ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΔΑΙΜΟΝΩΝ (Σ.Δ)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33818
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Χωρις πλακα, το κατορθωμα των παιδιων της DOOM ειναι μοναδικο, οντας η πιο ανενεργη φυλη εχει ισως τον πιο σταθερο κορμο παικτων και ακομα δεν εχει εξαφανιστει βασει της ενεργητικοτητας των μελων της, ισα ισα αναπτυσσεται

ΥΓ:Για κ30 να πατε στο αντιστοιχο φορουμ
 

DeletedUser

Αρχικα δεν θα μιλας σαν παραλιγο πολιτικος και δεν θα προσθετεις λογια σε αυτα που εχω πει γιατι ετσι δειχνεις ποσο ανικανος εισαι να απαντησεις σε συγκεκριμενα πραγματα.
Ειπα εγω "μια γυρα φαπες οπως στον κ30;" εμμονη σου εχει γινει ο κ30,μηπως πονεσες πολυ και μας το κρυβεις;αλλα σορρυ η παροιμια λεει"θελει η π....να να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει ;) "
Σ.Ε εχω με σκουλ και συμμαχια με μουρ,οταν τα εκανες εσυ με 300 και μαλιστα στην ιδια ηπειρο,και μετα αγκαλιτσα με τρ ηταν στρατηγικη,οταν τα κανουμε εμεις για να μην βγειτε παλι τιποτα πουθεναδες και αγκαλιαστειτε ολοι μαζι μπας και καταφερετε κατι,ειναι κατακριτεο,μου φαινετε θελεις και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο πιτσιρικα.
Το να σου λεω για τις απωλειες σου και να πιανεις την καραμελα για τον ντα βιντσι και τον αφρικανο που πιπιλας εδω και κατι μηνες,δειχνεις οτι αυτοι οι παικτες σε εχουν πονεσει πολυ,αλλα μην αγχωνεσαι,απο οτι λενε,η πρωτη φορα ποναει.μετα συνηθιζεις
Οσο για την φυλη Σολ,διαλυμενη εδω και 1 μηνα και ακομα η φυλη Ντουμ μαζι με την ακαδημια της και τα κολληταρια της να την περασουν σε ποντους,ευχαριστουμε που συνεχιζετε και μας δειχνετε ποσο ασχετοι ειστε.
Λοιπον αντε να βρωμισεις κανενα αλλο φορουμ με την λασπολογια σου γιατι εδω ειναι του κ33.μη μπεις στον κοπο να απαντησεις δεν προκειται να διαβασω τι θα γραψεις γιατι παλι χαχαχα και χουχουχου θα εισαι.παντως να το κοιταξεις αυτο,η λεξη χαρουμενος στα αγγλικα δεν σε τιμαει και πολυ ;) (L)
Φιλακια ασχετουλη μου

- - - Eνημερώθηκε - - -



Παντα πατε 2-2 σαν τους χιωτες;;
Η μηπως το αφεντικο προστατευει το σκυλι του;;
Τα παραπανω ισχυουν και για σενα,δεν θα ασχοληθω παραπανω με παικτη με 52 χωριων στον κ30 που το παιζει και δηθεν.

... χαχαχααααααα ... κωμικος οπως παντα ... βλεπω για το τι εγινε η Σολ δεν λες κατι και που ειναι τωρα στον κ30 και γιατι ... περιμενω ...

... οσο για το να μην παραποιω τα λογια σου και ανικανοτητες λυπαμαι αλλα μαλλον περτιαυτολογεις ... φτανει καποιος να δει το πολιτικη και προπαγανδα του κ30 - Σολ vs k30 ... φαπες, πυξιδες, απο ολα μας δωσατε αλλα τελικα εξατμιστηκατε! ... τετοιο δεσιμο και φυλη ... θελατε να συγκριθειτε και με CxC τρομαρα σας ... χαχαχααααααα ...

... ειναι καραμελα οτι η αρχηγοι σας εφαγαν γκλομπαλ και απολυτα δικαιολογημενα και για τον πιο σαπιο λογο που εχω ακουσει? ... δεν μπορω εδω στο εξωτερικο λογο που το εφαγαν και λεπτομερειες αλλα φανηκε ποσο σιχαμενοι ηταν...

... εμεις δεν ειχαμε κρυφες ακαδημιες το μισο χαρτη εξ αρχης κοσμου βρεμμενο γατακι! ... εμεις απο την αρχη παιζουμε οπως ξερουμε σαν παρεακι και μονο για το χαβαλε μας ...

... θα μας πεις γτ ειναι διαλυμμενη εδω κι ενα μηνα η Σολ ή μπα? ...

... οσο για πονους, καημους κτλ μιλα για τον εαυτο σου που κοσμο ... εγω να ποναω που η Νο1 πρεμειντ υπερφυλη των υπερπαιχταραδων που ειχε κλεισει τον κ30 πριν 6 μηνες και μας ειχε μοιρασει 10 φορες πυξιδα δεν υπαρχει πια και γελανε ολοι μαζι της στον κ30? ... οκ... αν ετσι ειναι το σωστο θα το κανω ...

... το χαρουμενος στα Αγγλικα που μιλαμε εμεις ειναι happy σε περιπτωση που στη Μυκονο που συχναζετε εσεις τα coco boys το λετε αλλιως ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

... απορω ρε μικρουλη Νοικακο με το θρασος σου ... φαγατε γκλομπαλ κι εσυ κι Αφρογαλακος στον κ30 και κρεμασατε μια φυλη που επαιζε για σας και μιλατε για καθαρο παιχνιδι? ... εσυ δεν ησουν ρε γατακι που επειδη κοπλευ που εβαλες στο λογ σου-ο Νασος78 για οποιον ξερει- μιλαγε με γνωστα μπινελικια με φιλο του στην αντιπαλη φυλη σε πμ του εκανες αναφορα επιθετικης κριτικης και μετα κλαιγοσουν για να μην σε παρατησει? ... και εσυ βγαινεις και γραφεις?... ελεος ... ασε να γραψει κανας αλλος που ξερει τι θα πει μπεσα ...

για αυτο με ακολουθησε και εδω ο νασος επειδη τον παρακαλεσα πολυ μαλλον
την αιτηση στον ρεντ θα την εκανα ξανα και ξανα
γιατι πολυ απλα μου αρεσει να φευγουν τα σκουπιδια απο τους κοσμους δεν ειμαι ουμανιστης στις φυλετικες
 

DeletedUser

για αυτο με ακολουθησε και εδω ο νασος επειδη τον παρακαλεσα πολυ μαλλον
την αιτηση στον ρεντ θα την εκανα ξανα και ξανα
γιατι πολυ απλα μου αρεσει να φευγουν τα σκουπιδια απο τους κοσμους δεν ειμαι ουμανιστης στις φυλετικες

... χαχαχαχαχαααα ... ρε καημενε Νοικακο μην μιλας και ξεφτυλιζεσαι αλλο! ...

... μιλαγε ο κοπλευ σου με φιλο του αντιπαλο με μπινελικια αλλα ακρως φιλικα κι εσυ μολις μπηκες εκανες αναφορα επιθετικης κριτικης (και εσβησες και το μπλοκ που γινεται αυτοματα για να μην σε παρει κανεις μυρωδια) και θα το εκανες και ξανα? ...

... χαχααααααα ... παλι καλα που παραδεχεσαι ποσο ελεεινος εισαι ...και μην μπερδευεσαι ... ελεινος λεγεσαι και οχι κατι αλλο που μου εμαθες και το ουμανιστης! ...

... μηπως θες να μας πεις γτ δεν παιζεις πλεον στον κ30 που ησουν ο καλυτερος και θα γινοσουν σε ενα μηνα πρωτος και κατεληξες σε ενα μηνα ανυπαρκτος? ...
 

DeletedUser33703

Βασικά όποιος έπαιζε αλλά και όποιος δεν έπαιζε στον κ30 πίστεψε με ότι την SOL θα την θυμάται όσοι κόσμοι και αν περάσουν , είτε για το παιχνίδι που έκανε , είτε για αυτά που ειπώθηκαν (ως γνωστόν η αρνητική διαφήμιση δεν κάνει πάντα κακό)
αλλά και για την παρέα που έχει δημιουργηθεί και περνάμε ευχάριστα τις νύχτες μας
Και εμένα αυτό μου αρκεί , για εμένα αυτό η νίκη στις φυλετικές
Σε αρκετούς κόσμους μιλάνε ακόμα για φυλές που δεν έχουν κλείσει τον κόσμο όπως η QQ του κ3 , η DeNa του κ5 , οι Nobles του κ8 και άλλες πολλές .
Γενικά το να κλείσεις κόσμο δεν μου λέει κάτι αν και αυτό είναι ο στόχος του παιχνιδιού .
Η SOL έκανε το καλύτερο παιχνίδι στον κ30 και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς , και δεν εγκατέλειψε ποτέ και ας την χτυπούσε ολόκληρος ο χάρτης (που για εμένα και αυτό λέει πολλά μιας και δεν έχει γίνει πολλές φορές στις φυλετικές)
Οι φυλές που αντέχουν στον χρόνο είναι οι παρέες και η SOL είναι ο ορισμός της παρέας .
Τώρα το πως φύγαμε από τον κ30 το ξέρουν και οι πέτρες (γιατί μόνο έτσι μπορούσαμε να βγούμε από την μέση) , φύγαμε με το κεφάλι ψηλά και αυτό μου αρκεί (άλλες φυλές θα είχαν πατήσει διαγραφές πολύ πριν) .

Εδώ όμως είναι κ33 και θα παρακαλούσα τους κομπλεξικούς να μην χαλάσουνε το φόρουμ με άλλους κόσμους .
Καλό παιχνίδι και καλές μάχες και ας νικήσει ο καλύτερος .
 

DeletedUser24216

για αυτο με ακολουθησε και εδω ο νασος επειδη τον παρακαλεσα πολυ μαλλον
την αιτηση στον ρεντ θα την εκανα ξανα και ξανα
γιατι πολυ απλα μου αρεσει να φευγουν τα σκουπιδια απο τους κοσμους δεν ειμαι ουμανιστης στις φυλετικες

δεν φτανεις ουτε το ενα πληκτρο απ το πληκτρολογιο του RED.
ετσι πληροφοριακα.
και σαν ανθρωπος και παικτικα και απ οποια γωνια να το δεις.
γαλοτσα.
 

DeletedUser

Βασικά όποιος έπαιζε αλλά και όποιος δεν έπαιζε στον κ30 πίστεψε με ότι την SOL θα την θυμάται όσοι κόσμοι και αν περάσουν , είτε για το παιχνίδι που έκανε , είτε για αυτά που ειπώθηκαν (ως γνωστόν η αρνητική διαφήμιση δεν κάνει πάντα κακό)
αλλά και για την παρέα που έχει δημιουργηθεί και περνάμε ευχάριστα τις νύχτες μας
Και εμένα αυτό μου αρκεί , για εμένα αυτό η νίκη στις φυλετικές
Σε αρκετούς κόσμους μιλάνε ακόμα για φυλές που δεν έχουν κλείσει τον κόσμο όπως η QQ του κ3 , η DeNa του κ5 , οι Nobles του κ8 και άλλες πολλές .
Γενικά το να κλείσεις κόσμο δεν μου λέει κάτι αν και αυτό είναι ο στόχος του παιχνιδιού .
Η SOL έκανε το καλύτερο παιχνίδι στον κ30 και αυτό δεν μπορεί να το αμφισβητήσει κανείς , και δεν εγκατέλειψε ποτέ και ας την χτυπούσε ολόκληρος ο χάρτης (που για εμένα και αυτό λέει πολλά μιας και δεν έχει γίνει πολλές φορές στις φυλετικές)
Οι φυλές που αντέχουν στον χρόνο είναι οι παρέες και η SOL είναι ο ορισμός της παρέας .
Τώρα το πως φύγαμε από τον κ30 το ξέρουν και οι πέτρες (γιατί μόνο έτσι μπορούσαμε να βγούμε από την μέση) , φύγαμε με το κεφάλι ψηλά και αυτό μου αρκεί (άλλες φυλές θα είχαν πατήσει διαγραφές πολύ πριν) .

Εδώ όμως είναι κ33 και θα παρακαλούσα τους κομπλεξικούς να μην χαλάσουνε το φόρουμ με άλλους κόσμους .
Καλό παιχνίδι και καλές μάχες και ας νικήσει ο καλύτερος .

... αστειος ως συνηθως! ...στον κ30 θα θυμουνται τη Σολ σαν μια φυλη με παιχτες βεντετες και ηγεσια βρωμερη που εφυγε με την ουρα στα σκελια απο αυτον ...

... να συγκριθει το πανηγυρι σας με QQ & Nobles ειναι αστειο το λιγοτερο ... αυτο μονο εσυ στη φαντασια σου υπαρχει αρχηγισκε της κακιας ωρας ...

... το να κλεισει κοσμος δεν σου λεει κατι? ... αληθεια? ... http://prntscr.com/6u4c2h ... μαλιστα ...

... οσο για ολο το χαρτη παλι ψεμματα λες ... δεν προλαβε να σας βαρεσει ολος ο χαρτης γτ τρεχατε να κανετε και κανατε συμμαχιες και Σ.Ε(κρυφες συμμαχιες) με το μισο χαρτη ...

... τωρα γα το πως φυγατε απο τον κ30 το ξερουν και οι πετρες και μονο με το κεφαλι ψηλα δεν το λες ... εκτος να ενω ειχατε αυτακια κατω, ουρα στα σκελια κοιταγατε προς τα πανω ... φυγατε γτ πηγατε να κερδισετε βρωμικα οσο κανεις αλλος...

... εδω ειναι κ33 αλλα μην πατε να ηθικολογησετε ουτε να λετε παραμυθια ... μην γραφετε περι ηθικης να μην χαλαμε το φορουμ σας ... τωρα για να κερδισει ο καλυτερος δεν ξερω γιατι παλι με πλαγιους τροπους προσπαθειτε ...
 

DeletedUser

δεν φτανεις ουτε το ενα πληκτρο απ το πληκτρολογιο του RED.
ετσι πληροφοριακα.
και σαν ανθρωπος και παικτικα και απ οποια γωνια να το δεις.
γαλοτσα.

γενικα εκει στην ντουμ ολους σας *******ω στην μαπα και με 2 ωρες παιχνιδιου την μερα
μονος μου ειχα περισσοτερες απωλειες απο ολο το τσουρμο αμπαλων εκει μεσα μαζι...

απλα αστειοι και ανυπαρκτοι


[aig]10 Πόντοι για συμπεριφορά
Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

γενικα εκει στην ντουμ ολους σας *******ω στην μαπα και με 2 ωρες παιχνιδιου την μερα
μονος μου ειχα περισσοτερες απωλειες απο ολο το τσουρμο αμπαλων εκει μεσα μαζι...

απλα αστειοι και ανυπαρκτοι

... απαντηση αξια του επιπεδου σου! ... μην τυφλωθεις προσεχε στη διαδικασια μονο γτ ολα αυτα ειναι μια φαντασιωση σου ... ειδαμε αρχειο κ28 και ειδαμε και κ30 ... με 2 ωρες παιχνιδιου απλα δεν υπαρχεις πλεον σε κανεναν απο τους 2 κοσμους ... τυχαιο? ... χαχαχαχαχααααα ... καλη τυχη στον κ33 μικρε ανυπαρκτε πυξιδιαρη ...

Υ.Γ: χαιρομαι που κανεις δεν λεει γτ δεν ειστε πια στον κ30 παροτι "το ξερουν κι οι πετρες" οπως λετε
 

DeletedUser33703

Βασικά έχω σταματήσει να ασχολούμαι μαζί σου , γιατί είσαι λίγο έως πολύ κομπλεξικός και τέτοια άτομα τα απεχθάνομαι .
Είσαι το πανηγυράκι και το τσίρκο του game και μας φτιάχνεις το κέφι .
Από ότι έχω καταλάβει υπάρχεις για να κράζεις ,είσαι ΑντίSOL , και σαν άνθρωπος απεχθάνομαι τους ΑΝΤΙ γιατί στην περίπτωση που δεν υπήρχε SOL θα ήσουν το απόλυτο τίποτα , απλώς τώρα προσπαθείς να τραβήξεις βλέμματα με το ΑΝΤΙ που είσαι αλλά οι μόνοι που γοητεύονται με τον λόγο σου είναι οι τυχάρπαστοι , κλόουν φίλοι σου ή άλλα κομπλεξικά-πικραμένα άτομα που σου μοιάζουν .
 

DeletedUser

Βασικά έχω σταματήσει να ασχολούμαι μαζί σου , γιατί είσαι λίγο έως πολύ κομπλεξικός και τέτοια άτομα τα απεχθάνομαι .
Είσαι το πανηγυράκι και το τσίρκο του game και μας φτιάχνεις το κέφι .
Από ότι έχω καταλάβει υπάρχεις για να κράζεις ,είσαι ΑντίSOL , και σαν άνθρωπος απεχθάνομαι τους ΑΝΤΙ γιατί στην περίπτωση που δεν υπήρχε SOL θα ήσουν το απόλυτο τίποτα , απλώς τώρα προσπαθείς να τραβήξεις βλέμματα με το ΑΝΤΙ που είσαι αλλά οι μόνοι που γοητεύονται με τον λόγο σου είναι οι τυχάρπαστοι , κλόουν φίλοι σου ή άλλα κομπλεξικά-πικραμένα άτομα που σου μοιάζουν .

Ειναι σε φαση "κραζεις θαυμαζεις" αλλα τουλαχιστον γραφουν εξωτερικο οποτε γινεται κουβεντουλα και καπως ειναι "ζωντανο" αυτο το νεκροταφειο-εξωτερικο φορουμ
 

DeletedUser

Βασικά έχω σταματήσει να ασχολούμαι μαζί σου , γιατί είσαι λίγο έως πολύ κομπλεξικός και τέτοια άτομα τα απεχθάνομαι .
Είσαι το πανηγυράκι και το τσίρκο του game και μας φτιάχνεις το κέφι .
Από ότι έχω καταλάβει υπάρχεις για να κράζεις ,είσαι ΑντίSOL , και σαν άνθρωπος απεχθάνομαι τους ΑΝΤΙ γιατί στην περίπτωση που δεν υπήρχε SOL θα ήσουν το απόλυτο τίποτα , απλώς τώρα προσπαθείς να τραβήξεις βλέμματα με το ΑΝΤΙ που είσαι αλλά οι μόνοι που γοητεύονται με τον λόγο σου είναι οι τυχάρπαστοι , κλόουν φίλοι σου ή άλλα κομπλεξικά-πικραμένα άτομα που σου μοιάζουν .

... βασικα εγω θα ασχολουμαι μαζι γιατι εισαι πολυ εως παρα πολυ αστειος διχως μπεσα και τετοια ατομα ομοιως απεχθανομαι ...

... εισαι το σιχαματακι και ο βουρκος του γκειμ και μας χαλας το παιχνιδι ...

... απο οτι εχω καταλαβει εισαι ΑντιΜπεσας, και σαν ανθρωπος με μπεσα δεν γουσταρω μια ολους εσας τους τσακωμενους με αληθεια και ηθικη ... στην περιπτωση που δεν υπηρχε Σολ ή εσυ στο παιχνιδι θα ημουν ικανοποιημενος που ξεβρωμισαμε ... εσυ αντιθετα προσπαθεις αποτυχημενα να μας πεισεις για κατι που δεν εισαι οπως και να στρευλωσεις την αληθεια του γτ δεν εισαι εσυ ή η Σολ στον κ30 ... οι μονοι που γοητευονται απο τον δικο σου λογο ειναι ομοιοι σου ή ατομα που δεν εχουν ιδεα για το τι εγινε πραγματικα κ30 και προσπαθεις απεγνωσμενα να πεισεις ...

... ας μεινουμε στον κ33 ρε και τις κρυφες ακαδημιες σου στο παιχνιδι στα ισια εισαι κουλουρι ολο λογια! ... δυστυχως η αποδειξη μου θα ειναι παντα ο αλλος κοσμος ... ο κ30 και το φορουμ του ---> πολιτικη και προπαγανδα(οπως εδω) και η ανυπαρξια εσενα και του Νταβιτσια μετα απο τοσες φοβερες δηλωσεις! ... αντε γεια σκουπιδακι ...
 

DeletedUser

Σ.Ε εχω με σκουλ και συμμαχια με μουρ,οταν τα εκανες εσυ με 300 και μαλιστα στην ιδια ηπειρο,και μετα αγκαλιτσα με τρ ηταν στρατηγικη,οταν τα κανουμε εμεις για να μην βγειτε παλι τιποτα πουθεναδες και αγκαλιαστειτε ολοι μαζι μπας και καταφερετε κατι,ειναι κατακριτεο,μου φαινετε θελεις και την πιτα ολοκληρη και τον σκυλο χορτατο πιτσιρικα.

Ελεος με την πιπιλα για τις κρυφες ακαδημιες, οριστε τι ειχε πει ο Σωτηρης παραπανω, στο ξαναεβαλα μηπως δεν το ειδες.
 

DeletedUser33703

Πραγματικά καταντάς κουραστικός γιατί φτιάχνεις ιστορίες μέσα στο μυαλό σου και σε κάθε ποστ λες τα ίδια και τα ίδια , από τις αρχές του κ30 μέχρι σήμερα όλα τα ποστ σου είναι όμοια μεταξύ τους γιατί πολύ απλά δεν έχεις κάτι άλλο να πεις .
Ηθική μπλα μπλα κλπ κλπ
Επίσης το να κοπάρεις τα λόγια τα δικά μου να τα διαστρεβλώνεις και να βάζεις δικά σου που ήδη έχεις πει 100 φορές δεν σε κάνει και τόσο έξυπνο .
Τώρα όσο για τον κ33 όσες κρυφές ακαδημίες γουστάρουμε θα έχουμε και όσες φανερές γουστάρουμε επίσης και επειδή μίλησες για ηθική δεν βλέπω κάτι ανήθικο πάνω σε αυτό το κομμάτι , αυτό το παιχνίδι είναι παιχνίδι στρατηγικής , κάθε φυλή εφαρμόζει την δική της στρατηγική και στο τέλος νικάει η φυλή που θα εφαρμόσει την καλύτερη .
Από την στιγμή λοιπόν που οι κρυφές ακαδημίες δεν παραβαίνουν κάποιον κανόνα του παιχνιδιού δεν βλέπω κάτι βρώμικο και κάτι ανήθικο .
Απλώς στον κ33 δεν έχεις τι να πεις και λες από την αρχή του κόσμου την ίδια καραμέλα .
Δεν νομίζω να σε βάλαμε νταβατζή στη φυλή ούτε σύμβουλο .
Κοίτα την τρομερή φυλή σου και τον κόσμο που παίζεις και άσε την προπαγάνδα για άλλους που το έχουν .
 

DeletedUser

Ελεος με την πιπιλα για τις κρυφες ακαδημιες, οριστε τι ειχε πει ο Σωτηρης παραπανω, στο ξαναεβαλα μηπως δεν το ειδες.

... ελεος τι? ... κρυφη ακαδημια εξ αρχης κοσμου και τα αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε ... και η παραδοχη για συμμαχια εγινε αφοτου το εμαθα και το εβαλα εδω ... σας καρφωσε αθελα του ο ****υλης ο Δεμετριος που βαλατε για δηθεν μπροσταρη αρχηγο της Μυρ ...

... να δω τι? ... τις αρλουμπες του καθε πικραμενου? ... αλλα οκ θα απαντησω αφου θελεις ... συμμαχια εχω εξ αρχης κοσμου με 300 οταν ειχαμε κι 1 φυλη ο καθενας με 25/40 μελη η μια και 30/40 μελη η αλλη ... την ιδια ωρα που οι κυριαρχες φυλες στην ηπειρο μου με 2-3 ακαδημιες η καθεμια ηταν οι L.D, BLUE, BaD ... απο κει περα ΤΡ εκανα Σ.Ε οταν η υπεροψια της Σολ οτι μονη εναντιον του κ30 θα κλεισει κοσμο κτλ ενω ηταν ψεμμα ... ακομα και τοτε η αθλια σιοικηση της Σολ για να μην ειναι οντως ολοι εναντιον κ30 ετρεξε και εγλυψε Μπαντ και DT κι εκανε συμμαχια με τους μεν και Σ.Ε(κρυφη συμμαχια παλι) με τους δε και εφερε την αναλογια 1,3 : 1 υπερ της ...

... Κοτε πηγαινε διαβασε λιγο φορουμ κ30 γτ δεν εχει νοημα να γραφω πραγματα που οσοι επαιξαν εκει ξερουν και μονο η Σολ φροντιζουν να διαστρεβλωνουν με ατακες του στυλ ολα κοκκινα ενω ποτε δεν ηταν και μολις πηγαν να γινουν αγκαλιαστηκαν με οσους μεχρι πριν εκραζαν ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Πραγματικά καταντάς κουραστικός γιατί φτιάχνεις ιστορίες μέσα στο μυαλό σου και σε κάθε ποστ λες τα ίδια και τα ίδια , από τις αρχές του κ30 μέχρι σήμερα όλα τα ποστ σου είναι όμοια μεταξύ τους γιατί πολύ απλά δεν έχεις κάτι άλλο να πεις .
Ηθική μπλα μπλα κλπ κλπ
Επίσης το να κοπάρεις τα λόγια τα δικά μου να τα διαστρεβλώνεις και να βάζεις δικά σου που ήδη έχεις 100 φορές δεν σε κάνει και τόσο έξυπνο .
Τώρα όσο για τον κ33 όσες κρυφές ακαδημίες γουστάρουμε θα έχουμε και όσες φανερές γουστάρουμε επίσης και επειδή μίλησες για ηθική δεν βλέπω κάτι ανήθικο πάνω σε αυτό το κομμάτι , αυτό το παιχνίδι είναι παιχνίδι στρατηγικής , κάθε φυλή εφαρμόζει την δική της στρατηγική και στο τέλος νικάει η φυλή που θα εφαρμόσει την καλύτερη .
Από την στιγμή λοιπόν που οι κρυφές ακαδημίες δεν παραβαίνουν κάποιον κανόνα του παιχνιδιού δεν βλέπω κάτι βρώμικο και κάτι ανήθικο .
Απλώς στον κ33 δεν έχεις τι να πεις και λες από την αρχή του κόσμου την ίδια καραμέλα .
Δεν νομίζω να σε βάλαμε νταβατζή στη φυλή ούτε σύμβουλο .
Κοίτα την τρομερή φυλή σου και τον κόσμο που παίζεις και άσε την προπαγάνδα για άλλους που το έχουν .

... κι εσυ εισαι το ιδιο αστειος καθε φορα με τις 100.000 τουμπες και δικαιολογιες σου αλλα δεν κανω ετσι ... μια μερα που θα εχω χρονο θα κανω ενα αφιερωμα με πριντ σκριν με το πριν και το μετα ολων σου των ποστ να μετρησεις τις τουμπες σου Μελισανιδη! ... εγω εχω στοιχεια για το τι λεγες και το τι εκανες ... εγω ειμαι κουραστικος αλλα λεω και κανω τα ιδια ... εσυ αλλα λες, αλλα κανεις και προσπαθεις να μας πεισεις κι οτι δεν τα εκανες ...

... σε ενοχλει που λεω τα ιδια για μπεσα και αποδειχτηκε και στον κ30 οτι ειχα δικιο ε? ... το ξερω ... πονας ... δεν φταιω εγω ομως ... λυπαμαι ...

... σου ειπε κανεις οτι θελω να γινω εξυπνος? ...

... στο μονο που δεν αντιλεγω οτι ειναι παιχνιδι στρατηγικης ... να εχεις ομως τα αντερα να παραδεχτεις οτι ετσι ειναι ... το εκανες και καλα εκανες ... οταν ομως κατα τυχη σε τσακωσαν βγες και πες οτι κι εδω: Ναι η Μυρ ειναι κρυφη ακαδημια μας εξ αρχης κοσμου ... κι οχι παραμυθακια για στοιχηματα απο το αφελες πιονι-αρχηγο σας στη Μυρ σας τον Δεμετριους ...

... αν και μεταξυ μας 1η φυλη τοτε Σ.Ε, 2η και 5η κρυφη ακαδημια και 3 ή 4η φυλη Σολ(τι εισασταν εσεις) δεν ειναι κι οτι πιο δικαιο στον πρωτο ουτε καν μηνα του κοσμου αλλα οκ... σε τελικη ας ξεκιναγες με 1 φυλη και 2 ακαδημιες Σολ και να ειχες μια Σ.Ε με Σκουλ να ξερουμε τι λεμε ... απλα βοβηθηκες το κραξιμο που θα τρωγες αν το εκανες εσυ που εισαι του και καλα ολα κοκκινα και για αυτο κρυφη φυλη Μυρ(+1 ακαδημια) ... να τα λεμε οπως ειναι τα πραγματα ...

... στον κ33 δεν μιλησα εως οτου εμαθα οτι η Μυρ και η ακαδημια της ειναι κρυφη ακαδημια δικια σας ... και δεν θα ξαναμιλαγα αν μου λεγατε "ναι ειναι κι ετσι γουσταρουμε"(εκτος απο ενα: "γτ δεν την κανεις Σολ. και Σολ.. να ξερουμε τι λεμε?" γτ με ξερω) ... αντ αυτου βαλατε το χαβαλε τον Δεμετριο να λεει για στοιχηματα και πρασινα αλογα ... τωρα αμα εβλεπα εσενα ή τον Νοικακο Νταβιτσια να μιλαει για παντελονια, ηθικη, μπεσα, καθαρο παιχνιδι, κτλ παλι δεν θα συγκρατιομουν να μην μιλσηω μετα το απολυτα δικαιολογημενο γκλομπαλ μπαν σας στον κ30 ...

... χαιρομαι παντως που εγινε ξεκαθαρο οτι η Μυρ και ακαδημια της ειναι κρυφες ακαδημιες σας εξ αρχης κοσμου! ... επιβεβαιωνετε ακομα μια φορα οτι οσο κακοτροπος και να ειμαι δεν λεω ψεμματα και οτι ειπωθηκε τοτε ειναι να χαμε να λεγαμε ...σε ευχαριστω ...

... την αμπαλη φυλη μου που ομως ειναι παρεακι και τον κοσμο που παιζω(κατα εσενα πριν την φας ο κοσμος με το καλυτερο υλικο και ρυθμισεις-αμα θες να ψαξω να το βρω να σε ξανακανω ρεζιλι των σκυλιων) τους βλεπω καθημερινα ... εσενα και τη Σολ δεν βλεπω που ειχατε κλεισει τον κοσμο και μας ειχατε δωσει ισα με 10 πυξιδες δεν βλεπω ομως ... θα μου πεις επιτελους το γτ? ... το αποφευγετε να το απαντησετε ολοι ενω εγω απανταω σε ο,τι θελετε ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

γενικα εκει στην ντουμ ολους σας *******ω στην μαπα και με 2 ωρες παιχνιδιου την μερα
μονος μου ειχα περισσοτερες απωλειες απο ολο το τσουρμο αμπαλων εκει μεσα μαζι...

απλα αστειοι και ανυπαρκτοι


ενταξει, παιξε με τα πλεημομπιλ τωρα.
 

DeletedUser5800

Οπως ειπα και στον φιλο απο πανω που με αποκαλει ****υλη πριν 1 μηνα

Οι νοημονες ανθρωποι δεν γυρνανε σβαρνα στο εξτερναλ θαβοντας και βριζοντας κοσμο... Ειναι δειγμα χαμηλης νοημοσυνης, κομπλεξ και εμπαθειας, συμφωνα με τους ψυχολογους παντα...

Και οι αντρες δεν μιλανε για φουστανακια και αντρισμο κανοντας ******ιοζιλικια κ ψευτομαγκιες πισω απο μια οθονη (L)

Αυτη ειναι η τελευταια φορα που απανταω σε μηνυμα σου, γραψε ενα κατεβατο ακομα να σου φυγουν μερικα απωθημενα να ηρεμησεις, αλλα για μενα θα παραμεινεις αορατος στο φορουμ... Φαντασμα.. Πουφ! :help

Στα υπολοιπα παιδια επειδη αναφερθηκε το ονομα μου... Δημοκρατια εχουμε, ο καθενας μπορει να κανει και να λεει οτι θελει... Οσοι με ξερουν ως Εlvenforce απο κ3 η Nathanael απο Κ12 και 23 γνωριζουν ποιος και τι ανθρωπος ειμαι. Και αν ξερει την φυλη μου Asylum θα ξερει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να γινει ποτε ακαδημια κανενος - ουτε και να δημιουργησει ακαδημια. Μια ζωη εναν συμμαχο επελεγε και εμενε πιστη ως το τελος.

Για οποιον δεν την ξερει, την εστησα χθες στη θεση της Μur και τωρα που μπορω να τη διαχειριστω αποκλειστικα οπως θελω οποιος παιζει στον κοσμο θα τη μαθει.

Και επειδη δεν εχω τπτ να κρυψω, τους Sol δεν τους ξερω απο αλλον κοσμο αλλα ξερω οτι μια φυλη ειναι η αντανακλαση του αρχηγου / ηγεσιας της και ο Δημος της Sol ειναι και μαμω τα παιδια κ απ τους καλυτερους αρχηγους που εχω γνωρισει - αυτο μου φτανει.

Το οτι ειμαστε συμμαχοι μπορει να το διαπιστωσει κ ο τελευταιος ρουφιανακος παρατηρωντας τη διπλωματια των φυλων μας και τυχαινει να ειμαστε 2 φυλες που παιρνουν στα σοβαρα τις συμμαχιες τους.

Απο κει και περα μετα τη βρωμα που βγηκε συνασπιστηκε ενας ολοκληρος συνασπισμος φυλων 2πλασιου μεγεθους απ τους 2 μας και χαιρομαι που εγινε αυτο, δεν μ ενοχλει...

Αλλωστε η βρωμα του οτι η Sol ειναι αδελφικες και με τη School βασιστηκε στο οτι ενας παιχτης της School ειναι φιλος με την ηγεσια της Sol, απλα γελοιοτητες.


Τελος οπως εχω ξαναπει οτι και να πει ο καθενας η αληθεια στο τελος βγαινει παντα στην επιφανεια...

Εδω θα ειμαστε.

Demetrius
 

DeletedUser

Οπως ειπα και στον φιλο απο πανω που με αποκαλει ****υλη πριν 1 μηνα



Στα υπολοιπα παιδια επειδη αναφερθηκε το ονομα μου... Δημοκρατια εχουμε, ο καθενας μπορει να κανει και να λεει οτι θελει... Οσοι με ξερουν ως Εlvenforce απο κ3 η Nathanael απο Κ12 και 23 γνωριζουν ποιος και τι ανθρωπος ειμαι. Και αν ξερει την φυλη μου Asylum θα ξερει οτι δεν υπαρχει περιπτωση να γινει ποτε ακαδημια κανενος - ουτε και να δημιουργησει ακαδημια. Μια ζωη εναν συμμαχο επελεγε και εμενε πιστη ως το τελος.

Για οποιον δεν την ξερει, την εστησα χθες στη θεση της Μur και τωρα που μπορω να τη διαχειριστω αποκλειστικα οπως θελω οποιος παιζει στον κοσμο θα τη μαθει.

Και επειδη δεν εχω τπτ να κρυψω, τους Sol δεν τους ξερω απο αλλον κοσμο αλλα ξερω οτι μια φυλη ειναι η αντανακλαση του αρχηγου / ηγεσιας της και ο Δημος της Sol ειναι και μαμω τα παιδια κ απ τους καλυτερους αρχηγους που εχω γνωρισει - αυτο μου φτανει.

Το οτι ειμαστε συμμαχοι μπορει να το διαπιστωσει κ ο τελευταιος ρουφιανακος παρατηρωντας τη διπλωματια των φυλων μας και τυχαινει να ειμαστε 2 φυλες που παιρνουν στα σοβαρα τις συμμαχιες τους.

Απο κει και περα μετα τη βρωμα που βγηκε συνασπιστηκε ενας ολοκληρος συνασπισμος φυλων 2πλασιου μεγεθους απ τους 2 μας και χαιρομαι που εγινε αυτο, δεν μ ενοχλει...

Αλλωστε η βρωμα του οτι η Sol ειναι αδελφικες και με τη School βασιστηκε στο οτι ενας παιχτης της School ειναι φιλος με την ηγεσια της Sol, απλα γελοιοτητες.


Τελος οπως εχω ξαναπει οτι και να πει ο καθενας η αληθεια στο τελος βγαινει παντα στην επιφανεια...

Εδω θα ειμαστε.

Demetrius

... κι ελεγα δεν θα ερθει να πει την κοτζανα του? ... στο σκαιπ ειπες οτι δυστυχως ειστε κρυφη ακαδημια εξ αρχης κοσμου πριν μπεις εσυ στην ηγεσια και πρεπει να το σεβαστεις ... οταν σε εξεθεσα εδω περα αφελη Δεμετριε αρχισες τα "δεν ειμαστε ακαδημια κανενος" και μετα μια αστεια προσπαθεια να το συγκαλειψεις λεγωντας για στοιχηματα κι αλλες μπουρδες ... οπως ειπα και πιο πανω δικαιωμα σας να κανετε ο,τι υπογεια στρατηγικη θελετε αλλα οταν σας πιανουν να εχετε τα κοτσια να το παραδεχτειτε! ...

... οι νοημονες ανθρωποι κανουν δεν κανουν οσα λες ...οκ ... θα το δεχτω ... προτιμω ****ς και μπεσαλης παρα "εξυπνος" και ψευτης οπως εσυ! ... γιατι το να μην παραδεχτεις το λαθος σου ή την αληθεια οταν σε πιανουν και να λες μπουρδες μαλλον ειναι σημαδι εξυπνου ανθρωπου για σενα ... αλλαξε λεξικο ... ****ς ή κουτοπονηρος λεγεται αυτος για ολους τους αλλους! ...

... οσο για τα περι κ1,2,3,125 και ποιος εισαι φανηκε στον κ33! ... σε ηξερα για οκ παιχτη απο κ13 οπως σου ειπα σε πμ αλλα μαλλον μονο μεχρι εκει φτανεις ... αυτα τα "δεν υπαρχει περιπτωση...ποτε...κανενος" στην ιδια προταση μονα φτανουν για να καταλαβει κανεις ποσο αληθινος εισαι ... αυτο το ουτε να δημιουργησει ακαδημια τι εννοεις??? ... δεν εκανες ακαδημια Μυρ??? ... χαχααααααα ...ρε την παλευεις ή εχεις μπερδευτει στα ψεμματα σου??? ...

... εστησες νεα φυλη με αλλο ονομα μπας και αλλαξει το ρεζιλικι? ... ελα ρε ... μπραβο! ... εξυπνη τακτικη ... ψαρωσαμε ολοι ... ελεος ...

... χαχαχααααααα ... ο Δημος αρχηγος της Σολ??? ... χαχαχαχαχαααααα ... μσο ... χαχααχααααααα ... ναι απο τους καλυτερους που εχουν περασει στον ελληνικο σερβερ ... ρε τι αλλο θα ακουσουμε στο εξωτερικο ... χαχαχαααααα ... ενταξει σε εχουν του χεριου τους και φαινεται μην γλυφεις αλλο ...

... το οτι ειστε συμμαχοι το ξερουμε απο την 10μερα του κοσμου απλα το λεμε με αλλα λογια ... κρυφη ακαδημια εσυ στο σκαιπ, συμμαχια εδω ... οκ ... ολα καλα ...

... βρωμα βγηκε οντως ... αυτη που κανατε εσεις οι Μυρ με Σολ και δεν εχετε ουτε τα κοτσια να την παραδεχτειτε! ... σορυ που σας χαλασα το τοσο ωραιο σχεδιο των 3 φυλων-ακαδημιων Σολ με αλλο ονομα οι 2(Μυρ και ακαδημια...ξερεις αυτη που δεν κανεις ποτε σαν αρχηγος εσυ) και της μιας υπερΣ.Ε με Σκουλ ...

... η λογικη για Σκουλ βασιστηκε στο οτι ο Βασιλης α.κ.α Απερκατ και ειναι αρχηγος της Σκουλ ειναι φιλαρακι με τον Νικολακη των Σολ α.κ.α Ελ γκρεκο, Αφρικανο, Μπλανκο και κατοχο τοσο ονοματων σε λογ και εξωτερικο που χανεσαι και ΚΥΡΙΩΣ στο οτι στη Σολ παιζει πατερας-παιχτης kekserwgw και στην Σκουλ ο γιος-παιχτης xallaraaa!(και υποψην ακομα και τωρα ειναι σε αυτες τις φυλες) ...

... και για να μην παρεξηγηθει αυτο που λεω γτ το χω ξαναπει τοσο ο Βασιλης οσο και οι Στασινοπουλοι πατερας και γιος μιας και εχω παιξει μαζι τους ειναι απο τα καλυτερα και τιμια παιδια που υπαρχουν στον ελληνικο σερβερ ... παρολα αυτα εμενα αυτο μου λεει πολλα ... ο Βασιλης με ενημερωσε μετα σκαιπ οτι δεν γνωριζε για τη σχεση αυτη και οτι ειναι μεν φιλικα προσκειμενος με Σολ(για τους γνωστους λογους) και δεν εχει κανει καποια κρυφη συμμαχια με Σολ αλλα ουτε εχει σκοπο να χτυπηθει προς το παρον μαζι τους και θα παει βλεπωντας και κανοντας αν αλλαξει κατι ... οπως ειπα οι παιχτες αυτοι παραμενουν σε αυτες τις φυλες ακομα! ...

... η αληθεια για κακη σου τυχη βγηκε στην αρχη στην επιφανεια και ενω ειχες καλη φημη πριν τον κ33 κατεληξες αρχηγισκος μαριονετα των Σολ που λεει ο,τι να ναι για να μπαλωσει τα αμπαλωτα ... λυπαμαι για σενα! ...
 

DeletedUser5800

Λοιπον θα μπω στον κοπο να σου απαντησω για δευτερη και τελευταια φορα σε 1,5 μηνα γτ αν σου δωσω παραπανω αξια παραλογιζεσαι και ξεκινας εναν ωχετο...

Η ακαδημια της Μυρ εγινε πολυ πριν μπω και για μενα ηταν η ταφοπλακα της αναμεσα σε αλλα.

Οταν ανελαβα διοικηση υπηρξε διαφωνια σε επιπεδο ηγεσιας και καθως η φυλη δεν ηταν δικη μου αλλα τη διαχειριζομουν μεχρι να ξεμπερδεψουν οι αρχηγοι της απο αλλον κοσμο, εκανα στην ακρη και αποστασιοποιηθηκα απ τα διοικητικα.

Πλεον ηταν μονοδρομος το να αναλαβω εξ ολοκληρου και τωρα που το εκανα ελα να μου μιλησεις σε 1-2 εβδομαδες..

Τελος το οτι την πατησες σαν παιδαρελι απο τα παιδια της Σολ ειναι γεγονος. Μαζι ημασταν στο σκαϊπ, μου προτειναν να στο πω, στο ειπα και την πατησες σαν... Το ξερω εγω, το ξερουν οι Νικος και Δημος, το ξερουν οι φιλοι μας, μπορεις να λες και να πιστευεις οτι θελεις, ποσως μ ενδιαφερει, οπως βλεπεις σε αφησα να ωριεσαι και δεν σου εδωσα καμια αξια. Να σας τα βρω προσπαθουσα, μου ειπαν τα χειροτερα για σενα, δεν τους πιστεψα, μου ειπαν να δοκιμασω το τεχνασμα με την ακαδημια και μολις πατησες επανεκκινηση πεθανανε στα γελια... Και απ τη συμπεριφορα σου στο εξτερναλ μου απεδειξες ποσο δικιο ειχαν. Εσυ πιστευε οτι ειμαι τοσο ****ς ωστε να γραψω αυτο που εγραψα στο σκαϊπ να εχεις printscreen εαν υποθετικα αληθευε... Επειδη δεν δινω δεκαρα κ ας το δημοσιευες το εκανα. Και ποτε δεν δινω δεκαρα και δεν κρυβομαι πισω απ το δαχτυλο μου.... Εδω θα μαστε οσο εξελισσεται ο κοσμος και αν βγω ψευτης ελα να μου το χτυπας σε καθε κοσμο μεχρι να διαγραψω το παιχνιδι χαχαχαχ, το ξερεις οτι εισαι ικανος :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Λοιπον θα μπω στον κοπο να σου απαντησω για δευτερη και τελευταια φορα σε 1,5 μηνα γτ αν σου δωσω παραπανω αξια παραλογιζεσαι και ξεκινας εναν ωχετο...

Η ακαδημια της Μυρ εγινε πολυ πριν μπω και για μενα ηταν η ταφοπλακα της αναμεσα σε αλλα.

Οταν ανελαβα διοικηση υπηρξε διαφωνια σε επιπεδο ηγεσιας και καθως η φυλη δεν ηταν δικη μου αλλα τη διαχειριζομουν μεχρι να ξεμπερδεψουν οι αρχηγοι της απο αλλον κοσμο, εκανα στην ακρη και αποστασιοποιηθηκα απ τα διοικητικα.

Πλεον ηταν μονοδρομος το να αναλαβω εξ ολοκληρου και τωρα που το εκανα ελα να μου μιλησεις σε 1-2 εβδομαδες..

Τελος το οτι την πατησες σαν παιδαρελι απο τα παιδια της Σολ ειναι γεγονος. Μαζι ημασταν στο σκαϊπ, μου προτειναν να στο πω, στο ειπα και την πατησες σαν... Το ξερω εγω, το ξερουν οι Νικος και Δημος, το ξερουν οι φιλοι μας, μπορεις να λες και να πιστευεις οτι θελεις, ποσως μ ενδιαφερει, οπως βλεπεις σε αφησα να ωριεσαι και δεν σου εδωσα καμια αξια. Να σας τα βρω προσπαθουσα, μου ειπαν τα χειροτερα για σενα, δεν τους πιστεψα, μου ειπαν να δοκιμασω το τεχνασμα με την ακαδημια και μολις πατησες επανεκκινηση πεθανανε στα γελια... Και απ τη συμπεριφορα σου στο εξτερναλ μου απεδειξες ποσο δικιο ειχαν. Εσυ πιστευε οτι ειμαι τοσο ****ς ωστε να γραψω αυτο που εγραψα στο σκαϊπ να εχεις printscreen εαν υποθετικα αληθευε... Επειδη δεν δινω δεκαρα κ ας το δημοσιευες το εκανα. Και ποτε δεν δινω δεκαρα και δεν κρυβομαι πισω απ το δαχτυλο μου.... Εδω θα μαστε οσο εξελισσεται ο κοσμος και αν βγω ψευτης ελα να μου το χτυπας σε καθε κοσμο μεχρι να διαγραψω το παιχνιδι χαχαχαχ, το ξερεις οτι εισαι ικανος :)

... χαχαχαχαχχααααα ... γινεσαι ολο ενα και πιο αστειος! ... μηπως εχεις συγγενεια με τον Σεφερλη? ...

... η ακαδημια εγινε πριν μπεις ... μπηκες και ανελαβες αλλα τελικα δεν ανελαβες αρχηγεια ... ξαφνικα υπηρχε διαφωνια σε επιπεδο ηγεσιας και απλα τη διαχειριζοσουν προσωρινα ... εκανες στην ακρη και τωρα ανελαβες εξ ολοκληρου και αλλαξες ονομα στη φυλη! ... ουαου ... τελικα εχεις ριζες και απο Αισωπο μερια περα απο Σεφερλη ... κι ολα αυτα γτ εκανες το λαθος να γραψεις σκαιπ και να μην κανεις κληση οπως κανουν η Σολ για να μην υπαρχουν ποτε στοιχεια για ο,τι λενε - http://prntscr.com/6fcrtj ... μην τα ξαναλεμε γατακι! ...

... την πατησα εγω απο το φωστηρα εσενα? ... χαχαχαααααααα ... καλο ... το αλλο με τον τοτο το ξερεις Σουλεημαρκ Μικροπρεπη? ... χαχαχαχαχαχααααα ... βρηκες οντως την μοναδικη τριπλα που θα μπορουσε να ειναι και αληθεια και αυτο στο αναγνωριζω αλλα αργησες λιγο(3 ωρες σου πηρε να την σκαρφιστεις και αυτο δεν δειχνει αυθορμητισμο) και δεν επεισες κανεναν οπως ειδες στο εξωτερικο και ειδα κι εγω στα πμ μου ... το χειροτερο ειναι οτι ξερεις την αληθεια οπως κι εγω και λες ο,τι λες ... αυτο στο δικο μου λεξικο σε κανει ξεφτυλα! ...

... εγω πιστευω οτι εισαι αφελης(αρα ναι ολιγον ****υλης) και φοβιτσιαρης που εκανες γκαφα, σε εκραξαν τα "αφεντικα" σου και μετα το πρωτο ποστ με μια απλη δηλωση οτι δεν εισαι ακαδημια κανενος σκεφτηκες 3 ωρες τι θα γραψεις και εγραψες την εξυπναδα αυτη που κανεις νοημων ανθρωπος δεν πιστεψε ... απο το δαχτυλο σου δεν ξερω αλλα απο την αληθεια σιγουρα κρυβεσαι! ... οπως σου ειπα μου φτανει που ξερεις εσυ τι εχει γινει οποτε τα περι εδω θα ειμαστε κτλ ειναι μπουρδες για να περναει η ωρα και απο την αρχη της παρουσιασης φυλων τα εχουμε ακουσει απο σενα ισα με 10 φορες ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή