Τελικα τι θα γινει.???

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28143
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser28143

Αφου κυριοι πλεον οι Aje κερδισαν ,οι erga το ιδιο απο οτι βλεπω στον χαρτη,τωρα τι.??

Θα μου πεις τι σε νοιαζει.?? Και ομως ειμαι περιεργος, τι θα κανουν,θα μαζευουν βαρβαρα.? θα κανουν αυτην την ενωση που ακουγεται 30-10 απο τις 2 φυλες και θα κλεισουν τον κοσμο.??? Αφου φανε τους μικρους για να τους βγουν τα νουμερα.?

Αντε να σας δω βρε (μηχανες του πολεμου) τι θα κανετε τωρα που θα μεινετε μονα σας.???

Προσωπικη μου αποψη παντα,ειναι παντως οτι θα φατε τα μουστακια σας,χαχαχαχαχα Δεν θα αντεξετε και πολυ στην ηρεμια..





Τον Σοκολατα να μου προσεχετε...Ειναι μικρος και αθωος..χαχαχαχαχαχαχαχαχα


Εδω θα ειμαστε,μεχρι τελους...να ζησουμε μεγαλες στιγμες....
 

DeletedUser32957

Πανο, σε αγαπω σε εκτιμω... το ξερεις, εισαι και συ μεσα στους σοβαρους παιχτες!
αλλα εντελλως φιλικα θα σου πω... μηνασχολεισε, απλα!

Παιξαμε και χασαμε...

Τωρα απο κει και επειτα, τι θα κανουν μεταξυ τους οι νικητριες φυλλες. πιστευω ειναι καθαρα θεμα δικο τους!

αστο λοιπον, να δουμε και μεις πως θα εξελιχθει...
 

DeletedUser

εεεε κοναν, εσυ κανε την δουλεια που ξερεις καλα -Να χτιζεις και να γκρεμιζεις-
και τα νομπλαρισματα κλπ αστα στους αλλους
 

DeletedUser32957

εεεε κοναν, εσυ κανε την δουλεια που ξερεις καλα -Να χτιζεις και να γκρεμιζεις-
και τα νομπλαρισματα κλπ αστα στους αλλους

τι ακριβως νομπαρετε? τα βαρβαρικα?
Μπλακ και Τιτανες προχωρησαν σε μαζικη διαγραφη λογαριασμων...

Χωρις να θελω να θιξω καποιον. ουτε να παρω το μερος κανενος...
απλα εχω αυτην την απορεια, γιαυτο σε παρακαλω εξηγησε μου, ποια νομπλαρισματα ενωεις???
 

DeletedUser

Καταρχην δεν φταιμε εμεις που πατησαν διαγραφη

Και κατα 2ο/ Ναι βαρβαρα νομπλαρουμε, αφου η παιχταραδες των ΒΙΚΙΝΓΣ/ΤΙΤΑΝΣ και οτι αλλο μας αφησαν καιρουυυυς αυτα εχουμε
να νομπλαρουμε, αυτα νομπλαρουμε... Καμια αλλη απορια?
 

DeletedUser32957

Καταρχην δεν φταιμε εμεις που πατησαν διαγραφη

Και κατα 2ο/ Ναι βαρβαρα νομπλαρουμε, αφου η παιχταραδες των ΒΙΚΙΝΓΣ/ΤΙΤΑΝΣ και οτι αλλο μας αφησαν καιρουυυυς αυτα εχουμε
να νομπλαρουμε, αυτα νομπλαρουμε... Καμια αλλη απορια?

βλεπεις πουθενα, να διαφωνω σε κατι μαζι σου? απλα ειχα αυτην την απορια...
σε ευχαριστω με καλυψες!
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καταρχην δεν φταιμε εμεις που πατησαν διαγραφη

Και κατα 2ο/ Ναι βαρβαρα νομπλαρουμε, αφου η παιχταραδες των ΒΙΚΙΝΓΣ/ΤΙΤΑΝΣ και οτι αλλο μας αφησαν καιρουυυυς αυτα εχουμε
να νομπλαρουμε, αυτα νομπλαρουμε... Καμια αλλη απορια?

Αχ αυτο το σκιλλ, μπεεε

Conan, η AJE εχει πιο ετοιμους και πιο ενεργους λογαριασμους αλλα ολα παιζονται
 

DeletedUser

Αχ αυτο το σκιλλ, μπεεε

Conan, η AJE εχει πιο ετοιμους και πιο ενεργους λογαριασμους αλλα ολα παιζονται

με εσενα ηθελα να παιξουμε μετωπο εναντιων στον 28, αλλα δυστηχως σαν παιχταρας που εισαι και το
δειχνεις συνεχως στο φορουμ μας αφησες και εσυ...


και ειπαμε, μην κανεις την αγελαδα
 

DeletedUser32573

θα παρουν οι ατζε 4-5 απο εργα στα μουλοχτα και θα τελειωσει ο κοσμος πιο ευκολα μετα :oops:(L)
 

DeletedUser33198

μπορειται να δειτε τι ειπε ο τρελαμενος στο αλλο ποστ για τον κοσμο... προφανως ο κοσμος τελειωσε απο αποψη μαχων!
 

DeletedUser32957

μπορειται να δειτε τι ειπε ο τρελαμενος στο αλλο ποστ για τον κοσμο... προφανως ο κοσμος τελειωσε απο αποψη μαχων!

Παντελη, προσωπικα δεν ειμαι σιγουρος οτι τελειωσε. ο πολεμος τελειωσε για εμας Παντελη σαν ΤΙΤΑΝΕΣ κ ΜΠΛΑΚ...
αλλα βαθια μεσα μου, κατι με κανει να πιστευω, πως η μαχη δεν τελειωσε για τα παιδια της ΕΡΓΑ. Και Ατζε!!
 

DeletedUser33198

τι να πω.... λες να παιχτουν φουστιες; κατσε να μαθουμε απο τα ενδοτερα :p
 

DeletedUser31345

Τι διαβαζουν θεε μου τα ματακια μου........Διαβαζω οτι και καλα παιρνουμε βαρβαρα(ειμαστε βαρβαροφαγοι δλδ).Μα αγαπητοι μου για να γινουν βαρβαρα αυτα τα χωρια(να πατησουν διαγραφη οι αντιπαλοι)δεν ξυπνησαν ενα πρωι και ειπανε "αντε ρε μαγκες.χαριζουμε τον πολεμο σοτυς ατζε και εργκα".πατησανε διαγραφη γιατι τους καναμε εμεις να πατησουν διαγραφη.και ερωτω.εσεις ρε παλικαρια αμα βλεπατε βαρβαρα χωρια 10χιλιαρα δεν θα τα παιρνατε;εδω δεν αφησατε 3χιλιαρο για 3χιλιαρο μεσα στον πυρηνα σας και θα αφηνατε αυτα;πλακα μας κανετε;ξαφνικα γινατε οι παιχταραδες που νομπλαρετε μονο ενεργους λογαριασμους.Τι να σας πω....φαινεται οτι ποναει πολυ η ηττα και προσπαθειται να μειωσετε την προσπαθεια καποιων παιδιων που πραγματικα καικαν στο γκειμ.

οσο για το τι θα κανουμε εργκα και ατζε,ενα θα σας πω που το λεει και ο σοφος λαος μας.Απο πιτα που δεν τρως τι σε νοιαζει κι`αν καει.

Αντε τωρα τραβατε σε αλλον κοσμο να παιξετε....και που εισαστε;θα σας βλεπω.μη τυχον και παρετε κανα βαρβαρο,θα σας κανω ντα!!!!!
 

DeletedUser30988

Κανεις δεν αμφισβητείσαι την νίκη σας,αλλα παρόλα αυτά η νίκη σας έκρυβε πολλές πουστιες μεσα...νομίζω πρέπει να το παραδεχτείτε αυτο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31345

Η πουστια φιλε μου ξεκινησε απο τον αρχηγο σας τον Δελτα αν δεν τα γνωριζεις.....αλλα αυτος το παρατησε νωρις και δυστυχως πηρε εσας η μπαλα.τι να κανουμε;επιλογες ειναι αυτα.
 

DeletedUser28143

Τον Δελτα ,,του ειχαν οι Aje τους κωδικους και εμπαιναν και (χαζευανε) λιγο την γειτονια,που και που ,ετσι λιγο ,χαχαχαχαχαχαχα

Παιδια ο Κ28,ειναι μακραν ο πιο Ματα Χαρι κοσμος που εχει περασει ποτε απο τους ελληνικους Σερβερ..Δεν ηξερες πια με ποιον μιλαγες,ειτε ηταν δικος σου ειτε (εχθρος)....

Πιο πολλοι ηταν οι δικοι μας με πλαστους λογαριασμους ,παρα οι εχθροι μας...

Καλα ειπα καποτε να μας βγαζουν πλανα και σχεδια οι εχθροι,αφου ετσι και αλλοιως πιο γρηγορα τα ηξεραν αυτοι ,παρα εμεις...

.Ματα-Χαροκατασταση.....Ασε τωρα.!!!!

Τωρα,ειναι μια κατασταση σαν την τολμη και γοητεια,ολοι εχουν (παρει) ΑΠΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ του αλλου...αντε γεια μας....Τακη τον αφηνες το βραδυ,σουλα το πρωι σου εβγαινε....
 

DeletedUser28143

Τελικα ο Κ28,ειχε απο ολα....Μπαν,μπανακια,βια,ρουφιανους,απελπισμενους,δυνατους παιχτες,αδυνατους παιχτες,ενα μειγμα για την τελεια σουπα....

Απλα στο τελος που την σερβιραν,ξεχασαν να μας καλεσουν,χαχαχαχαχα. Μονοι τους οι παρτακιδες την τρωνε,χαχαχα
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Γινε πιο συγκεκριμενος φιλε να μαθαινουμε και μεις οι "visitors"
 

DeletedUser28143

Αμα θα γινουμε συγκεκριμενοι θα χρειαστουμε καμια 50 σελιδες για να τα γραψουμε ολα....Ασε την αναλυση μετα,αχαχαχα


Τεσπα παιδια ακρη δεν βγαινει πουθενα,ο καθενας βγαζει τα δικα του πορισματα και μενουν στο μυαλο του αυτα που θελει να κρατησει...

Σωστα ,λαθη ,αυτος ειναι ο κ28 δυστηχως για τον καθενα..Εμεις οι χαμενοι,λέμε τα δικα μας ,οι νικητες τα δικα τους και τελος...

Το δκιο ειναι σαν τον ποπο,εχει ο καθενας απο εναν,αρα.??
 

DeletedUser30832

Τελικα τον ξεφτιλισατε τον κ28 με την ανοχη της εταιρειας ... Επεσαν οι μασκες παντου

Ετσι απλα για να ξερετε τον λογο που εφαγα το μπαν κ ουσιαστικα κατερευσε το ενα μετωπο του κ28

Σας παραθετω την απαντηση του ιδιου του MAD που ουσιαστικα λεει οτι δεν εκανα τπτ αλλα παρολαυτα εφαγα μονιμο μπαν

Ουτως η' αλλως δυσκολα να ξαναπαιξω αυτο το ρουφιανοπαιχνιδο οποτε δεν με νοιαζει κ για την ποινη



[aig]**************
το κείμενο επεξεργάστηκε και αφαιρέθηκε από τον aigokairo[/aig]


Καλη χρονια να εχουμε ! ! !



[aig]10 πόντοι για παράβαση των κανόνων του φόρουμ
By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή