Κόσμος 4 (Έκδοση 5.0)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ρε παιδια συγνωμη αλλα στην αρχικη ανακοινωση του Dimme έχει λεχθεί πως θα υπαρχει ενοτερη ενημερωση για την ωρα!!! Εξάλλου είμαστε μία βδομάδα πριν την έναρξη και άρα υπάρχει πολύς χρόνος!!!

Λιγη υπομονη...

Φιλικα παντα
SLK200
 

DeletedUser

ενοτερη = νεοτερη!


&*%^*&%*&^ το πληκτρολογιο μου! :)
 

DeletedUser

8a exi paladin re pedia gt na na anaferume ta opla tu paladin an den 8a exi paladin eleos ;)


Paladin θα έχει... Η ανακίνωση το λέει ξεκάθαρα.. Στην τελευταία σειρά!
Ας μην γεμίζουμε με άστοχες ερωτήσεις το φορουμ! Συγνώμη κιόλας

Φιλικά
SLK200
 

DeletedUser6058

Πραγματι ο νεος κοσμος ειναι πολλα υποσχομενος, το μονο που με στεναχωρει καπως ειναι οτι πλεον κανενας νεος παιχτης δεν θα προτιμαει τους "παλιους κοσμους", και αυτοι θα ερημωσουν, και μαζι με αυτους και ολες οι προσπαθειες που καναμε για να αναπτηχθουμε σε αυτους. Αλλα ετσι ειναι η ζωη, τα παντα ρει :)

Καλη τυχη σε ολους τους παιχτες, και βεβαιως, καλη χρονια :)
 

DeletedUser

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΕΧΩ ΕΓΩ 1000 ΚΑΤΑΠΕΛΤΕΣ ΜΕ ΤΟ ΟΠΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΑΜΥΝΟΝΤΑΙ 1 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟ ? ΚΑΙ ΠΩς ΘΑ ΣΠΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ?
ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΕΔΩ... ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΝΟΥΣ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΑΡΕΣΕΙ...
ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΣΕ 4-5 ΜΠΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΘΑ ΣΚΑΣΟΥΝ ΣΕ 20....
ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 1.... ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΝΟΜΠΛΑΡΑΝΕ ΟΤΙ ΜΠΟΝΟΥΣ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΙ ΟΣΟΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΑΡΓΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΩΝ 30 ΧΩΡΙΩΝ....
ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΠΟΝΟΥΣ...
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΛΑ ΣΤΙΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ... ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΞΟΠΛΙΣΜΕΝΟ....?ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ?
8a apathsei kapios sthn erwthsh tou???
 

DeletedUser

για να σας φυγει το κολλημα με τους καταπελτες...


αρκει να σας πω το εξης. στην αρχη αν ειναι καποιος τυχερος και βρει το οπλο για κατς τοτε μπορει να χασει πολλες ωρες για να φτιαξει μερικους και να εχει καλη αμυνα στο χωριο...

καποιος ομως που θα εχει πολλα χωρια δεν γινεται να τα γεμισει καταπελτες ολα. που θα πρωτοπηγαινει αυτος ο αμοιρος ο παλαντιν?

οποτε εχω περισσοτερη εμφαση δινω στην αναβαθμιση το τσεκουριου παρα στους καταπελτες...

εν ολιγοις ολα θα φανουν με το πρωτο οπλο που θα σου τυχει. βλεπεις και κανεις...
 

DeletedUser4578

ne alla ena xwrio gemato katapeltes pefti?

ayti ine mia kali aporia gia skeftite kai me 20ari tixos!
 

DeletedUser

telika ti ora anoigei?????????????????:confused:
min to anoixete prin is 2!!!!!!!exoume kai sxolio,kopana tin proti mera den leei...apo ti deuteri:D
 

DeletedUser

Την Τετάρτη στις 09/01/2009 θα ανοίξει ο Κόσμος 4. Την ακριβής ώρα θα την αναφέρουμε αργότερα. Ο λόγος που ανοίγουμε αυτόν τον καινούριο κόσμο είναι ότι έχει βγει μια νέα κύρια έκδοση τον Φυλετικών Μαχών (έκδοση 5.0) και αυτήν θα είναι η έκδοση που θα τρέχει ο κόσμος 4....QUOTE]

emmm... exo tin entiposi oti anoigei tin kathara deutera!!!!!!!paidia anoixte ton 5:15 opote na boun oi pragmatika poromenoi kai na perasoun mprosa sto skor!!!orea ta sxolia anoigoun tin pempti ti xara!!!:D
 

DeletedUser

09/01 einai tin paraskeuh 7/01 einai tetarti. tetarti me simferi na anoiksi giati tha eimai mesa eno tin paraskeuh den me simferi giati tha eimai sto kolosxoleio. POIA MERA ANOIGEI O KOSMOS ?????
 

DeletedUser

Μηπως ειμαστε αυτιστικοι???

Περισσοτερη "παραπληγια" σε post δεν εχω ξαναδει,καλη τυχη σε οποιον τα διαβαζει.(και ισως ενα κουτακι ντεπον...)
 

DeletedUser

Re pedia toses meres pou diavazo to 8ema exo mperdeftei....Mporei kapios na m pei ipef8ina ti mera k ti ora 8a ani3ei o kosmos 4?
 

DeletedUser

paidia sas to exo pei...ti akrivos den katalavenete????????tin kathara deutera!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή