Κ87

Blacko

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
30
Καλημερίζω την όμορφη παρέα σας .
Κάποιοι ξέχασαν και κάποιοι δεν έμαθαν ποτέ , η φυλή μας θα κατέβει επίσημα στον κ87 μετά από αποχή 5 χρόνων σε κανονικό κόσμο με φουλ σύσταση .
Πολλά ακούστηκαν για νέους παίκτες που έμαθαν το παιχνίδι και έγιναν προ και για παλαίμαχους σολίστες που έχουν χάσει την επαφή για αυτό είπαμε να μπούμε μπας και ξανά βρούμε την επαφή με τα χωριά σας .
Κάποιοι είπαν επίσης ότι η Sol στον κ87 θα κατεβάσει καφενείο και πως δεν γινεται μετά από 5 χρόνια να είναι οι ίδιοι παίκτες που ήταν , ποτέ δεν θα ξανά έβαζα τη φυλή αν δεν ήμουν σίγουρος ότι αυτή η φυλή που θα παίξει στον 87 είναι αντάξια του ονόματος μας

Δεν τους αδικώ είναι στη φύση του ανθρώπου να ξεχνάει εύκολα αλλά είμαστε εδώ για να τους φρεσκάρουμε τη μνήμη γιατί ως γνωστόν η ιστορία επαναλαμβάνεται . .

Κάνουμε πρόσκληση σε όποιον θέλει να παίξει απέναντι μας να δοκιμάσει την τύχη του απέναντι σε παλαίμαχους που έχουν χάσει την επαφή από το παιχνίδι να παίξουμε έναν ωραίο και ανταγωνιστικό κόσμο .
Επίσης κάνουμε ανοιχτή πρόσκληση σε ΜΑΟΜΑΟ να κατέβει να παίξουμε έναν κόσμο στα ίσια και να ανεβάσουμε το επίπεδο του gr εκεί που ήταν κάποτε .
 

DonFikos

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
26
Καλησπέρα στην ποιο ωραία παρέα.

Η ΝΑΒΖ δηλωνει οτι θα μπει στον 87 να τρολαρει καθε νεο, παλαιμαχο, καλό, μέτριο η κακό παίκτη. Ήδη έχει κανονιστεί μεταεορτιο παρτυ κλεισίματος από τα μέλη της φυλης. Για να αποκτήσει λοιπόν ενδιαφέρον ο κόσμος και αφού ο αγαπητός Blacko δεχθηκε την προκληση, καλω καθε φυλη ίδιου βεληνεκούς στυλ ΜΑΟ ΜΑΟ, κατσε, γατους, αρης με τον αγαπητο ποτιδεα αλλα και τον γκρατσιανη να λογκαρουν στον 87 για μια αξέχαστη πυξιδα.

ΝΑΒΖ η πυξιδα σου,
ΕΜΕΙΣ.
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά της ΣΟΛ
Αν μπει ο δέλτα με φυλή του πείτε μου να λογκάρω
 

dj paradise.

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Ωρα να διαλεξουμε στρατοπεδα...
Επιστρεφω στο εξωτερικο μετα απο 5 χρονια εξορια κατι λεει αυτο :eek:

ΜΟΝΟ ΣΜΑΣ
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Καλή επιτυχία σε όλα τα παιδιά της ΣΟΛ
Αν μπει ο δέλτα με φυλή του πείτε μου να λογκάρω
Το κοτετσι του μπαρμπαμητσου φερε

Υ.Γ ΜΑΟΜΑΟ ΞΕΡΕΤΕ


Η SOL MAFIA το πιο σκοτεινο μερος της φυλης μας θα βγαλει εις περας και την αποστολη της στον κοσμο 87, αν μπει η ΜΑΟΜΑΟ σιγουρα δεν θα περασει και πολυ καλα
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Καλημερίζω την όμορφη παρέα σας .
Κάποιοι ξέχασαν και κάποιοι δεν έμαθαν ποτέ , η φυλή μας θα κατέβει επίσημα στον κ87 μετά από αποχή 5 χρόνων σε κανονικό κόσμο με φουλ σύσταση .
Πολλά ακούστηκαν για νέους παίκτες που έμαθαν το παιχνίδι και έγιναν προ και για παλαίμαχους σολίστες που έχουν χάσει την επαφή για αυτό είπαμε να μπούμε μπας και ξανά βρούμε την επαφή με τα χωριά σας .
Κάποιοι είπαν επίσης ότι η Sol στον κ87 θα κατεβάσει καφενείο και πως δεν γινεται μετά από 5 χρόνια να είναι οι ίδιοι παίκτες που ήταν , ποτέ δεν θα ξανά έβαζα τη φυλή αν δεν ήμουν σίγουρος ότι αυτή η φυλή που θα παίξει στον 87 είναι αντάξια του ονόματος μας

Δεν τους αδικώ είναι στη φύση του ανθρώπου να ξεχνάει εύκολα αλλά είμαστε εδώ για να τους φρεσκάρουμε τη μνήμη γιατί ως γνωστόν η ιστορία επαναλαμβάνεται . .

Κάνουμε πρόσκληση σε όποιον θέλει να παίξει απέναντι μας να δοκιμάσει την τύχη του απέναντι σε παλαίμαχους που έχουν χάσει την επαφή από το παιχνίδι να παίξουμε έναν ωραίο και ανταγωνιστικό κόσμο .
Επίσης κάνουμε ανοιχτή πρόσκληση σε ΜΑΟΜΑΟ να κατέβει να παίξουμε έναν κόσμο στα ίσια και να ανεβάσουμε το επίπεδο του gr εκεί που ήταν κάποτε .

Εσύ θα παίξεις η θα σε ψάχνουμε μετά το πρώτο δυβδομαδο???
 

Tom Marvolo Riddle

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
2
Μετα απο τοσα χρονια ο ηλιος καιει ακομα? :eek: Εγω νομιζα οτι δεν θα ξανα ανατειλει μετα τον 49
 

atsalakotos13

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Το κάλεσμα έγινε. Ο μεγάλος αρχηγός blacko , aka afrikanos μίλησε. Παρέα με τον da Vinci , aka noik, που διδάχτηκε από τον μεγα δάσκαλο genlyn είναι έτοιμοι για τρελές μάχες. Η απήχηση στο sol members club ( μην το μπερδεύετε με αλλά members clubs ) ήταν μαζική. Το μόνο που απομένει είναι να μπει καμία σοβαρή φυλή μπας και δεν κλείσει ο κόσμος μέσα πριν μπει ο νέος χρόνος. Αλλάζουν coma ( είχα να μπω και χρόνια στο φόρουμ ) αλλά ο ήλιος συνεχίζει να καίει για μας τους ..... σολίστες ( μην φάμε και κάνα μπαν ακόμα δεν μπήκαμε , κρίμα είναι ).
 

Blacko

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
30
Ο ήλιος θα συνεχίζει να καίει όσο αναπνέετε και λογκάρετε ακόμα σε αυτό το παιχνίδι .
Όσα χρόνια και περάσουν όσο και να αλλάξει αυτό το game θα είμαστε οι μπα.....ς σας

Δεν ξέρω αν θα είναι η τελευταία εμφάνιση αλλά όσο η παρέα διψάει για έπαθλα και για content θα έχετε την ευκαιρία να λογκάρετε και οι νέοι να φάτε μια πυξίδα από τους καλύτερους

τα υπόλοιπα in game ...
 

oldschool1

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Εχω παρα πολλα χρονια ναπαιξω σοβαρα αλλα η φαση παλιοι καινουριοι με ψηνει φουλ !!
 

Joy Boy

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
3
Ο ήλιος θα συνεχίζει να καίει όσο αναπνέετε και λογκάρετε ακόμα σε αυτό το παιχνίδι .
Όσα χρόνια και περάσουν όσο και να αλλάξει αυτό το game θα είμαστε οι μπα.....ς σας

Δεν ξέρω αν θα είναι η τελευταία εμφάνιση αλλά όσο η παρέα διψάει για έπαθλα και για content θα έχετε την ευκαιρία να λογκάρετε και οι νέοι να φάτε μια πυξίδα από τους καλύτερους

τα υπόλοιπα in game ...

Η πολύ δίψα σας για content όμως σας τιμώρησε στον 85 και οι "καλύτεροι" φάγανε πυξίδα από τους "μέτριους".
Το Top5 του gr που λέτε τράβηξε καλώδιο σε λιγότερο από 48 ώρες αφού μας ανακοίνωσαν πρώτα ότι
"Έφτασε η ώρα που θα φανεί πόσο μικροί παικτικά είμαστε" και ότι "Είπαμε πολλά για τη σολ"

Τα υπόλοιπα ειπώθηκαν in-game
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Η πολύ δίψα σας για content όμως σας τιμώρησε στον 85 και οι "καλύτεροι" φάγανε πυξίδα από τους "μέτριους".
Το Top5 του gr που λέτε τράβηξε καλώδιο σε λιγότερο από 48 ώρες αφού μας ανακοίνωσαν πρώτα ότι
"Έφτασε η ώρα που θα φανεί πόσο μικροί παικτικά είμαστε" και ότι "Είπαμε πολλά για τη σολ"

Τα υπόλοιπα ειπώθηκαν in-game


Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να μην μην λογκαρεις και ξεφτυλιστεις στον 87 που θα ειστε 4-5 φυλες μαζι και θα φυγετε ακλαυτες απο την αποδεδειγμενα καλυτερη φυλη στον σερβερ και να εχεις κατι να λες για τον 85

γνωμη μου παντα

αλλα εγω σε παροτρυνω να μπεις να φανει η παικτικη σας γυμνια χωρις παρατηρητηρια ορια φεικ κλπ που κανανε μαγκες πολλους τελευταια(διχως να αναφερομαι σε σενα πρωσοπικα)
 

Tom Marvolo Riddle

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
2
Μυριζω οτι ακομα εχει ο ελληνικος σερβερ πολυ ζουμι

Θα με παρει καμια φυλη να παιξω και εγω μπας και γινει τιποτα της προκοπης?
 

Blacko

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
30
Καλό το παραμύθι σου αλλά δεν είχε δράκο.
Όπου κατεβαίνει ο μαύρος ήλιος κατεβαίνει με το έμβλημα και τους λογαριασμούς του .
Τα υπόλοιπα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε, Σε όποιον αρέσει το game ας λογκαρει 87 , σε όποιον πάλι αρέσει μόνο το μπλα μπλα ας μπαίνει σε ανύπαρκτος κόσμους να μαζεύει το ταξακι που έχει για φυλή να νομπλαρει καφέ και βάρβαρα και να χαίρεται μόνος του .
 

kalogria

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
77
Ψαχτε τους λογαριασμου σας λεω εγω γιατι ηδη εχουμε απο εναν μεσα σε καθε αντιπαλο λογαριασμου οσο για αυτα που λεει ο τζοι μποι καλα ρε ασχετοι μπηκατε και φαγατε πυξιδα στο 85 και αν ναι με πια ακκ γιατι αυτα που καταβαζουμε σαν σολ δεν τα βρηκα στο αρχειο
 
Κορυφή