μοιρασμενη συνδεση = μπαν

  • Δημιουργός θέματος gariks
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Καλη σας μερα θα ηθελα να διατυπωσω την λυπη μου για την αποφαση που εχει βγει οτι η μοιρασμενη συνδεση = μπαν

μετα απο αυτην την αποφαση εγραψα μια αιτηση υποστηριξεις

[12/03/2010 20:44:23] Χαραλαμπος (Δυσκολοι καιροι για πρίγκηπα): Αφορμή αποκλεισμού:

Έχεις αποκλειστεί από το παιχνίδι λόγο του ότι έχεις παραβεί τον Κανονισμό 1 περί κοινοχρησίας κωδικών. Στους κανόνες γράφει ρητά ότι αυτό απαγορεύεται. Σου έχει δοθεί το δικαίωμα να κάνεις επανεκκίνηση τον λογαριασμό
gariks

Τιμωρία: Εχεις το δικαίωμα επανεκκίνησης με το 50% των χωριών σου

» Αποδέχομαι την τιμωρία
» Κάνε με έκκληση διακοπής αποκλεισμού. (μόνο επιτυχής και για αυτό αναγκαίο σε περίπτωση εξαίρεσης)
» Διαγραφή αυτού του λογαριασμού από αυτόν τον κόσμο (Δυνατή επανεκκίνηση)
Ο λογαριασμός σου δεν μπορεί να δεχτεί επίθεση όταν αυτός ο αποκλεισμός είναι ενεργός
gariks
2010-03-12 13:37:13
καλη σας μερα θα παρακουλουσα οπως γινετε ποιο σαφεις με την αποφαση σας για να με τιμωρησετε σαν λογαριασμο

εχετε επικαλεστη οτι εχω διπλο λογαριασμο ενω δεν εχω .

εκτος απο αυτου πηγα βαση των κανονισμων και εχω μοιρασμενη συνδεση με τον γιο μου
lefter1s1

αυτο μπορει να διαπιστωθει
και απο τον λογαριασμο μου

παρακαλω οπως ληφθει το οτι παντοτε ημουνα υποδειγμα στους κανονισμους του παιγνιδιου

με εκτιμηση
gariks
(χαραλαμπος)
padrino
2010-03-12 15:50:08
Γεια σας gariks,
Έχεις αποκλειστεί από το παιχνίδι λόγο του ότι έχεις παραβεί τον Κανονισμό 1 παραγραφος 2 περι κοινοχρησίας κωδικών.Συγκεκριμένα γνωρίζατε εξίσου τους κωδικούς με τον lefter1s1s και μπαίνατε ο ένας στον λογαριασμό του άλλου.
Δυστυχώς η ποινή δεν μπορεί να αλλάξει. Έχει δοθεί όμως η δυνατότητα επανεκκίνησης ενός λογαριασμού ή η αφαίρεση των μισών χωριών σας, ώστε να συνεχίσετε να μετέχετε στο παιχνίδι.


---
Παρακαλούμε να ΜΗΝ απαντήσετε σε αυτό το μήνυμα αν το αίτημα σας έχει απαντηθεί!

padrino
Διαχειριστής Φυλετικών Μαχών
gariks
2010-03-12 16:46:11
αγαπητε padrino σου ξανα λεω οτι ειχα μοιρασμενη συνδεση
αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω
αν δεις ποτε δεν ειχε αναμυξη ο ενας ο λογαριασμος με τον αλλο

αυτο ειναι που με λυπη . δεν εχω παραβει κανενα κανονισμο παρα μονο οτι επαιξα νομιμα και βαση των κανονισμο με μοιρασμενη συνδεση

παρακαλω οπως το ξαναδειτε



να συμειωσω οτι απο χθες το απογευμα δεν πηρα απαντηση στην δευτερη παρακληση που εκανα .

θελω να λαβετε επεισης οτι επελεξα την τιμωρια μου και περιμενω ανταποκριση .
λογο του οτι στο παιγνιδι σπαταλαω αρκετο χρονο δεν ηθελα να αφησω τον κοσμο αυτο .

ημουνα και θα ειμαι προσκομενος στην αποδοχη των κανονισμων που εχω αποδεκτη .

αλλα η εν λογω αποφαση δεν με ικανοποια αφου ητανε βαση κανονισμων απο την αρχη του κοσμου .

και ουτε καν αναμυξη η 2 λογαριασμοι δεν ειχανε

σας ευχαριστω που με ακουσατε
με εκτιμηση
gariks
χαραλαμπος
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
Ο διαχειριστής προφανώς δεν σε απέκλεισε για διπλό λογαριασμό Αλλα για τον λόγο του ότι ΕΣΥ προσωπικά συνδεοσουν στον λογαριασμό του γιου σου.
 

DeletedUser

Καλη σας μερα θα ηθελα να διατυπωσω την λυπη μου για την αποφαση που εχει βγει οτι η μοιρασμενη συνδεση = μπαν

μετα απο αυτην την αποφαση εγραψα μια αιτηση υποστηριξεις

[12/03/2010 20:44:23] Χαραλαμπος (Δυσκολοι καιροι για πρίγκηπα): Αφορμή αποκλεισμού:

Έχεις αποκλειστεί από το παιχνίδι λόγο του ότι έχεις παραβεί τον Κανονισμό 1 περί κοινοχρησίας κωδικών. Στους κανόνες γράφει ρητά ότι αυτό απαγορεύεται. Σου έχει δοθεί το δικαίωμα να κάνεις επανεκκίνηση τον λογαριασμό
gariks

Τιμωρία: Εχεις το δικαίωμα επανεκκίνησης με το 50% των χωριών σου

» Αποδέχομαι την τιμωρία
» Κάνε με έκκληση διακοπής αποκλεισμού. (μόνο επιτυχής και για αυτό αναγκαίο σε περίπτωση εξαίρεσης)
» Διαγραφή αυτού του λογαριασμού από αυτόν τον κόσμο (Δυνατή επανεκκίνηση)
Ο λογαριασμός σου δεν μπορεί να δεχτεί επίθεση όταν αυτός ο αποκλεισμός είναι ενεργός
gariks
2010-03-12 13:37:13
καλη σας μερα θα παρακουλουσα οπως γινετε ποιο σαφεις με την αποφαση σας για να με τιμωρησετε σαν λογαριασμο

εχετε επικαλεστη οτι εχω διπλο λογαριασμο ενω δεν εχω .

εκτος απο αυτου πηγα βαση των κανονισμων και εχω μοιρασμενη συνδεση με τον γιο μου
lefter1s1

αυτο μπορει να διαπιστωθει
και απο τον λογαριασμο μου

παρακαλω οπως ληφθει το οτι παντοτε ημουνα υποδειγμα στους κανονισμους του παιγνιδιου

με εκτιμηση
gariks
(χαραλαμπος)
padrino
2010-03-12 15:50:08
Γεια σας gariks,
Έχεις αποκλειστεί από το παιχνίδι λόγο του ότι έχεις παραβεί τον Κανονισμό 1 παραγραφος 2 περι κοινοχρησίας κωδικών.Συγκεκριμένα γνωρίζατε εξίσου τους κωδικούς με τον lefter1s1s και μπαίνατε ο ένας στον λογαριασμό του άλλου.
Δυστυχώς η ποινή δεν μπορεί να αλλάξει. Έχει δοθεί όμως η δυνατότητα επανεκκίνησης ενός λογαριασμού ή η αφαίρεση των μισών χωριών σας, ώστε να συνεχίσετε να μετέχετε στο παιχνίδι.


---
Παρακαλούμε να ΜΗΝ απαντήσετε σε αυτό το μήνυμα αν το αίτημα σας έχει απαντηθεί!

padrino
Διαχειριστής Φυλετικών Μαχών
gariks
2010-03-12 16:46:11
αγαπητε padrino σου ξανα λεω οτι ειχα μοιρασμενη συνδεση
αυτο ειναι που δεν καταλαβαινω
αν δεις ποτε δεν ειχε αναμυξη ο ενας ο λογαριασμος με τον αλλο

αυτο ειναι που με λυπη . δεν εχω παραβει κανενα κανονισμο παρα μονο οτι επαιξα νομιμα και βαση των κανονισμο με μοιρασμενη συνδεση

παρακαλω οπως το ξαναδειτε



να συμειωσω οτι απο χθες το απογευμα δεν πηρα απαντηση στην δευτερη παρακληση που εκανα .

θελω να λαβετε επεισης οτι επελεξα την τιμωρια μου και περιμενω ανταποκριση .
λογο του οτι στο παιγνιδι σπαταλαω αρκετο χρονο δεν ηθελα να αφησω τον κοσμο αυτο .

ημουνα και θα ειμαι προσκομενος στην αποδοχη των κανονισμων που εχω αποδεκτη .

αλλα η εν λογω αποφαση δεν με ικανοποια αφου ητανε βαση κανονισμων απο την αρχη του κοσμου .

και ουτε καν αναμυξη η 2 λογαριασμοι δεν ειχανε

σας ευχαριστω που με ακουσατε
με εκτιμηση
gariks
χαραλαμπος


Το να προσπαθείτε μέσω Εξωτερικού Φόρουμ να διακαιωθείτε με το συνήθες "Λαικό Δικαστήριο" δεν είναι το πρέπον.Επίσης ήδη έχουμε απαντήσει στις Αιτήσεις που έχετε στείλει στο Κέντρο Υποστήριξης.
Το αν έχετε παραβεί τον Κανονισμό 1 το γνωρίζετε πολύ καλύτερα ο ίδιος ασχέτως τι μας αναφέρετε εδώ.Καλό και κόσμιο θα ήταν να λέτε όλη την αλήθεια και όχι μισές αλήθειες στο Εξωτερικό.
Το θέμα κλειδώνει και άνοιγμα παρόμοιου πόστ θα οδηγήσει σε μόνιμο αποκλεισμό από το Εξωτερικό Φόρουμ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή