Τί μουσική ακούτε αυτη τη στιγμη;

  • Δημιουργός θέματος Vasiliof
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Ε όχι κι έτσι!
Κάτι βιντεάκια τους που είχα στο utube φορούσαν κουστουμάκια και τραγουδούσαν ****μάρες(για μένα).
Οκ και οι R.E.M. είναι λίγο φλώροι, αλλά το σώζουν με τα κομμάτια τους...

Ασ'το viper μην συνεχισεις.....αρκετα ειπες για σημερα...............
 

DeletedUser

Ε όχι κι έτσι!
Κάτι βιντεάκια τους που είχα στο utube φορούσαν κουστουμάκια και τραγουδούσαν ****μάρες(για μένα).
Οκ και οι R.E.M. είναι λίγο φλώροι, αλλά το σώζουν με τα κομμάτια τους...

Εσύ πρέπει να φας μπαν για απαράδεκτη συμπεριφορά...
 

DeletedUser

Εσύ πρέπει να φας μπαν για απαράδεκτη συμπεριφορά...

?

Kαι ο dbfromhell που μου είπε πως του τα έκανα αρτοπαρασκευάσματα με τον Alice και τους Queen δεν θα έπρεπε να φάει 2μηνο μπαν για εξύβριση στους πραγματικούς θρύλους του ροκ;:D


Έχει φάει ένα.

Με προσβάλλεις...
2 έχω φάει...
 

DeletedUser

?

Kαι ο dbfromhell που μου είπε πως του τα έκανα αρτοπαρασκευάσματα με τον Alice και τους Queen δεν θα έπρεπε να φάει 2μηνο μπαν για εξύβριση στους πραγματικούς θρύλους του ροκ;:D




Με προσβάλλεις...
2 έχω φάει...

Πραγματικε θρυλε της Ροκ.....εφαγα ενα ινφακτιον μην σε απασχολει τι κανουν οι αλλοι.............

Πηγαινε ακου τωρα τους πραγματικους θρυλους της ροκ................εσυ και ο Αλεξανδρος Ριχαρδος....οι τελευταιοι κ αληθινοι ροκαδες της Ελλαδας!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Πραγματικε θρυλε της Ροκ.....εφαγα ενα ινφακτιον μην σε απασχολει τι κανουν οι αλλοι.............

Πηγαινε ακου τωρα τους πραγματικους θρυλους της ροκ................εσυ και ο Αλεξανδρος Ριχαρδος....οι τελευταιοι κ αληθινοι ροκαδες της Ελλαδας!

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!
 

DeletedUser4790

Πραγματικε θρυλε της Ροκ.....εφαγα ενα ινφακτιον μην σε απασχολει τι κανουν οι αλλοι.............

Πηγαινε ακου τωρα τους πραγματικους θρυλους της ροκ................εσυ και ο Αλεξανδρος Ριχαρδος....οι τελευταιοι κ αληθινοι ροκαδες της Ελλαδας!

τα σπάει ο db :cool:
 

DeletedUser

εκει που θα ειναι ολη η Ελλαδα!!!:D

Ετσι..............


Συναυλία Μουσικής Δωματίου την Πέμπτη 28 Μαϊου

O Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο της Δημοτικής Επιχείρησης Κοινωφελούς Έργου Γρεβενών σε συνεργασία με το Δημοτικό Ωδείο καλεί τους πολίτες των Γρεβενών στη συναυλία Μουσικής Δωματίου που θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 28 Μαΐου στις 8.30 μ.μ. στο Πνευματικό Ίδρυμα «Αλεξάνδρου Λαδά».
Θα ακουστούν έργα για βιολί και πιάνο, που θα ερμηνεύσουν οι καλλιτέχνες.............................

Malcolm Young,Phil Rudd,Angus Young,Cliff Williams,Brian Johnson

ω ρε βιολι που εχουμε να ακουσουμε......................................
 

DeletedUser

χαχα ωραιος!!!

Με τι λετε να μπουν??

Αν δεν μπουν με το καινουριο τους που λογικα με αυτο θα μπουν!!!

Μου μυριζει εκρηκτικο...!:eek:
 

DeletedUser13596

fail epicus doomicus metallicus

viper κανες τα πρωτα σου βήματα στη ροκ και χαρντ ροκ και ολα τα συναφή....αλλα φλωροι η σαμπαθ???δλδ απο που και ως που???εισαι και φασιστας και ασχετος....σορρυ κιολας αγορακι

τα κουστουμια τα φόραγαν και πανκ/γκοθικ μπαντες του 70 που αφησαν ιστορια..και δεν ηταν φλωροι...φλωροι ειναι οι backstreet boys και οποιοι ακουν τετοια γιατι αμα τους κανω φου θα πεσουν:D
 

DeletedUser13596

viper κανες τα πρωτα σου βήματα στη ροκ και χαρντ ροκ και ολα τα συναφή....αλλα φλωροι η σαμπαθ???δλδ απο που και ως που???εισαι και φασιστας και ασχετος....σορρυ κιολας αγορακι

τα κουστουμια τα φόραγαν και πανκ/γκοθικ μπαντες του 70 που αφησαν ιστορια..και δεν ηταν φλωροι...φλωροι ειναι οι backstreet boys και οποιοι ακουν τετοια γιατι αμα τους κανω φου θα πεσουν:D

ηπια κατι παγωμενες μπυρες στο θησειο.....και ο κοσμος(ο γυναικειος) ολα τα λεφτα...καλοκαιριασε ρε.........
 
Κορυφή