Maps GR42

alex02dsa

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
13
Update time: UTC 00:00. Maps are already zoomed in for better view and entrace requirements are lowered. Let me know if you want to include any tribe families.

Tribe K Dominance

topktribes.png


Top 15 Tribes

toptribes.png


Top 15 ODA

topkaplayers.png


Top 15 Players

topplayers.png


Top nobling tribes in last 24h

topnoblers.png


Player K Dominance

topkplayers.png


Fastest noblers/day

fastnoblers.png


Average points/player

topavgtribes.png
 

DeletedUser21068

Παρακαλώ τον δημιουργo του θέμματος στο όνομα SOL να προστεθουν και οι ακαδημίες τους με ονοματα : STOP family , ΚΟΥΠΑ family.
Ευχαριστώ .
 

DeletedUser34170

Επίσης καλή ιδέα θα ήταν να μπουν ο ripply και η φυλή του για ευνόητους λόγους .
 

DeletedUser33818

Η RIP δεν είναι με κανέναν μην μας ανακατεύεται με τις αγκαλίτσες σας.RIP Against ALL
 

DeletedUser24216

χμμμ
ισως ειναι καλυτερο να γινει μια κοινη ομαδα για NM voodoo hug doom ddi wait pm cartel

οπως εχω ξαναπει το εξτερναλ εχει καταντησει να το διαβαζουν μονο οι φαρμερς σου και 3-4 αλλα ατομα.
δεν εχει κανενα νοημα να γραψεις οτι εχουμε "συμμαχια" με ddi και wait. Λες και θα πειστει καποιος. Χτες πηραμε χωριο Wait και μαντεψε, θα συνεχισουμε να παιρνουμε.
αν θες να μας λες και αδερφια πες το. Σαμπως προκειται να δημιουργησεις κανα κλιμα? Αφου μονο τα Λεμμινγκς σου διαβαζουν.
οι PM παιζει να μην εχουμε μιλησει ουτε μια φορα.

Κανεις δε θα μαθει τωρα τι κουνουπιδια γραφεις.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ο/Η elisisi έχει κάνει like
Παντου εμενα βλεπεις?Ρε αχρηστε σημερα εχασες χωριο και ησουν και μεσα .Ουτε να κοβεις δεν ξερεις εκτος αν διαβαζες ή εγραφες στο εξωτερικο και ξεχαστηκες .:mad::D

Παιδια μην τον νομπλαρετε εχει να μελετησει εξωτερικο φορουμ δινει τεστ την Τεταρτη .

Darkling σιγα μην νομπλαρετε τοσο πολυ θα σκίσετε κανενα καλσον
 
Τελευταία επεξεργασία:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
οπως εχω ξαναπει το εξτερναλ εχει καταντησει να το διαβαζουν μονο οι φαρμερς σου και 3-4 αλλα ατομα.
δεν εχει κανενα νοημα να γραψεις οτι εχουμε "συμμαχια" με ddi και wait. Λες και θα πειστει καποιος. Χτες πηραμε χωριο Wait και μαντεψε, θα συνεχισουμε να παιρνουμε.
αν θες να μας λες και αδερφια πες το. Σαμπως προκειται να δημιουργησεις κανα κλιμα? Αφου μονο τα Λεμμινγκς σου διαβαζουν.
οι PM παιζει να μην εχουμε μιλησει ουτε μια φορα.

Κανεις δε θα μαθει τωρα τι κουνουπιδια γραφεις.

Λοιπον, εχουμε και λεμε με wait θα εχετε συμμαχια απο τις 21 του μηνα οπως τους ειπατε, με PM γιατι να εχετε μιλησει??
τσιρακια εσεις τσιρακια και αυτοι χωρις κανενα λογο στο παιχνιδι
απλα και οι 2 δινεται αναφορα στον ιδιο...ελπιζω να σε καλυψα
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ενημερωμενος πληρως ο φιλτατος..ειχες προγραμμα..και τις επιτηρησεις σε κουπα επαιζες..και ανηξερος το επαιζε ο γκενλυν..και τις σ.ε του εσπασε..ολα καλα..και για την συμμαχια το πετυχες με την wait..και να σου συμμαχια με 5 φυλες στοπ..και να σου ακαδημια κρυφη πισω απο voodoo..και να σου μηδεν αμυντικες απωλειες γιατι παιζετε με τα βαρβαρικα..ειχατε προγραμμα..σπουδαιο κοσμο κυνηγατε να κλεισετε..ενα θελω να ρωτησω..θα νιωσετε περηφανοι..ειλικρινα πες μου..αν φατε τους βουντου και του νμ..με αυτον το τροπο..ολα μπλε δηλαδη..και παιξετε ξυλο για το κλεισιμο του κοσμου..με ποιους?
με τους χτιστες και αυτους που χαλανε 10.000 ευρω για το παιχνιδι..που αντικειμενικα ειναι οι πυξιδοεισπρακτορες απο τον κ1 εως οτου γινουν οι κοσμοι ετσι με πρεμ?
τελος παντων..ειστε καλοι παιχτες..αλλα χωρις ξυλο..δεν ειναι κοσμος..ολα γαλαζιο..

τουλαχιστον αστειος, ειμαστε η μονη φυλη που μπηκαμε και παιξαμε πολεμο με σοβαρη φυλη στην ηπειρο, που ειχαν συμμαχια 5-6 φυλες και τους διαλυσαμε σε λιγοτερο απο 1 μηνα. Εχουμε μια συμμαχια απο την αρχη του κοσμου και στο τελος αν υπαρχουμε και οι οι 2 θα παιξουμε τελικο. Σε αντιθεση με εσας που μπηκατε με 3 φανερες φυλες (voodoo NM pm) και 3-4 ακομα δικες σας φυλες μεσα στις αλλες ηπειρους ( doom hug wait ic ). Νομιζατε οτι ειστε υπερπαικτες και μπηκατε σε 3 ηπειρους, σημερα οι πυξιδιαριδες οπως τους αποκαλεις στοπ σας πεταξαν οριστικα απο την κ54 και στην κ45 δεν σας βλεπω και πολυ καλα. Το μονο που ελπιζω ειναι να υπαρχετε μεχρι να ερθουμε διπλα σας γιατι μπηκαμε στον 42 για να σας πυξιδιασουμε, ελπιζω να μην χασουμε αυτη τη χαρα.
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
ενημερωμενος πληρως ο φιλτατος..ειχες προγραμμα..και τις επιτηρησεις σε κουπα επαιζες..και ανηξερος το επαιζε ο γκενλυν..και τις σ.ε του εσπασε..ολα καλα..και για την συμμαχια το πετυχες με την wait..και να σου συμμαχια με 5 φυλες στοπ..και να σου ακαδημια κρυφη πισω απο voodoo..και να σου μηδεν αμυντικες απωλειες γιατι παιζετε με τα βαρβαρικα..ειχατε προγραμμα..σπουδαιο κοσμο κυνηγατε να κλεισετε..ενα θελω να ρωτησω..θα νιωσετε περηφανοι..ειλικρινα πες μου..αν φατε τους βουντου και του νμ..με αυτον το τροπο..ολα μπλε δηλαδη..και παιξετε ξυλο για το κλεισιμο του κοσμου..με ποιους?
με τους χτιστες και αυτους που χαλανε 10.000 ευρω για το παιχνιδι..που αντικειμενικα ειναι οι πυξιδοεισπρακτορες απο τον κ1 εως οτου γινουν οι κοσμοι ετσι με πρεμ?
τελος παντων..ειστε καλοι παιχτες..αλλα χωρις ξυλο..δεν ειναι κοσμος..ολα γαλαζιο..

"που χαλανε 10.000 ευρω για το παιχνιδι"
βλ. JohnDimis,Φωτοβολίδα κ.α.
 

ΛΕΦΤΗΣ

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
76
Καλα να ειναι τα παιδια να χωνουν.Αλλα δεν βλεπω το point σου!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
αυτο που θεωρεις εσυ συμμαχια αποτελειται απο 4-5 φυλες..αρα σαν να εννοεις voodoo,p.m,.nm.. απλα αντι για αυτο εχουμε stop.stop*.stop!stop^..το ιδιο μου κανει..επισης εχουμε τους ομαςε καθως και τους φιλους σας τους κουπα που παιρνετε καιβεπιτηρηση αλλες 2 φυλες..και κατι αλλαγες ειδα και στους candy...

τελος παντων αυτα τα ξεραμε ολοι..μπορεις καπου να μου τεκμηριωσεις πως θεωρεις τους νουμπαδες τους wait του πανηλιθιου γκρατσιανι (αν του αφησαν χωρια)και τους ic συμμαχους με εμας..πες για αυτο το λογο..ή απλα ετσι το λες για να το πεις..

wait και ic ειναι μια φυλη, τον **** γκρατζιανι οπως λες τον βαζατε σε κλησεις απο την αρχη του κοσμου και τον παραμυθιαζατε, ολα τα χωρια διπλα απο τον jason σας τα εδωσε αδεια, για μια περιοδο εφυγε απο την επιρροη σας και πηγε με κουπα αλλα τελικα εφυγε απο την υπερσυμμαχια και εγινε παλι πιονι σας.
Ακομα μια φυλη ειναι οι μολων λαβε που τους βαλατε να στελνουν αμυνες σε jason και τελος εδω και μερικες μερες οι wolfpack αποτελουν το νεο μελος της υπερσυμμαχιας σας.

Οποτε συνολικα ποσες φυλες εχουμε?? voodoo nm pm doom hug ic wait wolfpack μολων λαβε syg

υγ. φυσικα εχετε και ρουφιανους σε ολες τις φυλες , τρανταχτο παραδειγμα ο elenitsa παλιο τσιρακι του aggelosdelta που ειναι στους ddi και παιζει για εσας.

εχετε κλεισει 2 σερι κοσμους μονο με διπλωματια χωρις καθολου ξυλο, γιατι μονο ετσι ξερετε να παιζετε, δυστυχως για εσας εδω υπαρχουν φυλες που τα συνδιαζουν ολα
 

DeletedUser24216

Λοιπον, εχουμε και λεμε με wait θα εχετε συμμαχια απο τις 21 του μηνα οπως τους ειπατε,



Συμβαση Ειρηνης οπως μας ειπαν.
πες στον Genlyn οταν σου δινει καθημερινη αναφορα, να στα λεει σωστα.
και γενικα βαλτου κανα κωλοχερο, θα σου χασει την ηπειρο.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
wait και ic ειναι μια φυλη, τον **** γκρατζιανι οπως λες τον βαζατε σε κλησεις απο την αρχη του κοσμου και τον παραμυθιαζατε, ολα τα χωρια διπλα απο τον jason σας τα εδωσε αδεια, για μια περιοδο εφυγε απο την επιρροη σας και πηγε με κουπα αλλα τελικα εφυγε απο την υπερσυμμαχια και εγινε παλι πιονι σας.
Ακομα μια φυλη ειναι οι μολων λαβε που τους βαλατε να στελνουν αμυνες σε jason και τελος εδω και μερικες μερες οι wolfpack αποτελουν το νεο μελος της υπερσυμμαχιας σας.

Οποτε συνολικα ποσες φυλες εχουμε?? voodoo nm pm doom hug ic wait wolfpack μολων λαβε syg

υγ. φυσικα εχετε και ρουφιανους σε ολες τις φυλες , τρανταχτο παραδειγμα ο elenitsa παλιο τσιρακι του aggelosdelta που ειναι στους ddi και παιζει για εσας.

εχετε κλεισει 2 σερι κοσμους μονο με διπλωματια χωρις καθολου ξυλο, γιατι μονο ετσι ξερετε να παιζετε, δυστυχως για εσας εδω υπαρχουν φυλες που τα συνδιαζουν ολα
Tα ειπε ολα σε ενα ποστ ο τυπος
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
ας προχωρησει λιγο ο κοσμος ..ας παιξουμε.τι ειναι να παιξουμε
.μπηκα υστερα απο 21 κοσμους για την πλακα μου..σου μιλαω ειλικρινα το 80% απο αυτα δεν ισχυουν και σε πριβε αν θες το αναλυουμε..ειμαστε και γειτονες..οτι θες..καλες μαχες.


υ.γ οι κουπα..εσπασαν συμβαση ειρηνης 4 ημερε πριν..αντρικια..και αντι να παρουν χωρια..χανουν οτι επιθετικο υπαρχει..και χανουν και χωρια..

φιλε.ντα βιντσι δεν εχεις.να σχολιασεις για τους συμπαικτες κουπα..που αν δουμε ολοι στα στατιστικα..τα μονα χωρια ειναι απο τα κανιβαλλισματα που κανανε απο τους διπλους καιβτριπλους λογαριασμους τους που ειχαν στις ακαδημιες ..(μεχρι και ληστη κοντεψε να παρει ο νουμπογκενλυν φαρμαροντας τους διπλους λογαριασμους του)..

με κουπα εχουμε σ.ε. ,δεν νομιζω να εκρυψα ποτε οτι εχω φιλους σε αυτη τη φυλη, σημερα ενας απο αυτους μου ζητησε επιτηρηση για να στειλω το πλανο του και τον βοηθησα.
Αν ηταν ακαδημια μας ή κατι παρομοιο θα τους στακαραμε και δεν θα εχαναν χωρια. Οσο για το σπασιμο της σ.ε. αναρωτησου ποσες φορες το εχει κανει στο παρελθον η φυλη σου , κατα την γνωμη μου μια ανηθικη φυλη δεν εχει το δικαιωμα να κλαιγεται οτι την παιζουν βρωμικα.
 

DeletedUser24216

τοσο φιλοι που ξαφνικα ενας φιλος της ΚΟΥΠΑ σου εδωσε χωριο στην 45.
τυπικη Σολ, δε βλεπω μπροστα μου απ τον βουρκο.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
τοσο φιλοι που ξαφνικα ενας φιλος της ΚΟΥΠΑ σου εδωσε χωριο στην 45.
τυπικη Σολ, δε βλεπω μπροστα μου απ τον βουρκο.
Σιγα σιγα κανουν το ονειρο σου πραγματικοτητα θα πολεμησεις με Σολ αν το επιτρεπει το συστημα γιατι εχετε και τεραστιους λογαριασμους 1000 ποντοι ο καθενας .Ειδες τι καλα παιδια που ειναι ?ολο τα κατηγορεις ,εχουν μετανιώσει ρε κοινωνησαν κι ολας .
 
Τελευταία επεξεργασία:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
τοσο φιλοι που ξαφνικα ενας φιλος της ΚΟΥΠΑ σου εδωσε χωριο στην 45.
τυπικη Σολ, δε βλεπω μπροστα μου απ τον βουρκο.
καλα εσυ δεχεσαι να μπαινει παικτης στη φυλη σου μονο για να σας μαζευει τις αμυνες και δεν ντρεπεσαι να μιλας για εμας??
 
Κορυφή