλάχιστον αδαή. Και σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες σε αυτή την σύγκριση δυστυχώς για σένα...είσαι το ζάσταβα... ;)
 

DeletedUser33570

Η αληθεια παντος οτι ο ταραχη εχει χωσει πραγμα ,
οχι οτι με νοιαζει αλλα οπως και να το κανεις ενα τρελο μπουστ το εχει , οποτε και αυτος λιγο πιο ταπεινα το κομματι σκιλ .


Φιλε μου το πρεμ δεν εχει να κανει με το σκιλλ!

Οσοι γραφουν εδω εχουν φαει πολλες φορες κοκκινιστο και το πρεμ δεν εχει σχεση.
Μαλιστα ορισμενοι που το παιζουν εδω προφεσορες - θα επρεπε να λενε και κανα ευχαριστω, γιατι καποτε παρακαλαγαν στα σκαϊπ πως γινεται το ενα και πως κανεις το αλλο... τωρα μας κανουν και θεωρια...χαχαχα
Ψυχη βαθεια!
Μονο ΜΗΝ βρειτε την ευκολη διεξοδο του μπαν.

Οποιος γνωριζει να προετοιμαστεί - Οποιος δεν γνωριζει θα το ευχαριστηθεί :)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή