μπαναρε το ατομο απο πανω σου

DeletedUser

banned gt esy ZzzzzzZzzzzzzzzzZzzzzzzzZzzzzz spyrote:Dkai ego to idio axxxxxxxxxx axxxxxxxxxxxxxx:p;)
 

DeletedUser

banned giati ksero akrivos ''ti travame kai emeis oi xoreftries kai den to martirame'' xD
 

DeletedUser

banned γιατι γενικως βαριεμαι να παταω το λινκ του φορουμ! :mad::(
βαννεδ γιατι ειναι 4εις η ωρα και μαλλον θα μεινω κανα τετραωρο ακομα ξυπνιος :D:D
 

DeletedUser1727

banned γιατι δεν εχω τι να γραψω (κι'ομως κατι εγραψα τελικα...οοοοπ δε σταματαω να γραφω τι μ'επιασε):D
 

DeletedUser

banned γιατι το avatar σου με φρικαρει... σαν καμενο διαβολικο καμενο παιδι χωρις ματια ειναι! :eek::eek:
 

DeletedUser1880

banned γιατι αυτή γλώσσα ...είναι σαν να κορόιδεύει ...ή μήπως κάτι άλλο θέλει να πει ο ποιητής ....:p
 

DeletedUser

banned γιατι ειμαι πολυ νευριασμενος...
επεζα Estiah που λετε, στις 8 η 9 η ωρα ημουν στον οικο δημοπρασιων...
βλεπω ενα ωραιο πραγματακι ονοματι "Seaking Delice" που το ειχα μεγαλη αναγκη...
και αποφασισω να μεινω ορθιος να το κανω δικο μου μεχρι να τλειωσει ο χρονος... αλλα που λετ δεν δειχνει χρονο!! ειναι "long, medium, short". ετσι παει. περναει μια ωρα, περνανε 2 ωρες, περνανε 4 ωρες και περνανε ... 2 το βραδυ που λετε, εχω αποκρουσει 3 αντιπαλα στοιχηματα, φτανει 5 η ωρα το πρωι... ΕΛΕΟΣ! και αυτο ειναι ακομα στο long!!! ψαχνω για καποιος να με βοηθησει να το κρατησω, καποιος που θα ηταν πιο ξυπνιος και θα εμενε ξυπνιος, αλλα που!!! απαντηση στην επικληση μου εκανε ενας 10 λεπτα αφοτου ειχα πεσει για υπνο! ξυπναω μια ωρα αργοτερα και το ειχανε παρει!! ΤΙΣΚΑΤΑΡΕΠΟΥΣΤΗΜΟΥΠΟΥΝΑΠΑΡΕΙΟΔΙΑΟΛΟΣΓΙΑΤΙΜΟΥΤΟΕΚΑΝΕΑΥΤΟ!??!?!?! :mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser1727

banned γιατι το avatar μου ειναι εικονα απο εμβρυο στο τελευταιο μηνα και εξωφυλλο συγκροτηματος
 

DeletedUser

banned γιατι ειμαι πολυ νευριασμενος...
επεζα Estiah που λετε, στις 8 η 9 η ωρα ημουν στον οικο δημοπρασιων...
βλεπω ενα ωραιο πραγματακι ονοματι "Seaking Delice" που το ειχα μεγαλη αναγκη...
και αποφασισω να μεινω ορθιος να το κανω δικο μου μεχρι να τλειωσει ο χρονος... αλλα που λετ δεν δειχνει χρονο!! ειναι "long, medium, short". ετσι παει. περναει μια ωρα, περνανε 2 ωρες, περνανε 4 ωρες και περνανε ... 2 το βραδυ που λετε, εχω αποκρουσει 3 αντιπαλα στοιχηματα, φτανει 5 η ωρα το πρωι... ΕΛΕΟΣ! και αυτο ειναι ακομα στο long!!! ψαχνω για καποιος να με βοηθησει να το κρατησω, καποιος που θα ηταν πιο ξυπνιος και θα εμενε ξυπνιος, αλλα που!!! απαντηση στην επικληση μου εκανε ενας 10 λεπτα αφοτου ειχα πεσει για υπνο! ξυπναω μια ωρα αργοτερα και το ειχανε παρει!! ΤΙΣΚΑΤΑΡΕΠΟΥΣΤΗΜΟΥΠΟΥΝΑΠΑΡΕΙΟΔΙΑΟΛΟΣΓΙΑΤΙΜΟΥΤΟΕΚΑΝΕΑΥΤΟ!??!?!?! :mad::mad::mad::mad:


banned gt paizo wow fisika.estiah,i mana tou to kserei to estiah??? (to wow exei 17M paixtes ston kosmo)
 
Κορυφή