Κ87

zavrantwnas34

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Καλές μάχες σε όλους!!

Πάμε δυνατά αγόρια μου !!

Πατήστε τούς!!!

Ναβζ
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Καλη επιτυχία στη μεγάλη -SΟL-,

Η νίκη για το δίδυμο Blacko - Da. viNci και την υπέροχη παρέα τους είναι μονόδρομος.
Σίγουρα θα είναι ένας ωραίος και πραγματικά ενδιαφέρον κόσμος απέναντι στη ΝΑΒΖ του μεγάλου DonFikos και του τσιράκι anselmo.
Δεν αποκλείεται να δούμε ανατροπές και απρόοπτα, ωστόσο το άνοιγμα και των 2 φυλών σε 2 ηπείρους ενισχύει διπλά το ενδιαφέρον του κόσμου 55-45 για τη μεγάλη SOL και 44-54 για τη NABZ.
Επιπλέον βλέπω ονόματα που μετράνε σε μικρότερες φυλές... αλλά χωρίς ιδιαίτερο ενδιαφέρον, οι μέτριοι θα φαγωθούν και οι καλύτεροι θα ενσωματωθούν.

Καλές και τίμιες μάχες σε όλους!!!
 

makis2001

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
5
Αναστηθηκαν και τα πονεμενα τρολ για να γλυψουνχαχα τι λεω... να δώσουνε στηρίξη στην SOL.

Υ.Γ. εφτασε το αγγουρι στο ταβανι Κρητηγιαννη.
 

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Αναστηθηκαν και τα πονεμενα τρολ για να γλυψουνχαχα τι λεω... να δώσουνε στηρίξη στην SOL.

Υ.Γ. εφτασε το αγγουρι στο ταβανι Κρητηγιαννη.


Από κοντα δεν θα μιλαγες έτσι, οπότε δεν με θιγει οτι και να πεις... Δεν εχω αναγκη να γλειψω κανενα, να σας τρολαρω μπήκα και να βγάλω λίγο πρεμ
 

makis2001

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
5
Δεν εχω αναγκη να γλειψω κανενα, να σας τρολαρω μπήκα και να βγάλω λίγο πρεμ
Μπηκες να τρολαρεις εσυ; που σε εχει τρολαρει το μισο external και παρακαλουσες να κλειδωσουν τα post γιατι δεν αντεχες το bullying. Καλα πηγε αυτο...
 
Τελευταία επεξεργασία:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Μπηκες να τρολαρεις εσυ; που σε εχει τρολαρει το μισο external και παρακαλουσες να κλειδωσουν τα post γιατι δεν αντεχες το bullying. Καλα πηγε αυτο...


Σου έχω απαντήσει, αλλα ας μη χαλάμε το ποστ της SOL βλακούλη.
Εγω απλά για καλές μάχες ειπα, και πέσατε να με φάτε, στέλνετε και μηνυματα in game. Σοβαρευτείτε.
Συμπεριφερθείτε σωστά και ας μην το'χετε... έτσι για τα μάτια του κόσμου καντε το. ;)
 

makis2001

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
5
Εγω απλά για καλές μάχες ειπα, και πέσατε να με φάτε, στέλνετε και μηνυματα in game. Σοβαρευτείτε.
Λέει ο kritigiannis σοβαρευτειτε και κανει αιτηση υποστηριξης και ρίχνει και μπαν 24ωρο για ανουσιο λογο για κατι που γραφτηκε στα κινεζικα.
Σκέψου ποσο κομπλεξ κουβαλας πανω σου...
Ηθελα να μαθω έχεις φτασει τα γεραματα και ακομα να σοβαρευτεις;;;

image
Screenshot-5


Update 14:03: Τουλαχιστον δεν νιώθει περιφανος.

Screenshot-7
 
Τελευταία επεξεργασία:

kritigiannis

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
67
Λέει ο kritigiannis σοβαρευτειτε και κανει αιτηση υποστηριξης και ρίχνει και μπαν 24ωρο για ανουσιο λογο για κατι που γραφτηκε στα κινεζικα.
Σκέψου ποσο κομπλεξ κουβαλας πανω σου...
Ηθελα να μαθω έχεις φτασει τα γεραματα και ακομα να σοβαρευτεις;;;

image
Screenshot-5


Update 14:03: Τουλαχιστον δεν νιώθει περιφανος.

Screenshot-7


Δεν μετάνιωσα όμως κ όλας, τέτοιες συμπεριφορές προσβάλουν τη νοημοσύνη όλων των παικτών και ιδιαίτερα της ομάδας διαχείρισης.

Σεξιστικές συμπεριφορές δεν μπορουν να σταθούν δημόσια σε μια κληστή κοινώτητα που προσπαθεί να κρατησει να προσχήματα και ίσους όρους για όλους. Το τι κάνει ο καθένας στη προσωπική του ζωή δεν αφορά κανενα... και δεν έχω κανενα πρόβλημα με του γκέυ.. ισα ισα στηρίζω την κοινώτητα και συμερίζομαι τις απόψεις και τις ιδιαιτερότητες κάθε ανθρώπου, πάνω από ολα ειμαστε άνθρωποι.

Καλο χειμώνα, την αγάπη μου και τα φιλιά μου.
 
Κορυφή