Συζήτηση: Νέα αρχική σελίδα του παιχνιδιού

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser6091
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6091

[mad]Εδώ μπορείτε να συζητήσετε για την νέα αρχική σελίδα του παιχνιδιού.[/mad]
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μαλλον η αλλαγη εγινε για τις φορολογησεις:rolf:
Σορρυ αλλα μαγκες η τελευταια αναβαθμιση και αυτο εδω που κανατε ειναι αποτελειωμα
 

DeletedUser33447

Ωραίο είναι απλά θέλει λίγο χρόνο να το συνηθίσεις, πάντος θα προτιμούσα να υπήρχε μία σελίδα να ειδοποιεί για την νέα αρχική σελίδα να μην μπερδεύεται όποιος μπαίνει πρώτη φορά.
 

DeletedUser

ρεε δεν μπορω να κανω αποσυνδεση να μπω σε αλλο ακκουντ....help....
 

DeletedUser

Η νέα έκδοση της αρχικής σελίδας από ότι μου φαίνεται αντιμετώπιζει bug σε tablet και κινητά ·στην έκδοση υπολογιστή δεν έχει εμφανιστεί κάτι.Ενώ πατάς σε κάποιο θέμα (speed,πληροφορίες κόσμου),δεν σου ανοίγει την ιστοσελίδα αλλά σε πετάει σε ένα 'script' της ιστοσελίδας έχει συμβεί 3 φορές (2 στο κινητό και μία στο tablet),με αποτέλεσμα να μην μπορείς να επαναφορτώσεις την ιστοσελίδα αλλά να βγεις και να ξαναμπείς στον browser.
 

DeletedUser33198

Η νέα έκδοση της αρχικής σελίδας από ότι μου φαίνεται αντιμετώπιζει bug σε tablet και κινητά ·στην έκδοση υπολογιστή δεν έχει εμφανιστεί κάτι.Ενώ πατάς σε κάποιο θέμα (speed,πληροφορίες κόσμου),δεν σου ανοίγει την ιστοσελίδα αλλά σε πετάει σε ένα 'script' της ιστοσελίδας έχει συμβεί 3 φορές (2 στο κινητό και μία στο tablet),με αποτέλεσμα να μην μπορείς να επαναφορτώσεις την ιστοσελίδα αλλά να βγεις και να ξαναμπείς στον browser.

ακυρο... αλλα κατεβασε την εφαρμογη ρε συ να μην τα βγαζει αυτα ;) και ειναι πολυυυυ πιο χρηστικη
 

DeletedUser21743

Είναι καλύτερη από την προηγούμενη
θα έλεγα και αρκετά "ατμοσφαιρική'
 

DeletedUser33200

Χειρότερη δεν παει παιδιά ειλικρινά:Ρ

Καλύτερη η προηγούμενη πιο απλή με τη νέα εικόνα εγώ Χάνομαι.λίγο αχα
 

DeletedUser33150

πολη ωραια.
και οι αναβαθμισης στο παιχνιδι που εγιναν τελευτεα και αυτες ωραιες ειναι.
καλη σουλεια :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
 

DeletedUser

Για το πρεμιουμ που έχει πάει πάνω που το συζητάμε ??
 

DeletedUser27652

πολυ φορτωμενη η σελιδα για αυτο θεωρω δεν αρεσε, κατι ποιο απλο να μην σε κουραζει.
 
Κορυφή