SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33711

3000 τις θεωρείς ικανοποιητικό αριθμό fakes για πλάνο Λεωνίδα ; Ή μήπως μπερδεύεσαι επειδή παίζεις School ;

Το οτι σε καποια πλανα πηραμε 27 χωρια με 20 φεικ δε σημαινει οτι δε βαζουμε. Απλα ειναι επιλογη. Τωρα απο εκει και περα μερικα παιδια μπερδευτηκαν και αντι για κριο εβαλαν και επιθετικα μεσα... Ρε συ νομιζω και εσυ μπερδευτηκες σωστα ?


lol δεν κανουμε πλανο , χαχαχαχα


http://prntscr.com/8qeb1n
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

Παντως κουνιούνται τα τείχη στον Πορτορικανο...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Παντως κουνιούνται τα τείχη στον Πορτορικανο...

http://i.imgur.com/T3VElBr.png

Και αυτοι SCHOOL είναι


αντι να πατησει 1 κριο πατησε "Ολα τα στρατεύματα" και αντι για fake μπήκε Nuke?


http://i.imgur.com/qkr2E2Q.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

http://prntscr.com/8qebko

και αυτη σκουλ ειναι Γιωργο ;)

Το υπερτατο επιχειρημα..? Τελοσπαντων fail πλανο σημερα απο τη school και απο οτι φαινεται οι σολιτες δε θα δοκιμασουν καν να στειλουν αριστοκρατες μιας και ο λεωνιδας τους πηρε και χωρια εκει κατω. Ηδη ανα 2λεπτο διαβιβαζονται αναφορες απο επιθετικα σπασμενα στην κατω περιοχη. Δεν ειναι κακο μην ντρεπεστε. (L)
 

DeletedUser33970

'Οντως? δεν νομιζω οτι σας παίρνει η συγκεκριμένη συζητηση ενω μετα απο 2 παιχτες (ΛΟΛΟΜΠΑ - Brutal) που μου βαλανε τοσες νουκ στις νουκ μου, μου φαγανε 2 επιθετικα ενω ο αμμουτ μαζεψε 15 επιθετικα του Brutal 2-3 μέρες πριν.

http://prntscr.com/8qedu8

Βαριουμουν να ανεβασω 15 screenshot.

Επισης εχω και μερικα που Noblάρω τον dif113 με 1 αρίστο σκέτο χωρις κάν συνοδείες.
 

DeletedUser26309

απο οτι φαινεται οι σολιτες δε θα δοκιμασουν καν να στειλουν αριστοκρατες μιας και ο λεωνιδας τους πηρε και χωρια εκει κατω. )

το τολμανε.ειδικα ο φιλος μου ο penguin εχει βαλει αρκετους
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
βαριεμαι να το συνεχισω γιατι μου βαζετε και αριστους συνεχεια στον Ace

μαπα πλανα και τα 2 παντως...το δικο μας ηταν πολυ μικρο παντως και σε ογκο επιθετικων και σε στοχους

εσεις στοχευσατε ανενεργους περισσοτερο και σας καθοισε μονο ο ενας
 

DeletedUser26309

ανενεργους λεει στοχευσαμε και ο ιδιος παραδεχεσαι οτι παιζεις ακομα και τον acequad.αφου ολους τους λογαριασμους 2-3 ατομα τους παιζετε.μεταξυ μας ειμαστε μη λεμε οτι θελουμε.και αστα βαριεμαι να συνεχισω
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
εσεις δεν εχετε ουτε 2-3 ατομα
και παρακαλατε αριστερα και δεξια για να βρειτε παικτες για λογαριασμους και τρωτε φτυσιμο

υγ. να σας δω πως θα μοιρασετε τωρα την πατατινα...εχει να πεσει πολυ γελιο
 

DeletedUser33703

Αν το να σπας 8 χωριά μέσα σου το θεωρείται πλάνο , πάω πάσο μάγκες .
1-2-3 θα παρθούν αλλά και να μην παρθούν θα ξανά αναγκαστεί ο αγαπητός μας Λεωνίδας να βάλει άμυνες .

Πάντως πλάνο φυλής με 70 νουκς δεν έχω ξαναδεί , σε αντίθεση με το δικό σας που ήταν πλάνο φυλής και έπεσαν 150-200 νουκς .
Oups! Black O-ut!
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
'Οντως? δεν νομιζω οτι σας παίρνει η συγκεκριμένη συζητηση ενω μετα απο 2 παιχτες (ΛΟΛΟΜΠΑ - Brutal) που μου βαλανε τοσες νουκ στις νουκ μου, μου φαγανε 2 επιθετικα ενω ο αμμουτ μαζεψε 15 επιθετικα του Brutal 2-3 μέρες πριν.

http://prntscr.com/8qedu8

Βαριουμουν να ανεβασω 15 screenshot.

Επισης εχω και μερικα που Noblάρω τον dif113 με 1 αρίστο σκέτο χωρις κάν συνοδείες.

μπραβο στον αμμουτ οργανομενο το σχεδιο και 5 το πρωι οπως θα επρεπε να κανω και εγω εξαρχης(λολομπα μπρουταλ καπου στα 10 επιθετικα για να ειμαστε εκριβεις σε 3 μερες και αμμουτ σε ενα τεταρτο 17 :'()

Το πλανο της σκοολ σημερα ηταν αποτυχια αν εξερεσουμε τα τσαμπα χωρια που παρθηκαν απο κιλλερ

τωρα περιμενουμε και το κανονικο,εκτος αν συνεχισει ετσι το νταραβερι :help
 

DeletedUser33711

Μάλλον κάποιο λάθος κάνεις , από εμάς δεν πέφτει κάποιο πλάνο .
Πλάνο αναμένουμε μόνο από School .

Αυτο δεν λεγεται προπαγανδα αλλα καθαρή ψευτιά έτσι μπας και πάρουμε κανα χωριό στη ζούλα :wow:

Στο επομενο πλανο εγω θα σας πω και πού βαραμε


Νικολα πες μου ποια ειναι τα ακυρα που εχουμε φαει και δε τα ξερω ρε συ. Και αλλη προπαγανδα.
 

DeletedUser33703

Γτ από το external περίμενα να πάρω χωριό στη ζούλα ;
είδες κανένα πλάνο που δεν είδα ; απλώς έπεσαν 60-70 nukes για να νομπλάρουν 2 παίκτες
Αν αυτό περνιέται σαν πλάνο τότε τι να πω , μάλλον δεν ξέρεις τι πάει να πει πλάνο

υ.γ. Άλλοι πήγαν να πάρουν σήμερα χωριά στη ζούλα αλλά ατύχησαν
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
για το μαπα πλανο που εβγαλες για να νομπλαρεις θας μας πεις??

ή θες να μαθεις μονο για τα ακυρα?
 

DeletedUser33711

7 ωρες τα τρενα και το λες στη ζουλα ?

Εχετε σπασει η δεν εχετε σπασει ποσες νουκ κατω ? Ποιον κοροιδευουμε ?
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
7 ωρες σε παικτες που θεωρουσες ανενεργους για αυτο και δεν σπλιταρες, εκτος αν δεν ξερεις να παιζεις

ποσες νουκ εχουμε σπασει κατω θα μας πεις?
 

DeletedUser33703

7 ωρες τα τρενα και το λες στη ζουλα ?

Μάλιστα 7 ώρες τρένα και το λέω στη ζούλα , τα τρένα σε ανενεργούς δεν ήταν ; αν θυμάμαι καλά για αυτό μας κατηγορούσατε στην αρχή ;
μμμ μόνο που οι ανενεργοί που χτυπούσαμε εμείς ήταν στο μέτωπο ενώ οι ανενεργοί που χτυπήσατε εσείς είναι 2η γραμμή :oops:

Οπότε μάλλον άλλος πήγε να πάρει χωριά στη ζούλα
 

DeletedUser

Αναφερθηκε το ονομα μου μαγκες μου;;

Παραπληροφορηση οτι το επαιξε αλλος το ακκ μου.Ο νικολας βοηθησε καποιες ωρες το βραδυ και τωρα που ημουν σχολη γιατι ειχα αναγκαστικη παρακολουθηση για εργασια.Οποτε το 2-3 ατομα ειναι λιγο φαιλ τουλαχιστον για εμας.Λυπαμαι που σας καταστρεφω το ονειρο :)
 

DeletedUser30692

Μάλιστα 7 ώρες τρένα και το λέω στη ζούλα , τα τρένα σε ανενεργούς δεν ήταν ; αν θυμάμαι καλά για αυτό μας κατηγορούσατε στην αρχή ;
μμμ μόνο που οι ανενεργοί που χτυπούσαμε εμείς ήταν στο μέτωπο ενώ οι ανενεργοί που χτυπήσατε εσείς είναι 2η γραμμή :oops:

Οπότε μάλλον άλλος πήγε να πάρει χωριά στη ζούλα

Η πρώτη γραμμή που ήσουν εσύ Νίκο σε εκείνο το σημείο έσπασε. Συνεπώς προχωράμε στη 2η :oops:
 

DeletedUser33711

Λοιπον


Το πλανο περιειχε και ενεργους λογαριασμους και ανενεργο τον εναν Guinevir. Που οντως ηταν στοχος να μαζευτει ολοκληρο το κομματι εκει λογο ανενεργου αλλα σωστα τον μαζεψατε ολοκληρο και παιξατε αμυνα. Επισης Da Vinci σκεψου καπου κανεις λαθος. Κατα τα αλλα τα υπολοιπα 20 χωρια που χτυπηθηκαν δεν γνωριζαμε εμεις οτι ηταν ανενεργοι. Killer,karlotsakali καθε φορα ερχονταν σα τα κορακια να μαζευουν για ρικλειμ αρα παιζουν. Οπως και επαιξε σημερα το τσακαλι και μπραβο του.Απο εκει και περα εαν σε 7-10 χωρια εριξες 80 νουκ και συνεχιζεις να ριχνεις τι ειναι δηλαδη ? Γιατι νουκ εσκασαν και απο εσενα Νικο και απο το Σωτηρη. Αρα συντονισμενες επιθεσεις απο μακρυα με σκοπο την κατακτηση των χωριων του λεωνιδα. Ή ειναι τυχαιο που ειναι πρωτος σε απωλειες ενω και καλα κανουμε μονο εμεις πλανο ρε ποιον κοροιδευετε? Ξερω τσουζει το οτι δεν εχετε παρει χωριο και ανταυτου στην περιοχη που κανετε εσεις πλανο σας πηρε και χωρια. Ειμαστε κοντα στο +100 :Ο δικαιο ειχε ο Θανασης τελικα.

Αρα τελικο συμπερασμα.
Πλανο school: fail, για διαφορους λογους παρολα αυτα σας μαζεψαμε και κραταμε και χωρια σε μια περιοχη που επαιξαν τα δυο πρωτα βιολια της sol. Blacko & Da vinci
Πλανο sol: huge fail, βαρατε με 7-8 νουκ καθε χωριο, για την ωρα δεν εχετε παρει τιποτα και σας εχει παρει και 2,3 χωρια ο λεωνιδας.

Καντε τη σουμα μονοι σας και μην προσπαθειτε να βαφτισετε καπως αλλιως το πλανο σας. :'(
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή