3 ΝΤΟΥ VS STOP-RIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3040

Πωωωωω τι σε ταιζουν στην ΓΑΔΑ ρε;

Νουμπαδες ειστε,ελαχιστες εξαιρεσεις.
Καταρχας το πρωτο μετωπο ηταν DRUIDS εναντιων στοπ και παπ,ειχατε περισσοτερα χωρια.
Μετα,Βαλαμε μαζι μας τους φοινικες,και εσεις βαλατε και τα παλτα μαζι σας τοτε,2 φυλες εναντιων 3.
Μετα βαλαμε τους ΧΧΧ μαζι μας και εσεις βαλατε τους RIP,οποτε εχουμε 3 εναντιων 4.
Μετα σας πηραν πρεφα τα παλτα και καναμε την 3ντου.
Λιγο πριν το καλοκαιρι φτασαμε να εχουμε ιση δυναμικοτητα οχι νωριτερα ΑΣΧΕΤΕ γραφεις οτι σου κατεβει στο κεφαλι.

εσεις οι δυο κανα ταβλακι παιζετε εκει η μονο βλεπετε τα νεα του κοσμου απο την tv βρε?χαχαχαχαχα:wow:
 

DeletedUser31996

καταρχας ειναι διπλωματικα κοπλα αγορια μου καλα που επιτρεπονται κανονικοτατα στον πολεμο. Καταδευτερον, πριν το καλοκαιρι ειχαμε ιση δυναμικοτητα και οχι κατα την διαρκεια και μετα. Μονοι σας φαγατε πλανα και χασατε χωρια. Περι ανενεργων. Γιατι γιναν ανενεργοι ,περα απο εξαιρεσεων λογω καλοκαιριου? μηπως δεν τραβαγατε αλλο? μηπως ξενερωσαν με τα κολπα μας και τα δικα σας? για σκεφτειτε λιγο τι γινεται και μετα μιλατε. Και ναι πλανα εχουμε στησει σωστα γιατι αν φυγουν ακομα και οι ανενεργοι σας και τα χωρια ερθουν προς εμας για μας ειναι κερδος εδαφους αλλα που να το σκεφτειτε. Μην το παιζετε εξυπνοι περι βαρβααρων ,ανενεργων κλπ γιατι ολα ειναι μερος στρατιγικης

Ο λιολιος μπορει να παρει και καναν ανενεργο η καμαι 30 βαρβαρα ακομα παντως να κρατησει πρωτια

τελος Καλημερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες
 

DeletedUser31309

γιωργο τα παλτα φιλαρακι δεν χτυπαγανε ποτε ντρουιτ μονο κοκορευοταν...στοπ-ριπ παιζαμε και ειμασταν ιση δυναμηκοτητα και τοτε απλα βλεπατε κοκκινους εσεις και γαλαζιους εμεις τα παλτα αλλα ηταν εκτος απο τα περισσοτερα...
και το τι ταιζουν εμενα και τι εσενα αστο φιλε...η τρελα που πουλας εσυ σε κανει ΝΟΥΜΕΡΟ ενα εδω δεν στεριωσες πουθενα...τουλαχιστον εγω σου ειχα πει κατι απο την αρχη που ειχα μια μικρη φυλη και τη ριπ συμμαχια εννοειται και τωρα ειμαστε περισσοτεροι και με περισσοτερα χωρια...

και πες τα λιγακι στο καταχαζο τον ταραχη οτι ειμασταν ισης δυναμηκοτητας οταν κανατε την 3ντου...γιατι τωρα ειμαστε κατα 3000+ χωρια περισσοτεροι...χαχαχαχαχα ελα καλημερες και απο εμενα!!!(τα υπολοιπα τα συμπληρωσε ο bumbolicious)
 

DeletedUser30244

εσεις οι δυο κανα ταβλακι παιζετε εκει η μονο βλεπετε τα νεα του κοσμου απο την tv βρε?χαχαχαχαχα:wow:

Βρε τον ΛΕΛΟ χαχαχαχ,υπαρχουμε,τωρα για τον Ηλια δεν ξερω για ποσο ακομα :D

Ηλια γραψε οτι ψεμα θες,μεσα οσοι ειναι τα ξερουν καλυτερα τι εχει παιξει στον κοσμο,εσυ μαλλον παιζεις στον κ36 :rolf: και ονειρευεσαι μεγαλεια :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

Ναι ναι οπως τα λες..απο την αρχη τα δικα σου λες...δεν εχω θεμα...αλλωστε οσοι βλεπουν εχουν δει τι εχουμε καταφερει...τα υπολοιπα ειναι για σας να περναει η ωρα να λετε να πειραζομαστε...
Κι εσυ παιχταρας μας λες οτι εισαι σαν τον ταραχη..βεβαια εσυ παιζεις καιρο μονος σου σε αντιθεση με τον αλλον που παιζει με 5-6.αν κ ξαφνικα τωρα γινανε 15-16..
Το ιδιο μου κανετε και οι δυο...να περναω το χρονο μου θελω εδω και να γελαω αργοτερα που θα διαβαζω τι ειχατε γραψει...
Γιωργο εσυ στο τελος ειπαμε...ξερεις εσυ!
 

DeletedUser30244

Ναι ναι οπως τα λες..απο την αρχη τα δικα σου λες...δεν εχω θεμα...αλλωστε οσοι βλεπουν εχουν δει τι εχουμε καταφερει...τα υπολοιπα ειναι για σας να περναει η ωρα να λετε να πειραζομαστε...
Κι εσυ παιχταρας μας λες οτι εισαι σαν τον ταραχη..βεβαια εσυ παιζεις καιρο μονος σου σε αντιθεση με τον αλλον που παιζει με 5-6.αν κ ξαφνικα τωρα γινανε 15-16..
Το ιδιο μου κανετε και οι δυο...να περναω το χρονο μου θελω εδω και να γελαω αργοτερα που θα διαβαζω τι ειχατε γραψει...
Γιωργο εσυ στο τελος ειπαμε...ξερεις εσυ!

ναι ξερω 1,5 χρονο τωρα μου γραφεις οτι θα μου ριξεις πυξιδα.:doh: :rolf:
 

DeletedUser31309

Ε ενα χρονο παιζει ο κοσμος εδω...σαν παιχταρας που εισαι το κανες εναμιση εσυ...
Εσυ στο τελος ειπαμε..το κερασακι στην τουρτα για να λες οτι σε χτυπαγαμε 5-10 ατομα και λοιπα...ολους οσους κοροιδευεις θα βαλω...οι αλλοι θεατες..χαχα
Εχουμε ακομα ρε...παιρνε βαρβαρα εκει φτιαξου εσυ...θα σου πω οταν ειναι...:D
 

DeletedUser30244

Ε ενα χρονο παιζει ο κοσμος εδω...σαν παιχταρας που εισαι το κανες εναμιση εσυ...
Εσυ στο τελος ειπαμε..το κερασακι στην τουρτα για να λες οτι σε χτυπαγαμε 5-10 ατομα και λοιπα...ολους οσους κοροιδευεις θα βαλω...οι αλλοι θεατες..χαχα
Εχουμε ακομα ρε...παιρνε βαρβαρα εκει φτιαξου εσυ...θα σου πω οταν ειναι...:D

Μισο να διαλεξω τους παικτες που θα μου βαλεις
Θελω καισαρα που του ξεπατυκωσα 30 χωρια πηρηνα.
Θελω aekgis που ειχε την ιδια μοιρα με τον απο πανω.
Θελω Lef Balkas και αυτος ειχε την ιδια τυχη.
Θελω Billg93,με αυτο θα δυσκολευτεις λιγο εφαγε πυξιδα.
Θελω τον Xenofon αυτος ειχε την ιδια τυχη με τον απο πανω
Θελω τον perihelena,αυτος ηταν απο τους πρωτους που ειδαν την πυξιδα :D

Βαλε μου αυτους τους 6,και δεν θα κλαιγομαι καθολου,ισα ισα θα γλενταω.
 

