3 ΝΤΟΥ VS STOP-RIP

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser31996
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30244

ε τοκ θα μπω και γω στο team (ευκαιρια να μαζεψω μερικα χωρια χαχααχααχ)

δεν θελω πουθεναδες εναντιων μου,ας επιλεξει ο Λεφτης το team οποιους θελει αρκει αυτους που θα επιλεξει να εχουν καταφερει να κλεισουν καποιον κοσμο.:D
 

DeletedUser31996

επειδη δεν με ξερεις δεν συμαινει οτι δεν εχω κλεισει κιολας
 

DeletedUser31996

εχωω βαλει μονο τους λογαριασμους μου και απο τον κ30 και μετα οποτε δεν ξες ;)
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Εγω ο νουμπας παλι δεν εχω κλεισει ουτε ενα κοσμο!! :( :'(
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Στην αλλη οχθη ειστε ολοι βαρβαροφαγοι!Εμεις εδω ειμαστε :axe: :rolf:
 

DeletedUser

Γενικα οι 3 Ντου που γιναν 1 Ντου εχουν τον Τοk Empire ως ρητορα του external??

Εγω τον Tok Empire τον θυμαμαι μονο απο τον Κ6 που ελεγε μαγκιες και ξαφνικα εξαφανιστηκε ηττημενος νυχτα και δεν ειπε ουτε γεια.....Deja vu το λενε καποιοι....εγω απλα κρατω σταση αναμονης....χαχαχαχα
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Εχεις και παραπονο Γιωργο;Οχι γιατι αν εχεις να σε βοηθησουμε να παρεις 5-6 βαρβαρα να χτισεις να σου φυγουν ολα! :grrr:
 

DeletedUser31309

αφηστε τον γιωργακη να χαρει που μπηκε στην 3ΝΤΟΥ...καλα τα λες γιαννο 1ΝΤΟΥ...αστον λιγακι να γελαμε γιατι αργοτερα θα ψαχνει δικαιολογιες...:D
 

DeletedUser

φημες λενε οτι θα κανει φυλη με τον γατουλη ....
 

DeletedUser31309

gmouzo--> (respect καλη συνεχεια) ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΧΩΡΙΩΝ απο παικτη 3ΝΤΟΥ... μετα απο τις τοσες επιθεσεις και αριστους που φορτωθηκαν απο χτες πρωι...

gmouzo---> respect επισης φιλαρακι απο την ΣΤΟΠ...επαιξες ωραιο παιχνιδι...καλυτερο απο τους περισσοτερους στην ομαδα σου μπορω να πω...
 

DeletedUser30244

Γενικα οι 3 Ντου που γιναν 1 Ντου εχουν τον Τοk Empire ως ρητορα του external??

Εγω τον Tok Empire τον θυμαμαι μονο απο τον Κ6 που ελεγε μαγκιες και ξαφνικα εξαφανιστηκε ηττημενος νυχτα και δεν ειπε ουτε γεια.....Deja vu το λενε καποιοι....εγω απλα κρατω σταση αναμονης....χαχαχαχα

Οι πουθεναδες να μην γραφουν οτι να ναι :D παει και για τον νουμπακο τον Ηλια και για τον χασιστα φουντικο.

Λεφτη αφου ειστε γεματοι βαρβαροι ρε,οπως επαιρνα τα χωρια των συμπαικτων σου πριν το καλοκαιρι ετσι θα συνεχιστει και η παραδοση και μετα.
 

DeletedUser

Δεν ξανασχολουμαι με τον αμπαλο Tok Tok....

Θα ξαναγραψω οταν εξαφανιστει,οπως κανει σε ολους τους κοσμους.....χαχαχα
 

DeletedUser31309

Δεν ξανασχολουμαι με τον αμπαλο Tok Tok....

Θα ξαναγραψω οταν εξαφανιστει,οπως κανει σε ολους τους κοσμους.....χαχαχα


χαχαχαχαχα ναι ρε για χαβαλε τον εχουμε τον τοκ εδω ρε γιαννη!:oops:
οπως και στο παιχνιδι :oops: :D
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Λοιπον ελα ολοι εσεις οι πουθεναδες που νικατε ΛΙΓΟ τον κοσμο ,και το τονιζω αυτο το ΛΙΓΟ, να μην μιλατε.Ας μιλησουμε εμεις οι βαρβαροφαγοι.Εεεε Γιωργο;;; :doh:
 
Κορυφή