SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33703

Κακό δεν ήταν που στακαρίστηκε (αν και θεωρώ πως μπορούσε να παίξει με πολύ λιγότερες άμυνες) αλλά έχω μία απορία , δεν είχες ούτε μία αμφιβολία ότι χτυπάμε και κάποιον άλλο για να κάνεις τα χωριά σου πυρηνικά καταφύγια ;

Κοίτα για να μιλήσουμε λίγο ρεαλιστικά 3 σενάρια υπάρχουν :
1ον: Στο σφύριξε κάποιο πουλάκι όπως τα σφυράνε και στον καφκάλια (πάναθεματα αυτά τα πουλάκια , δεν μπορούν να κλείσουν το στόμα τους με τίποτα)
2ον: Κοίταξες να σώσεις μόνο το κωλαράκι σου χωρίς να σκεφτείς την υπόλοιπη φυλή σου με αποτέλεσμα να σηκώσεις 100 αμυντικά , που τόσα αμυντικά δεν είχαν πάει ούτε στον swtostheone που έβλεπε αριστονουκς από τις 40 ώρες και πήγαν σε εσένα που είδες αρίστους από τις 2 ώρες.
3ον: Έχεις μαντικές ικανότητες και μπορείς να προβλέπεις το μέλλον

Διάλεξε ένα και πάρε και συνεχίζουμε αυτή την καταπληκτική κουβέντα που μπορούμε να την κάνουμε για ώρες

υ.γ. Μου σφύριξε και εμένα ένα πουλάκι πως κηδεύονται αύριο 12.000 λσ , είμαι προσκεκλημένος ;

Χμ,του ριξατε 100 επιθετικα δεν πηρατε τιποτα και σας πηρε και 4 χωρια.Εμμμ ναι.. κακος παιχτης

ουπς μάλλον είμαι λίγο ασχετούλης που δεν κατάλαβα ότι έδειξε σκιλς αλλά έχω να σου κάνω μία ερώτηση
που φάνηκε ακριβώς το παικτικό του επίπεδο ; μάλλον η φυλή έδειξε χαρακτήρα στην συγκεκριμένη περίπτωση και όχι ο παίκτης .

Ξέρετε όμως γτ θα χάσετε τον κόσμο ; Επειδή κάποιοι από την φυλή σας βλέπουν λίγο την παρτούλα τους και κάποιοι άλλοι δεν ξέρουν ούτε τα βασικά από ότι φαίνεται
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Οκ έτσι και αλλιώς το ερώτημα δεν το έκανα σε εσένα στον φίλο μας το Λεωνίδα το έκανα
εσένα σε ρώτησα κάτι άλλο

Από πότε όταν ζητάς άμυνες γίνεσαι και καλός παίκτης ;
 

DeletedUser26309

σας εδειξα το χωριο του μπλακο γιατι κανατε σα τα κοκκορια οτι νομπλαρω "ανενεργους".δε νομπλαρω ανενεργους.νομπλαρω χωρια που θεωρω σε σωστες θεσεις για να συνεχισω το πλανο μου.αν θεωρειτε klaus και σαρκοβορο ανενεργους τι να σας πω.καταλαβα οτι δεχομαι πλανο απο τις φεικ και ειπα οτι θα ηταν τα συγκεκριμενα χωρια γιατι ειχε παρει αρκετες ανιχνευσεις ο κλαους τη προηγουμενη βδομαδα και γιατι ειναι ακριβως μεσα σας.σε ΟΛΑ τα χωρια εχετε 2 χωρια τουλαχιστον με αποσταση αριστου κατω της μιαμισης ωρας.ηταν λογικο να βαρεσετε εκει.δε θελω να αναλυσω αλλο πως σκεφτομαι.οσο μπορει ο καθενας παιδια.δε ξερω αν φανηκα καλος παικτης σημερα.αδιαφορο μου ειναι.το σιγουρο ειναι οτι δε φανηκα κακος παικτης και δε κρεμασα τη φυλη μου μια ςκαι θα συνεχισω να ειμαι ενας τεραστιος πονοκεφαλος για εσας εκει κατω.καληνυχτες
 

DeletedUser33911

Ναι βρε λεωνιδα κουβαας την φυλη σου μην αγχωνεσαι καθεσε ξυπνιος στις 5 το πρωι και παιρνεις ενα ενα τα χωρια απο ανενεργος μια φορα μου εδωσαν επιτηρηση και ακομα κλαις αν θυμαμαι καλα......Δευτερον αυτα τα πουλακια ειναι τυχαια που ξερετε που βαραμε το φοβερο και τρομερο μας πλαανο και ΠΑΝΤΑ τυχαια βαρατε μια μερα νωριτερα σε ολα τα πλανα για να μη πω και καποιες φορες ΤΥΧΑΙΑ στην ιδια περιοχη με εμας.....Ααααα ναι ξεχασα κουβαλας------->http://prntscr.com/8qmy7b
 

DeletedUser33711

Ναι βρε λεωνιδα κουβαας την φυλη σου μην αγχωνεσαι καθεσε ξυπνιος στις 5 το πρωι και παιρνεις ενα ενα τα χωρια απο ανενεργος μια φορα μου εδωσαν επιτηρηση και ακομα κλαις αν θυμαμαι καλα......Δευτερον αυτα τα πουλακια ειναι τυχαια που ξερετε που βαραμε το φοβερο και τρομερο μας πλαανο και ΠΑΝΤΑ τυχαια βαρατε μια μερα νωριτερα σε ολα τα πλανα για να μη πω και καποιες φορες ΤΥΧΑΙΑ στην ιδια περιοχη με εμας.....Ααααα ναι ξεχασα κουβαλας------->http://prntscr.com/8qmy7b

Τα δυο πλανα εσκαγαν ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ. Τι αλλο λαθος θα βγειτε να πειτε ΘΕΕ ΜΟΥ. ΕΛΕΟΣ !! Τα υπολοιπα δε τα σχολιαζω κατσε και σκεψου λιγο, πρωτο κοσμο παιζεις λογικο να εχεις πολλα να μαθεις(σου δινω και hint εχει σχεση με το χρονο στρατολογησης των επιθετικων).

Και τι ακριβως συγκρινεις με τα στατιστικα δηλαδη, η συμβολη σου ειναι μικροτερη απο του λεωνιδα στον πολεμο. :help
 

DeletedUser33703

σας εδειξα το χωριο του μπλακο γιατι κανατε σα τα κοκκορια οτι νομπλαρω "ανενεργους".δε νομπλαρω ανενεργους.νομπλαρω χωρια που θεωρω σε σωστες θεσεις για να συνεχισω το πλανο μου.αν θεωρειτε klaus και σαρκοβορο ανενεργους τι να σας πω.καταλαβα οτι δεχομαι πλανο απο τις φεικ και ειπα οτι θα ηταν τα συγκεκριμενα χωρια γιατι ειχε παρει αρκετες ανιχνευσεις ο κλαους τη προηγουμενη βδομαδα και γιατι ειναι ακριβως μεσα σας.σε ΟΛΑ τα χωρια εχετε 2 χωρια τουλαχιστον με αποσταση αριστου κατω της μιαμισης ωρας.ηταν λογικο να βαρεσετε εκει.δε θελω να αναλυσω αλλο πως σκεφτομαι.οσο μπορει ο καθενας παιδια.δε ξερω αν φανηκα καλος παικτης σημερα.αδιαφορο μου ειναι.το σιγουρο ειναι οτι δε φανηκα κακος παικτης και δε κρεμασα τη φυλη μου μια ςκαι θα συνεχισω να ειμαι ενας τεραστιος πονοκεφαλος για εσας εκει κατω.καληνυχτες

Δεν μου απάντησες στο ερώτημα που σου έκανα όμως ...

Του κανατε πλανο και σας πηρε 4 χωρια.Τουλαχιστον κακος δεν ειναι

Δεν νομίζω πως είπε κανείς ότι είναι κακός παίκτης .
 

DeletedUser33970

Επειδη βλεπω εχετε μαζευτει καμια δεκαρια και μιλατε μονο με τον Βασίλη, γενικα καθε φορα που μιλαει καποιος τις School πεταγεστε οπως οι μυγες οπου υπαρχουν .... , ειπα να ξεκαθαρισω 1-2 πραγματα.

Οτι σας λεμε εμεις απο την school ή βαζουμε να σας λενε δεν είναι αλήθεια γι αυτό, απο το να σας ξεκαθαρίζω πριβέ στον καθένα σας πως εχει η κατάσταση θα τα πω εδω.

1. Τελη Αυγουστου ο Σπυρακος (Delcol) μου κανει κληση για να μαθει ρουφιάνους μου στην SOL. Του πετάω τα ονόματα 2 παιχτών τα οποια βεβαίως δεν θα πω για να μην στοχοποιήσω ουτε τον Σπυράκο (ειπα και πιο πανω ειναι ****ς δεν φταιει) ουτε τον Νικο που μου πε πριβε οτι υπάρχει το ενδεχόμενο να τους περάσετε εσωτερικο. 1 μηνα μετά και αφου γελασαμε αρκετα με τον Σπυράκο εγω οικειοθελώς είπα ποιος ειναι ο ρουφιάνος στον Νικο για να γίνει το παιχνίδι δικαιότερο. Για να μην λεμε και οτι θελουμε.

2. Το οτι σας είπα σε κληση οτι θα φαγωθεί δευτερος μεγάλος λογαριασμός και ψαρωσατε και το γράφετε στο forum(δεν θυμαμαι ποιος αλλα το διαβασα καπου) δεν σημαίνει οτι ισχυει. Οπως και οτι εμεις ψάχνουμε απεγνωσμένα ατομα. Το να ρωτάς κάποιους παίχτες στοχευμένα δεν σημαίνει αναζητάω παίχτες. Αλλωστε, smileq - conquerors μην ξεχνάμε οτι ειναι στρατολογημενοι παίχτες, αν εμενα ο τίγρης εκει θα Noblάραμε το rim του κέντρου. Εχω screenshot απο άτομα να μου λένε πως προσελκύθηκαν απο άτομα της SOL να ζητήσουν ακκ σε εμάς (και απο εμενα προσωπικά γιατι είναι φίλοι). Δεν με νοίαζει αν το έκανε ο Blacko, o Da Vinci, o Ace, o Brutal ή ο stod3 σημασία εχει οτι έγινε.

3. Αυτα τα "αστεια" (μονο ετσι μπορω να τα εκλάβω) οτι εμεις παίζουμε 2-3 και εσείς οχι πρέπει να τελειώσουν. Εγω απο την school μετραω chess, pesky, sotos, kaza, πορτορικανος, ammut, sanmartean, unknownkiller, uppercut κάθε μερα που περνάει (Δεν βάζω ιρακινο, μελεσαν, κινγγεο, βραχνια κλπ. που δεν μπαίνουν ολη μέρα σκαιπ αλλα είναι στο παιχνίδι) . Και εαν πιστεύετε οτι δεν παιζουν οσοι σας είπα εγω θυμαμαι το πλάνο στο κεντρο που ο μελεσάν ητανε 24 ωρες μεσα, το πλάνο πάνω που ο βραχνια εχασε 15 και εχει παρει 30, τον αμμουτ που εχασε μια φορα 10 και παιρνει 1-2 καθε 2 μερες, τον Unknown που ξυπναει καθε 2-3 ωρες να δεί τι γινεται, τον νεο παίχτη στον σανμαρτεαν που ουτε ο θεος δεν ξερει ποτε κοιμαται, τον πεσκυ που εχει γρηγοροτερη ανταποκριση απο τον chess, τον kinggeo που ξυπναει 5 και κοιμαται 3. Δεν με ενδιαφερει και δεν θα μπω στο τρυπάκι να λεω τους ενεργους της SOL ούτε θα μπω στο τρυπάκι να παίξω αυτο το mind game που κάνετε τοσο καιρό αλλα έπρεπε να σταματήσει. Μην νομιζετε οτι δεν μπορούμε να απαντησουμε.

4. Το να μπάινουμε στο forum μετα απο κάθε πλάνο να λεμε : Χασατε 50 χασαμε 2 Nuke, τα χωρια δεν μετράνε γιατι ο παίχτης ειχε αιμορροιδες κλπ. Δεν θα το θυμαται ποτε κανεις. Σημασια εχει το αποτέλεσμα, τα επιθετικά ειναι για να χάνονται. Σήμερα με μια πρόχειρη ματιά πήραμε 5 και ο Λεωνίδας αντι να χάσει πήρε 3. Αρα 200 nuke => 8 χωριά (ή 5) ενω 70 nuke => 0.... Μαλλον πηγαμε καλυτερα εμείς.

Υ.Γ Θεωρώ απαράδεκτα τα ονόματα των χωριών σας σήμερα και να ξέρετε πως εγω ο ίδιος θα κάνω αίτηση. (Για να μην τα ρίχνετε στον chess όπως οταν καποιος σας εκανε για την μπυρα)

Θα πρότεινα απο σήμερα να μην εκμεταλλεύεστε κάθε στραβοπάτημα της School και να μπαίνετε στο forum να γράφετε λες και ο πολεμος ειναι ετσι: http://prntscr.com/8qorpm

Και επειδη μερικοι απο εσας παρεξηγείστε, το μήνυμα δεν παει για κανέναν προσωπικα, δεν θελω να θίξω κανέναν και δεν εχω πρόβλημα με κανεναν
 

DeletedUser33703

Δηλαδή Γιώργο παραδέχεσαι δημόσια ότι είχατε ή έχετε ρουφιάνο στην School αν κατάλαβα καλά από τα λεγόμενα σου ;
 

DeletedUser33970

Γιατι αν το κανω θα με λιντσάρει κανεις ?
Ή νομίζεις οτι το έκρυψα ποτέ απο κανέναν ?
Επειδή οι περισσότεροι σε αυτον τον server θεωρούν οτι είναι κατι το πολύ κακο, δεν σημαίνει οτι όντως είναι. Όταν το κάνουν τα μεγάλα κεφάλια (tourlou , fumal κλπ.) δεν υπαρχει πρόβλημα ενω οταν το κανουμε εμεις ειναι κακο?
Δεν το μάθατε προχθές το ξέρατε καιρό.


Συνοψίζοντας,
Ξερεις καλα οτι είχαμε. (Ολη η SOL το ξερει μην μου πεις οτι δεν το ειπες σε κανεναν Νικο)
Ξερεις καλα οτι δεν εχουμε.
Οπως και ξερεις καλα το γιατί δεν εχουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33703

Ότι δεν έχετε δεν το ξέρω ίσα ίσα πιστεύω πως έχετε
Ας βγουν λοιπόν τα μεγάλα κεφάλια , ο chess , ας βγει ο Βασιλης ο Uppercut , ας βγει και ο acer να μιλήσουν τώρα να δούμε τι θα πουν για αυτό το θέμα.

Όλοι ξέρουν ότι είχε γίνει μία γραπτή συμφωνία στην αρχή του κόσμου που όπως ομολόγησες αθετήθηκε .

Επειδή εγώ έχω μάθει να τιμάω τα παντελόνια που φοράω και προτίμησα να μην σπάσω την συμφωνία , νομίζεις ότι αν ήθελα δεν μπορούσα να βάλω στις αρχές του κόσμου στην School ; Σεβάστηκα όμως τον Βασίλη και την συμφωνία που είχαμε κάνει .

Είμαι πολύ περίεργος όμως για το τι θα πουν οι acer,Uppercut και chess για αυτή σου την ομολογία
 

DeletedUser33970

Να μου πουνε τί? Νομιζεις οτι συμμετείχαν? Αυτοι μαθανε γι αυτα που ειπαμε μεσω σκαιπ αφου μιλησαμε . Επισης τί θες να κερδίσεις δεν κατάλαβω?

Οπως σου ξαναείπα στο skype και είπες οτι εχω δίκιο εγω δεν ξέρω για καμία συμφωνία(ουτε ο chess κλπ που εγραψες ασχετα αν δεν γνωρισανε για τον ρουφιάνο). Για την συμφωνια εμαθα απο εσας σε κληση 10 μερες πριν δεν νομιζω να το ξεχασες.

Τωρα αν πιστευεις οτι εχουμε, μην νομιζεις οτι εχω προβλημα να βρω αλλον, εχουν ηδη επικοινωνησει ατομα μαζι μου που παιζουν εκει αυτη την στιγμη :)
Οτι δεν το κανω δεν σημαινει οτι δεν μπορω

γι αυτό όμως εσυ τί εχεις να πείς που την έκανες την συμφωνία? Τα τιμησες τα παντελονια σου?
http://prntscr.com/8qp4ny

υ.γ Βασιλη, Κωστα, Βασιλη, Μιχαλη βγαλτε μου ταμπέλα "είμαι τεντυμπόις" αμέσως.

υ.γ2 Αν απο οσα εγραψα πριν αυτο κράτησες δεν εχω να πω κατι ακομα.

Σιχαίνομαι ολες αυτες τις επιδείξεις στο forum ποσο μάλλον οταν είναι copy - paste με αυτές του 30 ( δεν θα αναφερθω γιατι ειναι παρελθόν και μετράει το παρον) και επειδή σε αυτο το forum καθε φορα που γράφει ενας της school πεφτετε και του απαντατε 150 ατομα λες και το βλεπει κανενας αλλος εκτος απο εσας. Εχει καταντησει κωμωδία. Θα προτιμούσα 10000 φορές να κλειδώσει εδώ αυτο το post και να μην ξαναγράφαμε στα forum, παρα καθε φορα να ειμαστε ερμαια των απρεπών - επειδικτικών σχολίων. +10 η διαφορα, τωρα κανουμε πλανο θα παρουμε 20. +30 η διαφορα: κανατε ρικλειμ τα καφε. +60 η διαφορά: κανατε ρικλέιμ τα καφέ και παίρνετε ανενεργούς. +80 η διαφορά: ρουφιανοι σας λενε τα πλανα. +100 η διαφορα: ρουφιανοι σας λενε τα πλανα (χ2), χασατε 20000 νουκ χασαμε 1, ητανε οι στρατολογησεις, δεν τον πεταξαμε εφυγε μονος(μονο στην δικη σας περιπτωση ειναι πειστικη αυτη η δικαιολογια εννοείται), βαρατε μονο ανενεργους, τωρα ερχονται σοβαρα πλανα κλπ.

Εαν θελεις να μιλήσεις για τα παντελόνια που έλεγες Νίκο ελα skype να τα πουμε οπως τα λεγαμε καποτε που δεν σε ενδιέφερε να κανεις επιδειξη στο φορουμ (2 βδομαδες πριν) και οχι να γραφεις εδω. Εαν θελετε να κανουμε συμφωνίες κλπ οπως λετε με παντελονια και α....α κανονιστε μια κληση με την τωρινη διοικηση της school να ειμαστε εγω ο κωστας ο βασιλης και ο μιχαλης με οποιους θελετε να μιλησουμε απο κει για ρουφιανους κλπ., μην μου βγαίνεις εδω και μου κανεις επίδειξη ηθικής, ξέρει ΌΛΟΣ ο server οτι τετοιες ηθικές τις γράφω στα.. παλαιότερα των υποδημάτων. Εγω δεν ξανασχολιάζω σε αυτο το room, οποιος θελει να με κράξει να πει ότι θελει, να το πεί στα ίσα στο σκαιπ να μιλησουμε απο κει και οχι να ερχεται εδω να κανει επιδειξη.

Καλη συνεχεια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καποτε καποιοι ειχανε πει για την σολ,οτι κανουν τα παντα για να κερδισουν εναν πολεμο,αθετουν συμφωνιες,δεν τιμανε παντελονια κλπ κλπ.
Σημερα μαλλον η ιστορια παιρνει αλλη τροπη...Δεν θα κατσω να σχολιασω τιποτα απο αυτα που ειπες Γιωργο,εκτος απο το σχολιο σου "οτι τα παιδια δεν το ξερανε",ουτε εσυ ο ιδιος δεν το πιστευεις αυτο.Ξερατε μια χαρα ολοι εκει μεσα,και παρολα αυτα ακομα ειστε τοσο πουθεναδες που τον πολεμο δεν εχετε καταφερει να τον τελειωσετε.
Απο την αρχη του κοσμου ρουφιανο στην σκουλ δεν ειχαμε,οσο δυσκολο και αν σου φαινεται αυτο γιατι συγκρινεις με κ30,σε αυτον τον κοσμο καναμε μια συμφωνια εξ'αρχης με τον Βασιλη(αππερκατ) και την τηρησαμε.

Τωρα προσωπικα,θα αναφερθω μονο στον Βασιλη(αππερκατ) και στον Μιχαλη(αππερκατ).Ειναι 2 ατομα απο σκουλ με τα οποια εχω πολυ καλες σχεσεις,συγκεκριμενα με τον Βασιλη μιλαγαμε απιστευτες ωρες στο σκαιπ πριν καν ξεκινησει ο πολεμος,και με τον Μιχαλη εχουμε παιξει κ30 μαζι,εχουμε βγει για καφεδες μαζι και μιλαμε συχνα απο σκαιπ και τηλεφωνο.
Λοιπον μαγκες,και οι 2 μου ειπατε οτι οντως δεν ξερατε κατι περι ρουφιανο,σαν πιστεψα,τωρα ομως θα το ψαξω...Σε περιπτωση που μαθω οτι ξερατε,μην ξαναμπειτε καν στον κοπο να στειλετε εστω και γεια.
Καλημερες.
 

DeletedUser

παντως εχει πλακα που πεφτουν απο τα συνεφα ο Νικος και ο Γεωργιος με αυτα που κανουν ο ενας στον αλλον ....
 

DeletedUser33200

Εγω παντως αδυνατω να πιστεψω σωτηρη οτι δεν γνωριζατε αν υπηρχε.

Και εφοσον γνωριζατε μου φαινεται πολυ πιθανο μην πω και σιγουρο να εχετε βαλει και εσεις εναν στη σκουλ
 

DeletedUser

Πιστευω οτι το χασταγκ στην υπογραφη σου αγη ειναι αρκετο για να μην σου απαντησω καν ;)
Βαλε την σπιθα να δεις αν θα αρπαξει!
 

DeletedUser33200

Το γεγονος οτι δινω πανελληνιες δεν αναιρει το γεγονος οτι δεν μπορω να παρακολουθω τι γινεται,εφοσον δεν παιζω κιολας σε κανενα κοσμο πια.
Εξαλλου οπως ξερεις πολυ καλα τον αφησα το λογαριασμο πριν το καλοκαιρι και αμεσως νομπλαριστηκε απο τον Blacko.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Οτι εχει παει πυξιδα οικειοθελως και οχι με καποιο πλανο:rolf:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή