Φυλές/παίχτες κόσμου 56

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35961

@theotsak21. ή αλλιώς
5forwards, το ίδιο είναι!
Όταν ισχυρίζεσαι κάτι θα πρέπει να μπορείς και να το αποδείξεις σε ότι αφορά τον 49.
Αυτές οι τακτικές είναι δικές σας, μην μου τις φορτώνετε.
Το ότι με συνδέεις με τον χειρότερο χαρακτήρα του Ελληνικού σέρβερ, απλά με λυπεί η κουταμάρα που κουβαλάτε κάποιοι.
Βλέπετε πράγματα τα οποία απλά δεν υπάρχουν.
 

theotsak21.

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
705
Ποια τακτικη ειναι δικη μας; Να λεμε στους συμπαιχτες μας φερτε επιτηρηση θα σας κοψουμε τα τρενα και να τα δινουμε τα χωρια σε εχθρους;
 

DeletedUser34887

παντως το κυκλικο της ΣΟΛ ηταν ενδιαφερον γιατι δεν ειχα ιδεα ποιος ειναι αυτος ο βανμπλακ . καποιοι ειναι μαζι του, καποιοι εναντιων του . τυγχαινει να ειμαστε στην ιδια φυλη αλλα δεν ειδα κατι τετοιο οπως διαβαζω ποιο πανω. να τα περιμενω σε λιγο καιρο?
 

DeletedUser20797

@kourt ?????????
Μας αφησες νωρις

Ε οχι δεν το πιστευω κουρτ ξερω τι παικταρα εισαι λογο κ51(κλαιω) :p

ρε ψηλε μηπως δεν ειχες ρευμα ? ωστε να εχεις προσβαση στον υπολογιστη?

Η στα ξαφνικα σου εκοψαν το ιντερνετ μιλησε μας θα καταλαβουμε :p
 

DeletedUser33851

επεστρεψα μετα απο 6 μηνες ετοιμος να σας πυξιδιασωωωωω
 

DeletedUser35950

Ρε συ καρανουμπακο mirdona τι χρώμα ήταν η πυξιδουλα που μάζεψες?
Άιντε μάθε να παίζεις που θες και να κριτικάρεις παίκτες.
 

DeletedUser20797

Ρε συ καρανουμπακο mirdona τι χρώμα ήταν η πυξιδουλα που μάζεψες?
Άιντε μάθε να παίζεις που θες και να κριτικάρεις παίκτες.

Καλα ειχα καταλαβει οτι εισαι στοκος με αρεσει οταν πεφτω μεσα προσεχε μην πεσω και μεσα σου :p

Δεν ξερω αμα το προσεξες ποιος με νομπλαρε μαλλον οχι η δεν εισαι τοσο εξυπνος ωστε να βγαλεις καλυτερα συμπερασματα

Ενωση λογαριασμου εγινε στοκε μου

Καρανουμπακο? νεα λεξη? και μιλουσες για επιπεδο κλαμα

Κλαψ κλαψ τωρα :D
 

DeletedUser34638

Πολύ ησυχία έχει πέσει, Vanblack=Blackwolf πώς τα πάει η phoenix reborn ; Πιστεύεις ότι οι νομπλαρισμένοι σας θα αναγεννηθούν σαν ένας νέος φοίνικας από τις στάχτες τους ή θα τους πάρει από κάτω η πυξίδα ; Ο kourt μας άφησε νωρίς, κάθε μέρα βασικά όλο και κάποιος μας αφήνει. Βάλε λίγη τάξη σε αυτό το συνονθύλευμα που αποκαλείς φυλή, στην χειρότερη παράτα τους παικταρά μου και έλα να κλείσεις κόσμο μαζί μας, ξέρεις τον τρόπο φυλετικέ ρουφιαναρά μου. Γενικά βαρετός κόσμος και βαρετό φόρουμ.
 

DeletedUser33818

Vanblack εισαι μεγαλο σκουπιδι και θα τιμωρηθεις αργα η γρηγορα για αυτα που κανεις.Εχω πριντ σκριν στα χερια μου που σε καινε.Θα τα δειξω μετα το τελος του κοσμου.ΥΓ ουτε οι φιλοι σου οι BRAVOS θα σε σωσουν και ας εισαι τσιρακι τους.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ρε παιδιά το ποιο ενδιαφέρον πράγμα στον κόσμο ο βανμπλακ είναι και έχετε κάνει 30 ποστ για την πάρτη του?
 

DeletedUser33011

Ρε παιδιά το ποιο ενδιαφέρον πράγμα στον κόσμο ο βανμπλακ είναι και έχετε κάνει 30 ποστ για την πάρτη του?

Πιστεψε με Γιωρικα, ο vanblack ειναι ο μανθος φουστανος των φυλετικων.

Αχαστος.
 

DeletedUser34638

Ο βανμπλακ ακόμα παρακαλάει CxCητες να μπουν μήπως και τον σώσουν, αλλά την ρουφιανιά πολλοί αγάπησαν, τον ρουφιάνο κανείς. Τώρα για τον κόσμο τι να πούμε, ωραίος, γρήγορος, τα επιθετικά βγαίνουν πολύ γρήγορα, αν και αμφιβάλλω αν προλάβουν να στρατολογήσουν τα παιδιά που σήμερα στέλνανε κάτι επιθετικά με 1000 τσεκούρια και 400 άλογα στον da vinci κανά 5ωρο μετά την κατάκτηση του χωριού και έπεφτε η μια κόκκινη μετά την άλλη (οι πυξίδες έρχονται). Ευτυχώς η αρχηγάρα μας ο Αφρικανός-Μπλάνκο-, ολογράφως ο ηγέτης της καρδιάς μας, παίζει SOL vs όλων και τον κάνει ενδιαφέρον.
 

DeletedUser1292

Ο βανμπλακ ακόμα παρακαλάει CxCητες να μπουν μήπως και τον σώσουν, αλλά την ρουφιανιά πολλοί αγάπησαν, τον ρουφιάνο κανείς. Τώρα για τον κόσμο τι να πούμε, ωραίος, γρήγορος, τα επιθετικά βγαίνουν πολύ γρήγορα, αν και αμφιβάλλω αν προλάβουν να στρατολογήσουν τα παιδιά που σήμερα στέλνανε κάτι επιθετικά με 1000 τσεκούρια και 400 άλογα στον da vinci κανά 5ωρο μετά την κατάκτηση του χωριού και έπεφτε η μια κόκκινη μετά την άλλη (οι πυξίδες έρχονται). Ευτυχώς η αρχηγάρα μας ο Αφρικανός-Μπλάνκο-, ολογράφως ο ηγέτης της καρδιάς μας, παίζει SOL vs όλων και τον κάνει ενδιαφέρον.
Σ τρέχουν τα σάλια.. Μάζεψε τα μέλια.. Σε πληρώνει με πριμ ο αρχηγαρας να βγαίνεις να τα λες αυτά??
 

DeletedUser34638

Κράζεις θαυμάζεις Σάκη. Με πληρώνει με το χαμόγελο του, λογαριασμό θα σου δώσω; 'Η μήπως είσαι εφοριακός και θες να δεις αν του κόβω απόδειξη παροχής υπηρεσιών; Ωραία η μπούκα που πήγες να κάνεις και μπράβο σου, παίζεις ενεργά (είχαμε κλείσει μαζί τον κ40). Αλλά όπως είδες χωριό δεν πήρες, συνέχισε την καλή δουλειά να αποκτήσει ενδιαφέρον ο κόσμος.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή