Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser27685

Ολοι για τα μπετα δουλευετε!

Πάνε πλύνε κανα πιάτο ρε μπετο


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigoakairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εχασαν εμενα που παιζω στον Topakos
tsios απλα ανυπαρκτος
krisos εμαθα νομπλαρεις δευτερο χωριο απο εχθρο αλητακο;
 

DeletedUser

θα συνεχισει πολυ η τραγωδια ακομα? να ξερω χαχαχαχα
 

DeletedUser

αλλιώς σε γνωρισα στον κ13 ργω ξεφτίλα που να ξέρα πως θα καταντήσεις

... μπαααα ...ετσι ημουν παντα οταν ειχα να κανω με νουμερα τυπου Ιονιος1969 ή τωρα καλη ωρα εσενα! ...δεν εχω αλλαξει ... και μην μπερδευεσαι ... εσυ ξεφτυλιζεσαι που εισαι ακομα σε μια φυλη που κανει βρωμιες... εχω ειχα τα αντερα στον κ13 που ηταν πρωτος μου κοσμος να βγω απο τη φυλη μου και να παρατησω τον κοσμο -αν και 2ος στον κοσμο με 650χωρια και στην 1η φυλη του κοσμου τοτε- γιατι ο αρχηγος μου δεν ηταν σωστος σε συμπαχτες και συμμαχους και στρατολογησε παρα τα συμφωνηφεντα για να βγει 1η η φυλη σε ποντους ...οποτε οπως σου εχω ξαναπει αν θες να πουλησεις παραμυθι πηγαινε πουλα το σε καποιον που αγοραζει ...


Υ.Γ: ...και μαντεψε πως καταληξε ο κοσμος... με νικητες τους συμμαχους ΜΑΝ που τους την εφερε ο Ιονιος1969 και τους Λυκους να πατανε διαγραφες...προσεξε γτ η ιστορια επαναλαμβανεται συνηθως ... εσυ εκανες ενα συνοθηλευμα με ογκο αλλα πορωσες ακομα παραπανω μια παρεα που παιζει με ψυχη ... ειλικρινα ευχομαι να παρετε τον κοσμο γιατι ειναι κριμα να πεφτεις τοσο χαμηλα για να κερδισεις και να τελικα να χασεις...

- - - Eνημερώθηκε - - -

οντως? σε παρακαλεσαν πολυ ?
χαχαχαχαχ πραγματικα εισαι απιθανος
τσιρκο σκετο
χαχαχαχαχαχα




καποια πραγματα δεν κανουν για σενα
πρεπει να εχεις μυαλο . ασε το στην ακρη το καμενο σου

... να χαν παρακαλεσει μονο εμενα καλα θα ηταν ... και το νου σου ****υλη γιατι εχουμε και πριντ σκριν που θα κυκλοφορησει προσεχως με ολα τα μαργαριταρια σας! ... αμα ειστε ανιδεοι ή απληροφορητοι μην γραφετε λεμε ... ξεφτυλιζεστε χειροτερα! ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

θα συνεχισει πολυ η τραγωδια ακομα? να ξερω χαχαχαχα

... τραγωδια? ... μα τι γινεται εκει στη ΣΟΥΣΟΛ ολοι το ιδιο λεξικο εχετε? ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Εχασαν εμενα που παιζω στον Topakos
tsios απλα ανυπαρκτος
krisos εμαθα νομπλαρεις δευτερο χωριο απο εχθρο αλητακο;

... μην τις φορτωνεις κι αλλο ρε γτ μετα τον Γκαγκακο που εχω σειρα εγω, θα ερθουν να πατησουν κι εσενα με τα 12 ποντα τακουνια τους! ... κι αν συνεχισεις μπορει και να σε ξεμαλιασουν κιολας ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

mysterie μυριζεις αντριλα κ προσε3ε μην σπασεις κανα ποντικι κ κανα πληκτρολογιο
 

Deleted User - 751811

γατακι ξεθαρεψες....

που ειναι τα κουβαδακια ?



Εκει στην σου σολ η αλαζωνια για την πρωτη θεση σας περνει τα μυαλα ...
και αυτο θα σας καταστρεψει...
εκτος βεβαια και απο το να μην ειστε σωστοι απεντη στους αλλους..

ο κ30 ειναι ο πιο ομορφος κοσμος μετα απο πολλα χρονια γιατι οσοι δεν το καταλαβετε ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ. οχι τυχαιους αλλα οσους συχαθικαμε εδω μεσα.
ο καθενας για το δικο του λογο .
προσεξτε λοιπον.!! οχι για το αν θα παιξετε μερικοι.
αλλα για το αν παιξετε σωστα . τα πρωτα ονοματα ηδη σβηστικαν απο τις φυλετικες μαχες ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

:doh::help:wow::hmmm::grrr: δεν βρισκω αλλα εικονακι να αντιπροσωπευει αυτα που ακουω!!! ρε ποια αλαζονεια εχετε προβλημα στο λειτουργικο σας συστημα? 5 ωρες μας λετε ποσο κατωτεροι ειμαστε ποσο γαματοι εισαστε και πως και ποσο γρηγορα θα μας πατε πυξιδα ελεοςςςςςςςςςςςςςςςς ουτε να γελασω δεν μπορω αηδια καταντησε τουλαχιστον πειτε και τιποτα σοβαρο
 

DeletedUser

NOYS τα εκρυψα τα κουβαδακια το καλοκαιρι παλι τωρα εχει πολυ κρυο ασε
 

Deleted User - 751811

:doh::help:wow::hmmm::grrr: δεν βρισκω αλλα εικονακι να αντιπροσωπευει αυτα που ακουω!!! ρε ποια αλαζονεια εχετε προβλημα στο λειτουργικο σας συστημα? 5 ωρες μας λετε ποσο κατωτεροι ειμαστε ποσο γαματοι εισαστε και πως και ποσο γρηγορα θα μας πατε πυξιδα ελεοςςςςςςςςςςςςςςςς ουτε να γελασω δεν μπορω αηδια καταντησε τουλαχιστον πειτε και τιποτα σοβαρο

γιατι θεε ησουν αδικος μαζι του οταν μοιραζες μυαλο ..?παιδι ειναι και αυτο..

εαν δεν ησουν αλαζωνικος και με παροπδες θα διαβαζες ολο το μηνυμα . θα το σκευτοσουν καλητερα και δεν θα εδινες τετοια απαντηση.

Ο/Η giorgos77771 έγραψε:
NOYS τα εκρυψα τα κουβαδακια το καλοκαιρι παλι τωρα εχει πολυ κρυο ασε
παιξε με τα λεγκο σου τοτε το καλοκαιρι θα τα ξαναπαρεις..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τα λεγκο δν μ αρεσουν μαλλον με εσενα θα παιξω μμμμ δν ξερω τι ειναι πιο μικρο τα λεγκο η εσυ σαν ανθρωπος


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

τα λεγκο δν μ αρεσουν μαλλον με εσενα θα παιξω μμμμ δν ξερω τι ειναι πιο μικρο τα λεγκο η εσυ σαν ανθρωπος
θα παιξεις μαζι μου...?
α) εννοεις μεσα στις φυλετικες...
β) θα φερεις τα κουβαδακια σου εδω το καλοκαιρι
γ) θα παιξεις παιχνιδια του ΝΟΥ
δ) ηταν αστοχη η απαντηση μην την υπολογιζω...
 

DeletedUser

χαχαχα μονο κουβαδακιαFTW αλλα κατσε να ερθεις ο αυγουστος ρ φιλε υπομονη ελπιζω να εχεις
 

DeletedUser

χαχαχαχαααααα ... ναι ... μπηκε να θυμηθει τι βλακειες ελεγε ...πως εχασε τα κοπλευ του ... και απο την πρωτη τιμωρια και το σε 15 μερες παλι πρωτος κατεληξε σε 2η τιμωρια και στο σε 5 μερες τελευταιος! ... χαχαχαχαααααα ... Νοικακο πες μας ρε πως νοιωθεις ... ανησυχησαμε για σενα μην επαθες τιποτα απο τη στεναχωρια σου ..δωσε χαιρετισματα στον Αφρογαλο και πες του οτι τον περιμενουμε με τος φοβερες προβλεψεις του στον κ33 να κλασουμε στα γελια πλαι μιας και πεφτει παντα μεσα(οπως και στον κ30) .... χαχαχαχαααααα ...εχω λιωσει στα γελια ρε ΝΟΥΣ ... που τον μυρισες ρε ατιμε το παιδι κουμπι?
 

Deleted User - 751811

χαχαχαχαααααα ... ναι ... μπηκε να θυμηθει τι βλακειες ελεγε ...πως εχασε τα κοπλευ του ... και απο την πρωτη τιμωρια και το σε 15 μερες παλι πρωτος κατεληξε σε 2η τιμωρια και στο σε 5 μερες τελευταιος! ... χαχαχαχαααααα ... Νοικακο πες μας ρε πως νοιωθεις ... ανησυχησαμε για σενα μην επαθες τιποτα απο τη στεναχωρια σου ..δωσε χαιρετισματα στον Αφρογαλο και πες του οτι τον περιμενουμε με τος φοβερες προβλεψεις του στον κ33 να κλασουμε στα γελια πλαι μιας και πεφτει παντα μεσα(οπως και στον κ30) .... χαχαχαχαααααα ...εχω λιωσει στα γελια ρε ΝΟΥΣ ... που τον μυρισες ρε ατιμε το παιδι κουμπι?

Νους ορά και νους ακούει.
Επίχαρμος, 530-440 π.Χ., Αρχαίος Έλληνας ποιητής από την Κω
απο παλια το λενε
 

DeletedUser24216

χαχαχαχαααααα ... ναι ... μπηκε να θυμηθει τι βλακειες ελεγε ...πως εχασε τα κοπλευ του ... και απο την πρωτη τιμωρια και το σε 15 μερες παλι πρωτος κατεληξε σε 2η τιμωρια και στο σε 5 μερες τελευταιος! ... χαχαχαχαααααα ... Νοικακο πες μας ρε πως νοιωθεις ... ανησυχησαμε για σενα μην επαθες τιποτα απο τη στεναχωρια σου ..δωσε χαιρετισματα στον Αφρογαλο και πες του οτι τον περιμενουμε με τος φοβερες προβλεψεις του στον κ33 να κλασουμε στα γελια πλαι μιας και πεφτει παντα μεσα(οπως και στον κ30) .... χαχαχαχαααααα ...εχω λιωσει στα γελια ρε ΝΟΥΣ ... που τον μυρισες ρε ατιμε το παιδι κουμπι?



εγω παντως τον περιμενω ακομα να απαντησει τι εκανε στον RED, γιατι απο τοτε που τον ρωτησα, τετοια κοτα στο παιχνιδι δεν εχω ξαναδει.
εχω κι ενα σακι με πιτουρο εδω, ελα να ραμφίσεις.
 

DeletedUser21861

Οσο αναφορα καποια που αναφερθηκαν γ κ7 στην αρχη πολεμου με βαβελ χαναμε λογω εξεταστικης πολλων παιδιών ααπο οτι θυμαμαι ακκαουντ ειχε χασει κοντα στα 200 χωρια με το που γυρισαν απλα γύρισε ο πολεμος!!! Αποσο γνωριζω με μπεε ειχε συμφωνηθει να κοπανηθουμε μεχρι τελους και οπως προειπατε το ολο λάθος ηταν μα σταματησει η βαβελ να τους βαραει και να κοπανησει εμας!!!

Οσο αναφορα τν κ30 ισωα ο χαρτης να εχει παει αναλογικα οσο το δυνατον καλυτερα αλλα το θεμα ειναι οτι καποιοι doom tr εφοσον ειναι σχεδον μονιμη συμμαχια ξερει ο ένας τν αλλον οσο αναφορα το κομματι της σουσου τωρα θα δειξει αν εχουν τν ομοιογενεια που χρειαζεται οποτε ισως tr doom εχουν το πανω χερι!!!

Οσο αναφορα το παικτικο κομματι καποια παιδια της tr απλα ειναι φανταστικοι παικτες π.χ αγγελικη οταν το θελει φυσικα γτ με το ζορι δν γινεται τπτ!!!
 

DeletedUser

Επειδή πάλι βαριέμαι γιατι είμαι και ξενυχτησμένη Βαλεντίνα θα σου πω έναν παιχτη που τον εκτιμώ και τον έχετε στην παρέα σας απο τον Κ19. Alexzip.
Μαζι ξεκινήσατε τον κόσμο στον Κ19 ; εχθροι δε είσαστε ; παρέα δεν γίνατε μετά και μπράβο σας για αυτο ;

Θα μπορουσα να σου αναφέρω και άλλους παιχτες αλλα δεν νομιζω ότι έχει νόημα.

Μπράβο στην ΣΟΥΣΟΥ που έδωσε την δυνατότητα στα παιδια που θέλουν να παιξουν, να παιξουν και όχι να πατησουν διαγραφή για να μαζευουν μετά βάρβαρα.

Ολο αυτό είναι ένα παιχνίδι που σκοπό έχει την διασκέδαση και μόνο.
και εμεις φίλοι μου ....διασκεδάζουμε και όταν σταματήσουμε να διασκεδάζουμε κάτι άλλο θα βρούμε να κάνουμε πάλι για να διασκεδάσουμε

αλλά σίγουρα δεν θα σας ρωτήσουμε και σίγουρα δεν θα σας πάρουμε την άδεια.

Οσοι τώρα αρέσκονται να διασκεδάζουν με τις μάχες του φορουμ και του λόγου ( που δεν είναι και καλός κατά την γνώμη μου ) ας κάνει ότι νομίζει.

Ποια είμαι εγω για να πω στον καθένα πως να διασκεδάζει ;

Cretan Wizards
( μια απο τους τρεις )

... Νταρκ σου εχω εκπληξη ποια ειναι!!! ... θα κλασεις στα γελια ... τωρα το εμαθα... ειναι η Αραμ των Ελιτ του κ19 ... θυμασαι η "εχω την υπερφυλη και θελω να τη φερω στους συμμαχους μου(Πανικ) που εχουμε συμμαχια εδω και 1 χρονο(3/4 χαρτη εναντιον εμας 1/4 Ελιτ+Πανικ vs twa) και να συμμαχισω μαζι σας( twa ) γιατι ειναι ανιαρο και σφαγη("αιμα στα τειχη") μαζι σας...και να κανουμε μια νεα φυλη με ολους τους καλους και να καθαρισουμε ολους τους αλλους" ... η Νελυ ... καλο? ...χαχαχαχαααα ... http://gr.twstats.com/gr19/index.php?page=player&mode=conquers&id=592343&type=lose&pn=-1 ... ημουν σιγουρος οτι καπου σε εχουμε πικρανει και τωρα το εμαθα Νελυ ... τι θυμηθηκα! ... Ελιτ ... υπερφυλη ... 1 πλανο και καπακι διαλυση φυλης και διαγραφη το 60% των λογ ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Αραμ, νταξει, εφαγε καλα φαπες στον 19, αλλαξε ονομα για να μη τα θυμομαστε και ηρθε.
 
Κορυφή