3 ΝΤΟΥ VS STOP-RIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Αυτην την στιγμη στην Ο.Δ. η εχουν πεσει ολοι για νανι η τσακωνονται για το ποιος θα πρωτοαπαντησει στις αιτησεις μας!! :help :clap: :noob:
 

DeletedUser33570

tasonikos14 : Να γνωρίζεις κάτι... εδω γραφει ο καθενας την προπαγανδα του κατα πως τον βολευει...
Η ικανοτητα του καθενος ομως φαινεται στα πλανα που δεχετε...
Εσυ αγορινα μου ξερεις - σε ειδαμε και μας πιασαν τα γελια...:oops:
Στο πλάνο :grrr2: κλικ το PC να περασει και μετα μαγκια - κλανια, ανενεργοι και εσωτερικα...
Εισαι ο Ορισμός του ασχετου!
Μονο με τις εισερχομενες.... ξερεις εσυ κλικ και νανι.... :noob:

Ηλιακο τράβα να δεις αν έρχομαι - Το παίζεις και ΠΥΘΙΑ τώρα....
Το ΜΟΝΟ που ξερεις να κανεις ειναι να ανεβαινεις με την μεθοδο του σκουλικιου...
Τωρα σε εχουν στοχοποιησει οι παντες...Δεν θα ειναι ευκολο να κανεις αυτα που εκανες, ωστε με φουστιτσες να παρεις αλλαζονικα αυτο που θελεις... θα μας το παιξεις και αδικημένος ΝΟΥΜΕΡΟ!

Οταν δια της μεθοδου του όχλου βρεις το θάρρος να χτυπήσεις 1αν απο τους 5-6 ενεργούς που αναφέρομαι, γνωρίζεις τι θα πάρεις...εε Ηλια του 16ου (αληθεια το αστυνομικος πως σου βγηκε - παιδική Ονείρωξη... :rolf:)
 

DeletedUser31309

tasonikos14 : Να γνωρίζεις κάτι... εδω γραφει ο καθενας την προπαγανδα του κατα πως τον βολευει...
Η ικανοτητα του καθενος ομως φαινεται στα πλανα που δεχετε...
Εσυ αγορινα μου ξερεις - σε ειδαμε και μας πιασαν τα γελια...:oops:
Στο πλάνο :grrr2: κλικ το PC να περασει και μετα μαγκια - κλανια, ανενεργοι και εσωτερικα...
Εισαι ο Ορισμός του ασχετου!
Μονο με τις εισερχομενες.... ξερεις εσυ κλικ και νανι.... :noob:

Ηλιακο τράβα να δεις αν έρχομαι - Το παίζεις και ΠΥΘΙΑ τώρα....
Το ΜΟΝΟ που ξερεις να κανεις ειναι να ανεβαινεις με την μεθοδο του σκουλικιου...
Τωρα σε εχουν στοχοποιησει οι παντες...Δεν θα ειναι ευκολο να κανεις αυτα που εκανες, ωστε με φουστιτσες να παρεις αλλαζονικα αυτο που θελεις... θα μας το παιξεις και αδικημένος ΝΟΥΜΕΡΟ!

Οταν δια της μεθοδου του όχλου βρεις το θάρρος να χτυπήσεις 1αν απο τους 5-6 ενεργούς που αναφέρομαι, γνωρίζεις τι θα πάρεις...εε Ηλια του 16ου (αληθεια το αστυνομικος πως σου βγηκε - παιδική Ονείρωξη... :rolf:)


Οτι σου εχω πει γερο Δημο που ησουν και ειδικες δυναμεις και απο μυαλο ουτε τα στοιχειωδη απλα πραγματα δεν μπορεις να ξεχωρισεις, εχει βγει σιγα σιγα...και απο την αρχη που ειχαμε μιλησει δεν ειχα αναφερει παρα πολλα...σε αντιθεση με σενα που ελεγες και ελεγες και δεν εχεις κανει τιποτα...μονο κανιβαλισμει σου εχουν μεινει αυτη τη στιγμη και παλευεις να κρατησεις αριστερα την περιοχη...
ομως δεν σου κοβει καθολου αυτο που κανεις μας βοηθας αλλα δεν μπορεις να το καταλαβεις...παρε παντου χωρια και παιξε το παιχνιδι μου οπως ο λιολιος που χτες εχασε 3 χωρια ετσι αερα...
ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΕ ΧΤΥΠΗΣΩ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ...ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΣΕ ΘΕΛΩ ΚΟΚΟΡΟΜΥΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΒΑΛΕ...
τα υπολοιπα μολις φας το πλανακι μεσα τα ξαναμιλαμε εδω...
υ.γ. βαλε ολο το εφαπαξ που πηρες, στο παιχνιδι...γελανε και οι πετρες...:D
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Ελα ρε Γιωργη που εχεις χαθει;;;Ερχεσαι γραφεις μια προταση 3 λεξεων και ζωντανευει το φορουμ!Και φαντασου, η προταση σου δεν ειχε καν ρημα!! :help
 

DeletedUser33570

ομως δεν σου κοβει καθολου αυτο που κανεις μας βοηθας αλλα δεν μπορεις να το καταλαβεις...παρε παντου χωρια και παιξε το παιχνιδι μου οπως ο λιολιος που χτες εχασε 3 χωρια ετσι αερα...
Οταν μιλας Ασχετε για τον Σακη να κανεις γαργαρες πρωτα Νουμερο...

ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΕ ΧΤΥΠΗΣΩ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΑΡΚΕΤΑ...ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΣΕ ΘΕΛΩ ΚΟΚΟΡΟΜΥΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΒΑΛΕ...
τα υπολοιπα μολις φας το πλανακι μεσα τα ξαναμιλαμε εδω...
Το αλλο με τον ΤΟΤΟ το ξερεις....:rolf:
Μπασε καλο σου... :noob:, παιχτουρα τις Φακής... Σε θυμαμαι τοτε που ηθελες να χτυπησεις DRUIDS...
Ζηταγες απο 5-6 αμυντικα σε καθε χωριο σου Νουμερο...

υ.γ. βαλε ολο το εφαπαξ που πηρες, στο παιχνιδι...γελανε και οι πετρες...:D
Τα λεφτα που χαλας εσυ ΔΕΝ τα φτανει κανεις...
Και τελος για μενα ολα μαζι ειναι 1 ωρας απασχοληση... για σενα 1 χρονου δουλεια...
Πιασε τωρα μια μπυρα και τα ρεστα δικα σου...:rolf:
 

DeletedUser31309

χαχαχαχαχαχαχα...ρε σου λεω γελανε και οι πετρες...
5-6 αμυντικα σε καθε χωριο μου??? αφου τοτε ειχα 5-6 κατω μονο...και εχτισα πυρηναρα απο ντρουιτ...αλλα ειχαμε αμυνες με το κιλο που σας ειχαμε συμμαχια...
τουλαχιστον εμεις κοπαναγαμε τοτε ασταματητα...και τους χχχ που εσεις ποτε δεν χτυπησατε και δεν μπηκατε στον πολεμο...:hmmm:
ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΚΙΟΛΑΣ εδω τους πηρατε μαζι σας και δεν δωσατε ουτε λιγη βοηθεια εξατμιστηκε μια ολοκληρη φυλη 7.000.000 ποντων σε εναμιση μηνα σε τοσο αργο κοσμο..:oops:...και τωρα τρεχετε μαζευετε τα τελευταια χωρια του κινγ εσυ και ο λιολιος...χαχαχαχαχαχαχ

παιζεις το παιχνιδι μου πλεον και δεν το ξερεις...στο λεω ομως και θα το καταλαβεις σιγα σιγα οπως στα λεγα τοτε στο μηνυμα και εσυ κοκορευοσουν οτι θα με χτυπατε συνεχεια και δεν θα ησυχασω και μπλα μπλα μπλα...ουτε ενα πλανο δεν εχω φαει χτυπατε αλλους...:clap:

ΕΛΑΤΕ ΚΟΠΑΝΗΣΤΕ ΕΜΕΝΑ...ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΚΟΠΑΝΑΤΕ? να θυμηθεις λιγακι τι παθαινες στον μελιρριτο, και στους δεξιοτερα ΣΤΟΠ...αδειος ειμαι παντου αντε ετοιμαστειτε και ελατε...οχι τιποτα αλλο να ειναι χαλαροι και οι υπολοιποι δικοι μου...εγω δεν εχω θεμα οποιον και να χτυπησεις ειμαι πανταχου παρον... οποτε ελα κοπανα εμενα να δουμε και θα βαλω περισσοτερη τεχνη κιολας...:)

ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΚΙ ΕΣΥ που θυμαμαι να λενε και να λενε...εγω εδω για σενα εχω πει λιγα ομως μεσα στο παιχνιδι την πραξη θα την κανω ΟΤΑΝ ακριβως πρεπει...μεχρι τοτε σου ειπα σε αφηνω απλωσου λιγακι και θα σε περασουμε σαν οδοστρωτηρα...
το χτεσινο στο φιλο σου το λιολιο απλα στο αναφερω για να καταλαβεις κι εσυ μερικα πραγματα...:noob:
αντε πηγαινε κανε καμια αιτηση υποστηριξης και γλυψε λιγακι τους μεγαλους εκει μηπως σε φτιαξουν...γι αυτα σιγουρα εισαι ΚΥΡΙΑ ΠΡΩΤΗΣ ΚΛΑΣΕΩΣ...για φυλετικες απλα λογια και λογια και εσωτερικα αριστερα μηπως σωσεις τιποτα...:oops:

και οπως παντα με τους 5-6 που παιζεται...ΑΠΟ 10 ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ...θα νικησεις οπως λες και καυχιεσαι...
καλη τυχη...οσο παιζω ομως μεσα θα με βρισκεις μπροστα σου...:axe:

υ.γ. πες στο λιολιο να πιασει την μπυρα και βαλτου μερικα πρημ αφου τα σταζεις...εγω δεν εχω δωσει σαλιο στο παιχνιδι απο τον κ28 και μετα...ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ...:hmmm:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31996

tok tok που εισαι ταραχη? τρενο πας τρενο. εμεις βαρβαρα και σεις ανενργους. τρωτε πυξιδα απο τους αχριστους και ξαναλεω χαιρετισματα στον γατουλη ;)
 

DeletedUser33752

tok tok που εισαι ταραχη? τρενο πας τρενο. εμεις βαρβαρα και σεις ανενργους. τρωτε πυξιδα απο τους αχριστους και ξαναλεω χαιρετισματα στον γατουλη ;)

:rip: μολις περασε ενα ποντικι ταραγμενο απο μπροστα μου :oops:
 

DeletedUser33570

Νουμερο Ηλια - τι σχεση εχει ο Μεριλιτος εδω....?
Και αυτο εργο δικο σου ειναι - παιχτουρα τσιμπας και 2-3ους λογαριασμούς και χαιρεσε Νουμερο...

Κανονικα επρεπε να εχεις φαει μονιμο Μπαν απο παντου - αλλα εσυ ασυλια εεε Σαχλαμαρα....

Εχεις δει με τι ΡΥΘΜΟ αλλαζες τις φυλες - οταν ειδες 1 σπαθακι απο μενα...
Εσπασες και την ταχυτητα του ηχου παιχτουρα... :rolf:

ΣΤΟΠ - ΣΤΟΠ1 -ΣΤΟΠ2 - RIP - RIP1 -RIP2 -RIP3 - RIP113... αλλαζες κλαιγοσουν απο δω και απο κει Σαχλαμαρα...

Που εχεις και τα χωρια αδεια.... :rolf:....και κοσμο να κλεισεις παιχτης της ΚΛΑΨΑΣ και της ΛΑΜΟΓΙΑΣ θα εισαι....Νουμερο...:oops:

Οσο για πρεμ... οπου σε εχω χτυπησει το τειχος ακομα και στα 500ms το πηγες απο 19 στο 20!!!!:rolf:

Αληθεια ΠΩΣ στο καλο το εκανες αυτο :noob:.... Σαχλαμαρα θες να το παιξεις και παιχτουρα....
 

DeletedUser31309

Νουμερο Ηλια - τι σχεση εχει ο Μεριλιτος εδω....?
Και αυτο εργο δικο σου ειναι - παιχτουρα τσιμπας και 2-3ους λογαριασμούς και χαιρεσε Νουμερο...

Κανονικα επρεπε να εχεις φαει μονιμο Μπαν απο παντου - αλλα εσυ ασυλια εεε Σαχλαμαρα....

Εχεις δει με τι ΡΥΘΜΟ αλλαζες τις φυλες - οταν ειδες 1 σπαθακι απο μενα...
Εσπασες και την ταχυτητα του ηχου παιχτουρα... :rolf:

ΣΤΟΠ - ΣΤΟΠ1 -ΣΤΟΠ2 - RIP - RIP1 -RIP2 -RIP3 - RIP113... αλλαζες κλαιγοσουν απο δω και απο κει Σαχλαμαρα...

Που εχεις και τα χωρια αδεια.... :rolf:....και κοσμο να κλεισεις παιχτης της ΚΛΑΨΑΣ και της ΛΑΜΟΓΙΑΣ θα εισαι....Νουμερο...:oops:

Οσο για πρεμ... οπου σε εχω χτυπησει το τειχος ακομα και στα 500ms το πηγες απο 19 στο 20!!!!:rolf:

Αληθεια ΠΩΣ στο καλο το εκανες αυτο :noob:.... Σαχλαμαρα θες να το παιξεις και παιχτουρα....


χαχαχαχα δεν θελει κοπο θελει τροπο...αλλα που να εχεις μυαλο εσυ να το σκεφτεις...μονο να κοροιδευεις ξερεις και να λες για κανιβαλισμους ενω εσυ εχεις μαζεψει εκει με το κιλο τα εσωτερικα...ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΑΔΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΥΛΕΣ ΕΤΣΙ...εκει που ειστε να μην αναφερω τι ακριβως ειστε δεν ξερω γιατι ενοχλεισαι και μου λες που αλλαζα τις φυλες...
δεν κλαιγομαι γερο-δημο...εσυ κλαιγεσαι και οσο πας πιο πολυ αφου βλεπεις οτι οσα ελεγες δεν τα πετυχαινεις στο παραμικρο...ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ ΜΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΟΥ ΕΚΕΙΝΟ...
αλλα σου ειπα υπομονη και μετα εδω θα κρυφτεις οπως μερικοι που βγαινανε και λεγανε τα δικα τους και πλεον δεν υπαρχουν καν...

ΑΛΛΑ ηδη αρχισες και αποδεχεσαι σιγα σιγα την ηττα σου απ οτι φαινεται...ΑΦΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ και να κλεισω τον κοσμο και ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ...καταλαβαινω πολυ καλα οτι ξεκινας τις δικαιολογιες και τις κλαψες σου..χαχαχα

μην δειχνεις ποσο πολυ σε πειραζει...

και κλεινοντας το μηνυμα μου...η ομαδα μας εδω γιατι μιλας για κλαψες και λαμογιες...ΧΤΥΠΗΣΕ ΕΝΑ ΤΟΝΟ ΦΥΛΕΣ ΣΕ ΑΝΤΙΘΕΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ...και οταν χτυπαγαμε χχχ ΕΣΕΙΣ ΑΚΟΜΗ ΜΠΑΙΝΑΤΕ ΚΑΙ ΜΠΑΙΝΑΤΕ...γι αυτο ΤΙΣ ΛΑΜΟΓΙΕΣ ασε να τις ξερουμε οι λιγοι ποιοι τις κανουνε...

υ.γ. το παιχνιδι μου ειναι κανονικο, τιμιο και ομαδικο...και αυτο σας το χω αποδειξει με την ΣΤΟΠ που την ανελαβα απο το 0 την εχτισα οπως ακριβως το σκεφτομουν...ξενυχτησαμε με τα παιδια τους εμαθα αρκετα πραγματα, με τους γνωστες μας, που δεν γνωριζαν αρκετοι και τωρα απλα απολαμβανουμε το παιχνιδι...
 

DeletedUser33570

Τωρα πλακα μου κανεις....

ειχαμε και εχουμε τις διπλασιες απωλειες και επιθετικα και αμυντικα σαν φυλη!

Με ποιους πολεμησες ...?

Στρατοληγεις τους ενεργους καιχτυπας τα θυματα και τους ανενεργους...

Οταν τρως τα μουτρα σου σε ενεργο - παλκωνεσε στα βαρβαρα....2.000 χωρια που βζεις το αλλοτο θυμα και σε 2 ωριτσες στα κανει 10χιλιαρα - και εσυ τα ιδια κανεις απλα οχι σε 2 ωριτσες....πιο διακριτικα...

Που πολεμησες - πηγες να πολεμισεις με ΠΑΠ και αγκαλιτσες - με χχχ παλι αγκαλιτσα και αφησες απ εξω τους ανενεργους και τους ασχετους και εκανες 4 μηνες να φας τα αδεια χωρια...

Μολις λοιπον ειδες οτι πηρες με στρατολογηση αυτους που αξιζαν - εκανες την κολοτουμπα (οπως αρχικα την ειχες σχεδιασει - αφου εμεις πολεμαγαμε με τους παντες....εσυ χαλαρα με πλανακια...) και το γυρισαμε σε κοκκινους...

3 πλανα ριξατε σε ΑΔΕΙΑ ΧΩΡΙΑ το 1ο πλανο και δεν πηρατε τιποτα!

Θα πολεμισεις με ενεργους και μαλιστα εαν παρατηρησες απο 5-6 γιναμε 15-16... χαχαχαχα

Ελα λοιπον τωρα να δουμε ποσα θα παρεις στα ****πλανα - καθως τωρα θα ειναι παιχτες απο πισω που θα αμυνονται... οχι ανενεργοι...

και να δουμε τι θα κανεις στα πλανα που ερχονται - αφου ηρεμισαμε μετους ανενεργους λογαριασμους...

ολα αυτα τα λαμογικα και φουστικα ΔΙΑΛΥΟΝΤΑΙ ΣΑΝ ΣΤΑΧΤΗ πανω σε ενργους λογαριασμους....

και αυτα που λες οτι βαγινουν ποια ειναι δηλαδη..... ακομα βαυκαλίζεσαι χωρις αποτελεσμα....
 

DeletedUser31309

χαχαχαχα ολα αυτα που γραφεις τα πιστευεις? 45 χρονων εισαι η 15 για να ξερω αν μιλαω με ωριμο η οχι ανθρωπο...

μου λες οτι εσεις πολεμισατε??? ποιον ρε γερο-δημο? με τους ντρουιτ που ημασταν μπροστα σας, για τους καλους παικτες μιλαω..με τους χχχ μηπως??? με ποιον πολεμησες αραγε εσυ?..χαχαχα...η που τους κανατε 3ντου? 7.000.000 δυναμηκοτητα φυλη ηταν ανενεργοι και ασχετοι?:noob: οταν ειχαμε την ιδια δυναμηκοτητα κι εμεις με αυτους? ρε πιωμενος γραφεις εδω τι ****μαρες πετας?:oops: στο τελος θα μου πεις ουτε απο ντρουιτ εχουμε παρει χωρια και λογαριασμους...ανενεργοι ολοι ηταν...χαχαχαχαχαχα:hmmm:

δεν ξερεις τι να πεις και μας λες αρλουμπες εδω μεσα επειδη σε τσουζει που παιρνουν καποιοι βαρβαρικα...για πιο λογο ειναι τα βαρβαρα στο παιχνιδι αλλωστε? μονο για φαρμ? εχεις ιδεα απο στρατηγικη η απλα μας λες τα χαζα σου για 10 η 20 ενεργους και κουραφεξαλα??:noob:

δεν θελω να πω αλλα εδω γιατι νομιζεις οτι δεν μπορουμε να σπασουμε τους 5-6 παλικαραδες εκει που εχεις...οταν θα σας χτυπησω τοτε θα βγαινεις εδω και θα γραφεις αυτα που ελεγες πιο πριν και να τον κλεισεις θα μου λες εισαι λαμογιο και μπλα μπλα μπλα...γιατι δεν θα χεις τι να πεις...θα χει μπει τοσο βαθια οπως τωρα και θα λες τα αδικαιολογητα σου...χαχαχαχα

ΕΛΑ ΑΝΤΕ ΓΕΡΟ-ΔΗΜΟ αντε λουφαξε τωρα γιατι δεν ξερεις τιποτα μεσα εδω κι οσο γραφεις τετοια τοσο περισσοτερο μας κανεις και γελαμε εδω...:rolf:
οτι ειχες πει δεν εχεις κανει ουτε στο 10% αυτο εχει για μενα σημασια + οτι εκει εσεις εχετε καταντησει ανενεργους και ξενερωμενους λογαριασμους απο την ΕΠΙΤΥΧΙΑ την δικη μας...κι εμεις εχουμε ολοκληρη στρατια απο παικτες με ορεξη και ενεργητικοτητα και το σημαντικοτερο που δεν εχετε ομαδικοτητα...:oops:
 

DeletedUser30244

η που τους κανατε 3ντου? 7.000.000 δυναμηκοτητα φυλη ηταν ανενεργοι και ασχετοι?:noob: οταν ειχαμε την ιδια δυναμηκοτητα κι εμεις με αυτους?

Αυτο ειναι το πιο κορυφαιο που εγραψες :rolf:,ποια ιδια δυναμικοτητα ρε Ηλια,στρατολογησες ολη την ΠΑΠ ναι η οχι;Να σου υπενθυμισω μονο η ΠΑΠ τοτε ολοκληρη ηταν 10 εκ φυλη ισως και περισσοτερο.Και μας ξεκινησαν τις επιθεσεις σε χρονο μηδεν απο την αλλαγη διπλωματιας.Μην γραφουμε οτι να ναι.
 

DeletedUser33570

Γραψε τις ****ΜΑΡΕΣ σου...:noob:

Αλλα τα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ αλλα πραγματα δειχνουν!!

Ποιους πολεμισες απο χχχ?

Για πες μας κανα παιχτη που χτυπησες...:rolf:

Γιατι αφου πολεματε εχετε τα μισα ODA:wow:?

Ονειρωξεις εχεις και εδω οτι πολεμας και πολεμας....

Στο ξανελεω λοιπον ΠΥΘΙΑ - μονο για βαρβαρα - μονο για Στρατολογησεις εισαι και κοπανημα πεθαμενων...

Στην Κ54 -κ44 τελειωσαν πλεον οι ανενεργοι - κατσε να δεις τι θα παρουν και σημερα τα προβατα που ερχονται...
Μολις τον αρπαξουν παλι θα πλακωθουν στα βαρβαρα....

Το ποιος κανει το παιχνιδι ποιου ΠΟΤΕ δεν θα το καταλαβεις...:noob:

Εισαι περιορισμενων πνευματικών δυνατοτητων... Δεν σε κατηγορω για αυτο...

Πιασε τωρα μια μπύρα και ασε μας κουκλιστα μου...
 

DeletedUser31309

χαχαχαχαχα μαλλον εσυ δεν θυμασαι τιποτα...οταν ξεκινησε ο πολεμος ντρουιτη-χχχ με ΣΤΟΠ-ΡΙΠ ειμασταν ακριβως ιδια δυναμηκοτητα...τοτε ειχαμε συμμαχια και λεω ιδια δυναμηκοτητα εκτος εσας αφου δεν κανατε και παρα πολλα ειδικα με χχχ δεν χτυπησατε ποτε...ξεχνας ε???

οταν ξεκινησε ο πολεμος που πηρατε τους χχχ και ντρουιτ παλι ειμασταν ιδια δυναμηκοτητα σε χωρια...αντε να ειχαμε 100 περισσοτερα εμεις...
ξερω ξερω...δεν σου ερχετε στο μυαλο οτι η μιση 44 ηταν τοτε γαλαζια για σενα και οτι υπηρχαν ενα σωρο παικτες απο χχχ η στην 55 ηταν ενα σωρο ακομη ντρουιτ ενω τωρα μετρας με τα δακτυλα τους ενεργους...

οποτε πρεπει να τα σκεφτεις καλυτερα...γιατι εγω τα θυμαμαι επειδη εχω παιξει ξυλο...και για στρατολογησεις...ασε μην λες για μενα...2 ολοκληρες φυλες εκανες στρατολογηση με την ντρουιτ( να θελει να παιξει μαζι μου και εναντιον σας να κλεισουμε πρωτου καλοκαιριασει) ομως εγω δεν δεχτηκα...γι αυτο συνεχιζεις ακομη εδω...επειδη παλι δεν πιστευεις ελα παιχνιδι να σου δειξω μηνυματα...ξερεις το αρχειο μου ειναι μεγαλο...:D

αλλα να λες οτι δεν πολεμισαμε εμεις ενω εσεις παιρνατε ολοκληρες φυλες για να αντιμετοπισετε την ΣΤΟΠ που κοροιδευες ασταματητα και την ΡΙΠ και συνεχιζεις...και εμεις παιζουμε το παιχνιδακι που δεν μπορειτε καν εσεις οι παιχταραδες(για μενα μετριοι εννοειται) οπως λες...τελος παντων...θα τα πουμε οταν σε χτυπησω τοτε καλυτερα...σε θελω να χαιρεσαι μεχρι τοτε...
 

DeletedUser30244

Πωωωωω τι σε ταιζουν στην ΓΑΔΑ ρε;

Νουμπαδες ειστε,ελαχιστες εξαιρεσεις.
Καταρχας το πρωτο μετωπο ηταν DRUIDS εναντιων στοπ και παπ,ειχατε περισσοτερα χωρια.
Μετα,Βαλαμε μαζι μας τους φοινικες,και εσεις βαλατε και τα παλτα μαζι σας τοτε,2 φυλες εναντιων 3.
Μετα βαλαμε τους ΧΧΧ μαζι μας και εσεις βαλατε τους RIP,οποτε εχουμε 3 εναντιων 4.
Μετα σας πηραν πρεφα τα παλτα και καναμε την 3ντου.
Λιγο πριν το καλοκαιρι φτασαμε να εχουμε ιση δυναμικοτητα οχι νωριτερα ΑΣΧΕΤΕ γραφεις οτι σου κατεβει στο κεφαλι.
 
Κορυφή