DeletedUser31309

οκ...εννοειται αεκτζη που κοροιδευες...λεφτης...τασονικος...bowe(αν θυμαμαι καλα απο την αρχη αρχη που μου λεγες που παω με αυτον-αυτους)
και promanager εννοειται...πιστευω αρκουν μια χαρα...ολους οσους εχεις πει εδω τα κοροιδευτικα σου...οι αλλοι ποπ-κορν και απο εξω στατιστηκα θα κοιτουν....ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...:)
 

DeletedUser33570

Ηλια του 16ου...

Το κουνελι το εννιωσες πριν το καλοκαιρι.... τοτε που εισουν σε απολυτη συγχηση κ πανικο...

Τοτε που εκανες το γυρολογο για αμυνες... θυμασαι εεε παιχτουρα...

Σε εσωσε το μπαναρισμα του Δημητρη και του Βασιλη...

Τωρα πλεον σωτηριες και απο μηχανης θεους ΔΕΝ εχει...

Η ομαδα εδεσε - το κουνελι θα σε επισκευτει παλι....ααα και προσεχε τωρα αμυνες απο δω και απο κει ΔΕΝ παιζει...
Θα πρεπει να παιξεις με εισερχομενες... θυμασαι πως ειναι Νουμερο...

Μαζεψε οση σαβυρα θες - μαζεψε ΑΛΛΑ 3.000 ΒΑΡΒΑΡΑ με τη σαβουρα και πες μας οτι εισαι 6.000 χωρια μποστα... ξερεις εσυ...

Το κουνελι μονο προσεχε... εεε παιχτουρα... το κουνελι:noob:
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Καλοί οι τσακωμοί κτλ αλλά μπορείτε να μας ενημερώσετε πως τσουλάει ο κόσμος από άποψη μυστικών κτλ κτλ?
 

DeletedUser31309

Ηλια του 16ου...

Το κουνελι το εννιωσες πριν το καλοκαιρι.... τοτε που εισουν σε απολυτη συγχηση κ πανικο...

Τοτε που εκανες το γυρολογο για αμυνες... θυμασαι εεε παιχτουρα...

Σε εσωσε το μπαναρισμα του Δημητρη και του Βασιλη...

Τωρα πλεον σωτηριες και απο μηχανης θεους ΔΕΝ εχει...

Η ομαδα εδεσε - το κουνελι θα σε επισκευτει παλι....ααα και προσεχε τωρα αμυνες απο δω και απο κει ΔΕΝ παιζει...
Θα πρεπει να παιξεις με εισερχομενες... θυμασαι πως ειναι Νουμερο...

Μαζεψε οση σαβυρα θες - μαζεψε ΑΛΛΑ 3.000 ΒΑΡΒΑΡΑ με τη σαβουρα και πες μας οτι εισαι 6.000 χωρια μποστα... ξερεις εσυ...

Το κουνελι μονο προσεχε... εεε παιχτουρα... το κουνελι:noob:

Χαχαχα...τοτε ετρεχα...τωρα τρεχετε...χαιρομαι που δεσατε...περιμενω...
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Εγω παλι θελω να μαζευω βαρβαρα!Βαρβαροφαγια και αγιος ο Θεος! :axe:
 

DeletedUser33752

εεεε λεφτη εξαρταται τι βαρβαρα...μπορει να Ταραχτουν πολυ! και να ναι δεκαχιλιαρα!!!
 

DeletedUser

Ταραχη κακια!!!!!!

Η φλόγα της γνώσης εξαπλώνεται παλι!!!!χαχαχαχα........σε λιγο θα γινουμε επιστημονες στον κ31 με τοση πολλη γνωση που εξαπλωνεται τον τελαυταιο καιρο!!!!
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Θες να παμε την κοντρα Γιωργο;;; :axe: :rolf:
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Θα παρω και τον ταραχη παρεα :p :grrr2:
 

DeletedUser31996

ε τοκ θα μπω και γω στο team (ευκαιρια να μαζεψω μερικα χωρια χαχααχααχ)
 
Κορυφή