Φυλες κ50

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33515
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser35050

Καταρχάς ΑΝΙΔΕΕ πυρήνα μόνο στον κ44 είχα καλό που ήταν στημένος ο λογαριασμός, φεικ με δόρια δεν ξέρω αν έχω στείλει, αλλά όταν στέλνω φεικ ψαρώνετε καλάΤέλος εγώ κουβαλάω και απο το support δεν έχω θέμα αν κάνουν άλλοι τη δουλειά.

Και θα το πω μια τελευταία φορά

ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ ΟΠΟΥ ΣΕ ΒΡΕΙ ΤΟΥ ΖΕΝ Η ΤΑΚΤΙΚΗ

Ακουβάλητε που θες να δω αν έρχεσαι να σε κουβαλήσω,ακουβάλητε, ανίδεε. Βγάζεις τόσο κόμπλεξ απέναντι σε ένα άτομο που λες οτι δεν ξέρει να παίζει... Αν (σύμφωνα με εσένα) έπαιζα και καλά τι θα έκανες;;;


φορα το ψαθινο καπελακι σου γιατι ο ΗΛΙΟΣ καιει και τα μεσανυχτα, που κανεις. Μια ζωη πυρηνα και μιλητα χωρια. Αν ηταν στο χερι μου ΣΟΛ δεν επαιζες ουτε στο Κ150. Τι να σ κανω που σε κουβαλανε γιατι και εδω κουβαλητος μπηκες, ξερεις εσυ.
Οσο για τα φεικ δορια εχεεις δικαιο, ουτε αυτα δεν εστειλες ποτε, σπαθακια στελνεις κι αυτα χωρις ασπρα, μεχρι εκει εισαι.
Οσο για το που στηνεται και πως ουτε αυτο δεν το χεις. Οπου κατσει εισαι φτανει να εισαι μακρυα απο το μετωπο.
Αν δεν εχεις αντιηλιακο και η μπυρα SOL βοηθα να αντεξεις τον ΗΛΙΟ
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
φορα το ψαθινο καπελακι σου γιατι ο ΗΛΙΟΣ καιει και τα μεσανυχτα, που κανεις. Μια ζωη πυρηνα και μιλητα χωρια. Αν ηταν στο χερι μου ΣΟΛ δεν επαιζες ουτε στο Κ150. Τι να σ κανω που σε κουβαλανε γιατι και εδω κουβαλητος μπηκες, ξερεις εσυ.

Καλά για το αν παίρνω μιλητά χωριά μετράνε οι απώλειές μου και αν τα παίρνω απο εχθρούς... .Τώρα όσον αφορά το ''εδω κουβαλητος μπηκες'' σε ποιά φυλή εννοείς;;; Μάο, Νm, OUT ή Boxeur. Για τα 2 τελευταία δεν σε κόβω, Nm δεν νομίζω γιατί μίλαγες απο τον 45... ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΛΗΜΕΝΟΣ... Μαλιστα Μαλιστα...


Οπου κατσει εισαι φτανει να εισαι μακρυα απο το μετωπο.
Αν δεν εχεις αντιηλιακο και η μπυρα SOL βοηθα να αντεξεις τον ΗΛΙΟ

Τώρα για το αν είμαι μακριά απο το μέτωπο,καλύτερα να μην το σχολιάσω γιατί βαριέμαι να λέω κόσμους που παίζω ή έπαιξα και λογαριασμούς για να δεις αν είμαι μέτωπο η οχι.

Και στη τελική...

ΕΙΠΕΣ ΜΙΑ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ... ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ...
Κομπάρσε,εσύ με ψευδώνυμο εγώ με το όνομα απτο acc μου βγαίνω,ετσι σας θέλω εσάς τους haters, λαγούς :p:p:p
 

DeletedUser35050

Καλά για το αν παίρνω μιλητά χωριά μετράνε οι απώλειές μου και αν τα παίρνω απο εχθρούς... .Τώρα όσον αφορά το ''εδω κουβαλητος μπηκες'' σε ποιά φυλή εννοείς;;; Μάο, Νm, OUT ή Boxeur. Για τα 2 τελευταία δεν σε κόβω, Nm δεν νομίζω γιατί μίλαγες απο τον 45... ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΚΑΙ ΚΟΥΒΑΛΗΜΕΝΟΣ... Μαλιστα Μαλιστα...




Τώρα για το αν είμαι μακριά απο το μέτωπο,καλύτερα να μην το σχολιάσω γιατί βαριέμαι να λέω κόσμους που παίζω ή έπαιξα και λογαριασμούς για να δεις αν είμαι μέτωπο η οχι.

Και στη τελική...

ΕΙΠΕΣ ΜΙΑ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ... ΣΟΥ ΑΝΤΕ ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ...
Κομπάρσε,εσύ με ψευδώνυμο εγώ με το όνομα απτο acc μου βγαίνω,ετσι σας θέλω εσάς τους haters, λαγούς :p:p:p


rSbPpVaNRhagtrFokj82rw.png


ναι ναι εισαι παικτης για μετωπο. Μια φορα πηγες να βγεις μετωπο στους ΜΥΡ απεναντι και παικτης με ενα χωριο τολμησε να σ αντισταθει. Τι σε εχουμε στη φυλη ακομα δεν εχω καταλαβει
 

DeletedUser35050

Καταρχάς δεν με έχεις εσύ σε καμία φυλή... Επίσης εδώ είναι κ50 οχι κ49 κομπλεξικε

νευρακια τΖΕΝακι, και βριζουμε τΖΕΝακι!!!!! Γιατι στο 50 θα βγεις μετωπο???? τι θα βαρας εδω δηλαδη τα βαρβαρα με φεικ σπαθια?? τι ειναι οι φυλετικες νομισες? αρωματικοι υδατανθρακες???? Δυστυχως δεν εχω προνομια αλλοιως στη φυλη δε θα παιξες ουτε σαν κοπλευ σε λογαριασμο γιατι δικο σου λογαριασμο μονο σε ενα κοσμο ειχες, ξερεις εσυ
 

Zen Master

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
583
νευρακια τΖΕΝακι, και βριζουμε τΖΕΝακι!!!!! Γιατι στο 50 θα βγεις μετωπο???? τι θα βαρας εδω δηλαδη τα βαρβαρα με φεικ σπαθια?? τι ειναι οι φυλετικες νομισες? αρωματικοι υδατανθρακες???? Δυστυχως δεν εχω προνομια αλλοιως στη φυλη δε θα παιξες ουτε σαν κοπλευ σε λογαριασμο γιατι δικο σου λογαριασμο μονο σε ενα κοσμο ειχες, ξερεις εσυ

Καταρχάς κομπλεξικέ πας να δημιουργήσεις κλίμα ενώ είναι προφανέστατο οτι δεν είσαι στη φυλή γιατί την αναφορά που έδειξες δεν την διαβίβασα πουθενά...

Το αν παίζω με δικά μου ακκ η οχι δες το απο τα προφίλ, είμαι ο μόνος που βάζω το όνομα μου για να παίρνω ολη τη πίεση πάνω μου.Γιαυτό ΑΡΑΞ-ΖΕΝ

Και τέλος..
40 χρονών άνθρωπος δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις;
 

DeletedUser35050

Καταρχάς κομπλεξικέ πας να δημιουργήσεις κλίμα ενώ είναι προφανέστατο οτι δεν είσαι στη φυλή γιατί την αναφορά που έδειξες δεν την διαβίβασα πουθενά...

Το αν παίζω με δικά μου ακκ η οχι δες το απο τα προφίλ, είμαι ο μόνος που βάζω το όνομα μου για να παίρνω ολη τη πίεση πάνω μου.Γιαυτό ΑΡΑΞ-ΖΕΝ

Και τέλος..
40 χρονών άνθρωπος δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις;

αραξ-τΖΕΝακι, εδω ειναι 50, στο φορουμ 49 γραψε. 22 ειμαι και αναφορες παιρνω απο πολλους σε ολους τους ενεργους κοσμους.
 

DeletedUser33515

σωστη παρατηρηση, την εκανα κ εγω στο τΖΕΝακι. ο 1a2a3a ποιος ειναι αληθεια?

Μονο εσύ μιλάς για άλλους κόσμους εδώ και κρίνοντας από το όνομα το οποίο δεν αντιστοιχεί σε κάποιο λογαριασμό ενεργό πρέπει να είσαι και ο τελευταίος παίχτης εβερ για να ντρέπεστε τόσο πολύ. Πίσω στην τρυπά σου πλσ γτ όπως και στην πραγματικοτητα, κανένας δεν σε πάει.
 

DeletedUser35050

Μονο εσύ μιλάς για άλλους κόσμους εδώ και κρίνοντας από το όνομα το οποίο δεν αντιστοιχεί σε κάποιο λογαριασμό ενεργό πρέπει να είσαι και ο τελευταίος παίχτης εβερ για να ντρέπεστε τόσο πολύ. Πίσω στην τρυπά σου πλσ γτ όπως και στην πραγματικοτητα, κανένας δεν σε πάει.
+1000 likes. ο 50 ειναι ενας κοσμος που θα δειξεις οντως ποσο καλος παικτης εισαι. Εγω προσωπικα πιστευω πως εισαι ενας απο τους καλυτερους παικτες του ελληνικου σερβερ. Οταν γινει speed κοσμος θα ηθελα να σε δω να παιζεις γιατι εχω πολλα να μαθω , οχι ομως μονο εγω, απο σενα
 

DeletedUser33515

Δεν παίζω 50 φίλε. Ίσως όμως είναι η ευκαιρία σου να μάθεις λίγο. Ίσως πάρεις και χωρίο. Άμα θες να μπω να με βρεις στην καθοδήγηση να σε βάλω μέντορα.
 

DeletedUser35544

Συντομα στην ηπειρο των κομπλεξικων
images (1).jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44

DeletedUser35544

δεν θα γραφα για καποιον που δεν ξερω οποτε οχι, αλλα αν θες εσυ μπορεις να φανταζεσαι. απο την αλλη οποιος εχει τη μυγα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή