Τοποθέτηση της Triquetra

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
Σας έχουμε πάρει και 125 χωριά σε μια εβδομάδα ομορφόπαιδα.. μην ξεχνιέστε
και για να μην πείτε ότι αυτό ήταν πριν 2 μήνες να πω κάτι που ισχύει σήμερα

εμείς χάσαμε 17 χωριά αυτή τη φορά,
εσείς την προηγούμενη χάσατε 17 χωριά και έναν παίχτη

από μας δεν τα έχει παρατήσει κανένας από την 40 μας...
βλέπε koroidara

καληνύχτα και από μας πουλάκια τσίου
εγω θα πω μόνο ενα πράμα χάρη μας κάνατε που χέσαμε τον παίκτη γιατι καλύτερα να εχεις εναν λιγότερο παρα 1000 προβλήματα στην φυλή δεν έχω να πω κατι αλλο
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Λοιπόν θα μιλήσω τώρα αφου τελείωσε ο λογαριασμός κοροιδαρα και θα προσπαθήσω να είμαι όσο αντικειμενικός γίνετε.

Ο λογαριασμός κοροιδαρα ήταν ο μόνος λογαριασμός που είπα εγώ προσωπικά οταν είχε 10 χωριά ακομα ότι πρέπει να φύγει γιατί το άτομο μέσα εκεί είναι προβληματικό και μη συνενοησιμο γιατί τον ήξερα από άλλους κόσμους ότι τον πηγαίνανε πάντα εσωτερικό, αλλά ο Χρήστος ο κάτοχος του λογαριασμού ήταν φίλος στην πραγματική ζωη. Το άτομο αυτό ενώ δεν ήθελε και καλά να εμπλέκεται με διοικητικά κάθε φορά που γινόταν μια αλλαγή και δεν του αρεζε έβγαζε διαμοιρασμό από τους πάντες και όταν τον ρωτούσαμε τι φαση απλα μας αντιμετώπιζε σαν άπειρους νεανισκους. Πλέον από όσο έχω καταλάβει και η φιλία λόγο του παιχνιδιού σταματησε. Να φανταστείτε οταν βάλαμε υπεύθυνο αμυνων τον κερα που καλός η κακός εύκολα ή δύσκολα το έργο νομίζω για τα επίπεδα του κόσμου είναι πολύ καλό ο κοροιδαρα έβγαλε το διαμοιρασμό πάλι.

Λοιπόν στο πλάνο που δέχτηκε και ο κέρας και ο ναμαικαιεγω παρακαλούσαμε να μας πει 30 ώρες πριν που δέχεται επίθεσεις και που θέλει άμυνες και το μόνο που εισπραταμε την ατάκα αφηστεμε ήσυχο απειρει νεανισκοι. 4,30 ηωρα το βράδυ και καμία 5 ώρες πριν σκάσει το πλάνο σας απλά ζήτησε να τον στακαρουμε σε κάποια χωριά χωρίς να μας λέει άλλες πληροφορίες.

Τέλος χωρίς να θέλω να βάλω καμία δόση υπερβολής ο λογαριασμός κοροιδαρα έφυγε με τον ποιο αναιμακτο τρόπο για εμάς γιατί ξέραμε ότι μιλάει και με μπλακο.

Υ.Γ σε όλα που έγραψα δεν θέλω ούτε να βγω από πάνω και καλά είμαστε εξυπνοι. Απλά ο λογαριασμός τον αφήσαμε να μεγαλώσει και είχε πολλά χωριά δίπλα στο μέτωπο δεν μπορουσαμε να τον πάμε εσωτερικό το λάθος ήταν καθαρά δικό μας.
 

DeletedUser35556

αν οντως ειναι αυτος που ξερω ο κοροιδαρα ειναι απο τα πιο προβληματικα ατομα που εχω συναντησει!!το ιδιο θα καναμε και εμεις πιστευω :p
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Από τα πιό προβληματικά άτομα (αν όχι ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ) είναι ο σοκολάτας aka dogma aka taski aka Ιούδας aka your father.

Αν δε σας γκαστρώσει ΔΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ.

:p:p:p:p:p
 

DeletedUser35672

Εριστικέ πες στον σοκολάτας aka dogma aka taski aka Ιούδας aka your father, να προσεχει μην κτυπησει

Αντε και στο επομενο πλανο να βαλετε στοχο να χάσετε κατω απο 20 χωρια

:p:p:p
 

DeletedUser35038

Διαβασα μια αστεια ανακοινωση του κυριου μαντη αυτες τις μερες δεν απαντησα νωριτερα γιατι ακομη γελουσα πρωτη φορα βλεπω αρχηγο και καλα φυλης να βγαινει και να κανει την παπια για 19 χαμενα χωρια απο ΠΛΑΝΟ και για τα συνεχομενα αποτυχημενα πλανα των μεγαλων οπλαρχηγων της τρκ με το φανταστικο ποσοστο 2 κατακτημενα χωρια και 4 απο παικτη π πατησε διαγραφη.......και βγαινει και λεει για κατι 125 χωρια (γελαω ακομη εδω) που πηρανε με μια γρηγορη ματια στα στατς απο οτι καταλαβα βαζει μεσα και 14 ατομα που στρατολογηθηκανε και οσα χωρια απο εδω και απο εκει χαθηκανε μεσα στην συγχηση.................
Αλλα κανεις δεν μπορει να κρυφτει κυριοι η φυλη τρκ καθε μερα παιρνει την κατηφορα βασιζεται σε αναλαμπες παικτων της και σε ρουφιανους αποκλειστηκα οταν η απεναντι φυλη απεδειξε οτι ειναι ομαδα σε καθε περιπτωση αφηστε τις αστειες ανακοινωσεις λοιπον μαζεψτε οτι εχει απομεινει και παιξτε αλλιως δεν νομιζω να αργει η διαγραφη φαινεται αλλωστε,δεν γινεται να παιζουνε 20 ατομα για εναν δογμα για εναν μπλακο οταν οι ιδιοι παιζουνε για τον εαυτο τους
 

DeletedUser33851

ρε κερας πετας κοτσανες τι να πρωτο σχολιασω το οτι εμεις παιζουμε με ρουφιανους οταν εσυ το ξεκινησες και εσυ οντως ειχες ατομα που ρουφιανευαν ενω απο εμας εγιναν μερικες στρατολογησεις χωρις να ρουφιανεψουν τπτ ,τη προπαγανδα που πατε να φτιαξετε για το δογμα οταν ειναι οτι καλυτερο εχει να δειξει αυτος ο κοσμος. σκεψου τι λες γιατι αν γελας εσυ 1 εμεις γελαμε 10
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Λοιπόν θα μιλήσω τώρα αφου τελείωσε ο λογαριασμός κοροιδαρα και θα προσπαθήσω να είμαι όσο αντικειμενικός γίνετε.
δεν το διάβασα το υπόλοιπο αλλά είμαι σίγουρος ότι έγραψες δικαιολογίες
τα ίδια θα πουν και για τον λογαριασμό σου
δικαιολογίες
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
δεν το διάβασα το υπόλοιπο αλλά είμαι σίγουρος ότι έγραψες δικαιολογίες
τα ίδια θα πουν και για τον λογαριασμό σου
δικαιολογίες

Όταν βρεις ποστ μου που να λέω δικαιολογίες του αέρα έλα να τα πούμε, και όμως δεν είπα δικαιολογίες τεμπέλη πατριώτη που βαριέσαι να διαβάζεις και βγαίνεις να το παίξεις και εξυπνάδα. Αφού βαριέσαι να διαβάζεις ποστ άλλων ζητά αντρικά να κλειδωθεί το ποστ σου.

Και όμως δεν είπα δικαιολογίες άλλα την πραγματικοτητα και το λάθος χειρισμό μας.

Άντε τράβα τώρα αφού ζητήσεις να κλειδωθεί το θέμα αφού βαριέσαι να διαβάζεις και στείλε καμιά άμυνα στον υπερκουβαλητη σου ακουβάλητε γιατί σήμερα μάλλον επειδή έστειλε καμιά άμυνα πίσω έχασε χωριό, ξέρεις όπως το επιτυχημένο αμυντικό σου πλάνο.

Υ.Γ Μην σε ξαναδώ να ποσταρεις στατιστικά ακουβάλητε ζήτα να κλειδωθεί και πες κάναν που έχει όρεξη και μεράκι να διαβάζουν να ποσταρει
 

MantisGM

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
40
Όταν βρεις ποστ μου που να λέω δικαιολογίες του αέρα έλα να τα πούμε, και όμως δεν είπα δικαιολογίες τεμπέλη πατριώτη που βαριέσαι να διαβάζεις και βγαίνεις να το παίξεις και εξυπνάδα. Αφού βαριέσαι να διαβάζεις ποστ άλλων ζητά αντρικά να κλειδωθεί το ποστ σου.
Από τις δικαιολογίες πήγες στις σαχλαμάρες και από κει στις προσβολές.
Το μόνο που θα πρέπει να κλειδώσει είναι το στοματάκι σου που στάζει ξύδι
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Από τις δικαιολογίες πήγες στις σαχλαμάρες και από κει στις προσβολές.
Το μόνο που θα πρέπει να κλειδώσει είναι το στοματάκι σου που στάζει ξύδι
Καθόλου ξύδι αγορίνα μου, κάθεσαι και λες κάτι και δεν μπαίνεις καν στον κόπο να διαβάσεις τι σου απαντάνε και μεχρη εδώ να το δεχτω... Να βγαίνεις όμως και να λες επιδεικτικά ότι δεν το διάβασες ενώ εσύ ξεκίνησες μια κουβέντα είναι το λιγότερο γαϊδούρια... Εύχομαι να μην φέρεσαι έτσι γαϊδούρινα και στα μέλη σου γιατί έχεις κάποιους αξιόλογους παίχτες με όρεξη για παιχνίδι και κάψιμο, αν συμπεριφέρεσαι με τέτοιο τρόπο μετά μην λέτε το παιχνίδι πεθαίνει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: isisg6

DeletedUser33515

Όταν βρεις ποστ μου που να λέω δικαιολογίες του αέρα έλα να τα πούμε

Το πλανο εσκασε φιλε μου και το κοντερ εγραψε +16 χωρια τωρα αυτα ειναι με κατακτηση ή μεταγραφη ουτε που με νοιαζει

Να ομολογήσω ότι ούτε εγώ το διάβασα άπλα είδα το ψέμα από την αρχή και είπα δεν αξίζει να συνεχίσω.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Ωραία ζήσαμε να ακούσουμε και ότι είναι λαθος έκφραση να ξεκινάς λέγοντας θα προσπαθήσω να είμαι αντικειμενικός. Το έμαθα και αυτό ότι αντί να διαβάσει κάποιος αυτό που γράφεις το ακυρώνει γιατί τον πονηρευει ότι θα πει ψέματα.

Τέλος πάντων επειδή είμαι σίγουρος ότι το.διαβασατε και οι 2 απλά δεν σας άρεσε η αλήθεια σας άρεσε να πιστεύετε ότι με το υπερπλανο σας δεν μπόρεσε να αντέξει την πίεση ο κοροιδαρα και για να πω την αλήθεια όντως ωραία το πήγε ο μπλακο λέγοντας αυτό όπως και να έχει σας πήγε την ψυχολογία ψηλα, δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος εδώ μέσα που να περιγράφει προσωπικές σχέσης ατόμων εκτως παιχνιδιού και να λέει ψέματα.
 

Screamer

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
πω πω ρε παιδιά τι έγινε πάλι ρε... αυτό ήταν το πλάνο; πότε βαράτε τελικά έλα πείτε την αλήθεια.... περιμένω απάντηση :p:p:D:D:rolleyes: κάλιο όλα και στο χέρι παρά δέκα και καρτέρι χαχαχαχα
 

DeletedUser35599


Ολο λογια ειστε.
Αυτοι ειστε και δεν θα αλλαξετε --> ΚΟΜΑΝΤΟ ΠΟΛΕΜΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΑ

Ο νοων νοειτο


185 ΣΠΑΣΙΜΑΤΑ ΚΙΝΗΜΑΤΑ
ΔΗΛΑΔΗ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ
ΓΚΑ ΓΚΑ ΓΚΑ ΓΚΑ
ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΛΑΙΜΟ, ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΜΑΤΙΑ

Τα χυτει αιμα
Ο Τζιρης σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20038

Ωραία ζήσαμε να ακούσουμε και ότι είναι λαθος έκφραση να ξεκινάς λέγοντας θα προσπαθήσω να είμαι αντικειμενικός. Το έμαθα και αυτό ότι αντί να διαβάσει κάποιος αυτό που γράφεις το ακυρώνει γιατί τον πονηρευει ότι θα πει ψέματα.

Τέλος πάντων επειδή είμαι σίγουρος ότι το.διαβασατε και οι 2 απλά δεν σας άρεσε η αλήθεια σας άρεσε να πιστεύετε ότι με το υπερπλανο σας δεν μπόρεσε να αντέξει την πίεση ο κοροιδαρα και για να πω την αλήθεια όντως ωραία το πήγε ο μπλακο λέγοντας αυτό όπως και να έχει σας πήγε την ψυχολογία ψηλα, δεν νομίζω να υπάρχει άνθρωπος εδώ μέσα που να περιγράφει προσωπικές σχέσης ατόμων εκτως παιχνιδιού και να λέει ψέματα.
re boy ti fatsa einai ayti pou exeis :p se eida kai piga na xestw 2 fores apo ta gelia

__________________
+10 πόντοι λόγο κακής συμπεριφοράς και χρήση Greeklish
yioryos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

alex ghost

Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
7
πλεον τα εχω δει ολα στις φυλετικες....σε αυτον τον κοσμο....ειδα πραγματα που δεν τα πιστευα
παιχτης που παιζει με το ιδιο ονομα τοσο καιρο τωρα ξαφνικα προειδοποιειεται οτι εχει 24 ωρες μονο να αλλλαξει ονομα.... να σου τυχει κατι δηλαδη να μην μπορεις να μπεις μια μερα να φας global μπαν απο το πουθενα χωρις να εχεις κανει κατι παρανομο.

_____________
Συζητήσεις που αφορούν παρατηρήσεις που έχουν δοθεί εντός του παιχνιδιού από την Ομάδα Διαχείρισης δεν επιτρέπονται στο Κεντρικό Φόρουμ του παιχνιδιού. Αν ο παίκτης έχει πρόβλημα ας κάνει Αίτηση Υποστήριξης (ακόμη και μετά τον αποκλεισμό).

yioryos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35556

δεν το τρωως κατευθειαν μου ειχε τυχει και εμενα το ιδιο! δεν ειναι 24ωρο τουλαχιστον 48ωρο! στις 72 ωρες μου το αλλαξαν εμενα!
 
Κορυφή