LOCA vs NORGE

  • Δημιουργός θέματος .κλικς.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser16077

Για ολα φταιει ο kythnos. εγω του ειπα να μην γινουμαι loca!'Αυτοι τα εχουν ολα κοκκινα' του ειπα 'εμεις ειμαστε αγκαλιτσες!' Αυτος εκει!


Ελπιζω να σαι περηφανος τωρα!
 

DeletedUser

Παρακαλω να μην σπαμαρετε στο θεμα μου. Εδω μιλαμε σοβαρα ΓΙΑ ΠΟΛΕΜΟΥΣ
 

DeletedUser33970

Η φυλη LOCA ανακοινωνει πως ξεκιναει τις διαγραφες μετα την κυρηξη του πολεμου αυτου
 

DeletedUser34188

Ναι... φενεται πως καποιοι στους Νορβηγους, πουλανε τρελλα απλα. και φυσικα το διασκεδαζουν ξεδινοντας και ξανα γινοντας ολοι τους μικρα παιδια!
Σαφως τα παιδια στους Νορβηγους να υποθεσω, εχουν πιασει το πραγματικο νοημα του παιχνιδιου. Και κυριως δεν ειδα κανεναν απο αυτους να ειρωνευεται και να αυτοπαινευται!
Σε αντιθεση με τους Λοκα. που ωπος βλεπω εδω στο εξωτερικο φορουμ, δεν εχετε με τι να ασχοληθειται. και κλασσικα εφαρμοζετε τα γνωστα,απο πλευρα σας! Δεν σας τιμαει αυτο που κανετε.ξερετε εσεις κυριοι της Λοκα!

Απλα διασκεδαστε το. αυτο θα σας πω εγω!
 

DeletedUser

Ναι... φενεται πως καποιοι στους Νορβηγους, πουλανε τρελλα απλα. και φυσικα το διασκεδαζουν ξεδινοντας και ξανα γινοντας ολοι τους μικρα παιδια!
Σαφως τα παιδια στους Νορβηγους να υποθεσω, εχουν πιασει το πραγματικο νοημα του παιχνιδιου. Και κυριως δεν ειδα κανεναν απο αυτους να ειρωνευεται και να αυτοπαινευται!
Σε αντιθεση με τους Λοκα. που ωπος βλεπω εδω στο εξωτερικο φορουμ, δεν εχετε με τι να ασχοληθειται. και κλασσικα εφαρμοζετε τα γνωστα,απο πλευρα σας! Δεν σας τιμαει αυτο που κανετε.ξερετε εσεις κυριοι της Λοκα!

Απλα διασκεδαστε το. αυτο θα σας πω εγω!
καλησπερα φιλε μου, το "ΩΠΟΣ" γραφεται "ΟΠΩΣ" :)

[aig]10 Πόντοι
2.β. Γραμματική/ορθογραφία
Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33970

Ναι... φενεται πως καποιοι στους Νορβηγους, πουλανε τρελλα απλα. και φυσικα το διασκεδαζουν ξεδινοντας και ξανα γινοντας ολοι τους μικρα παιδια!
Σαφως τα παιδια στους Νορβηγους να υποθεσω, εχουν πιασει το πραγματικο νοημα του παιχνιδιου. Και κυριως δεν ειδα κανεναν απο αυτους να ειρωνευεται και να αυτοπαινευται!
Σε αντιθεση με τους Λοκα. που ωπος βλεπω εδω στο εξωτερικο φορουμ, δεν εχετε με τι να ασχοληθειται. και κλασσικα εφαρμοζετε τα γνωστα,απο πλευρα σας! Δεν σας τιμαει αυτο που κανετε.ξερετε εσεις κυριοι της Λοκα!

Απλα διασκεδαστε το. αυτο θα σας πω εγω!

Σε αντιθεση με εσας, η λοκα θα παιζει ακομα σε 6 μηνες στον 36. Λογικο να μην εχουμε με τι να ασχοληθουμε δεν το βρισκεις ? παρελαση κανουμε παντου. Εχουν πιασει το νοημα του παιχνιδιου. Γιατι το νοημα ειναι να νομιζεις οτι εισαι αστειος. Σε αντιθεση με εμας που ειμαστε κακα τρολλ σωστα?

ο Hater
του Hater
τω Hater
τον Hater
ω Hater
 

DeletedUser34188

Σε αντιθεση με εσας, η λοκα θα παιζει ακομα σε 6 μηνες στον 36. Λογικο να μην εχουμε με τι να ασχοληθουμε δεν το βρισκεις ? παρελαση κανουμε παντου. Εχουν πιασει το νοημα του παιχνιδιου. Γιατι το νοημα ειναι να νομιζεις οτι εισαι αστειος. Σε αντιθεση με εμας που ειμαστε κακα τρολλ σωστα?

ο Hater
του Hater
τω Hater
τον Hater
ω Hater

διευκρινηζεις λιγο το Σε αντιθεση με εσας? που αναφερεις στην αρχη? Γκιατι εγκω ντεν εκω αυτοκινητο καρντια μου?????
οσο για το τι κανετε στην λοκα.... στο κωριο μου λεμε χουτς φορ ε γιαου!!!!!
Μεγκα τρολλερ μου εσυ????

and by the way? παραδιδει κανεις απο εσας μαθηματα ορθογραφιας με ενα ευρω, η οχιιι ???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34188


mess with the best? να σε πω ενα λαηκο γκρνταση???
προς απαντηση σου κυριως, ακου στιχους δηλαδη.

http://youtu.be/fFnMy9LfmwI

Οχι τιποτα αλλο δηλαδη, αλλα εγω μονο καζουαλ παιζω... αυτο που διχνεις στα στατς, δεν στεκουν!
Απο κει και επειτα, αν δεν γουσταρεις διαφορετικες γνωμες και αποψεις. δεν τρολλαρεις στο εξωτερικο φορουμ δικιε μου!

Κουνα τον λεβιε,πιασε τον λεβιε ... παμε πρωτη, βαλε μια 3η, φορτσαρε την 6η. και τραβα με την οπισθεν δικε μου!
αααα... και που σαι ρε???
Περιμενω μαθηματα ορθογραφιας δικιε μου!!!μην ξεχνιωμαστε ετσι...?


[aig]10 Πόντοι
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.

Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

mess with the best? να σε πω ενα λαηκο γκρνταση???
προς απαντηση σου κυριως, ακου στιχους δηλαδη.

http://youtu.be/fFnMy9LfmwI

Οχι τιποτα αλλο δηλαδη, αλλα εγω μονο καζουαλ παιζω... αυτο που διχνεις στα στατς, δεν στεκουν!
Απο κει και επειτα, αν δεν γουσταρεις διαφορετικες γνωμες και αποψεις. δεν τρολλαρεις στο εξωτερικο φορουμ δικιε μου!

Κουνα τον λεβιε,πιασε τον λεβιε ... παμε πρωτη, βαλε μια 3η, φορτσαρε την 6η. και τραβα με την οπισθεν δικε μου!
αααα... και που σαι ρε???
Περιμενω μαθηματα ορθογραφιας δικιε μου!!!μην ξεχνιωμαστε ετσι...?

5 δημοσιευσεις σε θεμα 1,5 σελιδας.Αλλα κατα τα αλλα εμεις δεν εχουμε τι να κανουμε.Και γραφεις και κατι βλακειες του τυπου ντοσι ενα ευρω ντινταξει λες και εισαι αστειος.Το μονο που καταφερνεις ειναι να φενεσαι μικρος και ηλιθιος.Μηπως να το βουλωσεις λιγο επειδη μας ζαλισες???
 

DeletedUser21068

Εγω προσωπικα μπηκα να βοηθίσω φίλους αρχες Δεκεμβριου μ 1 χωρίο χωρίς στρατο και ειμαι 20αδα τώρα με βοηθεια της φυλής μου εννοείτε .. πιο ευκολο κόσμο δεν έχω ξανασχοληθει αλλα μετα απο αυτο το πόλεμο αδειασα τα χωρία μου όλα προς σεβάσμο στα κρητηρια αυτου του πολέμου !
 

DeletedUser33711

Γεια σου ρε Μητσο !!

Ελα ξεκολατε και καντε την πλακα σας μωρε μωρε :)
 
Κορυφή