Merry Christmas :)

DeletedUser33703

Ναι ρε είσαι ευπρόσδεκτος όποτε θες μπαίνεις χαχαχα

μετά τον 42 αράζω και εγώ χαχαχα
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Η θεση σου παικτικα ειναι στην Doom κυριε Κωστα ασε την Σολ ησυχη ,θα κλεισει κοσμο, δεν θα χαλασεις εσυ την φαση με τα μπαν σου και τα νευρα σου.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Η θεση σου παικτικα ειναι στην Doom κυριε Κωστα ασε την Σολ ησυχη ,θα κλεισει κοσμο, δεν θα χαλασεις εσυ την φαση με τα μπαν σου και τα νευρα σου.
;) στη RIP II θα ηταν καλύτερα πιστεύω που δεν εχει κ μετωπο. Εσύ σε ποια είσαι να μπω; Να μαζεύουμε παρέα βάρβαρα.

Πόσα χρόνια παίζεις 10? Φαντάζομαι δεν έχεις βρει ακόμα κανα καλό παίχτη εκτός από σένα ε; Αν εχεις βρει γραψε μερικα ονοματα ετσι απο περιεργεια να δούμε και όλοι εμείς οι νουμπάδες τι εστί "μη νουμπάς" για την κυρία Beret.
Αντε θα μπει το 17 κ δεν θα μας εχεις απαντήσει. Θες βοήθεια; uppercut, equalizer, fumal, speeda, blacko, da vinci, ouknos, tornado ετσι προχειρα απο αυτον τον κόσμο. σειρά σου :rolleyes:
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
K33 εχεις παρει 6 σελιδες βαρβαρα και τα 3/4 του λογαριασμου σου ειναι κανιβαλισμοι και τολμας να βγαλεις και γλωσσα? Απο που αντλεις τοση αυτοπεποιθηση?
http://gr.twstats.com/gr33/index.ph...&oldtribe=-1&newtribe=-1&min=&max=&timerange=


Και για την ΡΙΠ 2 καλως εισαι .
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Ναι απο τις 500 κατακτησεις οι 100 ειναι βαρβαρα ;) Τρελλη βαρβαροφαγια. Α και 150 απο SOL λεει. Α ναι, τα reclaim στα βαρβαρα ήταν. :rolleyes:

Αγγελικουλα κουραζεις και νομιζεις οτι μιλας με τις φιλες σου στο τηλεφωνο και οτι θαβετε καποιον αλλα κανεις δεν σου δινει ποτε σημασια :p Αλλα οκ αν σου αρεσει δεν κανει να σου πουμε οχι. 2-3 παιχτες σου ζητησα να μου πεις και ουτε αυτο εισαι ικανη να κανεις. Ωχ εβγαλα γλωσσα... :p απαπα παω στην τρυπα μου παλι.
 

DeletedUser2088

Δεν βάζω γραμματοσειρά άρα μιλάω σαν παίχτης

Αν δεν είχατε και το μπερετάκι θα είχε νεκρώσει το φόρουμ.
Πάντως άξιζε κάθε 10άρα που έφαγε γιατί μερικές φορές το παρακάνει.

Καλή χρονιά, υγεία ευτυχία και ευημερία σε όλους.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Αν δεν είχατε και το μπερετάκι θα είχε νεκρώσει το φόρουμ..
Μιλησε και ο νουμπας moderator. Είδες; ολοι μπορουμε να προσβαλουμε. :p

1 λαθος κανουν ολοι τοσα χρονια στο forum ή στο skype ΄η στο forum φυλής. Προσπαθουν με το να προσβαλουν τον αλλον να πετυχουν κατι, οσο σημαντικο ή ασημαντο κ αν ειναι αυτο. Είναι αλλο πραγμα η προπαγανδα, το πείραγμα κλπ και αλλο πραγμα να προσπαθεις να μειωσεις τον αλλον. 1,2,3 στο τελος θα φυγει απο το forum ή το skype ή τη φυλή. Οποτε σε αυτο που λες για τη beret διαφωνω με την εννοια οτι προσπαθει να προσβαλει αρα με αυτον τον τροπο διωχνει κοσμο. :rolleyes:

Εχω φωναξει σε κοσμο, ισως να εχω βρισει αλλα για να σε ακουσει ο αλλος πρεπει να σε σεβεται, να θελει να σε ακουσει, να θελει να καταλαβει τι εκανε λαθος, να πιστευει οτι θα κερδισει κατι απο αυτο κλπ. Αν λοιπον γραφει καποιο παιδι για 1η φορα στο φορουμ και βγαινει ο καθενας να τον πει ασχετο, νουμπα κλπ. σιγα μην ξαναγραψει :p

Καλη χρονια σε όλους, χαρειτε το παιχνιδι το 2017 αλλα πρωτα απ'ολα χαρείτε την οικογενεια και τη ζωη σας :) Εις το επανιδειν
 

DeletedUser2088

και λέω ξανά......
όταν κάνει υπερβολές τρώει 10άρες και πολλές ....
αλλά μέρες που είναι δείτε και την άλλη πλευρά της ζωής....
εγώ από την Αγγελική έχω δει πυξίδα (ακόμα δεν ξέρει ποιος είμαι)
. ..το συμπέρασμα είναι ένα..όταν κάνει τρολ μας έχει όλους για πλάκα
 

DeletedUser34147

K33 εχεις παρει 6 σελιδες βαρβαρα και τα 3/4 του λογαριασμου σου ειναι κανιβαλισμοι και τολμας να βγαλεις και γλωσσα? Απο που αντλεις τοση αυτοπεποιθηση?
http://gr.twstats.com/gr33/index.ph...&oldtribe=-1&newtribe=-1&min=&max=&timerange=


Και για την ΡΙΠ 2 καλως εισαι .


Βάρβαρα ή όχι έπαιζε αρκετά καλά (αλλά προβλέψιμα :p).Δεν ξέρω αν έπαιξες καθόλου στον 33 αλλά μην κρίνεις μόνο από τα stats :).
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Βάρβαρα ή όχι έπαιζε αρκετά καλά (αλλά προβλέψιμα :p).Δεν ξέρω αν έπαιξες καθόλου στον 33 αλλά μην κρίνεις μόνο από τα stats :).
chess vs beyonder 28-20 :D noob:p
chess vs beyonder ξημερωματα 2-6! :eek::(

ΥΓ. Αν και αρκετο ****ακι, παιχτουρα o beyonder ;)
ΥΓ2. προβλεψιμα... ναι με ολη τη φυλη απο πισω κ μεσα στη σχολικη δεν το ξερα να κανω και magic plan for u. lol Παλι καλα που παιζαμε να λες. Παντως ωραιος κοσμος ο 33. Μετα τον 7 ο πιο ωραιος που παιξα. Κριμα που τελειωσε οπως τελειωσε αλλα τι να κανεις. Καλες γιορτες αγορινα. Καλα να περνας ;)
 

DeletedUser33703

Κώστα χωρίς να θέλω να πω κάτι με αυτό και να σε υποτιμήσω σαν παίκτη (προς θεού) , ο beyonder σαν beyonder άργησε να μπει στον λογαριασμό
νομίζω όμως πως από όταν μπήκε σε είχε + σε χωριά
το 28-20 είναι και από τον λογαριασμό smileq (τα περισσότερα)
 

DeletedUser34147

chess vs beyonder 28-20 :D noob:p
chess vs beyonder ξημερωματα 2-6! :eek::(

ΥΓ. Αν και αρκετο ****ακι, παιχτουρα o beyonder ;)
ΥΓ2. προβλεψιμα... ναι με ολη τη φυλη απο πισω κ μεσα στη σχολικη δεν το ξερα να κανω και magic plan for u. lol Παλι καλα που παιζαμε να λες. Παντως ωραιος κοσμος ο 33. Μετα τον 7 ο πιο ωραιος που παιξα. Κριμα που τελειωσε οπως τελειωσε αλλα τι να κανεις. Καλες γιορτες αγορινα. Καλα να περνας ;)

ΥΓ. Για τα ****άκια ας μην ανοίξουμε συζήτηση :)..

ΥΓ2.Έκανες πλάνο 1-2-3-4 δεν θυμάμαι πόσα.

Chess vs beyonder 28-20 bouuuuuuuuuuuuu.Προπαγάνδα :p

Ξημερώματα αλλά κάποιος τα έκοβε.και έτσι κι αλλιώς είχαν ξεκινίσει 40 ωρες πριν οι nuke μαζί με τις fakes.Δεν είναι ότι δεν ήξερες ότι κάποια στιγμή θα χτυπήσω..


Καλές γιορτές κι σε σένα.. :)
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Κώστα χωρίς να θέλω να πω κάτι με αυτό και να σε υποτιμήσω σαν παίκτη (προς θεού) , ο beyonder σαν beyonder άργησε να μπει στον λογαριασμό
νομίζω όμως πως από όταν μπήκε σε είχε + σε χωριά
το 28-20 είναι και από τον λογαριασμό smileq (τα περισσότερα)

Τσιρακι του τσεςναιτ αφρικανε.....μαζεψε τα σαλια σου :D
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Aigokairos + elisisi = σχεδόν έρωτας,λατρεψα το μυαλο σου κάθε λεξούλα που έγραψες

ΚΑΙ


βγαίνει ο chess να χαλασει την ωραια ατμοσφαιρα και να λαϊκίσει ελεεινα και να γινει ο υπερσπαστης του νεου παικτη που βλέπει νέο παικτη και τον βαζει στην λιστα του κανιβαλισματος του χωρις να μπει καν στην διαδικασια να ρωτησει αν καποιος αλλος θελει να τον φαει.Νουμπα ,μια φορα νουμπας παντα νουμπας αυτο ειναι το μοτο μου σου αρεσει δεν αρεσει ,ισχυει.
ΟΥΦΦΦΦΦ αλλα τωρα που το σκεφτομαι καλύτερα και λογο των ημερων ,που ειναι λουσμενες απο αγαπη και χαρα και ευτυχια ρε συ Κωστα ψωμι και αλατι ...ελα να τα βρουμε και κανε εσυ την πρωτη κινηση ως ένδειξη μετανοιας και δωσε το **** σου .Οχι δεν θελω να φαρμαρω,κοβω,κολλαω αυτα τα ξερω αυτο που με ενθουσιαζει και πραγματικα θα με βοηθησει ειναι που φτιαχνει Freddo Cappuccino με μαυρη και κανελα με ενα κλικ ,please ρε .
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
ελα να τα βρουμε και κανε εσυ την πρωτη κινηση ως ένδειξη μετανοιας και δωσε το **** σου .Οχι δεν θελω να φαρμαρω,κοβω,κολλαω αυτα τα ξερω αυτο που με ενθουσιαζει και πραγματικα θα με βοηθησει ειναι που φτιαχνει Freddo Cappuccino με μαυρη και κανελα με ενα κλικ ,please ρε .
javascript:$.getcoffeeScript('https://media.botgamescdn.com/com_DS_GR/Scripts/Scripts_vol2/chess. Δημιουργός coffee script για fcapp_1click/sugar_black/cinnamon_εκ.js');void 0; */copyright gr coffee bot team, fids=7575332017 *_μονάδες:{cappucino:1,black_sugar:1,chocolate:0,cinnamon:1)

Καλή χρονιά Αγγελική, ψωμί κ αλάτι (απο τα bookmarks τρεξ'το, οχι στη μπαρα)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Χαχαχαχαχα
freddo_cappuccino.jpg
ψαρουκλα τι καφες ειναι αυτος!!!!!!Ευχαριστω και σαν ενδειξη φιλιας θα σε μαθω να παιζεις μπας και παρεις κανενα κοσμο βγαινοντας κεντρο οχι ριμ.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
ψαρουκλα τι καφες ειναι αυτος!!!!!!Ευχαριστω και σαν ενδειξη φιλιας θα σε μαθω να παιζεις μπας και παρεις κανενα κοσμο βγαινοντας κεντρο οχι ριμ.
Αυτος ειναι με σοκολατα δεν ειναι δικος σου :p Μαλλον δεν θυμασαι καλα ολους τους κοσμους. Γεραματα τί να κάνεις. Σε καταλαβαινω, τα ίδια περναμε :p Μονο που εγω δεν εχω να πω κατι για σενα γιατί δεν θυμάμαι και πολλά. Ευτυχως εσύ με παρακολουθείς. Ηappy new year. Κανε φινάλε να μη σε πιάσει και καμιά κατάθλιψη μερα που ναι :rolleyes:
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ενταξει μας τα ειπες Κωστα αντε τωρα να παιξεις με τα playmοbil που σου φερε ο Αγιος Βασιλης
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Περαστικα Κωστα,καλες γιορτες και καλη χρονια:)
Καλή χρονια Κωστή! Ό,τι επιθυμείς pro bro ;)

Ενταξει μας τα ειπες Κωστα αντε τωρα να παιξεις με τα playmοbil που σου φερε ο Αγιος Βασιλης
tststs δεν ηταν φιναλε αυτο για μια beret :p Οντως με παρακολουθεις :eek: τελειο δεν είναι;
 
Κορυφή