AJE .F vs ERGA. F

  • Δημιουργός θέματος baggeliskk
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29770

Αλλος ενας πικραμενος βγηκε να πει την γνωμη του....Κουραστηκες και εσυ ε???:hmmm:
Τοσοι πολυ ησασταν που με ενα μπαν πατησατε ομαδικες (λεμε τωρα....) διαγραφες......Αντε και στον επομενο...Αλλα προσοχη στα πισωπλατα και στις θεωριες συνομωσιας....

Οσο για την συμφωνια και οτι ξαφνικα χτυπησε η AJE ενα βραδυ,μαλλον δεν σε ενημερωσαν καλα...

Υ.Γ. 1:Συγχαρητηρια παιδια για την νικη...Ακομη και γω πιστευα οτι θα κρατησει περιπου χρονο....Αλλα εναμιση μηνα????!!!!!!!!???????

Υ.Γ. 2:Για ολα φταιει το κακο παιδι ο immortals....Αρχηγος και καλα σου λεει μετα..... :doh: :rolf:


καλα εσυ αφου εισαι τοσο παιχταρας γιατι δεν εκλεισες και τον κ26???...που πατουσατε ομαδικες διαγραφες!!!???ολοι ειδημονες...
blanco...αδικα περιμενεις απαντηση τι να σου πουν οτι μονο ετσι θα μπορουσαν να παρουν κοσμο???υπουλα!!!...
 

DeletedUser

καλα εσυ αφου εισαι τοσο παιχταρας γιατι δεν εκλεισες και τον κ26???...που πατουσατε ομαδικες διαγραφες!!!???ολοι ειδημονες...
blanco...αδικα περιμενεις απαντηση τι να σου πουν οτι μονο ετσι θα μπορουσαν να παρουν κοσμο???υπουλα!!!...

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα, τον μπερδευεις με αλλον, τον κοσμο τον εκλεισε και μαλιστα στην 1η θεση :rolf:
 

DeletedUser31670

Το αματο της υποθεσης ειναι οτι ηταν και στην ιδια φυλη μαζι μου για ενα φεγγαρι!!!Αλλα ουτε αυτο δεν κοιταξε!!!

Οσο για την απαντηση,εχω αναφερθει παραπανω οτι δεν ειμαι αρμοδιος εγω να μιλησω για την συμφωνια και τον λογο του πολεμου(στον κοσμο μπηκα πολυ πιο μετα,ενω υπηρχε ενα ιστορικο πολεμων πιο πριν)....

Τωρα δηλαδη αν χτυπησαμε την ιδια μερα και να σας παιρναμε 100χωρια να ελεγα υπουλα το καναμε!!!Οχι μετα απο 5-6 μερες.....:rolf:
 
Κορυφή