Απαντήθηκε: twstats-weststats

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6467
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6467

Υπάρχει πρόβλημα στο www.twstats.gr?Προσπαθώ εδώ και καμια ώρα να μπω αλλα την μια μου λεει οτι δεν μπορώ και την αλλη με βάζει αλλα είναι πολύ αργό..Ξέρει καπιος κάτι?Το ιδιο συμβαίνει και στο west..
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
και σε εμένα το ίδιο συμβαίνει από χτες το απόγευμα...
 

DeletedUser6467

Ουτε τους χάρτες ανοίγει.Πρέπει να υπάρχει πρόβλημα..
 

DeletedUser

Το www.twstats.gr δεν ειναι δικη μας ευθηνη.
Προφανως θα υπαρχει καποιο προβλημα με το σερβερ του.

Μεχρι να φτιαξει δοκιμαστε αλλα παρομοια sites οπως το http://twplus.org/
 

DeletedUser6467

DeletedUser

Οκ...έχουμε και εναλλακτικές! Και χρήσιμο και το συγκεκριμένο...και ομολογώ δεν το ήξερα αυτό, ευχαριστούμε!
 

DeletedUser

Είναι ευθύνη της εταιρίας και όχι των αντμιν....αυτό απλά εννοεί, δεν είναι λάθος των υπευθύνων του ελληνικού.
 

DeletedUser6467

αγορίνα μου είπε ότι δεν είναι δικιά τους ευθύνη!
τι δε καταλαβαίνεις;
Διαχειρίζεται απ την εταιρία

Συγνώμη που δεν κατάλαβα..Δικό μου το λάθος..Ξαναζητάω συγνώμη..Εγώ φταίω για όλα..Εγώ φταίω που δεν κατάλαβα..και πάλι συγνώμη..
 

DeletedUser

Και παλι δεν με καταλαβαινετε

Το twstats ξεκινησε ως ανεξαρτητο εργαλειο και στην συνεχια αναγνωριστηκε ως ημιεπισημο βοηθημα του παιχνιδιου οπως και αλλα, κανενας διαχειριστης δεν εχει προσβαση εκει.

Μιας και το προβλημα ειναι συνολικο ριχτε και καμια ματια εδω για να καταλαβετε
TWStats Offline?
 

DeletedUser

Yπαρχει όντως προβλημα απο εχτες το βραδυ η σημερα το πρωι. (στις 01.00 σημερον προσπαθουσα να δω διατι παιχτουρας μας εχει χωρίον με 0 ποντους και δεν μπορουσα να έμπω μέσα). Οι υπευθυνοι ειμαι σιγουρος οτι κανουν τις πρεπουσες ενεργειες
 

DeletedUser

Και παλι δεν με καταλαβαινετε

Το twstats ξεκινησε ως ανεξαρτητο εργαλειο και στην συνεχια αναγνωριστηκε ως ημιεπισημο βοηθημα του παιχνιδιου οπως και αλλα, κανενας διαχειριστης δεν εχει προσβαση εκει.

Μιας και το προβλημα ειναι συνολικο ριχτε και καμια ματια εδω για να καταλαβετε
TWStats Offline?

oκ..! Ευχαριστουμε

Συγνώμη που δεν κατάλαβα..Δικό μου το λάθος..Ξαναζητάω συγνώμη..Εγώ φταίω για όλα..Εγώ φταίω που δεν κατάλαβα..και πάλι συγνώμη..
:p:eek::p
 

DeletedUser6467

Μια απορεία έκανα..Εγώ ετσι κάνω οταν κάπιος ρωτά κάτι που είναι προφανές..Ελεος δηλαδή..
 

DeletedUser

ναι , ενταξει ... και εμεις απλα απαντησαμε...:D , ας μην ξεφευγουμε ομως...:p:D
 

DeletedUser6001

εγω το ειπα στο κεντρο υποστηρηξης αλλα δεν με ακουγαν
 

DeletedUser

τι να σου κανει το κεντρο υποστηριξης απο την στιγμη που δεν ειναι στις αρμοδιοτητες τους?
 
Κορυφή