Σχετικά με το Αρχείο

  • Δημιουργός θέματος Rafaellos G9
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ο/Η Mad18 έγραψε:
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να κάνετε την οποιαδήποτε κίνηση εκεί. (Αν και κανονικά δεν πρέπει να σας αφήνει το σύστημα) Δεν απαντάτε και δεν ανοίγετε εκεί θέματα για ΚΑΝΕΝΑ λόγο!

Άμα είναι ένα post του off-topic για παράδειγμα το ''μπάναρε το άτομο από πάνω σου'' και το αφήσουμε για ένα μήνα και μεταφερθεί στο αρχείο, εμείς πρέπει να επικοινωνήσουμε με ένα Game Admin ή Mod για να ξαναγράψουμε?
 

DeletedUser6091

Άμα είναι ένα post του off-topic για παράδειγμα το ''μπάναρε το άτομο από πάνω σου'' και το αφήσουμε για ένα μήνα και μεταφερθεί στο αρχείο, εμείς πρέπει να επικοινωνήσουμε με ένα Game Admin ή Mod για να ξαναγράψουμε?

Μου αρέσουν αυτές οι σημαντικές ερωτήσεις σου. Έχεις απορία για ένα θέμα που επηρεάζει πολύ το παιχνίδι βλέπω!

Αν κάτι πάει στο αρχείο δεν βγαίνει ξανά. Αν πάει στο αρχείο επειδή κρίνουμε πως είναι spam τότε αν το ανοίξετε ξανά θα τιμωρηθείτε.
 

DeletedUser

Μου αρέσουν αυτές οι σημαντικές ερωτήσεις σου. Έχεις απορία για ένα θέμα που επηρεάζει πολύ το παιχνίδι βλέπω!

Αν κάτι πάει στο αρχείο δεν βγαίνει ξανά. Αν πάει στο αρχείο επειδή κρίνουμε πως είναι spam τότε αν το ανοίξετε ξανά θα τιμωρηθείτε.

Οκ

Αλλά καλύτερα να μην σχολιάζεις

Κλειδώστε το!
 

DeletedUser6091

Εγώ το κλειδώνω αλλα εσύ πιάσε 10 πόντους για Απαράδεκτη συμπεριφορά...

Δεν είμαι υπάλληλος σου για να μου μιλάς έτσι...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή