GR42 **SOL vs STOP**

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης

Ποια φυλή πιστεύεται ότι θα είναι η νικήτρια του κόσμου 42;

  • SOL

    Ψήφοι: 81 65,9%
  • STOP

    Ψήφοι: 38 30,9%
  • Δεν ξέρω/Δεν απαντώ

    Ψήφοι: 4 3,3%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    123
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34653

Στο παρακατω ποστ θα παραθεσω καποια πραγματα τα οποια ειχα γραψει στο εξωτερικο φορουμ στις 18 οκτωμβριου του 2016. περιπου 5 μηνες πριν δηλαδη.
τι ειχα γραψει στον κυριο promanager -
Αν και να μην σε πυξιδιασω εγω θα σε πυξιδιασει η sol οταν πλεον θα ειναι δυνατη ωστε να σε χτυπησει...Ο κυριος αφρικανος το εκανε και στον 40 , γιατι οχι και εδω?? ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΣΚΕΨΗ.................... =)

Προφητεια? μαλλον η ωμη αληθεια ειναι λογαριασμος του γεροντα παισιου.

Τι ειχα γραψει για την stop -
STOP : Τεραστια μαζα,ευκολο κλεισιμο ηπειρου με πολλαπλες ακαδημιες.Σε γενικες γραμμες αρκετα κακο παικτικα υλικο που υπερκαλυπτεται ομως απο τους γιγαντιαιους χορηγους της...Σε δυνατο πολεμο δεν θα αντεξουν παραπανω απο 2 εβδομαδες.

2η προφητεια?? Μεχρι τωρα φαινεται πως θα επιβεβαιωθω με τις πιο γρηγορες διαγραφες απο τη πιο ΑΧΡΗΣΤΗ ΦΥΛΗ στην ιστορια των φυλετικων μαχων.Για πολλους ειναι ασχημο αλλα δυστυχως ετσι ειναι τα πραγματα και η φυλετικη δικαιοσυνη ειναι εδω και θα λαμψει.Η σολ ειναι πολυ ανωτερη σε ολα τα επιπεδα και η επικρατηση της δεδομενη εκτος και αν φανε μπαν 10-15 μεγαλοι της λογαριασμοι.Αν φανε λιγοτερα απο 10 μπαν και παλι θα νικησουν γιατι οι stopεοι ειναι ανικανοι να εκμεταλλευτουν το παραμικρο πλεονεκτημα τους.
Ας βγουνε τωρα οι ψολιστες να μου πουνε οτι δεν σπασανε τη συμφωνια
Ας βγουνε και οι αχρηστοι οι στοπεοι να μου πουνε οτι δεν ειναι ετσι και οτι θα αντεξουν παραπανω απο 2 βδομαδες ή ακομα καλυτερα οτι θα νικησουν τον 42. να προλαβω οσους το κανουν αυτο,εμαθα για το πλανο σας :rolleyes:


10 πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34653

Χεράτα δεν μπορώ συνέχεια να κολλάω στο 1 ms αλλά με ****άκι, ουουου! ότι θες. Αφού πολλές φορές δυσκολεύομαι ποιό ****άκι να διαλέξω. ξέρεις :D Τί λέει το έμπειρο μάτι σου Αγγελική για τον πόλεμο;

πάμε μια μινι συνεντευξούλα μέχρι να πέσει το επόμενο πλάνο:
1. πώς αιτιολογείτε τη μείωση των παιχτών στο tw στην Ελλάδα; τα νέα παιδιά προτιμούν την ειρήνη και όχι τον πόλεμο; :p ή απλά προτιμούν άλλα παιχνίδια;
2. τί συμβουλή θα δίνατε στους stop και τί στους sol για τη συνέχεια του πολέμου;
3. στα forum των άλλων κόσμων γιατί επικρατεί νέκρα; λες να επικοινωνούν πλέον οι φυλές μόνο μέσω twitter και snapchat; :confused:
4. αν επιλέγατε να ξαναπαίξετε σε έναν κόσμο ποιός θα ήταν αυτός και γιατί;
5. free subject επιλογής σας να ξεδιπλώσετε το ταλέντο σας στη ρητορική :rolleyes:

ΥΓ. το ερωτηματολόγιο είναι προς την κ. Αγγελική αλλά και όποιος άλλος θέλει μπορεί να δοκιμάσει :p

Η ωμη αληθεια θα λαμψει και εδω απαντωντας με τον πιο αποκαλυπτικο τροπο που με διακρινει

1.τα νεα παιδια προτιμουν να ριχνουν πυξιδα στον κοκκινοδρακο σε οποιον κοσμο μπαινει.οχι να τους ριχνει αυτος πυξιδα επειδη τα σπρωχνει χοντρα στο παιχνιδι.Αυτο που θελω να πω ειναι οτι τα νεα παιδια θελουν να παιζουν "επι ισοις οροις" και οχι με πλεονεκτημα σε παικτικα μηδενικα οπως τον κοκκινοδρακο.
2.Στους στοπ θα εδινα συμβουλη να πατησουν διαγραφη αμεσα ή να πεταξουν τον τροχονομο απο αρχηγο.Στους σολ θα προτεινα να απενεργοποιησουν τα ****ακια τους γιατι σιγουρα δεν θελουν να δουν πολλαπλα μπαν τα οποια ισως οδηγησουν σε δυσκολοτερο κλεισιμο κοσμου χωρις λογο.
3.Στα φορουμ των αλλων κοσμων επικρατει νεκρα γιατι υποτιθεται οτι αυτος ηταν ο πιο πολλα υποσχομενος κοσμος των τελευταιων του .gr
4.θα επελεγα να παιξω σε εναν οποιονδηποτε κοσμο χωρις τη δυνατοτητα πρεμ ωστε να πυξιδιαζω στο δευτερολεπτο φυλετικα σκουπιδια που κανουν abuse της εννοιας pay to win
5. δεν εχω ταλεντο στη ρητορικη οποτε δεν θα το ξεδιπλωσω :D
 

DeletedUser31400

κακομαγειρεμενη η αληθεια σου αλλα στο σερβιρισμα αψογη !αρα για ολα φταινε οι αλλοι !

αγια κατασταση
 

DeletedUser31400

εν τω μεταξυ γελανε και οι πετρες χαχαχχα στελνετε επιθεσεις σε ασχετο χρονο εσεις βρε παικταραδες μετα απο τοσο ****ακι το ηυρισατε στην γοβα !


ειπε να κατεβω κι εγω λιγο στο τερεν επιπεδακι
 

DeletedUser33703

Η SOL είναι τόσο καλή φυλή που όλοι νομίζουν ότι παίζει με ****άκια.. lol
Διασκεδαστικό είναι δεν λέω , αλλά ακόμα ποιο διασκεδαστικό είναι οι άλλοι να βάζουν ****άκια γιατί νομίζουν ότι θα την φτάσουν και πάλι να μην μπορούν.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Nίκο ελπίζω να τηρήσεις τις προγραμματικές σου δηλώσεις..


Ο πρώτος παθών είναι ο αγαπητός solution*
http://prntscr.com/egncy6


Θα πρότεινα να κάνετε μία σεμνή τελετή, μην μπείτε σε μεγάλα έξοδα

από εμάς θα είναι κερασμένη μόνο για την πρώτη φορά, η πίσσα και τα πουπουλα..

Ακολουθούν κι άλλες εκπλήξεις

Η Νέμεσις ξεκίνησε..

Μετανοείτε όσο υπάρχει χρόνος :p:p

χαχαχαχαχα ειμαστε στο +11 (αμα βαλουμε και τα βαρβαρα που καναμε ρικλειμ παμε στο +14) μονο σαν λογαριασμος και δεν εχουμε βγει να πουμε τιποτα και εσυ νομπλαρες ενα χωριο κατα τυχη και πανηγυριζεις. Θα κανω μια προβλεψη , οτι θα πατησετε διαγραφες πριν τελειωσει η εβδομαδα

υγ. ΩΡΑ ΓΙΑ SOLΑΡΙΟΥΜ ΑΣΧΕΤΟΙ
 

DeletedUser31400

για βαλε στο φορουμ καποιες επιθεσεις που θεωρεις σε ασχετο χρονο και επιθεσεις που θεωρεις απο **** για να μαθουμε και εμεις οι ανιδεοι..

Αυτογνωσια εστι σοφια ελεγαν οι αρχαιοι ημων ! και η ημιμαθεια ειναι καταστροφικοτερη της αμαθειας !τζέισον....
 

DeletedUser31400

χαχαχαχαχα ειμαστε στο +11 (αμα βαλουμε και τα βαρβαρα που καναμε ρικλειμ παμε στο +14) μονο σαν λογαριασμος και δεν εχουμε βγει να πουμε τιποτα και εσυ νομπλαρες ενα χωριο κατα τυχη και πανηγυριζεις. Θα κανω μια προβλεψη , οτι θα πατησετε διαγραφες πριν τελειωσει η εβδομαδα

υγ. ΩΡΑ ΓΙΑ SOLΑΡΙΟΥΜ ΑΣΧΕΤΟΙ
καλα κανεις και δεν παιρνεις βαρβαρα κατ ευθειαν !θα ηταν το προφιλ γεματο ...φανταζομαι το 30% των χωριων σου ειναι με μαχη ε ?
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
το 70% ειναι με μαχη, το δικο σου ποσο ειναι? 5%?
 

DeletedUser34885

καλα κανεις και δεν παιρνεις βαρβαρα κατ ευθειαν !θα ηταν το προφιλ γεματο ...φανταζομαι το 30% των χωριων σου ειναι με μαχη ε ?
ΕΙΣΑΙ Ο ΠΟΙΟ ΑΣΧΕΤΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ, ρε μπαγλαμα δες πρωτα τα στατς σου και μετα να μιλας


http://gr.twstats.com/gr42/index.php?page=player&mode=conquers&id=787451&type=&pn=-1

Εχεις παρει 1% εχθρικα χωρια, τα αλλα ειναι ΒΑΡΒΑΡΑ και τα αλλα ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ και μιλας κιολας
και δεν ντρεπεσαι?
 

DeletedUser31400

τα γράφεις μόνος σου ή έχεις βάλει autobot να γράφει και εδώ άνιωθεεεε?!
που γλύφατε μέχρι πριν 1 μήνα για να φύγουν οι Voodoo . αλλιώς ούτε 1,5 ήπειρο δεν θα κλείνατε.
άσχετοι! αυτά από εμένα! εις το επανιδείν ΑΣΧΕΤΟΙ!
 

DeletedUser31400

και ποιος σου είπε ότι γράφω σαν μέλος της STOP ?!
και είσαι πολύ γελασμένος αν πιστεύεις πως αν είχα<<με>> κλείσει τότε την συμφωνία Voodoo-STOP ,η SOL ούτε 1,5 ήπειρο δεν θα προλάβαινε να κλείσει.
ενημερώσου πρώτα καλά ποιος είμαι (αφού είσαι και πρώην μέλος της Voodoo) και ύστερα κρίνε!

Πάντα φιλικά!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
2,5v1,5 να σας παιζαμε μετα το ban του jason, και θα σας νομπλαραμε το ιδιο ευκολα αφου ειστε ενα ματσο ασχετοι. Οσοι αξιζαν απο εσας ηρθαν σολ λες να ειναι τυχαιο?
 

DeletedUser31400

αχ τζέισον τζέισον !πρωην βουντου νυν σολ αυριο κατι αλλο ..τι τα θες τι τα γυρευεις φιλε μου !ειναι καποιοι που ειναι σαν την αμαξα και θελουνε καποιον να τους σερνει μαζι και να ακολουθουν και να επαιρονται οπως εσυ τωρα που εγινες σολ και βγαζεις και ημερομηνια για να πατησουμε διαγραφη !χαχαχαχ γελανε και οι πετρες ! στον 38 επαιζες ?? δεν σε θυμαμαι
 

DeletedUser31400

2,5v1,5 να σας παιζαμε μετα το ban του jason, και θα σας νομπλαραμε το ιδιο ευκολα αφου ειστε ενα ματσο ασχετοι. Οσοι αξιζαν απο εσας ηρθαν σολ λες να ειναι τυχαιο?
ε σιγα σιγα και με χτισιμο εμπιστοσυνης με ορια βεβαια στον 55 θα μπειτε με πυρηνα δικο σας !να μην περιμενετε βρε φιλε να αποχωρησουν οι καλοι παικτες απο αλλη φυλη για να στελεχωσεται την δικη σας !αμαν πια
 

DeletedUser33711

...στον 38 επαιζες ?? δεν σε θυμαμαι

Γιατι εσυ επαιζες στον 34 στη *NM* θελεις να μου πεις ? δε σε θυμαμαι .. Τι παραλογισμος ηταν αυτος με τους κοσμους δε καταλαβα

btw το Jason Bourne ηταν sol και στη συνεχεια ηρθε Voodoo μη λεμε και οτι θελουμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ναι η αληθεια ειναι οτι δεν εχουμε καλους παικτες ουτε ειμαστε premade φυλη 5 ατομα μπηκαμε στην αρχη, σιγα σιγα θα μαθουμε φιλε
 

DeletedUser31400

ναι η αληθεια ειναι οτι δεν εχουμε καλους παικτες ουτε ειμαστε premade φυλη 5 ατομα μπηκαμε στην αρχη, σιγα σιγα θα μαθουμε φιλε

δεν θα σας παρει πολυ σε 5 με 6 κοσμους με υπομονη και σταθεροτητα θα πατε πολυ καλα !εχω πολλες ελπιδες για σας ! την επαρση να κοντρολαρεται λιγακι οχι τιποτα αλλο αλλα θα μεινει το παιχνιδι απο παικτες βρε αδερφε ....ετσι που τα λετε .......
 

DeletedUser31400

Γιατι εσυ επαιζες στον 34 στη *NM* θελεις να μου πεις ? δε σε θυμαμαι .. Τι παραλογισμος ηταν αυτος με τους κοσμους δε καταλαβα

btw το Jason Bourne ηταν sol και στη συνεχεια ηρθε Voodoo μη λεμε και οτι θελουμε
κανενας παραλογισμος μια ερωτηση εκανα !χαχαχαχ μην πιεζεσαι και παθεις και τιποτα μεγαλος ανθρωπος !


και μετα ηρθε σολ ε ?? να ετσι μωρε μ αυτες τις συμπτωσεις μπερδευομαι !δεν ξερω και απο στατς τετοια !γ αυτο ανακατευομαι εδω με σας που εισται εξπερ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή