Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser30988

Πλάκα πλάκα δεν υποστηρίζω κανέναν (δεν παίζω 30) αλλα το να μιλανε μέλη της ντουμ που δεν έχουν καν μέτωπο με σολ και κράζουν,με ξεπερνάει ρε παιδιά...εκτός το ότι είναι γελοίο είναι και αστείο...όταν λοιπόν πάτε και τους παίξετε 1 vs 1 και τους νικήσετε τοτε να βγείτε να βγάλετε γλώσσα,μέχρι τοτε κοιτάξτε καλύτερα την δικιά σας ήπειρο που μετα από τόσους μήνες κόσμο δεν την έχετε κλείσει ακόμα
 

DeletedUser

Πλάκα πλάκα δεν υποστηρίζω κανέναν (δεν παίζω 30) αλλα το να μιλανε μέλη της ντουμ που δεν έχουν καν μέτωπο με σολ και κράζουν,με ξεπερνάει ρε παιδιά...εκτός το ότι είναι γελοίο είναι και αστείο...όταν λοιπόν πάτε και τους παίξετε 1 vs 1 και τους νικήσετε τοτε να βγείτε να βγάλετε γλώσσα,μέχρι τοτε κοιτάξτε καλύτερα την δικιά σας ήπειρο που μετα από τόσους μήνες κόσμο δεν την έχετε κλείσει ακόμα

... πλακα πλακα οντως δεν εχεις ιδεα αλλα υποστηριζεις καποιον! ...ξερεις τους Σολ και που ειναι ε? ... χαχαχαχαααα ...κανας αλλος δικηγορος της πενταρας θα ερθει? ...αγορινα τραβα διαβασε κανα ποστ των ξιπασμενων στο πολιτικη και προπαγανδα στις αρχες του κοσμου κι ελα να τα πουμε ... οποιος γραφει ανακριβειες και προσπαθει να βαφτισει τις βρωμιες τακτικη εδω θα μας βρει ... το εξωτερικο ειναι ανοιχτο για ολους και η γνωμη ενος "ασχετου" με τον κοσμο ξερεις ποσο μετραει για εμας ε? ... οπως και αν αυτον τον ξεπερναει ή οχι κατι ... σου ειπε κανεις οτι καιγομαστε να κλεισουμε κοσμο, ηπειρο ή κατι αλλο? ... αν ξερεις να διαβαζεις μονο οτι γραφει ο Αφρογαλος ή εσυ ο ιδιος προβλημα σου ... εμεις στο χαβαλε,ρελαντι, για το παρεακι μας και χωρις ****ακια εχουμε μια χαρα στατιστικα πολεμων ... τα χω ξαναπει ... καταταξη---> πολεμοι φυλων δεν μετραει βαρβαρα και εχουμε μια χαρα εικονα σε αναλογια και αυτο εμενα μου φτανει ...

Υ.Γ: Παβελ το οτι δεν καιγομαστε δεν αναιρει το οτι η Μπαντ ειναι νουμποφυλη φιλε ... εκτος αυτου ηταν 3 ακαδημιες γεματες(οι 2 δυνατες σε χωρια και ποντους) και εχουν μεινει 2(η 1 δυνατη σε ποντους και η αλλη για γελια) ενω εμεις ειμαστε σταθεροι ... η αναλογια στο καταταξη--->πολεμοι φυλων δειχνει τι αιμοδοτες ειναι ... στους κανιβαλισμους ειναι καλοι μονο ρε
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αντι να κραξει καποιος απο ΣΟΥΣΟΥ η TR την SOL την κραζεις εσυ
Αντι να βαλεις τα στατιστικα των φυλων σου εναντιον στη SOL(που ζητημα να χουν πεσει 5 nobles και απο τις 2 φυλες μαζι) βαζεις την TR. Ειναι σαν να μου λες οτι εισαι πιο σκιλλατος απο μενα(τυχαιο παραδειγμα παντα) και για να το αποδειξεις χρησιμοποιεις καποιον τριτο. Κοιταξτε να φατε τους BaD(που νομιζω τους εχετε) και αστε την προπαγανδα γι αυτους που την κατεχουν
ΥΓ:Συγχαρητηρια που εκοψες τα μπολνταρισμενα κειμενα
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Εγώ ο κακομοίρης να ρωτήσω κάτι άσχετο;
Τόσους μήνες διαβάζω πως η Bad είναι η μεγαλύτερη νουμποφυλή του κ30... Πως ο δούκας της έχει παραδώσει τα κλειδιά... Πως τρώει φάπες από παντού...
Για ποια Bad μιλάτε; Γιατί μια Bad που βλέπω στον χάρτη εδώ και 4 μήνες πρέπει να έχει χάσει γύρω στον εξωπραγματικό αριθμό των.. 50 χωριών; :confused:
Αν ίσχυαν τα μισά που έχω διαβάσει για την Bad τόσο καιρό στο εξωτερικό, δεν θα έπρεπε να έχει μείνει ούτε χωριό σε αυτή τη φυλή.. :hmmm:

Και για να μείνω ον τόπικ.. Αφρικανέ, μια φιλική συμβουλή...
Πρόσεχε.. Γιατί εκεί στα βόρεια ξέρεις πως είναι. Ήλιος λαμπερός και φωτεινός για 6 μήνες, που μετά όμως μέχρι να ανατείλει ξανά, θέλει άλλους έξι... :D

Απλα ο λιγοτερο ανενεργος(doom) κραζει τον περισσοτερο ανενεργο(bad)

Πιο πολλα ειναι τα ποσταρισματα εδω ως προς το ποσο νουμπαδες ειναι οι bad παρα τα νομπλαρισματα στο παιχνιδι.2 Πλανα εκαναν οι τρ εκει και ηδη μετρανε διπλασια νομπλαρισματα

Και οσο για τον ηλιο.......αλλους τους μαυριζει και αλους του καιει θα δουμε στο τελος τι θα γινει

Και η καραμελα των ντοομ οτι δεν θελουν να κλεισουν κοσμο κλπ να σταματησει εδω και τωρα η να σταματησουν το σπαμ στο εξωτερικο φορουμ η μηπως και εδω γραφετε επειδη δεν σας πολυ ενδιαφερει ο κοσμος αλλα για να σκοτωσετε κανα 2ορο απο την μερα σας ερχεστε και γινεστε καθε φορα και πιο γραφικοι?....επειδη δεν με εδιαφερει ρωταω και εγω να ξερετε παντως

Υ.Γ Παβελ ανελαβε δραση ο γιωργος το εχει παρατησει :(
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Αντι να κραξει καποιος απο ΣΟΥΣΟΥ η TR την SOL την κραζεις εσυ
Αντι να βαλεις τα στατιστικα των φυλων σου εναντιον στη SOL(που ζητημα να χουν πεσει 5 nobles και απο τις 2 φυλες μαζι) βαζεις την TR. Ειναι σαν να μου λες οτι εισαι πιο σκιλλατος απο μενα(τυχαιο παραδειγμα παντα) και για να το αποδειξεις χρησιμοποιεις καποιον τριτο. Κοιταξτε να φατε τους BaD(που νομιζω τους εχετε) και αστε την προπαγανδα γι αυτους που την κατεχουν
ΥΓ:Συγχαρητηρια που εκοψες τα μπολνταρισμενα κειμενα

... δεν καταλαβα ... το θεμα αφορουσε μονο ΣΟΥΣΟΥ? ... γτ εγω διαβασα για Σολ γενικα και ενα μανιφεστο για την καθοδο της ... μαλλον εσυ διαβασες αλλη εγγραφη ή δεν διαβασες καθολου ...

... οταν ερθει η ωρα θα βαλω και στατιστικα της φυλης μου θα βαλω ...αλλα οταν λες Σολ εναντιων ολων ενω ειναι Sol+DT+bad+Won+senior (και τοτε μιλαγαμε για ογκο και οχι οπως τωρα) εναντιον ΤΡ, ΣΟΥΣΟΥ, Ντουμ και 300 και βαζεις σαν καλη κοτα μονο τα στας που σε βολευουν λες και εμεις παιζουμε σε αλλο κοσμο τοτε θα σου βαλω κι εγω αυτα που με βολευουν ... α και σε περιπτωση που δεν το ξερεις παλιε μου γνωριμε ενας κοινος πολεμος εναντιον καποιου στο παιχνιδι σε κανει συμμαχο, δλδ στο δικο μου λεξικο και συμπαιχτη με τον αλλο(γαλαζιο βλεπω ΤΡ και Ντου-μητρικη τυχαιο?) οποτε τα στατιστικα του ειναι και δικα

