Aριστοκράτες με πακέτα...

Συζήτηση στο forum 'Οδηγοι' που ξεκίνησε από το μέλος Giannisrat, στις 27. Αυγ 2009.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. όχι, δεν αλλάζει όπως με τα νομίσματα.

η τιμή του πακέτου είναι πάντα ανωδική.

Να ΄ταν έτσι και το χρηματιστήριο... θα 'μασταν όλοι πλούσιοι :D

2. Από τον οδηγό στο πρώτο ποστ ...

3. ballbreaker

ballbreaker New Member

Νομίζω βλακεία είναι έτσι προτιμώ τα νομίσματα

4. τοτε μην πεζεις στους κοσμους με πακετα

5. Σιγά ρε συ... Σιγά μην δεν παίξει εξαιτίας των παλιοπακέτων... Εγώ πάντως νομίζω πως είναι καλύτερα τα πακέτα...:)
    Τόξα να μην έχει και εκκλησίες... Και τα υπόλοιπα βλέπουμε...:p:D

6. υπαρχει κανενα σκριπτ για να κοβεις πακετα στον κ7???

7. εγω βασικα για τον κ7 δεν ξερω,αλλα μπορεις να κανεις το εξης:

τα χωρια που θα γινονται 24000/24000 (ή οποια αλλα θες), ομαδοποιησε τα, και μετα αφου πας στην ακαδημια καποιου χωριου, πατα αποθηκευση και μετα αφου επιλεξεις την ομαδα με τα ετοιμα χωρια σου, πατα επιλογη μεγιστης ποσοτητας!!

αν υπαρχει παντως καποιο σκριπτ ας το πει καποιος..

8. Rapsos13

Rapsos13 Well-Known Member

:eek::eek:Μην μου πείτε ότι μέχρι τώρα κόβετε τα πακέτα ενα ενα??:eek::eek:

Άντε επειδή είμαι στις καλές μου:

PHP:
    javascript:function selectAllMax2(form,textMax,textNothing){for(var i=0;i<form.length;i++){var select=form.elements[i];if(select.selectedIndex!=null){if(max){if(select.length>6){select.selectedIndex=select.length-7;}else select.value=0;}else select.value=0;}}max=max?0:1;anchor=document.getElementById('select_anchor_top');anchor.firstChild.nodeValue=max?textMax:textNothing;anchor=document.getElementById('select_anchor_bottom');anchor.firstChild.nodeValue=max?textMax:textNothing;changeBunches(form);}if(document.URL.match('screen=snob')&&document.URL.match('mode=reserve')){selectAllMax2(document.forms['villages'],'Choose maximum amount','Select nothing');}else{alert('Script only works on academy store page');}

Με αυτό το σκρίπτ κόβεις τόσα πακέτα ώστε να σου μείνουν στο κάθε χωρίο σου πόροι για ακόμα 5 πακέτα.Βεβαια αυτο μπορει να αλλαχτεί αλλα εγω έτσι το χρησιμοποιώ

9. Αααααα.....
    Αυτο ειχε και ο Σακης.....(Oldman)

10. που συμπληρωνω πορους>?? Καταραμενος κοσμος........ για αγκαρια γινομαι ρεζιλι :p

11. subcruiser

subcruiser Member

ξερει κανεις κανενα script με το οποιο μπορεις να βρεις σε ποια χωρια μπορει να βγαλεις αριστοκρατη με ενα πακετο.

πχ αν εχω ξεχασει απο ποιο χωριο ηταν ο αριστο που σκοτώθηκε...

12. PiNk*

PiNk* New Member

Εδώ και μια βδομάδα το ίδιο script ψάχνω.. πραγματικά πρέπει να βρεθεί κάτι τέτοιο.. έχω φτάσει σε σημείο να πληρώνω 30 αριστους + χωρίς λόγο.. :p

13. DEATHWINNER

DEATHWINNER Well-Known Member

εχω ενα παρομοιο script. Θα σας το ποσταρω αυριο γιατι αυτην την στιγμη δεν μπορω να κανω login :)

14. Ουπσ λαθος!!! σοζ...

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 23. Μαρ 2010
  15. παιδια θα ηθελα να ρωτησω εγω κατι. αν στειλω σε τρενο αριστοκρατων 5 επιθεσεις, το ηθικο εγινε κατω απο το μηδεν στις τεσσερις, τι γινεται η τελευταια επιθεση με αριστοκρατη που απεχει μερικα δευτερολεπτα αποσταση απο την τέταρτη?

αν και νομιζω το εγραψα σε λαθος θεμα ξερει καποιος να απαντησει?

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 6. Απρ 2010
  16. εξαρτατε απο την συνοδια του τεταρτου και του 5ου αριστοκρατη..
    αν περασει(μεινει ζωντανος) ο πεμπτος αριστοκρατης 8α νομπλαρεις τον εαυτο σου
    και ειτε θα ξαναπαρεις το χωριο(χανοντας πακετα) ειτε θα αφησεις το ηθικο του χωριου απο 5 εως 1(αν εισαι τυχερος).
    ο disturbedgr μου εχει δωσει εναν οδηγο για να μην αυτονομπλαρομαι και στον παραθετω:

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 15. Απρ 2010
  17. gregoris 1500

gregoris 1500 New Member

geia

pos ginete na kanoume epithesi?

18. Μην γράφεις με greeklish στο forum, απαγορεύεται. Εάν δεν μπορείς να γράψεις με ελληνικούς χαρακτήρες, πήγαινε εδώ http://speech.ilsp.gr/greeklish/greeklishdemo.asp