Κ 30 ΑΝΑΔΡΟΜΗ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ

  • Δημιουργός θέματος .Serenity
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32579

Σιγα τον γριφο οι Σουσουραδες τους πανε εναν εναν με την σειρα ,ζητανε βοηθεια για να φανε τους Σολ ,στρατολογουνε και τις πετρες απο Σολ γιατι δεν εχουν παικτες .Στην συνεχεια βαζουν τους Σενιορ να φαγωθουν απο ΤΡ μηπως και αντεξουν λιγο παραπανω η μηπως διαλυθει η Σενιορ και στρατολογησουν κανενα Σενιορ πουλώντας τους και υποχρεωση οπως εκαναν στους πρωην Σολ ,την μπαντ θα την φανε ή τωρα ή πιο μετα και αν τους κατσει να κερδισουν την ΤΡ και υπαρχει ακομα Σενιορ τοτε τρωνε και οτι εμεινε απο Σενιορ

Γενικα φαινεται ξεκαθαρα οτι θελουν να κλεισουν μονοι τους για αυτο κανουν σπασμωδικές κινησεις κτλ που ολοι εχετε καταλαβει.

δε ξερεις που πανε τα 4 ! χαχαχαχα

Δεν μπορω να σου απαντησω στις ερωτησεις γιατι δεν ειμαι ουτε καν στο συμβουλιο της ΤΡ,ουτε απο την αρχη εδω ,εδω μπηκα σαν απλος παικτης cp σε ενα λογαριασμο.Σαν απλος παικτης λοιπον που εχει παιξει σε 5 κοσμους εχω καποια εμπειρια και βλεπω αυτα που σας εγραψα

Αν υπαρχει καποια διαφωνια πανω σε αυτο γραψτην να δουμε και μια δευτερη γνωμη.

δεν εισαι στη διοικηση αλλα η γλωσιτσα σου παει ροδανι ... γλωσσοκαπανα σκετη ! χαχαχαχα

και κατι τελευταιο,μιας λεμε αληθειες και σταματησαμε το τρολλαρισμα .Τους λογαριασμους της σολ τους πηραν για να προστατευσουν τους δικους τους και να παιξουν ενα μακρινο πολεμο και να μην κυνδινευουν ,δεν σας πηραν επειδη ξαφνικα σας εκτιμησαν:)
Αυτα περι θελουμε να παιξουμε στα ισα κτλ δεν υπαρχουν,να κρυφτουν στο μπλε θελουν μηπως και σπασει ο διαβολος το ποδαρι του και παρουν κοσμο,
DoubleX The Invisible και αλλα απο αυτα τα τρια αλλα φυσικα και δεν θα το πω στο εξωτερικο .

ντοκτορα στη γλωσσοκαπανα για το συμπερασμα !!!! μπραβο σου γλωσσοκαπανα. αλλα τη γλωσσα τη βουταμε και στο μυαλο ετσι απλα ισως μονο για δοκιμη .... !!!

Καλησπέρα σε όλους-όλες.....

Σας ακούω που λέτε διάφορα και με κάποια γελάω...(ένα εχω να πω για ΤΗΝ ΦΥΛΉ ΣΟΥΣΟΥ) και αυτό πάει προς αυτούς και μόνο...

...ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΆΩ ΠΥΞΊΔΑ ΟΛΟΥΣ ΌΤΑΝ ΜΠΟΡΟΎΣΑ...
Παιχταραδες σουσουροκουλουρα:axe::noob::axe:

για να μας πας πρεπει να μπορεις
ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΣ .... οποτε ασε κανεναν αλλον να μας παει και ευχαριστως να δεχτουμε την ηττα .

βρε σπουργιτακι μιλάς εσύ?πότε έπαιξες?ρωτά τα φιλαράκια σου στη σουσου που μου κάνανε π..ες όταν ήμουνα εκεί και μόλις μεγαλοσανε τα acc THN ΕΊΔΑΤΕ ΠΑΙΧΤΟΥΡΕΣ???

:noob: ...ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΆΩ ΠΥΞΊΔΑ ΟΛΟΥΣ ΌΤΑΝ ΜΠΟΡΟΎΣΑ...:noob:

το θεμα ειναι οτι ποτε δεν την ειδαμε παικτουρες
και ποτε δε σου δειξαμε κατι τετοιο
και αυτο ειναι κατι που σε πειραζει πολυ , παρα πολυ .
 

DeletedUser

ειναι απολυτως φανερο οτι σκεφτεσαι και σκεφτεστε με ορους αγκαλιτσας οπως εσεις τις βαφτιζετε γιατι εμενα προσωπικα δε μ αρεσει ο ορος.
δεν "πηραμε" κανενα σιχαμα μαζι "μας", μιλας σε μελη της Doom, δεν ειμαστε η ιδια φυλη με την TR.

οκ φιλε μου απο εδω και περα θα σας αντιμετωπιζω ξεχωριστα αφου μου το θετεις ετσι. συγνωμη αν κανω λαθος :)

οσο για σενα γκαγκα που να αρχισω και που να τελειωσω ! 12 χρονο και μην σου πω ποιο μικρος. αν εσυ την φυλη την εννοεις π....πες και οχι συνεργασια και αλληλοσεβασμος τοτε καμαρι σου τοσο μυαλουδακι εχεις. οταν σου ελεγα να ριξουμε πλανο μπροστα σου ελεγες οτι μετα θα σε βαρεσουνε και ηθελες και αλλες αμυνες παιχτρονι μου , αλλα αυτο ητανε το προβλημα σου να μην σε βαρεσουνε οχι οτι δεν συνεργαζομασταν μαζι σου. και ενα πλανο που ριξαμε εριξες ολες τις νουκ με στην περιοδο χριστουγεννων μπραβο παλικαρι μου. εκτος ολων αυτων και ενω εβγαλα και ενα ωραιο αποσπασμα σου βγαινεις και μιλας ακομα? :rolf: :grrr2: τωρα εκει στην τρ σου κανουνε π...ες τα παιδια να φανταστω γιατι θελουνε το πατημα ε? χαχαχα ωραιος. να σε χαιροντε. Επρεπε οντως να μας πας πυξιδα ρουφιανακο οταν μπορουσες και μιλαγες με την σολ. γιατι τωρα δεν θα μπορεσεις..... (οταν επερνες εσωτερικα ειμασταν καλοι δλδ? μπερδευτικα!!!)
 

DeletedUser24216

απο ποτε πρεπει να μιλαει στο εξωτερικο μονο παικτης της διοικησης?
τι χουντα ειναι αυτη?

δε το χω και πολυ να σας κατεβασω ολη την ντουμ εδω και να τρεχετε.
 

DeletedUser32584

ΧΑΧΑΧ νικο είσαι αστείος και εσύ πραγματικά...δεν εκτιμήσατε τπτ ρε...μια φυλή που μεγάλωσε με βαρβαρα είναι σουσου και μου λες οτι να ναι?το αν μπορούσα να σας παω η οχι ρωτά τι λιανα που έκλαιγε στις κλήσης οταν μπήκα Α.Α...

Υ.Γ: ...ΈΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΆΩ ΠΥΞΊΔΑ ΟΛΟΥΣ ΌΤΑΝ ΜΠΟΡΟΎΣΑ...
 

DeletedUser32579

απο ποτε πρεπει να μιλαει στο εξωτερικο μονο παικτης της διοικησης?
τι χουντα ειναι αυτη?

δε το χω και πολυ να σας κατεβασω ολη την ντουμ εδω και να τρεχετε.

κανενας δεν ειπε κατι τετοιο
απλα σχολιασα αυτο της γλωσσοκαπανας .

εσεις ολοι ομως σχολιαζετε τη λιανα το σωτηρη και τον ηλια

τεσπα κατεβασε ολη τη ντουμ και τους 300
εχεις την εντυπωση οτι καποιος απο τα παιδια αυτα τα 3 θα βγει να πει κατι ?
λαθος νομιζεις . αδικα προσπαθεις .
χαχαχαχ
 

DeletedUser

χαχαχαχα αν νομιζεις οτι μας ξεφτιλιζεις με αυτα συνεχισε πλακα εχουνε. :) και νομιζεις οτι επειδη σου ζητησαμε βοηθεια ασχετα απο το οτι δνε πηραμε θα πρεπει να μας καθορισεις και το τι θα κανουμε :grrr2:

... δεν το νομιζω λακη ... το ξερω ... το τι θα κανατε το καθοριζει η συμφωνια που εκαναν οι φυλες ΤΡ-ΣΟΥΣΟΥ-ΝΤΟΥΜ-300 κι οχι εγω ... αν αλλαξαν τα δεδομενα και θες αλλη συμφωνια τοτε με ξανακανεις "συμβουλιο" ακυρωνετε την παλια και συναπτεται νεα συμφωνια! ... βλεπω περα απο την αναγνωση και κατανοηση κειμενου δεν εχεις και στοιχειωδεις γνωσεις του τι ειναι συμφωνια ...

... σου ειπα μην μιλας γτ θα βγουν κι αλλα πριν σκριν κι απο ΤΡ που παρακαλαγατε για βοηθειες ολων των τυπων και ξαφνικα απο διαλυσεως Σολ και στρατολογησεων η ηγεσια σας κρυβεται σαν πουλερικο με αστειες δικαιολογιες που ουτε μεταξυ τους δεν συμφωνουν... τη μια: το πισι-ιντερνετ του Σωτηρη εχει θεματα(σε ΤΡ) και την αλλη: λειπει και θα γυρισει Παρασκευη βραδυ ή σαββατο πρωι(σε εμενα) ... τη μια: η Λιανα Πεμπτη βραδυ εχει το παιδι(σε ΤΡ) και την αλλη: Παρασκευη πρωι ειναι απο κινητο στη δουλεια και δεν μπορει και θα μου εξηγησει το βραδυ ... η δουλεια της Λιανας ποτε δεν τελειωσε και ο Σωτηρης ποτε δεν γυρισε ... χαχαχααααα ...
 

DeletedUser24216

κανενας δεν ειπε κατι τετοιο
απλα σχολιασα αυτο της γλωσσοκαπανας .

εσεις ολοι ομως σχολιαζετε τη λιανα το σωτηρη και τον ηλια

τεσπα κατεβασε ολη τη ντουμ και τους 300
εχεις την εντυπωση οτι καποιος απο τα παιδια αυτα τα 3 θα βγει να πει κατι ?
λαθος νομιζεις . αδικα προσπαθεις .
χαχαχαχ


δε με ενδιαφερει να βγουν αυτοι. απανταω σε οτι βλεπω γραμμενο.
 

DeletedUser

... δεν το νομιζω λακη ... το ξερω ... το τι θα κανατε το καθοριζει η συμφωνια που εκαναν οι φυλες ΤΡ-ΣΟΥΣΟΥ-ΝΤΟΥΜ-300 κι οχι εγω ... αν αλλαξαν τα δεδομενα και θες αλλη συμφωνια τοτε με ξανακανεις "συμβουλιο" ακυρωνετε την παλια και συναπτεται νεα συμφωνια! ... βλεπω περα απο την αναγνωση και κατανοηση κειμενου δεν εχεις και στοιχειωδεις γνωσεις του τι ειναι συμφωνια ...

... σου ειπα μην μιλας γτ θα βγουν κι αλλα πριν σκριν κι απο ΤΡ που παρακαλαγατε για βοηθειες ολων των τυπων και ξαφνικα απο διαλυσεως Σολ και στρατολογησεων η ηγεσια σας κρυβεται σαν πουλερικο με αστειες δικαιολογιες που ουτε μεταξυ τους δεν συμφωνουν... τη μια: το πισι-ιντερνετ του Σωτηρη εχει θεματα(σε ΤΡ) και την αλλη: λειπει και θα γυρισει Παρασκευη βραδυ ή σαββατο πρωι(σε εμενα) ... τη μια: η Λιανα Πεμπτη βραδυ εχει το παιδι(σε ΤΡ) και την αλλη: Παρασκευη πρωι ειναι απο κινητο στη δουλεια και δεν μπορει και θα μου εξηγησει το βραδυ ... η δουλεια της Λιανας ποτε δεν τελειωσε και ο Σωτηρης ποτε δεν γυρισε ... χαχαχααααα ...


μικρο μου πονι σου εχουν ηδη απαντησει εκτος αν θες να μας πουλας τρελα για κανα 3ημερο? καλη ιδεα....
 

DeletedUser24216

καπου εδω να σημειωσουμε οτι το σουσουραδα με το λογοτυπο αποτελει σαφη αντιγραφη του στυλ της Καλιακουδας του Ολεθρου.

να τα λεμε, να τα γραφουμε.
 

DeletedUser

καπου εδω να σημειωσουμε οτι το σουσουραδα με το λογοτυπο αποτελει σαφη αντιγραφη του στυλ της Καλιακουδας του Ολεθρου.

να τα λεμε, να τα γραφουμε.

θα σε παρακαλεσω να παρεις πισω την δηλωση σου, εχουμε παει και σε δικηγορο και εχουμε βαλει και το σηματακι R κατω κατω αν το εχεις προσεξει που σημαινει το γνησιο! :p
 

DeletedUser

κανενας δεν ειπε κατι τετοιο
απλα σχολιασα αυτο της γλωσσοκαπανας .

εσεις ολοι ομως σχολιαζετε τη λιανα το σωτηρη και τον ηλια

τεσπα κατεβασε ολη τη ντουμ και τους 300
εχεις την εντυπωση οτι καποιος απο τα παιδια αυτα τα 3 θα βγει να πει κατι ?
λαθος νομιζεις . αδικα προσπαθεις .
χαχαχαχ

... με τι μουτρα να βγουνε? ... αν και θα μου πεις τελευταια ειναι της μοδας να βγαινουν καποιοι με την ουρα στα σκελια και να ηθικολογουν θελωντας να βγουν απο πανω γτ ενιωσαν δυνατοι ...

- - - Eνημερώθηκε - - -

μικρο μου πονι σου εχουν ηδη απαντησει εκτος αν θες να μας πουλας τρελα για κανα 3ημερο? καλη ιδεα....

... σοβαρα? ...μου εχουν απαντησει σκαιπ που μιλαγαμε τοσο καιρο και δεν το ξερω? ... για κανε ενα πριντ σκριν αν εχεις αντερα αλλιως κανε τσοκο μοκο ... γτ σκαιπ μιλαγαμε τοσο καιρο ... για βαλε να σε δω αλλιως να βγαλω εγω πριντ σκριν το μουγγο Σωτηρη και την εργασιομανη 5 24ωρα Λιανα που δεν εχουν γραψει λεξη ...στο παιχνιδι π.μ. τους δεν ανοιξα καν και τα εσβησα για να μην μπω στον πειρασμο να βρισω και γιατι υποτιεται ηταν σε επιτηρηση λογω απουσιας και ελειψεως χρονου ... αν θες να πουλας εσυ παραμυθι καλη σκεψη αλλα δεν αγοραζω!... - http://prntscr.com/65rcmk (φαντασου οτι ακομα κι εδω πιστεψα οτι μου λεει αληθεια η Λιανα κι οτι ο Σωτηρης ελειπε κι οχι οτι κρυβεται σαν γυναικουλα)... ακομα περιμενω το βραδυ της Παρασκευης απο τη Λιανα που θα πηγαινε σε πισι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Εγω ξερω οτι απο τοτε που παιζω στον Topako το account εχει δει κατακορυφη αναπτυξη, αν συνεχισουμε σε τετοιους ρυθμους η φυλη απο TR θα ονομαστει σε TPKS
 

DeletedUser

Αλλη μια πολυ δυνατη στρατολογηση της ΤΡ στην απεγνωσμενη προσπαθεια της να αλλαξει παλι την ισορροπια και να την κανει υπερ της...ειπαμε το 1 προς 1 δεν σας συμφερει και τρεχετε να το αποφυγετε...300phalanx,ο πασιγνωστος kosparta...εχετε παντως μια ταση να μαζευετε ολα τα αστερια των φυλετικων(βλ beret)

Υ.Γ.οπως ειδα παραπανω ο κος darkling(νομιζω) ζητα διαφοροποιηση των φυλων ΤΡ και ντουμ καθως δεν ειναι ιδιες...συμφωνα με αυτο,θα ηθελα ποσταρισμα απο σοβαρο(αν υπαρχει) μελος της ΤΡ για αυτη την καινουργια θρυλικη τους μεταγραφη...καλησπερα σας :)
 

DeletedUser

Αλλη μια πολυ δυνατη στρατολογηση της ΤΡ στην απεγνωσμενη προσπαθεια της να αλλαξει παλι την ισορροπια και να την κανει υπερ της...ειπαμε το 1 προς 1 δεν σας συμφερει και τρεχετε να το αποφυγετε...300phalanx,ο πασιγνωστος kosparta...εχετε παντως μια ταση να μαζευετε ολα τα αστερια των φυλετικων(βλ beret)

Υ.Γ.οπως ειδα παραπανω ο κος darkling(νομιζω) ζητα διαφοροποιηση των φυλων ΤΡ και ντουμ καθως δεν ειναι ιδιες...συμφωνα με αυτο,θα ηθελα ποσταρισμα απο σοβαρο(αν υπαρχει) μελος της ΤΡ για αυτη την καινουργια θρυλικη τους μεταγραφη...καλησπερα σας :)

... βρε βρε ... καλως τον πικραμενο! ... εγω θα ελεγα Σολακι της πλακας να περιμενεις πριν το ανοιξεις γτ παλι θα εκτεθεις ... ο Κωστακης πηγε απο εκει για να σκασουν κατι επιθεσεις επισκεψη ... τι εχεις να πεις τωρα ρε κουλουρι? ...
 

DeletedUser24216

Υ.Γ.οπως ειδα παραπανω ο κος darkling(νομιζω) ζητα διαφοροποιηση των φυλων ΤΡ και ντουμ καθως δεν ειναι ιδιες...συμφωνα με αυτο,θα ηθελα ποσταρισμα απο σοβαρο(αν υπαρχει) μελος της ΤΡ για αυτη την καινουργια θρυλικη τους μεταγραφη...καλησπερα σας :)


εγω δε ζηταω τιποτα οσον αφορα την φυλη που συνιδρυσα.
ξεκαθαριζω.
 

DeletedUser

Καπου ειχα διαβασει για 60-40!!!Θα με συγχωρεσει αυτος που το εγραψε αλλα δυστυχως η ευτυχως περα απο το παιχνιδι που εμφανιζει αυτα τα στατιστικα αν θελει επειδη τυχαινει σ αυτο τον τομεα να τα καταφερνω αρκετα καλα μπορω να του το παω και με πιο αναλυτικες μεθοδους αρκει να μπορει να τις καταλαβει...Ας διαβασει τα απλα και μετα παω στα πιο προχωρημενα ιδιαιτερως ομως για να μην νομισουν καποιοι οτι κανω και επιδειξη γνωσεων!!!


ΣΟΥΣΟΥ 26.7%
BaD 6.8%
SΕΝΙΟR 4.6%
SENIΟR 3.8%
SENΙOR 3.6%
ΣΟΥΣΟY 1.2%
BaD. 0.8%

συνολο 47.5


~TR~ 25.6%
DOOM 7.1%
V300V 5.9%
V.I.P 5%
V3ΟΟV 1.3%
-TR- 1.1%
D00M 0.8%

συνολο 46.8
 

DeletedUser

... βρε βρε ... καλως τον πικραμενο! ... εγω θα ελεγα Σολακι της πλακας να περιμενεις πριν το ανοιξεις γτ παλι θα εκτεθεις ... ο Κωστακης πηγε απο εκει για να σκασουν κατι επιθεσεις επισκεψη ... τι εχεις να πεις τωρα ρε κουλουρι? ...

μαλλον το μηδαμηνο επιπεδο νοημοσυνης σου εξαιτιας του ογκου απο φαπες που τρως καθημερινως δεν σου επιτρεπει να κατανοησεις καποια πραγματα...εκτος και αν δηλωνεις μελος ΤΡ...η απλως ενα τιποτενιο γλυφτρονι τους...μαλλον η θεση σου θα παραμεινει ενα μυστηριο,οπως και το ονομα σου αλλωστε ;)

Υ.Γ.κανε καμια ενωση λογαριασμου και βαλε κανα co play γιατι με 1 χωριο ανα βδομαδα παλι πικραμενος θα εισαι
 

DeletedUser24216

Μανουτσο Σουρικεν δεν εισαι και ιδιαιτερα εξυπνος στο χιουμορ α?
 
Κορυφή