Απαντήθηκε: φορουμ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6594
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6594

γνωριζετε ποτε καποισ χρηστης του φορουμ αλλαζει μορφη ονοματοσ.δηλαδη απο χρηστης γινεται συχνος χρηστης και μετα εμπειρος χρηστης και μετεπειτα καμενος χρηστης.ποσα μυνηματα πρεπει να γραψει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
1-30---> Spammarω σίγουρα
30-100---> Χρήστης
100-500---> Συχνός χρήστης
500-1.000---> Έμπειρος χρήστης
1.000-2.000---> Καμένος χρήστης
2.000-?????---> Αριστοκράτης

use search! :)
 

DeletedUser

Πάει ανάλογα με τα μηνύματα.

Όταν φτάσεις κάποιον συγκεκριμένο αριθμό μηνυμάτων, αλλάζει ο τίτλος σου.
 

DeletedUser17221

Με ενδιέφερε και εμένα αυτό!!!
Ευχαριστώ παιδιά!
 

DeletedUser

1-30---> Spammarω σίγουρα
30-100---> Χρήστης
100-500---> Συχνός χρήστης
500-1.000---> Έμπειρος χρήστης
1.000-2.000---> Καμένος χρήστης
2.000-?????---> Αριστοκράτης

use search! :)

ο 2000 μυνηματα για αριστοκράτης
υπάρχει κανεις αριστοκράτης ?
 

DeletedUser

α thanks
μονο 1 αριστοκρατη εχουμε και πηγενη να γινη ακομα ενας ¨)
εγω εμεινα πολυ πισω
ακομα τωρα αρχισα αφτον τον λογαριασμο επαιζα με αλλον ¨(
 

DeletedUser77

η αλήθεια είναι ότι έχουμε παραπάνω αριστοκράτες, τους περισσότερους ingame, αλλα έχουμε και τον 090-666 που έγινε αριστοκράτης από λάθος του φόρουμ, επειδή τον αναγνώρισε ως γαλαζοαίματο.
 

DeletedUser6467

Αφού ο συγκεκριμένος παίχτης πέρασε τα 2000 μηνύματα..
 

DeletedUser

τη ενοας οταν λες εγινε λαθος επειδη τον γνωριζαται σαν γαλαζοαιματο ?
 

DeletedUser77

it was a joke,

με την παλιά έκδοση του φόρουμ, ο τίτλος αριστοκράτης δινόταν σε παίκτες με λιγότερα μηνύματα από τα 2000.
Και ο 090-666 είχε τόσα όσα χρειαζόταν για να πάρει τον τίτλο. Με την καινούργια έκδοση, μεγάλωσε το όριο αλλά το σύστημα δεν του αφαίρεσε τον τίτλο όπως θα έπρεπε. Και έτσι διαθέτει ακόμα τον τίτλο αριστοκράτης αν και με μόλις 1400+ μηνύματα.
 

DeletedUser6594

τωρα μολις ειδα και senior member και Junior member.τι ειναι αυτα?
 

DeletedUser

Από ότι ξέρω είναι κάποιοι που έχουν να ποστάρουν πολύ καιρό. Οι "sπαμμαρω σιγουρα" γίνονται junior member μετά από κάποιο καιρό αδράνειας στο φόρουμ και οι χρήστες senior member. Οι άλλοι μένουν με τον τίτλο τους.
 

DeletedUser

εγω που ειμαι σπαμαρο σηγουτα τοτε γιατι δεν γινομε junior number
 

DeletedUser

Γιατί όπως και πιο πάνω ανέφερα, πρέπει να περάσει κάποιος καιρός αδράνειας. Δεν γνωρίζω πόσο ακριβώς είναι αλλά είναι αρκετά μεγάλος από ότι έχω παρατηρήσει.
 

DeletedUser

ήταν οι παλιοί τίτλοι του φόρουμ, και ο τίτλος τους δεν άλλαξε επειδή δεν συνδέθηκαν από την φορά που άλλαξε ο τίτλος τους
 

DeletedUser

ήταν οι παλιοί τίτλοι του φόρουμ, και ο τίτλος τους δεν άλλαξε επειδή δεν συνδέθηκαν από την φορά που άλλαξε ο τίτλος τους

αυτό ομολογώ δεν το ήξερα...είμαι και καινούργιος εδώ στο φόρουμ και δεν το είχα δει πουθενά... πρέπει να έχεις δίκιο.... είχα πληροφορηθεί ότι πιθανότατα να είναι αυτό που είπα , αλλά λογικα εσύ έχεις δίκιο..κάτι θα ξέρεις για να το λες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή