Merry Christmas :)

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Πώς πάει παλικάρια; Ακόμα στα βάσανα είσαστε βλέπω :p

Είπα να περάσω μια βόλτα να ευχηθώ
Καλές γιορτές σε όλους, να περάσετε ωραία τα Χριστούγεννα μακριά από farming και ms.

Ωραίος κόσμος, αλλά όπως βλέπω χάρτη ο Νότος μάλλον έχει το πάνω χέρι. Πιο ωραίo χάρτη έχει ο 37 βέβαια αλλά εκεί δεν έχουν pro spammers ;)

Τους χαιρετισμούς μου σε συμπαίχτες και αντιπάλους και μην ξεχνάτε

Λευτεριά στα βάρβαρα και....
... wait for it...

Μόνο φωτιά! dNz

Merry Christmas :)
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Mπηκε να μας θυμισει την ενδοξη φυλη dNz του κ7 που απο νουμερο 1 μολις την χτυπησε η νουμερο 4 φυλη του βαρβαροφαγου κανιβαλελη ,και για να γλυτωσουν την πυξιδα εγιναν Ακαδημια της και ετσι ειχαμε το εξης παραδοξο: η πρωην νουμερο ενα να ειναι ακαδημια της πρωην νουμερο τεσσερα .Μεγαλες στιγμες .

υγ μονο φωτια χαχαχαχαχα ασε ρε νουμπα χωρις **** δεν εισαι ουτε για βαρβαρα


Kαλες γιορτες ,υγεια, ευτυχια, αγαπη και ειρηνη .
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Καλές γιορτές και σε σένα Αγγελική. Θα στο χαλάσω και δεν θα φέρω αντίρρηση. Ό,τι πεις :p
Πόσα χρόνια παίζεις 10? Φαντάζομαι δεν έχεις βρει ακόμα κανα καλό παίχτη εκτός από σένα ε; Αν εχεις βρει γραψε μερικα ονοματα ετσι απο περιεργεια να δούμε και όλοι εμείς οι νουμπάδες τι εστί "μη νουμπάς" για την κυρία Beret. Tα "Kωστα, θα μου μάθεις να παίζω", "εχω δει πολλα videakia στο youtube αλλα δεν βρισκω ακρη", "θα παρω 50 βαρβαρα γιατι ειμαι μετωπο και σιγουρα εμενα θα βαρεσουν" κλπ. ακόμα τα θυμάμαι. Κι εσύ φαντάζομαι... Τεσπα, ότι πεις :rolleyes:

Πρεπει να περιμενουμε κατι συγκεκριμένο η μπηκες να γραψεις για να ταρακουνησεις λιγο τα νερα?.
Σαν τι να περιμένετε δηλαδη; Απλά χρόνια πολλά είπα. lol. Έκανα εγχείρηση στο χέρι μου μετά από άσχημο σπάσιμο και πρέπει να είμαι σπίτι συνέχεια και πάνω στη βαρεμάρα μου έγραψα forum :p Σαν τους παίχτες του πόκερ είναι και οι παίχτες των φυλετικών. Πίσω από κάθε bet όλοι νομίζουν οτι κρύβεται και μια μπλόφα :rolleyes: Ε.λοιπόν οχι. Just for wishes ήταν το post. Καλές γιορτές και σε σένα φίλε.
 

DeletedUser34705

Καλές γιορτές και σε σένα Αγγελική. Θα στο χαλάσω και δεν θα φέρω αντίρρηση. Ό,τι πεις :p
Πόσα χρόνια παίζεις 10? Φαντάζομαι δεν έχεις βρει ακόμα κανα καλό παίχτη εκτός από σένα ε; Αν εχεις βρει γραψε μερικα ονοματα ετσι απο περιεργεια να δούμε και όλοι εμείς οι νουμπάδες τι εστί "μη νουμπάς" για την κυρία Beret. Tα "Kωστα, θα μου μάθεις να παίζω", "εχω δει πολλα videakia στο youtube αλλα δεν βρισκω ακρη", "θα παρω 50 βαρβαρα γιατι ειμαι μετωπο και σιγουρα εμενα θα βαρεσουν" κλπ. ακόμα τα θυμάμαι. Κι εσύ φαντάζομαι... Τεσπα, ότι πεις :rolleyes:


Σαν τι να περιμένετε δηλαδη; Απλά χρόνια πολλά είπα. lol. Έκανα εγχείρηση στο χέρι μου μετά από άσχημο σπάσιμο και πρέπει να είμαι σπίτι συνέχεια και πάνω στη βαρεμάρα μου έγραψα forum :p Σαν τους παίχτες του πόκερ είναι και οι παίχτες των φυλετικών. Πίσω από κάθε bet όλοι νομίζουν οτι κρύβεται και μια μπλόφα :rolleyes: Ε.λοιπόν οχι. Just for wishes ήταν το post. Καλές γιορτές και σε σένα φίλε.


Δεν εχει βρει στα 10 χρόνιακαλο παίκτη εδω μέσα ακομα ψαχνει , αντενα πει την Snipers που την κουβάλαγε παλιοτερα κανέναν άλλο.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Οταν μιλαω με εσας τους δυο νομιζω οτι κλεβω εκκλησια .Για να δουμε μια απαντησουλα προσφατη που εδωσα για να φρεσκαρετε λιγο την μνημη σας και να σας κοπει και ο βηχας
Για να σου λυθει καθε απορια περι εγω ,εμεις κτλ κτλ σου λεω οτι πιστευω οτι υπαρχουν πολυ καλύτερη παικτες απο εμενα με πολυ χρονο στην διαθεση τους πχ oι μισοι και πλεον ΣΟΛ
Ρε Κωστακι οταν εγω ημουν παικτης εσυ επαιζες για πρωτη φορα στην περιφημη dn, οταν εγω εφαγα το ιδιο πλανο με εσενα στο κ16 εκατσα και επαιξα και δεν εχασα ουτε ενα χωριο αλλα πηρα κι ολας ενω εσυ εχασες τον μισο λογαριασμο σου και τα παρατησες κλαιγοντας μας λες οτι αφηνεις τις φυλετικες για παντα ,γιατι πολυ απλα δεν ξερεις να στηνεις λογαριασμους.Μετα απο λιγο ξαναμπηκες στις φυλετικες σε αλλο κοσμο στο ριμ και εκανες λογαριασμο και εβγαλες καποια χωρια στο μετωπο και το επαζες προ.Απο τοτε παιζεις μονο ριμ .Πρωτα βγες στον σταυρο παιξε και στησε λογαριασμο και μετα ελα να μας τα ξανα πεις .Περαστικα για το χερι ,γιατι δεν παιζεις λιγο φυλετικες τωρα που εχεις χρονο αλλωστε ποτε δεν επαιξες με τα χερια λολ

Βουβουστελλα ρωτησε τον Κωστα για την Σναιπερ εχουν τις χειροτερες αναμνησεις και τους πιο επικους τσακωμους απο τον κοσμο που επαιξαν μαζι χαχαχαχα
 

DeletedUser33711

Καλες γιορτες Κωστα και περαστικα για το χερι ;)

ΥΓ: Ο Κωστας είναι ενας απο τους πιο έξυπνους παικτες που εχω συναντησει στα χρονια που παιζω φυλετικες, είναι το τελειο παραδειγμα ενος παικτη με "φυλετικό IQ" και αυτό ειναι που πραγματικα διαχωριζει εναν καλό παίκτη απο την υπόλοιπη μετριότητα. Είναι απώλεια για το παιχνιδι η αποχωρηση του(αν και υποθετω οτι η αγαπη του για το παιχνιδι του δεν εχει χαθει και καπου περναει την ωρα του ηρεμα και ησυχα).
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
To να βγαινεις ριμ μετα απο τοσους κοσμους που εχεις παιξει δεν ειναι φυλετικο iq αλλα φοβος, ενα αυτο και δευτερο και σημαντικοτερο ο παικτης των φωλετικων πρεπει να παιζει για την φυλη και οχι η φυλη για αυτον.
Το πρωτο πραγμα που μαθαινεις παιζοντας φυλετικες ειναι πως να στησεις τον λογαριασμο σου και δεν εννοω το στησιμο απο ριμ προς το κεντρο αλλα το αντιθετο ,τοτε που ξεκιναει ο κοσμος ,αν μπεις ενα μηνα μετα και ολοι οι αλλοι εχουν φαει το καψιμο της αρχης ,χαιρω πολυ .
Επισης ο παικτης φυλετικων προσεχει την αναλογια επιθετικων και αμυντικων και δεν παιζει με **** γιατι κρεμαει πρωτα απο ολα την φυλη .Δεν γινεται να βαζεις το **** να φαρμαρει ακομα και με αμυντικα για να κυνηγας την καταταξη καθως και δεν γίνεται να τα παρατας ή να απειλείς διαρκώς οτι θα τα παρατησεις πιεζοντας καταστασεις και οταν τα πρατας δεν αφηνεις τον λογαριασμο στο ελεος αλλα δινεις επιτηρηση να μοιραστούν τα χωρια σου ή τα μοιράζεις εσυ.Απλα πραγματακια που πρεπει να μαθεις στην πρωτη ταξη των φυλετικων που ο κυριος Κωστας ή δεν τα ξερει ή δεν μπορει να τα εφαρμοσει για τους δικους του λογους. Προ σε εμενα ο καθε πυξιδιαρης που πηρε στα χερια του ενα **** δεν μπορει και δεν αφηνω να το παιξει .
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Καλες γιορτες Κωστα και περαστικα για το χερι ;)
Καλές γιορτές Bill :) Απο τα καλύτερα παιδιά και παίχτες στο game. Σου ευχομαι ολόψυχα να διώξεις κι εσύ το μικρόβιο και να αφοσιωθείς στα κορίτσια σου ;)

Δεν εχει βρει στα 10 χρόνιακαλο παίκτη εδω μέσα ακομα ψαχνει , αντενα πει την Snipers που την κουβάλαγε παλιοτερα κανέναν άλλο.
Δεν πηρα απάντηση οπότε μάλλον δίκιο έχεις :p
 

DeletedUser25720

Χρόνια πολλά σε όλους και καλές γιορτές ! (Μην αρχίζετε το κράξιμο σε ένα θέμα που φτιάχτηκε για να δώσουμε ευχές)

Κώστα καλά κάνεις και δίνεις το παρών που και που και μπες καμιά φορά skype , καιρό έχουμε να σε ακούσουμε.
 

cr777

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
39
Περαστικα για το χερι ,γιατι δεν παιζεις λιγο φυλετικες τωρα που εχεις χρονο αλλωστε ποτε δεν επαιξες με τα χερια λολ

έκλαψα :p

.Δεν γινεται να βαζεις το **** να φαρμαρει ακομα και με αμυντικα για να κυνηγας την καταταξη καθως και δεν γίνεται να τα παρατας ή να απειλείς διαρκώς οτι θα τα παρατησεις πιεζοντας καταστασεις και οταν τα πρατας δεν αφηνεις τον λογαριασμο στο ελεος αλλα δινεις επιτηρηση να μοιραστούν τα χωρια σου ή τα μοιράζεις εσυ.Απλα πραγματακια που πρεπει να μαθεις στην πρωτη ταξη των φυλετικων που ο κυριος Κωστας ή δεν τα ξερει ή δεν μπορει να τα εφαρμοσει για τους δικους του λογους. Προ σε εμενα ο καθε πυξιδιαρης που πηρε στα χερια του ενα **** δεν μπορει και δεν αφηνω να το παιξει .

μετά από αυτή την υπέροχα αλαζονική απάντηση δηλώνω θαυμαστής σου :p, χωρίς ωστόσο να συμφωνώ απόλυτα..

ΥΓ περαστικά κώστα και καλές γιορτές.
 

DeletedUser33970

Περαστικα στον Κωστα? που απο τον 7 πρωταγονιστησε σε οποιον κοσμο μπηκε? Θαναση εσυ με τα χερια παιζεις? οχι, ρωταω γιατι στον 42 εφαγες μπαν αν δεν κανω λαθος.

Ο κωστας, ειτε αρεσει σε πολλούς είτε οχι ειναι απο τους καλύτερους (αν όχι ο καλύτερος) παίχτης που έπαιξε αυτό το παιχνίδι με τόση μεγάλη διάρκεια και συνεχόμενους κόσμους ως πρωταγωνιστής. Εγω τον Κώστα τον έζησα ως συμπαίκτης στον 13, τον 17 και τον 33 (και λιγο 7) και μπορώ να πω πως τόσο για συμπαίκτες όσο και για εχθρούς είναι ίσως ο πιο καλός παίχτης που έχω συνυπάρξει. Στον 33 κράταγε τόσους μήνες μια φυλή την οποία οι περισσότεροι μεγάλοι παίχτες δεν θα καθόντουσαν πάνω απο 20 μερες (οπως και έγινε). Αυτός πήρε την ευθύνη της ήττας πάνω του γιατι μόνο αυτος μπορουσε. Κρατησε μια φυλή με 35 ανενεργους λογαριασμους και μια παρεα 5 ατομων να πασχιζουμε καθε μερα. Το αν δεν μπορεις να το εκτιμησεις εσυ και βγαινεις και τον κραζεις με την πρωτη ευκαιρια ειναι δικαιωμα σου, αλλα μην περιμενεις να βρεις κανεναν να συμφωνησει μαζι σου. Όσοι ζησαμε τον Κωστα στον 33 ξερουμε και τους λογους που ηθελε να σταματησει και τους λογους που συνεχισε (και οχι δεν ητανε επειδη ειχε νουμπαδες η φυλη). Δεν είναι τυχαίο που κανένας αλλος δεν έχει να πεί τίποτα κακό για αυτόν (συμπαίκτες και εχθροί). Τα άλλα είναι περιττά.

Κωστάρα καλές γιορτές, Χρόνια Πολλά. Μπαίνε κανα σκάιπ τα λέμε!!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
ΥΓ περαστικά κώστα και καλές γιορτές.
Ευχαριστω Θαναση :) καλές γιορτές και σε σενα φιλε, ό,τι επιθυμείς.

Κωστάρα καλές γιορτές, Χρόνια Πολλά. Μπαίνε κανα σκάιπ τα λέμε!!
Καλές γιορτές George, αν μου τη βαρέσει θα μπω καμιά μέρα. Μονο equalizer :p
ΥΓ. το premium για τα καλα σου λογια θα στο στείλω από βδομάδα τελικά γιατί σήμερα δεν μπορώ
 

DeletedUser31309

Περαστικα στο παλικαρι και με τη σειρα μου... καλες γιορτες σε ολους σας με υγεια και ευτυχια σε σας και τις οικογενειες σας!
 

DeletedUser2213

Κωστα? Που είσαι ρεε? Χρονια πολλα, καλες γιορτες και περαστικα!
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Κωστα? Που είσαι ρεε? Χρονια πολλα, καλες γιορτες και περαστικα!
Ευχαριστώ Σπύρο :) Εδω μπαίνω που και που και χαζεύω, τίποτα το ιδιαίτερο. Καλή χρονιά να έχουμε όλοι μας με υγεία πάνω απ'όλα
 

DeletedUser33703

Καλώς τον Κώστα , χρόνια πολλά και καλή χρονιά
με το νέο έτος αναμένουμε μυστική είσοδο
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Καλώς τον Κώστα , χρόνια πολλά και καλή χρονιά
με το νέο έτος αναμένουμε μυστική είσοδο
Το καταλαβες Νικο. Μου δωσαν τον 1ο λογαριασμο στη STOP, θα ετοιμασω τη φυλη κ θα σας βαρεσουμε μεσα Ιανουαριου. Ετοιμασε αμυνες. ;)

Ρε στην ηλικια μου θελουμε υπνο. :p Οχι θα ξυπναω 5 το πρωι να δω σε ποια χωρια μπηκαν αριστοι. lol

Αν ηθελα να παιξω φυλετικες και αν ειχα μπει στον κοσμο θα ειχα μπει με SOL νομίζω.
Καλη χρονια κ σε σενα κ οπως ειπα και στον Billy χαλαρωσε κ εσυ με τις φυλετικες. Ενα παιχνιδακι ειναι. 1,2,3-5-10 καποια στιγμη το βαριεσαι :rolleyes:
 
Κορυφή