...η αφορμη βεβαια που βγηκε να μιλησει ο Αφρογαλουλης ηταν το οτι πηρε μερικα χωριουδακια απο ΣΟΥΣΟΥ με την βρωμια του Γκαγκακου που οχι μονο εφυγε απο τη φυλη του και καπακι βαρεσε δικους του(ειναι στο παιχνιδι αν ηταν ρουφιανος εξ αρχης) αλλα μπαναρε και τον missskl που ηξερε το μεηλ του λογο γνωριμιας(αυτο ειναι να το χεις στο αιμα σου) αλλα το ποστ αφορουσε την αναγκη του πονεμενου Αφρογαλου να μας αποδειξει με φοβερες δηλωσεις για το πως θα γινει η καθοδο της Σολ ...

...στη διαδικασια για το ποιος ειναι πιο "σκιλατος" δεν μπαινω γτ ειναι υποκειμενικο ... αντε και ειμαι ρε αμα δεν εχω χρονο τι νοημα εχει? ... ελπιζω να καταλαβες το νοημα ...

... παρολα αυτα σιχαινομαι να βλεπω "φοβερα" ποσταρισματα σαν αυτο απο βδεληρους τουμπες ηθικολογους της πενταρας τυπου Αφρογαλου και μιας και γινεται σε δημοσιο χωρο εχω δικαιωμα και θα γραφω ... το τι θα κανουμε και θα κοιταξουμε ως συνηθως ειναι δικο μας θεμα και οχι δικο σου ...
 

DeletedUser

πω εχετε γινει σιχαμενοι εσεις τις σολ και σας βαρεθηκα. δεν ξαναγραφω εξωτερικο σε οτι εχει να κανει σε σχεση με εσας.....
ουτε προπαγανδα δεν θελω να κανω ουτε τιποτα. ολος ο κ30 ξερει τις πονηριες σας και ας λετε οτι θελετε, απο το ενα μπαινει απο το αλλο βγαινει. παλι γινατε σολ vs k30 και οποιος βγαινει απο εσας και το λεει γελοιος γινετε. οταν ειχατε αναλογια ιση με τον υπολοιπο κ30 σαν υπερσυμαχια (γνωστες επισης φυλες σταματηστε να μας κοροιδευεται) πηγατε οι μισοι πυξιδα, το λοιπον για να τελειωνουμε δεν φταιμε εμεις οι υπολοιπο που απο 1,5 προς 1, γινατε 1 προς 3 εσεις φταιτε και η ανικανοτητα σας σαν ηγεσια. συνεχιστε οτι τουμπα μπορειται να κανετε λοιπον μεχρι το τελευταιο χωριο οπως λεει και ο μαυρος και αφηστε τα υπολοιπα.

οσο για σενα φιλε μου dark tornado πλυνε το στομα σου την επομενη φορα που θα μιλησεις για σουσου και οποιος αλλος απο σολ το κανει γιατι αλλα λεγοντε στο σκυπε δεν ειναι αναγκη τωρα.... γλυψε και λιγο ακομα την τρ (το κανεις σε καθε ποστ ,οχι με μεγαλη επιτυχια) μπας και σας αφησει λιγο υσηχους και δεν ασχοληθει μαζι σας γιατι οπως ειπατε τους τρ τους εχετε ανετα εκει περα(αφρικανος παλι)....
 

DeletedUser

Απλα ο λιγοτερο ανενεργος(doom) κραζει τον περισσοτερο ανενεργο(bad)

Πιο πολλα ειναι τα ποσταρισματα εδω ως προς το ποσο νουμπαδες ειναι οι bad παρα τα νομπλαρισματα στο παιχνιδι.2 Πλανα εκαναν οι τρ εκει και ηδη μετρανε διπλασια νομπλαρισματα

Και οσο για τον ηλιο.......αλλους τους μαυριζει και αλους του καιει θα δουμε στο τελος τι θα γινει

Υ.Γ Παβελ ανελαβε δραση ο γιωργος το εχει παρατησει :(

... εγω κραζω εξ αρχης αυτον που μου το παιζει παιχτης και ηθικος ενω ειναι παιχτακος με **** και τουμπας! ... μην μπερδευεσαι ... το "φωναζει ο κλεφτης" για κατι Αφρογαλους βγηκε και οχι τυχαια ... τωρα για νομπλ κτλ σου ειπα αναλογια---καταταξη πολεμου εμενα με καλυπτει για το ποσο παιζουμε σε αυτο τον κοσμο ...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
... δεν καταλαβα ... το θεμα αφορουσε μονο ΣΟΥΣΟΥ? ... γτ εγω διαβασα για Σολ γενικα και ενα μανιφεστο για την καθοδο της ... μαλλον εσυ διαβασες αλλη εγγραφη ή δεν διαβασες καθολου ...

... οταν ερθει η ωρα θα βαλω και στατιστικα της φυλης μου θα βαλω ...αλλα οταν λες Σολ εναντιων ολων ενω ειναι Sol+DT+bad+Won+senior (και τοτε μιλαγαμε για ογκο και οχι οπως τωρα) εναντιον ΤΡ, ΣΟΥΣΟΥ, Ντουμ και 300 και βαζεις σαν καλη κοτα μονο τα στας που σε βολευουν λες και εμεις παιζουμε σε αλλο κοσμο τοτε θα σου βαλω κι εγω αυτα που με βολευουν ... α και σε περιπτωση που δεν το ξερεις παλιε μου γνωριμε ενας κοινος πολεμος εναντιον καποιου στο παιχνιδι σε κανει συμμαχο, δλδ στο δικο μου λεξικο και συμπαιχτη με τον αλλο(γαλαζιο βλεπω ΤΡ και Ντου-μητρικη τυχαιο?) οποτε τα στατιστικα του ειναι και δικα

...η αφορμη βεβαια που βγηκε να μιλησει ο Αφρογαλουλης ηταν το οτι πηρε μερικα χωριουδακια απο ΣΟΥΣΟΥ με την βρωμια του Γκαγκακου που οχι μονο εφυγε απο τη φυλη του και καπακι βαρεσε δικους του(ειναι στο παιχνιδι αν ηταν ρουφιανος εξ αρχης) αλλα μπαναρε και τον missskl που ηξερε το μεηλ του λογο γνωριμιας(αυτο ειναι να το χεις στο αιμα σου) αλλα το ποστ αφορουσε την αναγκη του πονεμενου Αφρογαλου να μας αποδειξει με φοβερες δηλωσεις για το πως θα γινει η καθοδο της Σολ ...

...στη διαδικασια για το ποιος ειναι πιο "σκιλατος" δεν μπαινω γτ ειναι υποκειμενικο ... αντε και ειμαι ρε αμα δεν εχω χρονο τι νοημα εχει? ... ελπιζω να καταλαβες το νοημα ...

... παρολα αυτα σιχαινομαι να βλεπω "φοβερα" ποσταρισματα σαν αυτο απο βδεληρους τουμπες ηθικολογους της πενταρας τυπου Αφρογαλου και μιας και γινεται σε δημοσιο χωρο εχω δικαιωμα και θα γραφω ... το τι θα κανουμε και θα κοιταξουμε ως συνηθως ειναι δικο μας θεμα και οχι δικο σου ...

Φιλε με δουλευεις; Που ειπα SOL εναντιον ολων; Αντιπροσωπευεις την DOOM και μιλας περισσοτερος ως αντιπροσωπος της TR-ΣΟΥΣΟΥ παρα της DOOM. Αντι να βαλεις καπου στατιστικα SOL vs DOOM(λαθος BAD vs DOOM) βαζεις SOL vs TR και εισαι ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ DOOM. Δεν ξερω το παικτικο σου σκιλλ και μου ειναι παντελως αδιαφορο το τι ειδους παικτης εισαι. Σαν παραδειγμα στο εφερα.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
πω εχετε γινει σιχαμενοι εσεις τις σολ και σας βαρεθηκα. δεν ξαναγραφω εξωτερικο σε οτι εχει να κανει σε σχεση με εσας.....
ουτε προπαγανδα δεν θελω να κανω ουτε τιποτα. ολος ο κ30 ξερει τις πονηριες σας και ας λετε οτι θελετε, απο το ενα μπαινει απο το αλλο βγαινει. παλι γινατε σολ vs k30 και οποιος βγαινει απο εσας και το λεει γελοιος γινετε. οταν ειχατε αναλογια ιση με τον υπολοιπο κ30 σαν υπερσυμαχια (γνωστες επισης φυλες σταματηστε να μας κοροιδευεται) πηγατε οι μισοι πυξιδα, το λοιπον για να τελειωνουμε δεν φταιμε εμεις οι υπολοιπο που απο 1,5 προς 1, γινατε 1 προς 3 εσεις φταιτε και η ανικανοτητα σας σαν ηγεσια. συνεχιστε οτι τουμπα μπορειται να κανετε λοιπον μεχρι το τελευταιο χωριο οπως λεει και ο μαυρος και αφηστε τα υπολοιπα.

οσο για σενα φιλε μου dark tornado πλυνε το στομα σου την επομενη φορα που θα μιλησεις για σουσου και οποιος αλλος απο σολ το κανει γιατι αλλα λεγοντε στο σκυπε δεν ειναι αναγκη τωρα.... γλυψε και λιγο ακομα την τρ (το κανεις σε καθε ποστ ,οχι με μεγαλη επιτυχια) μπας και σας αφησει λιγο υσηχους και δεν ασχοληθει μαζι σας γιατι οπως ειπατε τους τρ τους εχετε ανετα εκει περα(αφρικανος παλι)....

εσυ μπορεις να κλαψεις τωρα μιας και μου την ειπες.
το σαλιο μου το σπαταλαω οπου θελω εγω και εσενα ουτε για να σε φτυσω μιας και μου επιτεθικες πρωτος
Επισης μπορω να κρινω αρκετα αντικειμενικα εναν κοσμο και να κρινω οπως θελω καποιον(δεν θα μπω σε λεπτομεριες γιατι θα θειξω και δικους μας):wow:


... εγω κραζω εξ αρχης αυτον που μου το παιζει παιχτης και ηθικος ενω ειναι παιχτακος με **** και τουμπας! ... μην μπερδευεσαι ... το "φωναζει ο κλεφτης" για κατι Αφρογαλους βγηκε και οχι τυχαια ... τωρα για νομπλ κτλ σου ειπα αναλογια---καταταξη πολεμου εμενα με καλυπτει για το ποσο παιζουμε σε αυτο τον κοσμο ...


δεν εχω να διαφωνησω σε κατι απο αυτα που λες τωρα :) αλλα και παλι ολα αυτα ισχυουν καιγεσε η οχι για το παιχνιδι προκαλεις εξισου με τον αφρικανο και μην το παρεις προσωπικα
 

DeletedUser

Φιλε με δουλευεις; Που ειπα SOL εναντιον ολων; Αντιπροσωπευεις την DOOM και μιλας περισσοτερος ως αντιπροσωπος της TR-ΣΟΥΣΟΥ παρα της DOOM. Αντι να βαλεις καπου στατιστικα SOL vs DOOM(λαθος BAD vs DOOM) βαζεις SOL vs TR και εισαι ΠΑΙΚΤΗΣ ΤΗΣ DOOM. Δεν ξερω το παικτικο σου σκιλλ και μου ειναι παντελως αδιαφορο το τι ειδους παικτης εισαι. Σαν παραδειγμα στο εφερα.


...εγω δεν σε δουλευω καθολου... παιζω στον κ30 και ξερω πολυ καλα τι γινεται ... εκανε ενα ποστ ο μετρ της εξυπναδας ενω πηρε χωρια με τροπο αθλιο ... ενταξει να τα παρεις ... αλλα μην κοκορευεσαι κι απο πανω που εισαι αθλιος και το παιζεις παιχτης! ... και μιλαω για γκαγκακο(α.κ.α Πανουργος1) και μισσκλ ... και μην μου το παιζεις παιχτης οταν παιζεις με **** γτ εισαι εξισου αθλιος ...

...εγω λοιπον απαντησα στον αστειο μανιφεστο του Αφρογαλου που απευθυνοταν σε ολους ... δεν αντιπροσωπευω την Ντουμ ... αντιπροσωπευω τον εαυτο μου και καταδικαζω τις αθλιοτητες και οσους ειναι 1οι σε αυτες οπως οι Σολ και ο Αφρογαλακος και ο Ντον Κυρτσακος ... εγω δεν εβαζα ποτε στατιστικα γιατι δεν με νοιαζουν ιδιαιτερα και ειναι ο πιο ευκολος τροπος να πεις ψεμματα ... αλλοι βαζουν στατιστικα μονο οταν τους βολευει και οπως θελουν ...

... καλα ρε δεν επαιζες κ19? ...ή εγω σε μπερδευω με αλλον δικο μας απο κ19 που ποσταρε με παρομοιο ονομα? ... οχι πως εχει σημασια απλα γτ αναφερεσαι στο τι παιχτης ειμαι ...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
...εγω δεν σε δουλευω καθολου... παιζω στον κ30 και ξερω πολυ καλα τι γινεται ... εκανε ενα ποστ ο μετρ της εξυπναδας ενω πηρε χωρια με τροπο αθλιο ... ενταξει να τα παρεις ... αλλα μην κοκορευεσαι κι απο πανω που εισαι αθλιος και το παιζεις παιχτης! ... και μιλαω για γκαγκακο(α.κ.α Πανουργος1) και μισσκλ ... και μην μου το παιζεις παιχτης οταν παιζεις με **** γτ εισαι εξισου αθλιος ...

...εγω λοιπον απαντησα στον αστειο μανιφεστο του Αφρογαλου που απευθυνοταν σε ολους ... δεν αντιπροσωπευω την Ντουμ ... αντιπροσωπευω τον εαυτο μου και καταδικαζω τις αθλιοτητες και οσους ειναι 1οι σε αυτες οπως οι Σολ και ο Αφρογαλακος και ο Ντον Κυρτσακος ... εγω δεν εβαζα ποτε στατιστικα γιατι δεν με νοιαζουν ιδιαιτερα και ειναι ο πιο ευκολος τροπος να πεις ψεμματα ... αλλοι βαζουν στατιστικα μονο οταν τους βολευει και οπως θελουν ...

... καλα ρε δεν επαιζες κ19? ...ή εγω σε μπερδευω με αλλον δικο μας απο κ19 που ποσταρε με παρομοιο ονομα? ... οχι πως εχει σημασια απλα γτ αναφερεσαι στο τι παιχτης ειμαι ...

Ισως κανω λαθος για τα στατιστικα, μπορει(το πιθανοτερο) να σε μπερδεψα
Απλα αυτα που λες κουραζουν, ηταν ενδιαφεροντα για μια περιοδο αλλα μετα εχασες τη μπαλα. Παιζει η ιδια κασετα.

Κ19 δεν επαιξα. Ο τελευταιος κοσμος ηταν ο κ20(με ενα περασμα απο κ27 και 1 μηνα κ28 που σιχαθηκα το παιχνιδι).
 

DeletedUser

Ισως κανω λαθος για τα στατιστικα, μπορει(το πιθανοτερο) να σε μπερδεψα
Απλα αυτα που λες κουραζουν, ηταν ενδιαφεροντα για μια περιοδο αλλα μετα εχασες τη μπαλα. Παιζει η ιδια κασετα.

Κ19 δεν επαιξα. Ο τελευταιος κοσμος ηταν ο κ20(με ενα περασμα απο κ27 και 1 μηνα κ28 που σιχαθηκα το παιχνιδι).

... λυπαμαι φιλε ... κι εγω κουραζομαι οι ασχετοι να μου το παιζουν παιχτες και οι αθλιοι να μου πουλαν ηθικοτητες και λιγο με νοιαζει αν ειναι ενδιαφεροντα, βαρετα ή αχρηστα αυτα που γραφω! ... οσο εχω δικαιωμα ελευθερου λογου ακομα κι εδω που ειναι ενα παιχνιδι θα το ασκω ... οσο για τη μπαλα και ποιος την εχει χαμμενη ειναι σχετικο ... αν κρινω απο αυτον που εκανε το σημερινο ποστ αλλος εχει χασει τη μπαλα και ειναι πονεμενος ... μακαρι οι αντιπαλοι μου να ηταν αξιοι να αλλαζα κασετα ...
 

DeletedUser

Glad1 Glad1 η μεγαλυτερη πικρα των φυλετικων μαχων,ανεβηκε επιπεδο μεσα απο την πολυετη πειρα του στις φυλετικες και εβγαλε γλωσσα στο εξτερναλ με τα στατς της απογοητευσης και των κανιβαλισμων...κριμα
 

DeletedUser

λοιπον λοιπον εχουμε και λεμε ειμαστε μια χουφτα υπουλα και ανηθικα πιτσιρικια που απο την πρωτη μερα αυτου του κοσμου ειμαστε στην πρωτη θεση
μας παλεψατε με μπαν (πανω απο 20-25 λογαριασμοι εχουν μπαναριστει)
μας παλεψατε με ρουφιανακια (οπως καλη ωρα ο φιλος μας ο βαιος )
μας παλεψατε με υπερσυμμαχιες τρ ντουμ σουσου won vip και τωρα σενιορ

ειστε ολοι εμπειροι και εξαιρετικοι παικτες που εχετε κλησει κοσμους ενω εμεις παιζουμε μονο μερικους μηνες αυτο το παιχνιδι και τρωμε παντα πυξιδες
χμμμ να σκεφτωωω μαλλον κατι παει στραβα....πως γινεται ολα τα πουσ@@κια των φυλετικων να μαζευτηκαν σε εναν κοσμο εναντιων μιας φυλης και να μην μπορουν να κερδησουν? αυτο θα επρεπε να σας προβληματιζει αγαπητες μου κοτουλες
και παμε για εναν εναν
τρικ-βαιος: μας απεδειξε οτι το κανελωνει το ριζογαλο...μεγας ρουφιανος και παρασιτο οπου και αν βρεθει
γκλαντ1 γκλαντ1: για αυτον τα λογια ειναι περιττα! οπως εχει πει και ενας φιλος μου ειναι ικανος μονο για να φτιαχνει μασελες σε γριες
μπερετ: μαλλον ο αντρας σου δεν εκτελει καλα τα συζηγηκα του καθηκοντα
ολοι οι αλλοι που γραφουν ανωνυμα : απλα σας *******με στην μαπα



[aig]10 Πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

Άλλο ένα παραπλήσιο ποστ και δεν θα περιμένω να πάνε 30 οι πόντοι σας.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Να, ηρθε και το ιππικο.


μας παλεψατε με μπαν (πανω απο 20-25 λογαριασμοι εχουν μπαναριστει)


Σορρυ φιλος, στο δικο μου μυαλο, κι απ την πενιχρη νουμπ εμπειρια μου στις φυλετικες, μπαν τρωνε οι απατεωνες.
25 απατεωνες σε μια φυλη, δεν ειναι κι ασχημα για μια τοσο pro.
 

DeletedUser26303

Ποια σουσου ρε παιδια γελάνε οι πέτρες..πατησαν διαγραφή στον 26..ουυυυυ ντροπηηηη δεν ξερω αν έχετε και τοην ντροπή των φυλετικών τον Noob μόνο το μουρλοκομειο αξιζει....
 

DeletedUser

... οταν ερθει η ωρα θα βαλω και στατιστικα της φυλης μου θα βαλω ...αλλα οταν λες Σολ εναντιων ολων ενω ειναι Sol+DT+bad+Won+senior (και τοτε μιλαγαμε για ογκο και οχι οπως τωρα) εναντιον ΤΡ, ΣΟΥΣΟΥ, Ντουμ και 300

Ρε ανύπαρκτε φαντασιομανή , αυτά πες τα σε κάποιον που δεν παίζει κ30 , μην τα λες εδώ γιατί γελάνε και οι πέτρες με αυτά που γράφεις .
Η D.T. δεν ήταν στην απίστευτη υπερσυμμαχία μέχρι τα μέσα του κόσμου και μας βαρούσε μέχρι που τα έσπασε με TR ;
Και δεν είχα ποτέ συμμαχία με D.T. , μία σ.ε. της έδωσα γιατί έπαιζε ξύλο με TR .
Ποια WoN ρε κακομοίρη ήταν μαζί μας ; η ακαδημία της ~TR~ που έλεγε ότι θα μας πάει πυξίδα και έφυγε με ένα πλάνο ;
Κόκκινοι εξ αρχής ήμασταν και ούτε σ.ε. κάναμε ούτε τίποτα , μόλις διαλύθηκαν κάναμε κάποιες στρατολογήσεις απλά.
Επίσης με ποια SENIORS είμαστε μαζί ; Μάλλον οι σύμμαχοι σου δεν σε ενημερώνουν καλά , οι SENIORS την Κυριακή μπαίνουν ΣΟΥΣΟΥ.
Και μην μου πεις για τους ΟΑΚ γιατί αποδείχτηκε πόσο αξιόπιστοι ήταν , τα 3/4 βρίσκονται σε ΣΟΥΣΟΥ τώρα , η ρουφιανιά σε όλο της το μεγαλείο με εξαίρεση 4-5 παιδιά από ΟΑΚ που είναι ηθικά και έμειναν στην SOL .
Και η Bad δυστυχώς σιγά σιγά φεύγει και όχι από εσάς , αν δεν είχατε την βοήθεια των ~TR~ θα σας είχε πάρει φαλάγγι τώρα , ένα μάτσο ανύπαρκτοι είστε εκεί στην DOOM που από την αρχή του κόσμου προσπαθείτε να κλείσετε την ήπειρο σας σε συνεργασία με τους 300 βέβαια γιατί φαίνεται να είστε λίγο μέτριοι .
Μετά από όλο αυτό μου λες που είναι το SOL vs ALL ; Κοροιδευόμαστε μεταξύ μας ; δεν έμεινε και καμιά άλλη φυλή στον κόσμο .
Οι ίδιοι και οι ίδιοι που χαλάτε το παιχνίδι όσο περνάει ο καιρός , dark seeker , beret ,fumal κλπ , τα ίδια κάνατε στον 29 , ενωθήκατε όλος ο server για να κλείσει τον κόσμο , τα ίδια κάνετε και εδώ τα ίδια άτομα μόνο που εμείς δεν είμαστε DnD να πατάμε διαγραφές από το πρώτο πλάνο , μετά από ρουφιανιλίκια και υπερσυμμαχίες εμείς είμαστε ακόμα εδώ και θα είμαστε μέχρι το τέλος .

Επίσης θα μιλήσεις εσύ σε εμένα για ****άκια που όποιον και να ρωτήσεις θα σου πει ότι είμαι 100% νόμιμος , αυτά πέστα στα φιλαράκια σου beret και seeker όχι σε εμένα.

Έχεις τα μούτρα να μιλάς για τον γκαγκάκο που είδε και αποείδε το παιδί από ρουφιανιά και την έκανε ; που είχε η ΣΟΥΣΟΥ σε εμάς 15 φυτεμένους ρουφιαναράδες ένας εξ αυτών ο φίλος μας ο Βάιος που έχει τα μούτρα να βγαίνει και να μιλάει .
Άντε πηγαίνετε να δείτε αν έρχομαι ρε ανύπαρκτοι , έχετε καταστρέψει το παιχνίδι , άσχετοι ε άσχετοι.
 

DeletedUser24216

Σιγα που θελουμε βοηθεια για να πλακωσουμε τους Κυρτσους
 

DeletedUser

Ο ρουφιανος που λες κραταγε μονος μαζι με την Νελλυ ενα ολοκληρο μετωπο οσο καιρο ηταν εκει. Το νοτιο κομματι της 54. Μολις βαρεθηκε να τρωει ξυλο για τους κανιβαλους και τους καβαλημενους (του στυλ παιζω 1 αμυντικο-2 επιθετικα γιατι ειμαι παιχταρας και σε καθε πλανο χανω καμια 25 με 40 χωρια οπως σημερα) και αλλαξε στρατοπεδο, οι ΣΟΥΣΟΥ νομπλαρουν στην 44. Αυτα......

Υ.Γ. Η Τζενη μολις διαβασε το ποσταρισμα του νταβιντσι με ρωτησε με χαμογελο πως πρεπει να στελνει τους αριστους.... της απαντησα οπως την διασκεδαζει!!! Δεν καταλαβα τι εχει στο μυαλο της αλλα ειναι η βαρδια του λογαριασμου, 12 το βραδυ-8 το πρωι..... :p
Υποψιαζομαι πως καποιος θα πεθανει στην αϋπνία....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή