Γραφικα πακετα

  • Δημιουργός θέματος oktane.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

αλλαζοντας πριν απο 30 λεπτα την εικονα στο προφιλ μου ξαφνικα δεν εβλεπα κανενα εικονιδιο στο παιχνιδι ουτε τον χαρτι...εβαλα ενα γραφικο πακετο το οποιο ηταν λαθος και δεν μπορω να χειριστω το παιχνiδι.oποιος μπορει να με βοηθησει γιατι δεν γνωριζω...εχω κανει βεβαια αιτηση στους admins να με βοηθησουν γτ δεν ξερω αλλα ανθρωποι ειναι και αυτοι και δεν την εχουνε δει ακομα...
οποιος μπορει να μου πει τι να κανω..


αμα μπορει καποιος να μου δωσει το κανονικο επισημο γραφικο πακετο του παιχνιδιου παρακαλω..
 

DeletedUser

οποιος μπορει να βοηθησει γτ νε μεν μπορω να μπω αλλα δεν μπορω να παιξω κανονικα..
 

DeletedUser6467

Δεν κατάλαβα..θελείς το παλίο γραφικό πακέτο?
 

DeletedUser6467

Πήγαινε ρυθμίσεις-->ρυθμίσεις και σβήσε το γραφικό πακέτο απο την μπαρα Διαθέσιμο γραφικό πακέτο και θα επανέλθει οπως πριν..
 

DeletedUser

Mην ασχολήστε ρε παιδιά με γραφικά πακέτα! Δεν προσφέρουν τίποτα περισσότερο από την original έκδοση! Τζάμπα χάσιμο χρόνου είναι + ότι το 90% δεν λειτουργεί καθόλου!
 

DeletedUser17392

Κάνε μια αίτηση υποστήριξης
Πρώτα δοκίμασε να το αφαιρέσεις ο ίδιος από το μενού Ρυθμίσεις - Ρυθμίσεις (από εκεί που το έβαλες)
 

DeletedUser

εχω κανει απο την αρχη αιτηση υποστηριξης απλος εχω προβλημα.δεν ασχοληθηκα με γραφικα στην αρχη.αλλαζα την εικονα του προφιλ και ξαφνικα δεν μπορω να δω κανενα εικονιδιο στην σελιδα και φυσικα και τον χαρτη.το γραφικο που προσπαθισα να βαλω μετα και εγινε χειροτερα το εβγαλα αλλα δεν εχω εικονιδια και χαρτη...

επεισης spyroscesarsc για μενα δεν προσφερουν τιποτα παραπανω.πηγα να βαλω ενα εναλλακτικο γραφικο πακετο για να κανω την δουλεια μου που ηθελα να κανω επιθεσεις..


πλεον στο διαθεσιμο γραφικο πακετο εχω διαγραψει ο,τι εχει αλλα παλι εικονιδια δεν βγαζει..
 
Κορυφή