SOL VS SCHOOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33921

ΥΓ Παντως τα ****ακια σας ειναι chessversion 2015??
πλάκα κάνεις έτσι; θες να ανοίξουμε κουβέντα στο external για botakia? ασ'το.. ας σε μαζέψουν από τώρα γιατί δεν θα έχει καλή συνέχεια το post :p
εχεις πολλους φιλους και πρωην συμπαιχτες μου στη φυλη σου. μπορεις να τους ρωτησεις αν παιζω με τέτοια.
Και ρωτα και τη φυλή σου μετά να δούμε ποιός και τί...
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
K.floki, αλλος chesknight και η κουτση Μαρια το ξερει εαν εχεις ή΄οχι. Οποταν φιλτατε αστες δικαιολογιες και τα πολλα μπλα μπλα γιατι γελουν και οι κοτες. Τα αλλα ολα θα τα πουμε στο παιχνιδι. Καλες μαχες και ο καλυτερος ας κερδισει.

ΥΓ. περιπου ποσα υπολογιζεται οτι εχει?:help:confused: Λεω μηπως σχεδον τα παντα:wow::axe::cop::grrr:
 

DeletedUser

K.floki, αλλος chesknight και η κουτση Μαρια το ξερει εαν εχεις ή΄οχι. Οποταν φιλτατε αστες δικαιολογιες και τα πολλα μπλα μπλα γιατι γελουν και οι κοτες. Τα αλλα ολα θα τα πουμε στο παιχνιδι. Καλες μαχες και ο καλυτερος ας κερδισει.

ΥΓ. περιπου ποσα υπολογιζεται οτι εχει?:help:confused: Λεω μηπως σχεδον τα παντα:wow::axe::cop::grrr:

Ε καλά τώρα, φυσικά και θα γελάν κ οι κότες να μας την λέτε για χρήση χρήση **** :grrr: ..την στιγμή που οι μισοί "βασικοί" σας παίκτες έχουν φάει επανηλημένα μπαν σε κόσμο για χρήση παράνομων σκριπτ και **** :oops: δεν θα θελα να μιλήσω ειδικά..και δεν κατηγορώ κανέναν για παραβίαση κανόνων..αλλά έχετε μερικούς παίκτες που είναι φημισμένοι για το ανεβασμένο παικτικό επίπεδο τους το οποιο τους επιτρέπει να παίζουν πολλές φορές και χωρίς χέρια :wow: σα να τρέχει ο λογαριασμός μόνος του :rip:
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
λες εε? Μιλαμε για λογαριασμο που μπορει να τρεξει. :hmmm: οτι κανει και διατασεις ετσι? Αστε τους αλλους κοσμους, εδω ειναι Κ33... Το ποιοι παιζουν με ****ακια και αλλα το ξερουμε, δεν χρειαζεται και ειδικο να μας το πει... αλλα αυτο ισχυει και απο τις 2 πλευρες φιλαρακι μου.

Πες μας και το λογαριασμο που παιζεις να βγαλω ενα 1ο συμπερασμα.

- - - Eνημερώθηκε - - -

71x Οι περισσότερες λεηλασίες σήμερα
Λεηλάτησε τα περισσότερα χωριά σε αυτόν τον κόσμο, μέχρι τις 00:00!
Καλύτερο αποτέλεσμα: στις 23.06.2015 (138.069 χωριά)


Γελαω:D

Τωρα εσυ να υποθεσω παιζεις μεε school.. kpapaki εσυ ειδικα μην μιλας φιλαρα μου, γιατι εσενα δεν σε πιανει κανεις μπροστα στα τρεχαματα των λογαριασμων οπως ειπε και ο φιλος ermac
 

DeletedUser33703

Ε καλά τώρα, φυσικά και θα γελάν κ οι κότες να μας την λέτε για χρήση χρήση **** :grrr: ..την στιγμή που οι μισοί "βασικοί" σας παίκτες έχουν φάει επανηλημένα μπαν σε κόσμο για χρήση παράνομων σκριπτ και **** :oops: δεν θα θελα να μιλήσω ειδικά..και δεν κατηγορώ κανέναν για παραβίαση κανόνων..αλλά έχετε μερικούς παίκτες που είναι φημισμένοι για το ανεβασμένο παικτικό επίπεδο τους το οποιο τους επιτρέπει να παίζουν πολλές φορές και χωρίς χέρια :wow: σα να τρέχει ο λογαριασμός μόνος του :rip:

Παρακαλώ φίλε μου όταν κατηγορείς θα ήθελα να μην αφήνεις κενά στα λεγόμενα σου και να ονοματίσεις .
Για πες μας λοιπόν ποιοι είναι οι παίκτες από την φυλή μας που έχουν αποκλειστεί για παράνομα ****άκια ;
 

DeletedUser30692

Προφανώς αν τα botakia ήταν ανιχνεύσιμα δεν θα έπαιζε κανείς με αυτά .
Η τοποθέτηση έγινε γιατί παίκτης μας κατηγορήθηκε για χρήση παράνομων script , ενώ παίζει να είναι από τους πιο νόμιμους λογαριασμους αυτή τη στιγμή .

Θα χαλάσει το κλίμα και θα χαλαστούν καρδιές οπότε πάμε εδώ :

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς05/07/2015 21:11:50

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 66
Πλευρά 2: 60
Διαφορά: 6

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 476,313
Πλευρά 2: 451,560
Διαφορά: 24,753

chart


Ισορροπημένο παιχνίδι. Καλή συνέχεια σε όλους !
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Και η τοποθετηση εγινε επειδη κατηγορηθηκε ολοι οι SOL. Το ποιος το ξεκινησε ειναι φως φαναρι.
 

fassa15

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
4
Ωραια τοτε φιλε μου.. εφοσον δεν τις ανακαλυψες προχθες, τραβα για το .net και αφησε μας ησυχους. Μην βλαστας εκει που δεν σε σπερνουν
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Παρακαλώ φίλε μου όταν κατηγορείς θα ήθελα να μην αφήνεις κενά στα λεγόμενα σου και να ονοματίσεις .
Για πες μας λοιπόν ποιοι είναι οι παίκτες από την φυλή μας που έχουν αποκλειστεί για παράνομα ****άκια ;

Αράξτε μη το παίρνεται κατάκαρδα :p ο κόσμος το χει τούμπανο και μεις κρυφό καμάρι :oops:
Αν ξαναδιαβάσεις το μήνυμά μου θα δεις ότι δεν υπάρχουν κενά, απλά δε μιλάω ειδικά και ούτε πρόκειται (μη το κουράζεις)
Αν το έκανα αυτό παίρνει άλλη τροπή η συζήτηση και ξεφεύγουμε από το θέμα του κόσμου, εκτός αυτού δε θα θελα να θίξω κανέναν :D πέφτει πολύ και το επίπεδο..
αλλά είμαι βέβαιος άλλωστε πως γνωρίζεις καλύτερα τους συμπαίκτες σου από μένα, δε χρειάζεται να στους μάθω εγώ :help
 

DeletedUser33703

Αράξτε μη το παίρνεται κατάκαρδα :p ο κόσμος το χει τούμπανο και μεις κρυφό καμάρι :oops:
Αν ξαναδιαβάσεις το μήνυμά μου θα δεις ότι δεν υπάρχουν κενά, απλά δε μιλάω ειδικά και ούτε πρόκειται (μη το κουράζεις)
Αν το έκανα αυτό παίρνει άλλη τροπή η συζήτηση και ξεφεύγουμε από το θέμα του κόσμου, εκτός αυτού δε θα θελα να θίξω κανέναν :D πέφτει πολύ και το επίπεδο..
αλλά είμαι βέβαιος άλλωστε πως γνωρίζεις καλύτερα τους συμπαίκτες σου από μένα, δε χρειάζεται να στους μάθω εγώ :help

Επειδή τους γνωρίζω καλύτερα για αυτό σου κάνω αυτή την ερώτηση .
 

DeletedUser30115

πλάκα κάνεις έτσι; θες να ανοίξουμε κουβέντα στο external για botakia? ασ'το.. ας σε μαζέψουν από τώρα γιατί δεν θα έχει καλή συνέχεια το post :p
εχεις πολλους φιλους και πρωην συμπαιχτες μου στη φυλη σου. μπορεις να τους ρωτησεις αν παιζω με τέτοια.
Και ρωτα και τη φυλή σου μετά να δούμε ποιός και τί...

Θελω δεν θελω η κουβεντα ξεκινησε απο δικο σας,οποταν τι περιμενατε?να κατσουμε με σταυρωμενα χερια να μας κατηγορει ο καθε εσωτερικακιας???για να σοβαρευτουμε
εχεις φιλους και συμπαιχτες στους ΣΟΛ τι παει να πει?και γω το ιδιο εχω στους σκουλ
να ρωτησω την φυλη μου να μου πει τι??οτι εισαι ο Κωστας ο τσεςς??ξερω ποιος εισαι,που επαιξες και τι εκανες,μεχρι εκει ομως!
τα υπολοιπα στο παιχνιδι γιατι καποτε καποιος ειπε οτι το εξτερναλ σε ενα πολεμο ειναι δυνατο χαρτι!
καλη συνεχεια και μαζεψτε τους δικους σας στο εξτερναλ μην εχουμε παρεξηγησεις παλι..

ΥΓ Κωστα διαλεξες καλο στοχο σε αυτο το πλανο(σε αυτο το κομματι σου βγαζω το καπελο)
αλλα που θα παει θα κανουμε και μεις το τσεκ μας!:D


Προφανώς αν τα botakia ήταν ανιχνεύσιμα δεν θα έπαιζε κανείς με αυτά .
Η τοποθέτηση έγινε γιατί παίκτης μας κατηγορήθηκε για χρήση παράνομων script , ενώ παίζει να είναι από τους πιο νόμιμους λογαριασμους αυτή τη στιγμή .

Θα χαλάσει το κλίμα και θα χαλαστούν καρδιές


ΛΑΘΟΣ
Η τοποθετηση εγινε γιατι ολη η ΣΟΛ κατηγορηθηκε για χρηση παρανομων σκριπτ,για αυτο Μπιλαρα μου εγινε η τοποθετηση!
Μπιλυ υπαρχει περιπτωση να χαλασουμε τις καρδιες μας εμεις??παρα να γινει αυτο καλυτερα να παω για διαγραφη και το ξερεις αυτο!(L)
απλα ειναι καποια πραματα που βγαζουν ματια ρε φιλε!
 

DeletedUser30692

Κοίτα Φίλιο έγινε μια αναφορά .

Γιατί θίχτηκαν τόσο όμως κάποιοι ;
Αν δεν έπαιζαν παράνομα δεν θα είχαν και λόγο να θιχτούν :p .

Απλά λέω...:hmmm:
 

DeletedUser30115

Κοίτα Φίλιο έγινε μια αναφορά .

Γιατί θίχτηκαν τόσο όμως κάποιοι ;
Αν δεν έπαιζαν παράνομα δεν θα είχαν και λόγο να θιχτούν :p .

Απλά λέω...:hmmm:



Λες δηλαδη οτι θιχτηκαμε επειδη παιζουμε παρανομα?? :hmmm:
Γιατι αν παω πιο πανω βλεπω οτι εσεις θιχτηκατε πολυ περισσοτερο :D
Δηλαδη μου λες οτι οταν καποιος μιλαει για μας και λεει αερολογιες να μην του απανταμε γιατι θα ειμαστε θιγμενοι και θα εχει δικιο??
Οποταν Βασιλη δεν ΘΙΧΤΗΚΑΜΕ απλα απανταμε σε οσους μιλουν για την παρτυ μας χωρις αποδειξεις!
Τα υπολοιπα στο σκαιπ αν θες μην το συνεχισουμε εδω! :D
 

DeletedUser

... ρε κωμικο τραγικοι τυποι εχετε το θρασος να μιλατε για ****ακια και να θελετε να συγκριθειτε με chessnight? ... λιγος σεβασμος ρε νεουδια για καποια ατομα που μας εχουν διδαξει το παιχνιδι ... chessnight, greek diavolo, kpap, dimitrisbeck, the gambler και αλλοι που σιγουρα ξεχναω ειναι αυτοι που πηγαν το παιχνιδι σε αλλο επιπεδο ... οποιος εχει παιξει εναντια σε αυτους σε παλαιοτερους κοσμους ξερει πολυ καλα αν ελιωναν ή οχι χωρις ****ακια(δεν υπηρχαν τοτε) ... τελος ειδικα ατομα που εχουν φαει γκλομπαλ μπαν για σιχαμενα παρανομα σκριπτακια που μονο σκοπο ειχαν να μπαναρουν τον αντιπαλο για να κερδισουν καλα θα εκαναν να το βουλωνουν ... το ****ακι των Σολ των 10 ευρω εγινε διασημο στον κ30(οχι πως βοηθησε) οποτε αφηστε το παραμυθι καλυτερα για κανεναν που δεν ξερει ...
 

DeletedUser33703

Ακούσαν πως μαμιόμαστε πλακώσανε και οι γύφτοι
Έλεγα και εγώ θα βγει να γράψει δεν θα βγει ; Άργησες και ανησύχησα .

Είδωλα έχουν οι μέτριοι και οι τυποτένιοι , προσκύνα τους καλύτερους σου γιατί δεν μπορείς να τους φτάσεις , γλύψε και λίγο που ξέρεις γλύφε γλύφε μπορεί να φιλοτιμηθούν να σε πάρουν και στη φυλή τους .

Εδώ παίζουμε το παιχνίδι μας για να περνάμε ευχάριστα την ώρα μας , και είμαστε διατεθειμένοι να παίξουμε με όποιον περάσει από τον δρόμο μας , δεν πάει να είναι και ο ίδιος ο θεός
ο φόβος είναι κακός οιωνός και δρόμος δύσβατος αν θες να προχωρήσεις μπροστά , να φύγεις από το τίποτα για να γίνεις το κάτι .

Τώρα όσο για ****άκια κλπ , το προσπερνάω γιατί ξεκίνησες πάλι τις φαντασιώσεις σου
Σου έχω πει σε δικαιολογώ για έναν λόγο , γιατί και εγώ πριν 10 κόσμους όταν έβλεπα πράγματα που δεν ήξερα και δεν μπορούσα να κάνω από κάποιους τους έλεγα παράνομους , μάλλον εσύ περνάς αυτό το στάδιο , του πρωτάρη .
 

DeletedUser

Ακούσαν πως μαμιόμαστε πλακώσανε και οι γύφτοι
Έλεγα και εγώ θα βγει να γράψει δεν θα βγει ; Άργησες και ανησύχησα .

Είδωλα έχουν οι μέτριοι και οι τυποτένιοι , προσκύνα τους καλύτερους σου γιατί δεν μπορείς να τους φτάσεις , γλύψε και λίγο που ξέρεις γλύφε γλύφε μπορεί να φιλοτιμηθούν να σε πάρουν και στη φυλή τους .

Εδώ παίζουμε το παιχνίδι μας για να περνάμε ευχάριστα την ώρα μας , και είμαστε διατεθειμένοι να παίξουμε με όποιον περάσει από τον δρόμο μας , δεν πάει να είναι και ο ίδιος ο θεός
ο φόβος είναι κακός οιωνός και δρόμος δύσβατος αν θες να προχωρήσεις μπροστά , να φύγεις από το τίποτα για να γίνεις το κάτι .

Τώρα όσο για ****άκια κλπ , το προσπερνάω γιατί ξεκίνησες πάλι τις φαντασιώσεις σου
Σου έχω πει σε δικαιολογώ για έναν λόγο , γιατί και εγώ πριν 10 κόσμους όταν έβλεπα πράγματα που δεν ήξερα και δεν μπορούσα να κάνω από κάποιους τους έλεγα παράνομους , μάλλον εσύ περνάς αυτό το στάδιο , του πρωτάρη .

... καλως τον Μρ Γκλομπαλ Μπαν του κ30! ... πες μας λιγο τι εγινε εκει Μρ Ηθικε τυπε ... οπως ειπα εσυ και κατι κοπελιες ομοιες σου καλυτερα να το βουλωσετε για μπαν, **** και σκριπτ ...

... επισης το να μην ξεχνω ποιος μας εμαθε το παιχνιδι και ποιος εφερε το παιχνιδι σε αλλο επιπεδο δεν λεγεται γλυψιμο καγκουρα αλλα μνημη και σεβασμος! ... μην μπερδευεσαι για εκατοστη φορα ...

... και κ30 τα ιδια ακουσα: πυξιδες, παικτικες ικανοτητες, ηθικη, νουμποσυνη, βαρβαροφαγια, θεοι, δαιμονες, παιχνιδι μεχρι τελους ... το θεμα ειναι τι ειδα ομως: βαρβαρεματα, γκλομπαλ μπαναρισματα, Σολ με 1 μελος και αλλα τετοια αστειακια ... προσεχε μη σου φυγει κανας ποντος Μιστερ Γκλομπαν Μπαν και τι θα κανουμε μετα ...

... φαντασιωσεις το οτι εφαγες γκλομπαλ μπαν στον κ30? ... οποιος θελει ας μου στειλει μνμ εδω ή στο γκεημ να του πω γτ το εφαγες να δουμε ποση μπεσα εχεις ... εκτος αν θες να μας πεις εσυ!! ... χο χο χο ... ξερω ξερω ... θελει αντερα κατι τετοιο και εσυ δεν τα εχεις .... προσεχε μονο γτ ο πρωταρης κλεινει τον κοσμο που "του μοιρασες πυξιδα" και "ειχε κλεισει η Σολ" ενω εσυ δεν εχεις καν λογ! ... φανταζεσαι τι σε κανει αυτο ε? ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33695

Πλευρά 1:
Φυλές: School, Schοol
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL

Timeframe: 01/07/2015 00:00:00προς06/07/2015 13:18:18

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 199
Πλευρά 2: 137
Διαφορά: 62

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 77
Πλευρά 2: 68
Διαφορά: 9

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 1,151,121
Πλευρά 2: 860,658
Διαφορά: 290,463

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 561,749
Πλευρά 2: 511,224
Διαφορά: 50,525

chart


:wow:
 

DeletedUser

... ρε κωμικο τραγικοι τυποι εχετε το θρασος να μιλατε για ****ακια και να θελετε να συγκριθειτε με chessnight? ... λιγος σεβασμος ρε νεουδια για καποια ατομα που μας εχουν διδαξει το παιχνιδι ... chessnight, greek diavolo, kpap, dimitrisbeck, the gambler και αλλοι που σιγουρα ξεχναω ειναι αυτοι που πηγαν το παιχνιδι σε αλλο επιπεδο ... οποιος εχει παιξει εναντια σε αυτους σε παλαιοτερους κοσμους ξερει πολυ καλα αν ελιωναν ή οχι χωρις ****ακια(δεν υπηρχαν τοτε) ... τελος ειδικα ατομα που εχουν φαει γκλομπαλ μπαν για σιχαμενα παρανομα σκριπτακια που μονο σκοπο ειχαν να μπαναρουν τον αντιπαλο για να κερδισουν καλα θα εκαναν να το βουλωνουν ... το ****ακι των Σολ των 10 ευρω εγινε διασημο στον κ30(οχι πως βοηθησε) οποτε αφηστε το παραμυθι καλυτερα για κανεναν που δεν ξερει ...

χαχανουλα γλυψτους λιγο μπας και σε φτυσουν και νιωσεις σημαντικος ;)
 

DeletedUser

χαχανουλα γλυψτους λιγο μπας και σε φτυσουν και νιωσεις σημαντικος ;)

... μην επαναλαμβανομαι ... ο σεβασμος σε ατομα που εμαθαν ολους μας φυλλετικες ειναι δεδομενος απο μερους μου ... τωρα εσυ και ο Μιστερ Γκλομπαλ που μαθατε μαλλον νομιζετε οτι πιασατε τον Παπα απο τα φρυδια και ξεχασατε ποιος/ποιοι σας εμαθαν ... σου εχω νεα κοπελια: αυτο λεγεται αχαρηστια και οχι το αντιθετο αυτου γλυψιμο ... αλλα τι σου λεω τωρα ε? ... ειδα να μιλανε για ****ακια, γοβακια, σκριπτακια και μπανακια κατι Μρ Γκλομπαλ Μπαν - Βλακο που παιζουν μονιμα με ****ακι και μαλιστα απευθυνομενοι σε παιχτη οπως ο Chessnight! ... ρε δεν πατε να δειτε αν ερχεται καβαλημενες πιτσιρικες? ... :grrr:

Υ.Γ: για το γκλομπαλ κανετε τις κοτες ε? ... τσιμουδια ... γιατι ρε ντρεπεστε να πειτε για ποιο λογο 2 παιχτες σας στον προηγουμενο κοσμο εφαγαν γκλομπαλ και καπακι ολοι οι παιχτες σας ετρεξαν να κρυφτουν σε αλλη φυλη?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή